wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

Waldemar Pawlak i Magda Welc na opłatku PSL (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 stycznia 2011, 19:59
Autor: (rp)

Opłatek PSL zorganizowano w w hali przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. (Fot. Jacek Świerczyński)
Opłatek PSL zorganizowano w w hali przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. (Fot. Jacek Świerczyński)

Kilka tysięcy osób wzięło wczoraj udział w tradycyjnym opłatku organizowanym przez PSL w hali MOSiR w Lublinie. Tegoroczna impreza wyróżniała się nowoczesną oprawą.

Przy scenie stanęły dwa telebimy, a gwiazdą wieczoru nie był zespół ludowy tylko Magdalena Welc, 12-letnia zwyciężczyni telewizyjnego programu "Mam Talent” Z Niedrzwicy Dużej.

– Lubelszczyzna wstaje z kolan! Powtórzcie to każdemu, kogo spotkacie wracając z tej uroczystości, powtórzcie to w swoich domach i miejscowościach – namawiał ze sceny Krzysztof Hetman, marszałek województwa i szef lubelskiego PSL.

I zapowiedział: – Będziemy pracować żeby zmienić nasz region, zerwać ze stereotypem województwa peryferyjnego, biednego i niedołężnego. Będziemy pracować jak wzorowy rolnik: systematycznie i dokładnie.

Hetman przypomniał, że w tegorocznym budżecie województwa jest najwięcej pieniędzy na inwestycje od 12 lat. Zostaną przeznaczone na pomoc dla małych i średnich przedsiębiorców i na infrastrukturę.

– Czy ludzie, którzy zginęli pod Smoleńskiem byliby dumni z tego, co dzieje się w kraju? Trzeba się wznieść ponad awantury – apelował z kolei wicepremier Waldemar Pawlak.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
stettinjłm
stettinjłm
gość
(22) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

stettinjłm
stettinjłm (13 lutego 2011 o 23:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Magda była smutna. Ale czy nie przyszło wam do głowy, że mógł być tego jakiś powód? Tak się składa, że na trzy dni przed tym występem odszedł ktoś bardzo bliski z jej rodziny. My ją podziwiamy, że w ogóle była w stanie w takiej sytuacji stanąć przed wami i zaśpiewać. Trzymaj się Magda, nasze serca są przy tobie.
Rozwiń
stettinjłm
stettinjłm (6 lutego 2011 o 17:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='gość' timestamp='1296995094' post='433961']
żenujące jest to, że ludzie którzy nie mając nic wspólnego z muzyką wypowiadają się na ten temat. Te dzieci są o niebo lepsze od tej smutnej dziewczynki.
[/quote]
WIDAĆ, ŻE TACY LUDZIE JAK TY SĄ CAŁKOWICIE NIEREFORMOWALNI. WYGŁASZAJĄC TAKIE KRETYŃSKIE OPINIE TYLKO POTWIERDZASZ TO CO JUŻ NAPISALIŚMY O TAKICH SZKODNIKACH JAK TY! TY "SPECJALISTO OD MUZYKI" ZA DYCHĘ!
Rozwiń
gość
gość (6 lutego 2011 o 13:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
żenujące jest to, że ludzie którzy nie mając nic wspólnego z muzyką wypowiadają się na ten temat. Te dzieci są o niebo lepsze od tej smutnej dziewczynki.
Rozwiń
STETTINJŁM
STETTINJŁM (2 lutego 2011 o 01:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='gość' timestamp='1296589092' post='431708']
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
[/quote]
WSTYD I ŻENADA! Tym większy wstyd, że piszą to ludzie z Lubelszczyzny, regionu, który tyle Magdzie zawdzięcza! To dzięki Niej dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i na całym świecie zaczęło wpisywać w wyszukiwarki swych komputerów nazwy miejscowości z waszego regionu, aby zobaczyć skąd pochodzi ta genialna dziewczynka? WSTYD MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!!! JAK TO O WAS ŚWIADCZY, ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI!
Mamy jednak nadzieję, że są w waszym regionie również ludzie mądrzy i rozsądni i tych właśnie gorąco pozdrawiamy z dalekiego Pomorza Zachodniego!!!
Rozwiń
STETTINJŁM
STETTINJŁM (1 lutego 2011 o 23:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='msm' timestamp='1296588492' post='431701']
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
[/quote]
Ręce i nogi opadają jak się czyta te wasze pożal się Boże komentarze!!! Coś tam chcecie na siłę udowodnić, ale jesteście w tej swojej argumentacji po prostu żałośni! Uważnie obejrzeliśmy przed chwilą wszystkie wasze filmy z imprezy opłatkowej. I co?! I nic! PUSTY ŚMIECH NAS PO PROSTU OGARNIA!!! PO RAZ SETNY PRZEKONALIŚMY SIĘ, ŻE MAGDA WELC TO ABSOLUTNIE PIERWSZA LIGA!!! JAK SIĘ JEJ SŁUCHA TO CIARY PRZECHODZĄ PO PLECACH A DO OCZU CISNĄ SIĘ ŁZY!!!
NATOMIAST TE WSZYSTKIE WASZE ZESPOŁY I WOKALIŚCI ŚPIEWAJĄ LEPIEJ LUB GORZEJ ALE TO TYLKO LIGA OKĘGOWA!!! I TYLE!!!
I POWTÓRZYMY JESZCZE RAZ, LUDZIE, NIE KOMPROMITUJCIE SIĘ! JEŻELI NIE POTRAFICIE ZROZUMIEĆ JAK CENNY DIAMENT POSIADACIE (JESZCZE POSIADACIE!), TO BYĆ MOŻE NIE JESTEŚCIE JEGO GODNI. TYLKO OŚMIESZACIE LUBELSZCZYZNĘ W OCZACH CAŁEJ POLSKI! MAMY JEDNAK NADZIEJĘ, ŻE SĄ W WASZYM REGIONIE TAKŻE LUDZIE MĄDRZY I ROZSĄDNI I TYCH WŁAŚNIE POZDRAWIAMY Z DALEKIEGO POMORZA ZACHODNIEGO!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (22)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!