Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 kwietnia 2012 r.
19:31
Edytuj ten wpis

Uwaga kierowcy, ul. Turystyczna w Lublinie zamknięta. Korki!

Autor: Zdjęcie autora mb pab
0 39 A A
Zakorkowany wjazd do Lublina od strony Łęcznej (Maciej Kaczanowski)
Zakorkowany wjazd do Lublina od strony Łęcznej (Maciej Kaczanowski)

Zamknięcie ul. Turystycznej spowodowało paraliż trasy z Lublina do Łęcznej. Żeby wjechać do Lublina trzeba odstać w korku nawet ok. 1,5 godz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dyrektor ds autostrad Lube / 16 kwietnia 2012 o 13:46
[quote name='Borek' timestamp='1334574388' post='621880']
Właśnie moje dziecko wraca do domu ( na os.Borek w Turce) ze szkoły. Czeka już godzinę na autobus nr lini 2.
Rano wyszła wcześniej, a i tak spóżniła się. Dojechała w połowie drugiej lekcji, a na pierwszej pisali wypracowanie. Jest maturzystką, więc to najważniejsze dni przed klasyfikacją. Chyba o piątej trzeba jeździć ,aby zdążyć do szkoły. Totalny paraliż przez cały tdzień, jak dobrze pójdzie:). MPK mogłoby rzucić dodatkowe autobusy.
[/quote]

za niedogodności które dzisiaj ją spotkały, mam propozycję
(...)

czy życzy sobie Pani coś jeszcze?

Dyrektor ds autostrad Lubelskich
[quote name='Borek' timestamp='1334574388' post='621880']
Właśnie moje dziecko wraca do domu ( na os.Borek w Turce) ze szkoły. Czeka już godzinę na autobus nr lini 2.
Rano wyszła wcześniej, a i tak spóżniła się. Dojechała w połowie drugiej lekcji, a na pierwszej pisali wypracowanie. Jest maturzystką, więc to najważniejsze dni przed klasyfikacją. Chyba o piątej trzeba jeździć ,aby zdążyć do szkoły. Totalny paraliż przez cały tdzień, jak dobrze pójdzie:). MPK mogłoby rzucić dodatkowe autobusy.
[/quote]... rozwiń
Avatar
A. / 16 kwietnia 2012 o 13:37
[quote name='Bartol' timestamp='1334575270' post='621882']
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo

http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
[/quote]
Ulica będzie zamknięta co najmniej przez kilka dni. Ruch ma wrócić do normy od poniedziałku, 23 kwietnia. - Ale nie wykluczamy, że roboty się przedłużą. Wszystko będzie zależeć od warunków pogodowych. Przykro nam z powodu tych utrudnień, ale naprawdę nie da się tych prac przeprowadzić w inny sposób - mówi Róża Małyska, inżynier budowy z firmy Appia.
Wszystko gra zatem, wiesz deszcz padał rano, to się nie pracuje, teraz jest pochmurno, to się nie pracuje, potem noc, też się nie pracuje. Już będą opóźnienia
[quote name='Bartol' timestamp='1334575270' post='621882']
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po g... rozwiń
Avatar
LoLe / 16 kwietnia 2012 o 13:36
[quote name='Bartol' timestamp='1334575270' post='621882']
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo

http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
[/quote]
Ciewkawe
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=DW&Date=20120416&Category=galeria03&ArtNo=416009999&Ref=PH&Params=Itemnr=1
[quote name='Bartol' timestamp='1334575270' post='621882']
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po g... rozwiń
Avatar
Driver / 16 kwietnia 2012 o 13:31
Może ktoś wie, przejazd w Leonowie jest też dziaisj zamknięty?
Avatar
Bartol / 16 kwietnia 2012 o 13:21
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo

http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie ... rozwiń
Avatar
Borek / 16 kwietnia 2012 o 13:06
Właśnie moje dziecko wraca do domu ( na os.Borek w Turce) ze szkoły. Czeka już godzinę na autobus nr lini 2.
Rano wyszła wcześniej, a i tak spóżniła się. Dojechała w połowie drugiej lekcji, a na pierwszej pisali wypracowanie. Jest maturzystką, więc to najważniejsze dni przed klasyfikacją. Chyba o piątej trzeba jeździć ,aby zdążyć do szkoły. Totalny paraliż przez cały tdzień, jak dobrze pójdzie:). MPK mogłoby rzucić dodatkowe autobusy.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2012 o 12:52
[quote name='pin' timestamp='1334567747' post='621831']
Już wyżej kolega napisał. Jazda na jedynce, miejscami nieutwardzone.
[/quote]
to i w korku na jedynce tylko ciekawe ile czasu jedzie sie tamta droga ?
Avatar
bambo75 / 16 kwietnia 2012 o 12:43
A czyż nie prościej było by zrobić na ten czas jakiś tymczasowy duży parking w okolicach Turki dla samochodów osobowych jadących od strony Łęcznej( bo przecież w korkach ich jest tu najwięcej)? -a do tego parkingu "puścić" któryś z autobusów MPK i aby dowoził do miasta? To by skutecznie zmniejszyło korki! Ale jak domyślam się cwaniaków "jedną pupę swoim autem wiozących" by i tak nie zabrakło i pchali by się w korek,a autobusy puste by jeździły A wystarczy policzyć,ile paliwa "wygłędzacie" stojąc w korku swoim "cars"!
A czyż nie prościej było by zrobić na ten czas jakiś tymczasowy duży parking w okolicach Turki dla samochodów osobowych jadących od strony Łęcznej( bo przecież w korkach ich jest tu najwięcej)? -a do tego parkingu "puścić" któryś z autobusów MPK i aby dowoził do miasta? To by skutecznie zmniejszyło korki! Ale jak domyślam się cwaniaków "jedną pupę swoim autem wiozących" by i tak nie zabrakło i pchali by się w korek,a autobusy puste by jeździły A wystarczy policzyć,ile paliwa "wygłędzacie" stojąc w korku s... rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 16 kwietnia 2012 o 12:28
[quote name='bez.mozg' timestamp='1334570727' post='621856']
Mam pytanie: a jakby pojechać nie przez Pliszczyn (gdzie faktycznie zawieszenie można zostawić) tylko dalej na skrzyżowaniu w Sobianowicach pojechać przez Leonów
[/quote]

Jechałem tą trasą przez Leonów w weekend. Trzeba nadrobić parę kilometrów ale droga jest dobra (z wyjątkiem krótkiego odcinka przy samych szklarniach).
Avatar
Pomyłka :) / 16 kwietnia 2012 o 12:19
W prawo!!!
pomyłeczka
Avatar
Dyrektor ds autostrad Lube / 16 kwietnia 2012 o 13:46
[quote name='Borek' timestamp='1334574388' post='621880']
Właśnie moje dziecko wraca do domu ( na os.Borek w Turce) ze szkoły. Czeka już godzinę na autobus nr lini 2.
Rano wyszła wcześniej, a i tak spóżniła się. Dojechała w połowie drugiej lekcji, a na pierwszej pisali wypracowanie. Jest maturzystką, więc to najważniejsze dni przed klasyfikacją. Chyba o piątej trzeba jeździć ,aby zdążyć do szkoły. Totalny paraliż przez cały tdzień, jak dobrze pójdzie:). MPK mogłoby rzucić dodatkowe autobusy.
[/quote]

za niedogodności które dzisiaj ją spotkały, mam propozycję
(...)

czy życzy sobie Pani coś jeszcze?

Dyrektor ds autostrad Lubelskich
[quote name='Borek' timestamp='1334574388' post='621880']
Właśnie moje dziecko wraca do domu ( na os.Borek w Turce) ze szkoły. Czeka już godzinę na autobus nr lini 2.
Rano wyszła wcześniej, a i tak spóżniła się. Dojechała w połowie drugiej lekcji, a na pierwszej pisali wypracowanie. Jest maturzystką, więc to najważniejsze dni przed klasyfikacją. Chyba o piątej trzeba jeździć ,aby zdążyć do szkoły. Totalny paraliż przez cały tdzień, jak dobrze pójdzie:). MPK mogłoby rzucić dodatkowe autobusy.
[/quote]... rozwiń
Avatar
A. / 16 kwietnia 2012 o 13:37
[quote name='Bartol' timestamp='1334575270' post='621882']
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo

http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
[/quote]
Ulica będzie zamknięta co najmniej przez kilka dni. Ruch ma wrócić do normy od poniedziałku, 23 kwietnia. - Ale nie wykluczamy, że roboty się przedłużą. Wszystko będzie zależeć od warunków pogodowych. Przykro nam z powodu tych utrudnień, ale naprawdę nie da się tych prac przeprowadzić w inny sposób - mówi Róża Małyska, inżynier budowy z firmy Appia.
Wszystko gra zatem, wiesz deszcz padał rano, to się nie pracuje, teraz jest pochmurno, to się nie pracuje, potem noc, też się nie pracuje. Już będą opóźnienia
[quote name='Bartol' timestamp='1334575270' post='621882']
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po g... rozwiń
Avatar
LoLe / 16 kwietnia 2012 o 13:36
[quote name='Bartol' timestamp='1334575270' post='621882']
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo

http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
[/quote]
Ciewkawe
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=DW&Date=20120416&Category=galeria03&ArtNo=416009999&Ref=PH&Params=Itemnr=1
[quote name='Bartol' timestamp='1334575270' post='621882']
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po g... rozwiń
Avatar
Driver / 16 kwietnia 2012 o 13:31
Może ktoś wie, przejazd w Leonowie jest też dziaisj zamknięty?
Avatar
Bartol / 16 kwietnia 2012 o 13:21
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie pusta. Nie widziałem także żadnego robotnika pracującego przy torowisku. Hałdy piachu sugerujące roboty zostały za to usypane wzorowo

http://jpghost.pl/pliki/1204/Inne-DK82_1334561368.jpg
Jak informują gazety, w tym samym czasie w Warszawie wymieniana jest nawierzchnia na całej długości Trasy Łazienkowskiej. Nie mam pojęcia ile to kilometrów. Zgodnie z planem zostanie to zrobione w ciągu 6 dni (3 weekendy). Jak zatem wytłumaczyć, że wymiana ok. 10-20m kwadratowych jezdni z ułożeniem jednego torowiska zajmie aż 10 dni???...

Już wiem!!! Zobaczcie sami jak wygląda praca przy tym torowisku. Fotkę wykonałem chwilę po godzinie 11tej. Nawet koparka ustawiona frontem do nadjeżdżających od Centrum, stoi sobie ... rozwiń
Avatar
Borek / 16 kwietnia 2012 o 13:06
Właśnie moje dziecko wraca do domu ( na os.Borek w Turce) ze szkoły. Czeka już godzinę na autobus nr lini 2.
Rano wyszła wcześniej, a i tak spóżniła się. Dojechała w połowie drugiej lekcji, a na pierwszej pisali wypracowanie. Jest maturzystką, więc to najważniejsze dni przed klasyfikacją. Chyba o piątej trzeba jeździć ,aby zdążyć do szkoły. Totalny paraliż przez cały tdzień, jak dobrze pójdzie:). MPK mogłoby rzucić dodatkowe autobusy.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2012 o 12:52
[quote name='pin' timestamp='1334567747' post='621831']
Już wyżej kolega napisał. Jazda na jedynce, miejscami nieutwardzone.
[/quote]
to i w korku na jedynce tylko ciekawe ile czasu jedzie sie tamta droga ?
Avatar
bambo75 / 16 kwietnia 2012 o 12:43
A czyż nie prościej było by zrobić na ten czas jakiś tymczasowy duży parking w okolicach Turki dla samochodów osobowych jadących od strony Łęcznej( bo przecież w korkach ich jest tu najwięcej)? -a do tego parkingu "puścić" któryś z autobusów MPK i aby dowoził do miasta? To by skutecznie zmniejszyło korki! Ale jak domyślam się cwaniaków "jedną pupę swoim autem wiozących" by i tak nie zabrakło i pchali by się w korek,a autobusy puste by jeździły A wystarczy policzyć,ile paliwa "wygłędzacie" stojąc w korku swoim "cars"!
A czyż nie prościej było by zrobić na ten czas jakiś tymczasowy duży parking w okolicach Turki dla samochodów osobowych jadących od strony Łęcznej( bo przecież w korkach ich jest tu najwięcej)? -a do tego parkingu "puścić" któryś z autobusów MPK i aby dowoził do miasta? To by skutecznie zmniejszyło korki! Ale jak domyślam się cwaniaków "jedną pupę swoim autem wiozących" by i tak nie zabrakło i pchali by się w korek,a autobusy puste by jeździły A wystarczy policzyć,ile paliwa "wygłędzacie" stojąc w korku s... rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 16 kwietnia 2012 o 12:28
[quote name='bez.mozg' timestamp='1334570727' post='621856']
Mam pytanie: a jakby pojechać nie przez Pliszczyn (gdzie faktycznie zawieszenie można zostawić) tylko dalej na skrzyżowaniu w Sobianowicach pojechać przez Leonów
[/quote]

Jechałem tą trasą przez Leonów w weekend. Trzeba nadrobić parę kilometrów ale droga jest dobra (z wyjątkiem krótkiego odcinka przy samych szklarniach).
Avatar
Pomyłka :) / 16 kwietnia 2012 o 12:19
W prawo!!!
pomyłeczka
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 3

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 23

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 31

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!