Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 sierpnia 2017 r.
8:38

Mieszkania Plus w Lublinie? Wiadomo, gdzie mogą powstać

38 22 A A
Z miast naszego regionu do programu Mieszkanie Plus przystąpiły już Biała Podlaska, Puławy i Świdnik
Z miast naszego regionu do programu Mieszkanie Plus przystąpiły już Biała Podlaska, Puławy i Świdnik

W Lublinie mogą powstać czynszówki w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Potencjalna lokalizacja to należąca do samorządu województwa działka na Kośminku. Chodzi o nieruchomość przy ul. Kosmonautów 53A, na której znajduje się pochodząca z lat 70. ubiegłego wieku nieużywana sztolnia, będąca pozostałością po dawnej górniczej szkole zawodowej. Samorząd województwa podjął decyzję o pozbyciu się działki, a wraz z nią na sprzedaż miał trafić grunt przeznaczony na budowę drogi dojazdowej od strony ul. Sulisławickiej. Decyzję w tej sprawie na wczorajszej sesji mieli podjąć radni sejmiku.

Nieoczekiwanie wniosek o wykreślenie tego punktu z porządku obrad zgłosił marszałek Sławomir Sosnowski (PSL). Tłumaczył to propozycją możliwości przeznaczenia tego terenu na budowę bloków w ramach programu Mieszkanie Plus. Taki pomysł wyszedł od Grzegorza Muszyńskiego, radnego PiS i wiceprezesa realizującej program spółki BGK Nieruchomości.

– To świetna lokalizacja. Blisko są szkoły, przedszkola, jest dostęp do środków komunikacji publicznej. To wpisuje się idealnie w założenia Mieszkania Plus – argumentuje Muszyński.

Nieruchomość jest wyceniana na 1 mln 370 tys. zł, ale przeznaczenie jej pod budowę rządowych bloków nie oznacza, że samorząd województwa otrzymałby za nią pieniądze. – Szczegóły trzeba by ustalić, w grę wchodziłaby m.in. zamiana na inne grunty. Zakup też wchodzi w grę, jednak nie chcielibyśmy ścigać się w otwartym przetargu. Ale na pewno województwo by na tym nie straciło – przekonuje Muszyński.

– Musimy nad tym popracować i zobaczyć, czy jest szansa na realizację tego pomysłu. Jest wielu młodych ludzi, którzy potrzebują takich mieszkań i nie ulega wątpliwości, że warto rozważyć taką możliwość – mówi marszałek Sosnowski.

Z miast naszego regionu do programu Mieszkanie Plus przystąpiły już Biała Podlaska, Puławy i Świdnik. Lubelski ratusz na pytania w tej sprawie odpowiadał, że nie ma gruntów na ten cel, a te, które zamierza pozyskać, przekaże pod budownictwo komunalne.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dieta / 30 sierpnia 2017 o 02:01
Z moich szacunków potrzeby mieszkaniowe są większe, z kilku przyczyn też należy się zdecydować, czy w dalszym ciągu jest sens aby popierać niską zabudowę. Może to już są czasy w których potrzeba kilkudziesięciopiętrowych wieżowców. Ponieważ, nikt mi nie wmówi, że w takiej Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście rezyduje mniej niż po milionie ludzi. Te miasta są ogromne. Miarą wielkości miasta są mieszkańcy, a ci sa nie tylko zameldowani. Statystyki GUS można włożyć między bajki. Wystarczy popatrzyć na rejestracje "codziennych" aut. Oraz informacje o kilkudziesięciotysięcznych imigracjach per maisto.
Z moich szacunków potrzeby mieszkaniowe są większe, z kilku przyczyn też należy się zdecydować, czy w dalszym ciągu jest sens aby popierać niską zabudowę. Może to już są czasy w których potrzeba kilkudziesięciopiętrowych wieżowców. Ponieważ, nikt mi nie wmówi, że w takiej Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście rezyduje mniej niż po milionie ludzi. Te miasta są ogromne. Miarą wielkości miasta są mieszkańcy, a ci sa nie tylko zameldowani. Statystyki GUS można włożyć między bajki. Wystarczy popatrzyć na rejestracje "codziennych" aut... rozwiń
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2017 o 00:21
PAN Muszyński już lotniskiem tak dobrze zarządzał że musieli GO usunąć. Teraz prekursor mieszkań 500+? Hahaha
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 17:14
A Zamość??? Tam też mają budować w ramach Mieszkanie+
Avatar
WSKA_na_Prund / 29 sierpnia 2017 o 16:54
undefined napisał:
Budować, budować i jeszcze raz budować. Skoro 10 krotnie mniejszy od Lublina Świdnik buduje ich 300 to Lublin powinien ich budować 3000. 3000 mieszkań to dach nad głową dla 9-12 tysięcy osób. Skoro Lublin według zapowiedzi Prezydenta Żuka ma mieć w 2050 570 tysięcy mieszkańców to trzeba działać, nie ma na co czekać. Trzeba zatrzymać miejscowych, ściągać i przyciągać ludzi z regionu i nie tylko by osiedlili się w Lublinie.
  Nie 570 tys. tylko 500 tys. weź doczytaj Strategie pacanie Teraz 3000 w Lublinie, to 5000 we Wrocławiu, 10000 w 3City.. Tylko, ze widzisz, żadne z tych miast jawnie nie przyznaje się do PiS. Obydwa preferują lokalne samorządowe komitety wyborcze, niż centralnie partjne. A Świdnik to LIZUS!
  Nie 570 tys. tylko 500 tys. weź doczytaj Strategie pacanie Teraz 3000 w Lublinie, to 5000 we Wrocławiu, 10000 w 3City.. Tylko, ze widzisz, żadne z tych miast jawnie nie przyznaje się do PiS. Obydwa preferują lokalne samorządowe komitety wyborcze, niż centralnie partjne. A Świdnik to LIZUS! rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 14:43
A ZAMOŚĆ???
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 14:42
Budować, budować i jeszcze raz budować. Skoro 10 krotnie mniejszy od Lublina Świdnik buduje ich 300 to Lublin powinien ich budować 3000. 3000 mieszkań to dach nad głową dla 9-12 tysięcy osób. Skoro Lublin według zapowiedzi Prezydenta Żuka ma mieć w 2050 570 tysięcy mieszkańców to trzeba działać, nie ma na co czekać. Trzeba zatrzymać miejscowych, ściągać i przyciągać ludzi z regionu i nie tylko by osiedlili się w Lublinie. Oraz stworzyć rodzinom dobre warunki do rozwoju by miały jak najwięcej dzieci. Budowa mieszkań to robota dla budowlańców, wykończeniowców, sklepów meblowych a w przyszłości żłobki, przedszkola, sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne, fryzjer itp. Nie ma na co czekać trzeba działać. Swoją drogą po wuj budować mieszkania w takiej Białej czy Puławach skoro ludzie nie chcą tam mieszkać, nie lepiej te środki zainwestować w Lublinie by w przyszłości Lublin faktycznie stał się półmilionową metropolią? W Puławach czy Białej jest wiele mieszkań z rynku wtórnego, obawiam się że za 20-30 lat nie będzie chciał nikt tam mieszkać a po współczesnych blokowiskach będą hasały szczury i rosły chaszcze, chyba że conajmniej 1/3 mieszkańców tych miast będą stanowili Ukraińcy albo inni uchodźcy. Ale nie oni też będą woleli większe miasta Lublin albo Warszawę. Świdnik to trochę inna para kaloszy bo to rzut beretem od Lublina, nie jedzie się do niego dłużej niż np. do Motycza. Niestety nie da się utrzymać liczby mieszkańców Białej czy Puław, ale Lublin ma szansę na rozwój.
Budować, budować i jeszcze raz budować. Skoro 10 krotnie mniejszy od Lublina Świdnik buduje ich 300 to Lublin powinien ich budować 3000. 3000 mieszkań to dach nad głową dla 9-12 tysięcy osób. Skoro Lublin według zapowiedzi Prezydenta Żuka ma mieć w 2050 570 tysięcy mieszkańców to trzeba działać, nie ma na co czekać. Trzeba zatrzymać miejscowych, ściągać i przyciągać ludzi z regionu i nie tylko by osiedlili się w Lublinie. Oraz stworzyć rodzinom dobre warunki do rozwoju by miały jak najwięcej dzieci. Budowa mieszkań to robota dla budowlańców... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 14:28
W Lublinie była jakaś szkoła górnicza? Nawet k.rwa nie wiedziałem.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 13:03
Parszywy lemingu, skoro widzisz, że 500+ jest przepijane, to zgłoś to Ośrodkom Pomocy Społecznej lub Rodzinie. No, ale jak lubisz chlać, to raczej trudno zareagować. Prawda? Wyniki programu 500+ potwierdziły, że pijakami to są jedynie lemingi, a nie Polacy.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 13:00
Gdyby PO wzięło się do roboty, to nie trzeba byloby wprowadzać 500+. To był ostatni moment, by ratować polską gospodarkę. W ostatniej chwili uniknęliśmy germanizacji i bycia tanią siłą roboczą dla Niemiec. Za dekadę staniemy na nogi.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 12:52
500+ realizowane jest z NIEUKRADZIONYCH pieniędzy z budżetu. Spytaj się lepiej swoich guru z mafii VATowskiej, gdzie ulokowali 250.000.000.000 złotych? Oto spadek po rządach PO-ZSL. By załatać dziurę budżetową na koniec okradli Polakow z OFE na 160mld zł. A ty, pytasz się o "drobne" na 500+, ktore nawet nie zwiększyło deficytu. Ba! Po raz pierwszy budżet jest na PLUS!!! Budżet+... i to wlaśnie dzięki mądrym rządom PiS. Skoro opozycja ma w swych szeregach takich niedorajdów ekonomicznych jak Petru, to nikogo wykształconego to nie dziwi.
Avatar
Dieta / 30 sierpnia 2017 o 02:01
Z moich szacunków potrzeby mieszkaniowe są większe, z kilku przyczyn też należy się zdecydować, czy w dalszym ciągu jest sens aby popierać niską zabudowę. Może to już są czasy w których potrzeba kilkudziesięciopiętrowych wieżowców. Ponieważ, nikt mi nie wmówi, że w takiej Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście rezyduje mniej niż po milionie ludzi. Te miasta są ogromne. Miarą wielkości miasta są mieszkańcy, a ci sa nie tylko zameldowani. Statystyki GUS można włożyć między bajki. Wystarczy popatrzyć na rejestracje "codziennych" aut. Oraz informacje o kilkudziesięciotysięcznych imigracjach per maisto.
Z moich szacunków potrzeby mieszkaniowe są większe, z kilku przyczyn też należy się zdecydować, czy w dalszym ciągu jest sens aby popierać niską zabudowę. Może to już są czasy w których potrzeba kilkudziesięciopiętrowych wieżowców. Ponieważ, nikt mi nie wmówi, że w takiej Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście rezyduje mniej niż po milionie ludzi. Te miasta są ogromne. Miarą wielkości miasta są mieszkańcy, a ci sa nie tylko zameldowani. Statystyki GUS można włożyć między bajki. Wystarczy popatrzyć na rejestracje "codziennych" aut... rozwiń
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2017 o 00:21
PAN Muszyński już lotniskiem tak dobrze zarządzał że musieli GO usunąć. Teraz prekursor mieszkań 500+? Hahaha
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 17:14
A Zamość??? Tam też mają budować w ramach Mieszkanie+
Avatar
WSKA_na_Prund / 29 sierpnia 2017 o 16:54
undefined napisał:
Budować, budować i jeszcze raz budować. Skoro 10 krotnie mniejszy od Lublina Świdnik buduje ich 300 to Lublin powinien ich budować 3000. 3000 mieszkań to dach nad głową dla 9-12 tysięcy osób. Skoro Lublin według zapowiedzi Prezydenta Żuka ma mieć w 2050 570 tysięcy mieszkańców to trzeba działać, nie ma na co czekać. Trzeba zatrzymać miejscowych, ściągać i przyciągać ludzi z regionu i nie tylko by osiedlili się w Lublinie.
  Nie 570 tys. tylko 500 tys. weź doczytaj Strategie pacanie Teraz 3000 w Lublinie, to 5000 we Wrocławiu, 10000 w 3City.. Tylko, ze widzisz, żadne z tych miast jawnie nie przyznaje się do PiS. Obydwa preferują lokalne samorządowe komitety wyborcze, niż centralnie partjne. A Świdnik to LIZUS!
  Nie 570 tys. tylko 500 tys. weź doczytaj Strategie pacanie Teraz 3000 w Lublinie, to 5000 we Wrocławiu, 10000 w 3City.. Tylko, ze widzisz, żadne z tych miast jawnie nie przyznaje się do PiS. Obydwa preferują lokalne samorządowe komitety wyborcze, niż centralnie partjne. A Świdnik to LIZUS! rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 14:43
A ZAMOŚĆ???
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 14:42
Budować, budować i jeszcze raz budować. Skoro 10 krotnie mniejszy od Lublina Świdnik buduje ich 300 to Lublin powinien ich budować 3000. 3000 mieszkań to dach nad głową dla 9-12 tysięcy osób. Skoro Lublin według zapowiedzi Prezydenta Żuka ma mieć w 2050 570 tysięcy mieszkańców to trzeba działać, nie ma na co czekać. Trzeba zatrzymać miejscowych, ściągać i przyciągać ludzi z regionu i nie tylko by osiedlili się w Lublinie. Oraz stworzyć rodzinom dobre warunki do rozwoju by miały jak najwięcej dzieci. Budowa mieszkań to robota dla budowlańców, wykończeniowców, sklepów meblowych a w przyszłości żłobki, przedszkola, sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne, fryzjer itp. Nie ma na co czekać trzeba działać. Swoją drogą po wuj budować mieszkania w takiej Białej czy Puławach skoro ludzie nie chcą tam mieszkać, nie lepiej te środki zainwestować w Lublinie by w przyszłości Lublin faktycznie stał się półmilionową metropolią? W Puławach czy Białej jest wiele mieszkań z rynku wtórnego, obawiam się że za 20-30 lat nie będzie chciał nikt tam mieszkać a po współczesnych blokowiskach będą hasały szczury i rosły chaszcze, chyba że conajmniej 1/3 mieszkańców tych miast będą stanowili Ukraińcy albo inni uchodźcy. Ale nie oni też będą woleli większe miasta Lublin albo Warszawę. Świdnik to trochę inna para kaloszy bo to rzut beretem od Lublina, nie jedzie się do niego dłużej niż np. do Motycza. Niestety nie da się utrzymać liczby mieszkańców Białej czy Puław, ale Lublin ma szansę na rozwój.
Budować, budować i jeszcze raz budować. Skoro 10 krotnie mniejszy od Lublina Świdnik buduje ich 300 to Lublin powinien ich budować 3000. 3000 mieszkań to dach nad głową dla 9-12 tysięcy osób. Skoro Lublin według zapowiedzi Prezydenta Żuka ma mieć w 2050 570 tysięcy mieszkańców to trzeba działać, nie ma na co czekać. Trzeba zatrzymać miejscowych, ściągać i przyciągać ludzi z regionu i nie tylko by osiedlili się w Lublinie. Oraz stworzyć rodzinom dobre warunki do rozwoju by miały jak najwięcej dzieci. Budowa mieszkań to robota dla budowlańców... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 14:28
W Lublinie była jakaś szkoła górnicza? Nawet k.rwa nie wiedziałem.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 13:03
Parszywy lemingu, skoro widzisz, że 500+ jest przepijane, to zgłoś to Ośrodkom Pomocy Społecznej lub Rodzinie. No, ale jak lubisz chlać, to raczej trudno zareagować. Prawda? Wyniki programu 500+ potwierdziły, że pijakami to są jedynie lemingi, a nie Polacy.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 13:00
Gdyby PO wzięło się do roboty, to nie trzeba byloby wprowadzać 500+. To był ostatni moment, by ratować polską gospodarkę. W ostatniej chwili uniknęliśmy germanizacji i bycia tanią siłą roboczą dla Niemiec. Za dekadę staniemy na nogi.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 12:52
500+ realizowane jest z NIEUKRADZIONYCH pieniędzy z budżetu. Spytaj się lepiej swoich guru z mafii VATowskiej, gdzie ulokowali 250.000.000.000 złotych? Oto spadek po rządach PO-ZSL. By załatać dziurę budżetową na koniec okradli Polakow z OFE na 160mld zł. A ty, pytasz się o "drobne" na 500+, ktore nawet nie zwiększyło deficytu. Ba! Po raz pierwszy budżet jest na PLUS!!! Budżet+... i to wlaśnie dzięki mądrym rządom PiS. Skoro opozycja ma w swych szeregach takich niedorajdów ekonomicznych jak Petru, to nikogo wykształconego to nie dziwi.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 0 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 0 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 0

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 0 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 0 0

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 12

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.