wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

W nocy częściowo zamkną skrzyżowanie al. Solidarności z al. Sikorskiego

Dodano: 8 grudnia 2016, 12:43
Autor: drs

Utrudnienia w ruchu mają trwać w obie noce od godz. 23 do 5 rano
Utrudnienia w ruchu mają trwać w obie noce od godz. 23 do 5 rano

Już dziś w nocy częściowo zamknięte zostanie skrzyżowanie al. Solidarności z al. Sikorskiego. Policja ma kierować na objazd samochody jadące od Rzeszowa i Zamościa. Taki sam scenariusz ma się powtórzyć w nocy z piątku na sobotę

Niespodzianka czeka kierowców już na rondzie Honorowych Krwiodawców. Tu nie będą wpuszczane na al. Sikorskiego pojazdy zmierzające w stronę Zamościa. Patrol drogówki wystawiony na rondzie od godziny 23 ma odsyłać kierowców na al. Warszawską.

Będzie nią można dojechać do skrzyżowania z al. Solidarności i w tym miejscu skierować się w stronę Zamościa. Co ważne, na al. Warszawskiej czasowo zniesione będzie ograniczenie tonażowe, przez co z drogi będą mogły korzystać nawet tiry.

Podobnie wyglądać ma przejazd w przeciwnym kierunku, czyli od Zamku w stronę al. Kraśnickiej. Niemożliwy będzie tej i następnej nocy skręt w lewo w al. Sikorskiego. Kierowcy będą zmuszeni jechać prosto w stronę al. Warszawskiej, a następnie do al. Kraśnickiej.

– Ruch pojazdów jadących od strony Warszawy w kierunku Rzeszowa będzie utrzymany – zapowiada Joanna Bobowska z Urzędu Miasta.

Utrudnienia w ruchu mają trwać w obie noce od godz. 23 do 5 rano. Powód całego zamieszania to rozbiórka szalunków pod estakadą, którą po przebudowie skrzyżowania będzie biegła al. Solidarności. Zniknąć ma stąd „brama”, którą samochody przejeżdżały pod estakadą. 

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
d
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (8 grudnia 2016 o 20:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Myślenie i planowanie to ciężka sprawa ! Najpierw otwiera się obwodnicę a później zamyka skrzyżowania - NIE odwrotnie ...
Rozwiń
Gość
Gość (8 grudnia 2016 o 17:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Masz rację z jednym wyjątkiem. Obwodnica miała być otwarta wczoraj bo jest już wszystko gotowe ale minister który musi przeciąć wstęgi może dopiero w piątek i stąd nie otworzyli wczoraj
Rozwiń
d
d (8 grudnia 2016 o 15:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No i jak zwykle - po polsku. Zachodnia obwodnice Lublina otwierają w piątek o 13. Zamiast zamknąć wjazd od Warszawy, al. Solidarności i al. Sikorskiego w piątek o 15 i  cały ruch wyrzucić na obwodnice. Użyć tablic informacyjnych i radiowozów to w czwartek na noc. Grunt to myślenie.
Jakbyś pomyslał to byś wiedział że nie wszyscy myślą i by sie zgubili na obwodnicy.
Rozwiń
Gość
Gość (8 grudnia 2016 o 14:34) -1
Zaloguj się, aby oddać głos
No i jak zwykle - po polsku. Zachodnia obwodnice Lublina otwierają w piątek o 13. Zamiast zamknąć wjazd od Warszawy, al. Solidarności i al. Sikorskiego w piątek o 15 i cały ruch wyrzucić na obwodnice. Użyć tablic informacyjnych i radiowozów to w czwartek na noc. Grunt to myślenie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!