Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 grudnia 2010 r.
13:34
Edytuj ten wpis

Utrudnienia drogowe i korki przy cmenatrzu koło Majdanka

Autor: Zdjęcie autora łm
0 7 A A

Spore utrudnienia mogą spotkać kierowcy w okolicach cmentarza przy Drodze Męczenników Majdanka - donoszą nasi Internauci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia do tego tematu? Wyślij: alarm24@dziennikwschodni.pl

- Korek praktycznie zaczyna się pod bramą cmentarza, kończy w okolicach ul. Lotniczej. Zajęte są dwa pasy jezdni. Przynajmniej tak było przed godz.12. Na przejściach koło samego cmentarza sporo przechodniów. Każdy chce wejść na przejście, jak najszybciej. Każdy chce zdążyć. W połączeniu z kierowcami szukającymi miejsca robi się tam istny horror. Miejsc, jak na lekarstwo - opisuje Paweł.

Nasz Internauta dodaje, że kierowcy parkują swoje samochody nawet na przystankach, przez co trudno jest wysiąść z autobusu miejskiego. I pyta: - Gdzie jest policja? Czy nie może ona sterować ruchem, by to wszystko usprawnić?

Mundurowi odpowiadają, że kontrolują sytuację. - Wiemy, że są tam korki. Wcześniej policjanci kierowali tam ruchem, ale teraz nie ma już takiej potrzeby. Na bieżąco obserwujemy okolice tego cmentarza. Niedawno przejeżdżał tamtędy radiowóz, by sprawdzić, co się dzieje. Jeżeli będzie taka potrzeba, to będziemy znowu interweniować - zapewnia Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2010 o 15:32
w tym artykule nigdzie nie ma napisane, że ktoś nie odebrał telefonu
Avatar
drd / 25 grudnia 2010 o 09:23
[quote name='Moderator' timestamp='1293229536' post='410940']
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[/quote]

Itak pokazuje Pani jak dzialają lubelskie pismaki. Jeżeli ktoś przniesie, wysle gotowy materiał w którym pismak wstawi tylko słowa "nasz czytelnik" to powstaje artykuł. A przypadku kiedy trzeba gdzieś pojechać, zapytać, zobaczyć, zadzwonić i dotrzeć do odpowiedniej osoby,informacji a nie tylko napisac,że nie odbiera telefonu to przekaracz możliwości lubelskich pismaków.

Pozdrawiam
[quote name='Moderator' timestamp='1293229536' post='410940']
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[/quote]

Itak pokazuje Pani jak dzialają lubelskie pismaki. Jeżeli ktoś przniesie, wysle gotowy materiał w którym pismak wstawi tylko słowa "nasz czytelnik" to powstaje artykuł. A przypadku kiedy trzeba gdzieś pojechać, zapytać, zobaczyć, zadzwonić i dotrzeć do odpowiedniej osoby,informacji a nie tylko napi... rozwiń
Avatar
Moderator / 24 grudnia 2010 o 23:25
[quote name='jon' timestamp='1293215060' post='410895']
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sensu przez komórkę ( lub GG ) i wyszukać jakieś przedpotopowe , archiwalne zdjęcie.
[/quote]
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[quote name='jon' timestamp='1293215060' post='410895']
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania... rozwiń
Avatar
jon / 24 grudnia 2010 o 19:24
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sensu przez komórkę ( lub GG ) i wyszukać jakieś przedpotopowe , archiwalne zdjęcie.
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sens... rozwiń
Avatar
gość / 24 grudnia 2010 o 16:19
[quote name='K' timestamp='1293203287' post='410868']
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji no i zbyt mało medialne...
[/quote]
i dla starej wyrapy z Toyoty na Witosa ktora na ciaglej wpiprza sie na lewy pas kiedy prawy ma wolny!!!
[quote name='K' timestamp='1293203287' post='410868']
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji n... rozwiń
Avatar
K / 24 grudnia 2010 o 16:08
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji no i zbyt mało medialne...
Avatar
MEMENTO MORI / 24 grudnia 2010 o 14:12
a może by tak w końcu rajcy miejscy zajęli się czymś pożytecznym i zatwierdzili wybudowanie dojazdu z parkingiem od strony ulicy Wyzwolenia. Utyskiwanie że nie można wykupić gruntu i inne tam wykręty to znamy juz od kilkunastu lat.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2010 o 15:32
w tym artykule nigdzie nie ma napisane, że ktoś nie odebrał telefonu
Avatar
drd / 25 grudnia 2010 o 09:23
[quote name='Moderator' timestamp='1293229536' post='410940']
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[/quote]

Itak pokazuje Pani jak dzialają lubelskie pismaki. Jeżeli ktoś przniesie, wysle gotowy materiał w którym pismak wstawi tylko słowa "nasz czytelnik" to powstaje artykuł. A przypadku kiedy trzeba gdzieś pojechać, zapytać, zobaczyć, zadzwonić i dotrzeć do odpowiedniej osoby,informacji a nie tylko napisac,że nie odbiera telefonu to przekaracz możliwości lubelskich pismaków.

Pozdrawiam
[quote name='Moderator' timestamp='1293229536' post='410940']
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[/quote]

Itak pokazuje Pani jak dzialają lubelskie pismaki. Jeżeli ktoś przniesie, wysle gotowy materiał w którym pismak wstawi tylko słowa "nasz czytelnik" to powstaje artykuł. A przypadku kiedy trzeba gdzieś pojechać, zapytać, zobaczyć, zadzwonić i dotrzeć do odpowiedniej osoby,informacji a nie tylko napi... rozwiń
Avatar
Moderator / 24 grudnia 2010 o 23:25
[quote name='jon' timestamp='1293215060' post='410895']
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sensu przez komórkę ( lub GG ) i wyszukać jakieś przedpotopowe , archiwalne zdjęcie.
[/quote]
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[quote name='jon' timestamp='1293215060' post='410895']
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania... rozwiń
Avatar
jon / 24 grudnia 2010 o 19:24
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sensu przez komórkę ( lub GG ) i wyszukać jakieś przedpotopowe , archiwalne zdjęcie.
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sens... rozwiń
Avatar
gość / 24 grudnia 2010 o 16:19
[quote name='K' timestamp='1293203287' post='410868']
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji no i zbyt mało medialne...
[/quote]
i dla starej wyrapy z Toyoty na Witosa ktora na ciaglej wpiprza sie na lewy pas kiedy prawy ma wolny!!!
[quote name='K' timestamp='1293203287' post='410868']
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji n... rozwiń
Avatar
K / 24 grudnia 2010 o 16:08
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji no i zbyt mało medialne...
Avatar
MEMENTO MORI / 24 grudnia 2010 o 14:12
a może by tak w końcu rajcy miejscy zajęli się czymś pożytecznym i zatwierdzili wybudowanie dojazdu z parkingiem od strony ulicy Wyzwolenia. Utyskiwanie że nie można wykupić gruntu i inne tam wykręty to znamy juz od kilkunastu lat.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rajd Nadwiślański 2018. Nie dostali zgody na wykorzystanie Areny Lublin, wracają do Puław
galeria

Rajd Nadwiślański 2018. Nie dostali zgody na wykorzystanie Areny Lublin, wracają do Puław 0 0

Po roku przerwy, Rajd Nadwiślański wraca na swoje miejsce. Miłośnicy moto-sportu już w czerwcu będą mieli okazję kibicować zawodnikom na odcinku specjalnym w centrum miasta, a także przyglądać się pracy mechaników w parku maszynowym przy PPNT

Koncert Grzegorza Kloca w Nałęczowie
2 maja 2018, 15:30

Koncert Grzegorza Kloca w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 2 maja o godz. 15.30 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury w Nałęczowie (al. Lipowa 6) odbędzie się koncert Grzegorza Kloca z zespołem.

Weekend z florystyką w Centrum Spotkania Kultur
28 kwietnia 2018, 10:00

Weekend z florystyką w Centrum Spotkania Kultur 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na pokazy florystyczne, wystawy i spotkania ze specjalistami, które odbędą się w dniach 28-29 kwietnia. Start w sobotę o godz. 10.

Zakaz handlu w niedziele: Kto zyskał, kto stracił? Pierwsze wyniki zaskakują

Zakaz handlu w niedziele: Kto zyskał, kto stracił? Pierwsze wyniki zaskakują 5 0

Pierwsze wyniki wskazują na to, że na wprowadzeniu niedzielnego zakazu handlu nie straciły hipermarkety, ani małe sklepy. Nawet sieci handlowe nie mają powodów do narzekań.

Zmiany w Parku Ludowym będą znacznie droższe. Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze

Zmiany w Parku Ludowym będą znacznie droższe. Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze 0 3

Ratusz powtórnie przeliczył koszty odnowy parku Ludowego. Wynik? Szacunki wzrosły o jedną trzecią, a prezydent Lublina prosi radnych o dodatkowe 9 mln zł na prace w parku, bo nie chce z nich rezygnować. Już dzisiaj w tej sprawie ma dojść do głosowania w Radzie Miasta.

Motorower samoróbka rozbity na drzewie. Chcieli wjechać do lasu

Motorower samoróbka rozbity na drzewie. Chcieli wjechać do lasu 2 1

19-latek jadący motorowerem-samoróbką uderzył w drzewo podczas skręcania do lasu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wielkie sprzątanie w Chełmie. "Nikt nikogo do niczego nie zmusza"

Wielkie sprzątanie w Chełmie. "Nikt nikogo do niczego nie zmusza" 1 0

W najbliższy piątek przedszkolaki i uczniowie wyjdą ze swoich placówek aby posprzątać miasto. Będą zbierać śmieci w lesie Borek, w parkach, skwerach, na trawnikach, placach i ulicach, a także wokół budynków swoich szkół i przedszkoli.

Puławy: Powstanie kawiarnia w Marinie? Szukają chętnych do prowadzenia

Puławy: Powstanie kawiarnia w Marinie? Szukają chętnych do prowadzenia 5 0

Czy na terenie puławskiej mariny w tym sezonie wreszcie pojawi się lokal gastronomiczny? Firmy zainteresowanej jego prowadzeniem szuka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Cena wywoławcza - ok. 2,2 tys. zł netto miesięcznie.

„Gramy dla Przemka”. Koncert charytatywny w Just Crafted
28 kwietnia 2018, 20:00

„Gramy dla Przemka”. Koncert charytatywny w Just Crafted 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pomoc Dla Przemka, który choruje na stwardnienie rozsiane (SM) słuchanie i odczuwanie muzyki jest jedną z form radzenia sobie z przeciwnościami losu. Aby móc funkcjonować młody mężczyzna musi być stale rehabilitowany. A to niestety kosztuje. Z pomocą przyszli przyjaciele – lubelscy muzycy. W sobotę dla niego zagrają.

Kiedy usłyszał zarzut, był zaskoczony. Okazało się, że kilka lat temu zostawił odciski palców
film

Kiedy usłyszał zarzut, był zaskoczony. Okazało się, że kilka lat temu zostawił odciski palców 7 0

O tym, że odpowiadać za swoje czyny można nawet po kilku latach przekonał się 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Jechał busem za szybko. Doprowadził do groźnego wypadku
galeria

Jechał busem za szybko. Doprowadził do groźnego wypadku 2 1

Trzy samochody zderzyły się w środę na drodze krajowej nr 74 w Wielączy (gm. Szczebrzeszyn).

Matura 2018 z języka polskiego. Co będzie na maturze? Lektury to nie wszystko [wideo]
galeria
film

Matura 2018 z języka polskiego. Co będzie na maturze? Lektury to nie wszystko [wideo] 0 0

– Matura z języka polskiego jest egzaminem z naszego uczestnictwa w kulturze – podkreśla Ewa Kalbarczyk, polonistka z Międzynarodowego Liceum im. Paderewskiego w Lublinie i przekonuje, że powtarzając do egzaminu warto pomyśleć nie tylko o lekturach.

Siedem miesięcy oczekiwania. Górnik wciąż z szansą na utrzymanie

Siedem miesięcy oczekiwania. Górnik wciąż z szansą na utrzymanie 0 0

213 dni kibice Górnika Łęczna czekali na wygraną swojej drużyny w rozgrywkach ligowych. Dzięki zwycięstwu 2:1 nad Chrobrym Głogów Grzegorz Bonin i spółka wciąż mają szansę na utrzymanie bo Ruch Chorzów i Stomil Olsztyn w bezpośrednim starciu podzieliły się punktami

Mieszkanie Plus w kolejnym mieście w woj. lubelskim. W urzędzie już ponad 500 podań

Mieszkanie Plus w kolejnym mieście w woj. lubelskim. W urzędzie już ponad 500 podań 3 10

Mieszkań ma powstać setka, a chętnych już jest pięć razy więcej. Właśnie powstała spółka celowa, która zajmie się budową bloków w Świdniku w ramach rządowego programu. Pierwsi lokatorzy na ul. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” wprowadzą się za dwa lata.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!