Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 sierpnia 2017 r.
8:17

W Lublinie powstaje najdłuższe graffiti w Polsce (zdjęcia, wideo)

229 22 A A

Od piątku w Lublinie trwa impreza Meeting Of Styles

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do Lublina zjechało ok. 160 artystów z wielu krajów. Dzięki nim, na murze przy nowym odcinku al. Solidarności powstanie najdłuższa, półtorakilometrowa ściana z graffiti w Polsce.

Dzisiaj ostatni dzień. Impreza potrwa od godz. 11 do 20.

Więcej przeczytacie tutaj

Przygotowania do Meeting Of Styles 2017 i mapa

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
z / 6 sierpnia 2017 o 08:58
+1
idiota to daje 3 komentarze pod rząd hehe
Avatar
mieszkaniec Sławina / 7 sierpnia 2017 o 09:46
To jest straszne i zarazem przykre że już nikt wydając pozwolenie nie bierze pod uwagę odczuć lokalnej społeczności. osoby odpowiedzialne za zniszczenie powinny zostać pociągnięte do opowiedzialności za umozliwienie komukolwiek takiego mazania po ścianach a same bazgroły powinny zostać zamalowane. Czy w tym mieście nie może być ładnie i schudnie tylko robi się wszystko aby czuć się jak w slamsach?
Avatar
Robert / 6 sierpnia 2017 o 23:03
Tam już było grafiti, np. był namalowany Krecik, który mi sie podobał. Zmyli te poprzednie malunki ? To te tez zostaną zmyte i miejscowi namaluja sobie co chcą.
Avatar
gość / 6 sierpnia 2017 o 22:53
Powinno się ukarać osoby które wydały zezwolenie na taką dewastację i obciążyć ich kosztami przywrócenia do stanu pierwotnego. Mieszam na Botaniku. Do tej pory jak się wjeżdało od strony od Al. Warszawskiej wzdłuż ogrodu  to aż miło było schludnie, estetycznie. To co zobaczyłam w sobotę to wprawiło mnie w osłupienie, nie mogłam uwierzyć w to co widziałam. Skojarzyło mi się to z dworcem PKP w Dęblinie 20 lat temu na bocznicach stały tak ochydnie wymalowane stare składy. Rozpacz. 
Avatar
qwe / 6 sierpnia 2017 o 19:16
poza tym, mamy 2017 rok. a nie lata 90, w ktorym graffiti było modne. teraz robi sie murale. jesli juz mazac takie mury to tak jak koło tarasów zamkowych gdzie jest ładny kolorystycznie dopasowany obraz na murze. z treścią tego obrazka sie nie zgadzam, ale nie speci muru, tylko przyozdabia. Nie mozna było tam na solidarnopści zrobić obrazu przedstawiajacego jakąś historie, w kolorach szarosci, czerni, bieli? - czyli kolorach ktore pasują do szarego muru?
Avatar
qwe / 6 sierpnia 2017 o 19:11
co za pajac zezwolił na to zeby świezo oddany obiekt zamalowywac graffiti? ja rozumiem gdyby byla mowa o starym, odrapanym murze, albo o murze juz pomazanym, wtedy malowanie go wg jakiegos wzoru miałby sens. ale tu jest (był) czysty, nowy obiekt i pomazany, bo jak ktos zauwazył tu wczesniej, moze i same obrazki sa ładne, ale jako całosc, z oddali wygladaja szpetnie, okropnie
Avatar
gucio / 6 sierpnia 2017 o 18:10
undefined napisał:
i znowu lubelski ryk i beczenie ......
widać jaki jest odbiór wśród mieszkańców. swoje domy i mieszkania niech tak mażą
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 17:08
i znowu lubelski ryk i beczenie ......
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 16:18
A przepraszam gwarancja się na przebudowę skończyła? Bo jak nie to ja na miejscu firmy wykonującej drogę wymówił bym gwarancje, w końcu zniszczyli infrastrukturę, czy może się mylę?
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 14:38
Taki był ładny nowy obiekt , ładnie wykończony , ładnie komponował się z otoczeniem. Trzeba było to zasrać. Ostatnio miasto na folderach chwali się nowymi obiektami w mieście , są tam też wiadukty na solidarności ale jakoś udało się zdobić zdjęcia przez bohomazami , ciekawe czy miasto tak chętnie będzie sie chwaliło tą patologią i syfem jaki tam powstał.
Avatar
mieszkaniec Sławina / 7 sierpnia 2017 o 09:46
To jest straszne i zarazem przykre że już nikt wydając pozwolenie nie bierze pod uwagę odczuć lokalnej społeczności. osoby odpowiedzialne za zniszczenie powinny zostać pociągnięte do opowiedzialności za umozliwienie komukolwiek takiego mazania po ścianach a same bazgroły powinny zostać zamalowane. Czy w tym mieście nie może być ładnie i schudnie tylko robi się wszystko aby czuć się jak w slamsach?
Avatar
Robert / 6 sierpnia 2017 o 23:03
Tam już było grafiti, np. był namalowany Krecik, który mi sie podobał. Zmyli te poprzednie malunki ? To te tez zostaną zmyte i miejscowi namaluja sobie co chcą.
Avatar
gość / 6 sierpnia 2017 o 22:53
Powinno się ukarać osoby które wydały zezwolenie na taką dewastację i obciążyć ich kosztami przywrócenia do stanu pierwotnego. Mieszam na Botaniku. Do tej pory jak się wjeżdało od strony od Al. Warszawskiej wzdłuż ogrodu  to aż miło było schludnie, estetycznie. To co zobaczyłam w sobotę to wprawiło mnie w osłupienie, nie mogłam uwierzyć w to co widziałam. Skojarzyło mi się to z dworcem PKP w Dęblinie 20 lat temu na bocznicach stały tak ochydnie wymalowane stare składy. Rozpacz. 
Avatar
qwe / 6 sierpnia 2017 o 19:16
poza tym, mamy 2017 rok. a nie lata 90, w ktorym graffiti było modne. teraz robi sie murale. jesli juz mazac takie mury to tak jak koło tarasów zamkowych gdzie jest ładny kolorystycznie dopasowany obraz na murze. z treścią tego obrazka sie nie zgadzam, ale nie speci muru, tylko przyozdabia. Nie mozna było tam na solidarnopści zrobić obrazu przedstawiajacego jakąś historie, w kolorach szarosci, czerni, bieli? - czyli kolorach ktore pasują do szarego muru?
Avatar
qwe / 6 sierpnia 2017 o 19:11
co za pajac zezwolił na to zeby świezo oddany obiekt zamalowywac graffiti? ja rozumiem gdyby byla mowa o starym, odrapanym murze, albo o murze juz pomazanym, wtedy malowanie go wg jakiegos wzoru miałby sens. ale tu jest (był) czysty, nowy obiekt i pomazany, bo jak ktos zauwazył tu wczesniej, moze i same obrazki sa ładne, ale jako całosc, z oddali wygladaja szpetnie, okropnie
Avatar
gucio / 6 sierpnia 2017 o 18:10
undefined napisał:
i znowu lubelski ryk i beczenie ......
widać jaki jest odbiór wśród mieszkańców. swoje domy i mieszkania niech tak mażą
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 17:08
i znowu lubelski ryk i beczenie ......
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 16:18
A przepraszam gwarancja się na przebudowę skończyła? Bo jak nie to ja na miejscu firmy wykonującej drogę wymówił bym gwarancje, w końcu zniszczyli infrastrukturę, czy może się mylę?
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 14:38
Taki był ładny nowy obiekt , ładnie wykończony , ładnie komponował się z otoczeniem. Trzeba było to zasrać. Ostatnio miasto na folderach chwali się nowymi obiektami w mieście , są tam też wiadukty na solidarności ale jakoś udało się zdobić zdjęcia przez bohomazami , ciekawe czy miasto tak chętnie będzie sie chwaliło tą patologią i syfem jaki tam powstał.
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 14:33
jedyne graffiti ścienne jakie mogę zaakceptować jest przed tarasami zamkowymi na ścianie wzdłuż rzeki. Jest stonowane , spójne , przedstawia historyczną ulicę lublina. To co wymazują na tych estakadach jest koszmarkiem. Nic nie pasuje do siebie , nie tworzy żadnej całości , wygląda jak kupa gówna