Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lipca 2016 r.
17:01

Utrudnienia drogowe i objazdy w centrum Lublina

Autor: Zdjęcie autora drs
0 4 A A
Prace przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie
Prace przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie

Dzisiaj wieczorem, z powodu prac przy sieci ciepłowniczej, rozkopane w poprzek zostanie Krakowskie Przedmieście na wysokości murku z kwiatami. Przejazd ma być zamknięty od godziny 20, a ponownie otwarty ma być najpóźniej w poniedziałek bladym świtem

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W tym czasie kierowcy jadący ul. 3 Maja, a zamierzający skręcać w Krakowskie Przedmieście powinni zjechać w ul. I Armii Wojska Polskiego, a potem skierować się w ul. Ewangelicką.

Kierowcy jadący od strony Ogrodu Saskiego i ul. Lipowej będą mogli dojechać do murku, a tam skręcić w prawo w ul. Chopina, albo w lewo w Ewangelicką. Na wprost przejechać się nie da. Powinni o tym pamiętać i ci, którzy w Krakowskie Przedmieście wjadą od strony pl. Litewskiego: tu znak informować ma o ślepej drodze.

Jadąc ul. Chopina w kierunku murku będzie można udać się w każdą stronę, ale nie w prawo.
Wszystko to przyniesie też zmianę tras autobusów komunikacji miejskiej. Nie będzie po co iść na przystanki obok sądu i banku. Żeby gdziekolwiek dojechać trzeba się będzie udać na przystanek na Lipowej przy Astorii, ale z jednym wyjątkiem: nie zjawią się tu autobusy linii 32 i 40.

Jakie będą objazdy? Linie jadące zazwyczaj z Al. Racławickich na wprost mają skręcać w prawo w Lipową (staną na przystanku), a potem w lewo w Okopową (tu też staną). Z Okopowej linie 2, 10, 18, 26, 31, 57 skręcą w ul. Hempla (staną na przystanku) i pojadą zwykłą trasą przez ul. 3 Maja. Natomiast linie 3, 4, 7, 13, 55 skręcą w Narutowicza. Objazdy obowiązują w obu kierunkach.

Inaczej wyglądać ma trasa linii 32 i 40, które po zatrzymaniu się na Lipowej naprzeciw cmentarza skręcą w prawo w Okopową, później pojadą przez Hempla do ul. 3 Maja. Wrócą tą samą trasą. Będą stawać na każdym napotkanym przystanku.

Aby z dodatkowymi pojazdami poradził sobie przystanek na Hempla przeniesiona będzie z niego linia 74, która w ten weekend będzie mieć przystanek końcowy na Narutowicza przed skrzyżowaniem z ul. Konopnicką.

Wszystkie wspomniane objazdy komunikacji miejskiej będą obowiązywać do godz. 4.30 w poniedziałek.
W poniedziałkowy poranek na dwa tygodnie wyłączona z ruchu zostanie jezdnia ul. Chopina między Hipoteczną i Krakowskim Przedmieściem. Kierowcy mogą omijać ją jadąc przez Lipową albo Narutowicza. 

Czytaj więcej o:

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 lipca 2016 o 09:44
a Ty z rzeszowa jestes że nie wiesz gdzie w Lublinie jest murek z kwiatami na Krakowskim ??
Avatar
Gość / 22 lipca 2016 o 21:49
Czy nie potraficie napisac normalnie w którym miejscu jest zamknięta ulica? albo jak to za trudne to dac mapkę? Bo "murek z kwiatami" to tak oczywiste miejsce, że nie wiem....
Avatar
Gość / 22 lipca 2016 o 20:15
Oczywiście rowerem mnie zakazy nie obowiązują ?
Avatar
Gość / 22 lipca 2016 o 17:15
A na jakim kolorze kostki są prowadzone prace ?
Avatar
Gość / 23 lipca 2016 o 09:44
a Ty z rzeszowa jestes że nie wiesz gdzie w Lublinie jest murek z kwiatami na Krakowskim ??
Avatar
Gość / 22 lipca 2016 o 21:49
Czy nie potraficie napisac normalnie w którym miejscu jest zamknięta ulica? albo jak to za trudne to dac mapkę? Bo "murek z kwiatami" to tak oczywiste miejsce, że nie wiem....
Avatar
Gość / 22 lipca 2016 o 20:15
Oczywiście rowerem mnie zakazy nie obowiązują ?
Avatar
Gość / 22 lipca 2016 o 17:15
A na jakim kolorze kostki są prowadzone prace ?
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 13 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 24:30 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 24:30 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 4 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 22 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!