czwartek, 23 listopada 2017 r.

Lublin

W filharmonii paliły się pudełka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 lutego 2011, 19:31

 (archiwum)
(archiwum)

Niegroźny pożar wybuchł w budynku Filharmonii Lubelskiej. Paliły się papierowe pudełka. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o tym, że coś się pali strażacy otrzymali przed 18. Za chwilę na miejsce przyjechały dwa zastępy straży i ugasiły pożar.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ZOŁZA
Kiepski
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ZOŁZA
ZOŁZA (15 lutego 2011 o 10:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"]„PSIE SMUTKI”:

[color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] prowadzący w internecie [color="#FF0000"]AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH[/color] z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem [color="#FF0000"]Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY[/color] oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! [color="#FF0000"]Wtóruje im lubelska KUL-tura[/color] i podlegająca pod nią Filharmonia.
Sęk w tym, że wszystkie te instytucje prezentują KAT-olicki poziom [color="#FF0000"]Pożal Się Boże[/color].
Do panującego smutku związanego ze zgonem [color="#FF0000"]ArcyPasterza odpowiedzialnego za intelektualny wypas Baranków Bożych[/color] dołączył pożar Filharmonii.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje, aby Wydział Autystyczny[color="#FF0000"] Uniwersytetu MARYI KURII -SKŁODWSKIEJ [/color]posiadający Instytut Organów, Muzyki Sakralnej i Improwizacji wziął się za robotę i skomponował [color="#FF0000"]ETIUDĘ NA JEDEN PALEC JEDNEJ RĘKI I JEDEN KLAWISZ[/color], podrzucił ją FLIHARMONII, wykonał ją w czasie pogrzebu ArcyPasterza, a [color="#FF0000"]sęk w tym, że i tak nikt nie będzie wiedział o co tu biega[/color]!
Do tego swoje 3-grosze dorzucą lubelskie Pall...anty (Aleja Warszawska) serwujący od X-czasu każdej niedzieli o 12;oo „AVE MARIA” F. Schuberta mające tylko 50% wspólnego z samym Frankiem Schubertem, a tegoż mazgaja muzycznego nie słyszy Świat Naukowy Uniwersytetyu[color="#FF0000"] MARYI KURII – SKŁODOWSKIEJ i Filharmonii[/color] – taki poziom zaserwował ArcyPasterz prowadząc Baranki prosto do Nieba - [color="#FF0000"]tylko dla półgłówków[/color]!
I tu KUL-ejna Propozycja – zmiany Patrona lubelskiej Filharmonii z H. Wieniawskiego na[color="#FF0000"] FERDYNADA KIEPSKIEGO[/color]...., a [color="#FF0000"]prześwięcenia może dokonać Departament KUL-tury lubelskich Urzędów[/color] w zastępstwie samego ArcyPasterza.
Można te wydarzenia zgłosić i to obowiązkowo do [color="#FF0000"]Europejskiej Stolicy KUL[/color]-tury [color="#FF0000"]2016[/color], a pierwsze miejsce murowane, bo „FILHARMONIA DOWCIPU” i” Grupa MoZarta” przy tym to pryszcz!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 


(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
Rozwiń
Kiepski
Kiepski (15 lutego 2011 o 02:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pożar może i nie groźny, ale niezłe zamieszanie powstało na Radziszewskiego. Sam się zlękłem! Myślałem, że cafe Aviator się pali
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!