Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 sierpnia 2015 r.
9:09

W iveco pękła opona. Utrudnienia drogowe na trasie Lublin-Kraśnik

Autor: Zdjęcie autora łm
0 11 A A
Wypadek w Strzeszkowicach Dużych (Fot. Krzysiek DonKylas)
Wypadek w Strzeszkowicach Dużych (Fot. Krzysiek DonKylas)

Do wypadku doszło rano w miejscowości Strzeszkowice Duże na trasie Lublin-Kraśnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Według wstępnych ustaleń w dostawczym iveco pękła opona. Auto zjechało z drogi i upadło na poboczu.

- Dwie osoby wyszły z pojazdu o własnych siłach - mówi Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Są utrudnienia drogowe. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Zdjęcie dostaliśmy od Czytelnika Krzysztofa. Dziękujemy!

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 08:45
W Urzędowie kobyła się zesrała utrudnienia drogowe dla rowerzystów. nawet w Fakcie tego nie piszą a czyszczarka to jeździ raz na rok ;)
Avatar
gta / 5 sierpnia 2015 o 17:04

Fascynuje mnie lekkość podejścia do kwestii opon w samochodzie wśród naszych polskich kierowców. Każdy z nas chce jeździć mocnym samochodem, często takie posiadamy, oczywiście prędkość dozwolona jest traktowana jak co najmniej zalecana a opony.... To taki dodatek. Ludzie pomyślcie choćby tak. Jadę 90, 100 ,150 km/h a mój bolid przenosi wszelkie z tym związane przeciążenia na UWAGA: 4 kartkach z zeszytu. Tyle jest powierzchni styku

Święta prawda kolego. Trzeba dodać, że te kartki papieru potrafią mieć różne kolory:) Pozdrawiam. 

Święta prawda kolego. Trzeba dodać, że te kartki papieru potrafią mieć różne kolory:) Pozdrawiam. 

rozwiń
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 15:43
Auto upadło? Chyba raczej się przewróciło.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 15:15
Upadło... Czyli leciało?
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 15:12
Fascynuje mnie lekkość podejścia do kwestii opon w samochodzie wśród naszych polskich kierowców. Każdy z nas chce jeździć mocnym samochodem, często takie posiadamy, oczywiście prędkość dozwolona jest traktowana jak co najmniej zalecana a opony.... To taki dodatek. Ludzie pomyślcie choćby tak. Jadę 90, 100 ,150 km/h a mój bolid przenosi wszelkie z tym związane przeciążenia na UWAGA: 4 kartkach z zeszytu. Tyle jest powierzchni styku
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 14:46
A mnie właśnie upadł talerz z zupą na podłogę, jak przeczytałem tą relację z wypadku.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 14:44
Pseudo dziennikarz potrafi rozweselić innych swoim wpisem, mimo tak tragicznego wydarzenia.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 14:07
Nie ma się z czego śmiać ale to upadnięcie mnie ubawiło
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 13:31
Auto zjechało z drogi i upadło na poboczu. Od kiedy samochód (nie zabawka) upada??
Avatar
alamakota / 5 sierpnia 2015 o 13:18

I na pewno ogumienie było regularnie sprawdzane i w odpowiednim stanie.

Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 08:45
W Urzędowie kobyła się zesrała utrudnienia drogowe dla rowerzystów. nawet w Fakcie tego nie piszą a czyszczarka to jeździ raz na rok ;)
Avatar
gta / 5 sierpnia 2015 o 17:04

Fascynuje mnie lekkość podejścia do kwestii opon w samochodzie wśród naszych polskich kierowców. Każdy z nas chce jeździć mocnym samochodem, często takie posiadamy, oczywiście prędkość dozwolona jest traktowana jak co najmniej zalecana a opony.... To taki dodatek. Ludzie pomyślcie choćby tak. Jadę 90, 100 ,150 km/h a mój bolid przenosi wszelkie z tym związane przeciążenia na UWAGA: 4 kartkach z zeszytu. Tyle jest powierzchni styku

Święta prawda kolego. Trzeba dodać, że te kartki papieru potrafią mieć różne kolory:) Pozdrawiam. 

Święta prawda kolego. Trzeba dodać, że te kartki papieru potrafią mieć różne kolory:) Pozdrawiam. 

rozwiń
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 15:43
Auto upadło? Chyba raczej się przewróciło.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 15:15
Upadło... Czyli leciało?
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 15:12
Fascynuje mnie lekkość podejścia do kwestii opon w samochodzie wśród naszych polskich kierowców. Każdy z nas chce jeździć mocnym samochodem, często takie posiadamy, oczywiście prędkość dozwolona jest traktowana jak co najmniej zalecana a opony.... To taki dodatek. Ludzie pomyślcie choćby tak. Jadę 90, 100 ,150 km/h a mój bolid przenosi wszelkie z tym związane przeciążenia na UWAGA: 4 kartkach z zeszytu. Tyle jest powierzchni styku
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 14:46
A mnie właśnie upadł talerz z zupą na podłogę, jak przeczytałem tą relację z wypadku.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 14:44
Pseudo dziennikarz potrafi rozweselić innych swoim wpisem, mimo tak tragicznego wydarzenia.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 14:07
Nie ma się z czego śmiać ale to upadnięcie mnie ubawiło
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 13:31
Auto zjechało z drogi i upadło na poboczu. Od kiedy samochód (nie zabawka) upada??
Avatar
alamakota / 5 sierpnia 2015 o 13:18

I na pewno ogumienie było regularnie sprawdzane i w odpowiednim stanie.

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 7

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.