Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 stycznia 2016 r.
14:29

Ustawa o służbie cywilnej weszła w życie. Kto straci pracę w urzędzie?

0 9 A A

W sobotę weszła w życie znowelizowana ustawa o służbie cywilnej. Wojewoda nie zapowiada rewolucji, ale wśród urzędników panuje spory niepokój

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 o 13:42
Panuje spory niepokój, bo zielona koniczynka pomału usycha i będzie znowu bida na wsi, a nie jak teraz w mieście ze studentami też nie wiadomo skąd.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 20:16
Panie Wojewodo, ludzie się dziwią, że tak konserwatywnie z dyr. Szymczykiem Pan postępuje. Wielu wiązało z Panem duże nadzieje, czy nie ma to dla Pana żadnego znaczenia?
Avatar
Reks / 26 stycznia 2016 o 20:09

A Jarosław Szymczyk przenosi się z gabinetu Dyrektora Generalnego do gabinetu Radcy Generalnego, czy to nie jest nowy układ PIS-PSL. Czterech nierobów w Urzędzie Wojewódzkim - koszt utrzymania tych nierobów przez podatników to 100 tysięcy złotych miesięcznie. I PIS na to pozwala? A miało być tanie państwo.

Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 19:10

Pora na poważnie zmiany w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa LUW

Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 16:02
no platforma z psl się boi ?
Avatar
stefan / 26 stycznia 2016 o 15:29

wylecą również ci co głosowali na PiS i tych mi nie szkoda, chcieli dobrej zmiany to teraz mają...

Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 15:15
Jak tam pracują po układzie. Pierwsza robota i jazda do emerytury. Srają w porty żeby nie wyszło jak tam się kręci lody.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 15:14
ŻRYJCIE SIĘ NAWZAJEM ,BO SOLIDARUCHY DOSZŁY DO WNIOSKU ,ŻE KAŻDY MUSI BYĆ MAGISTYR...!!!ŁONE SOM NARZĘDZIEM W RĘKACH WŁADCÓW ŚWIATA I TOM ZROZUMTA !!! INACZYJ WOSE ŻYCIE NI JEST NIC WORTE !!!
Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 14:54
genderysta Pitucha może spać spokojnie, w końcu to BMW - bierny, mierny ale wierny pisuar
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 o 13:42
Panuje spory niepokój, bo zielona koniczynka pomału usycha i będzie znowu bida na wsi, a nie jak teraz w mieście ze studentami też nie wiadomo skąd.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 20:16
Panie Wojewodo, ludzie się dziwią, że tak konserwatywnie z dyr. Szymczykiem Pan postępuje. Wielu wiązało z Panem duże nadzieje, czy nie ma to dla Pana żadnego znaczenia?
Avatar
Reks / 26 stycznia 2016 o 20:09

A Jarosław Szymczyk przenosi się z gabinetu Dyrektora Generalnego do gabinetu Radcy Generalnego, czy to nie jest nowy układ PIS-PSL. Czterech nierobów w Urzędzie Wojewódzkim - koszt utrzymania tych nierobów przez podatników to 100 tysięcy złotych miesięcznie. I PIS na to pozwala? A miało być tanie państwo.

Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 19:10

Pora na poważnie zmiany w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa LUW

Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 16:02
no platforma z psl się boi ?
Avatar
stefan / 26 stycznia 2016 o 15:29

wylecą również ci co głosowali na PiS i tych mi nie szkoda, chcieli dobrej zmiany to teraz mają...

Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 15:15
Jak tam pracują po układzie. Pierwsza robota i jazda do emerytury. Srają w porty żeby nie wyszło jak tam się kręci lody.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 15:14
ŻRYJCIE SIĘ NAWZAJEM ,BO SOLIDARUCHY DOSZŁY DO WNIOSKU ,ŻE KAŻDY MUSI BYĆ MAGISTYR...!!!ŁONE SOM NARZĘDZIEM W RĘKACH WŁADCÓW ŚWIATA I TOM ZROZUMTA !!! INACZYJ WOSE ŻYCIE NI JEST NIC WORTE !!!
Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 o 14:54
genderysta Pitucha może spać spokojnie, w końcu to BMW - bierny, mierny ale wierny pisuar
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 67 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 23

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 43 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 48 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!