Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 stycznia 2011 r.
19:59
Edytuj ten wpis

Waldemar Pawlak i Magda Welc na opłatku PSL (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 22 A A
Opłatek PSL zorganizowano w w hali przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. (Fot. Jacek Świerczyński)
Opłatek PSL zorganizowano w w hali przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. (Fot. Jacek Świerczyński)

Kilka tysięcy osób wzięło wczoraj udział w tradycyjnym opłatku organizowanym przez PSL w hali MOSiR w Lublinie. Tegoroczna impreza wyróżniała się nowoczesną oprawą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przy scenie stanęły dwa telebimy, a gwiazdą wieczoru nie był zespół ludowy tylko Magdalena Welc, 12-letnia zwyciężczyni telewizyjnego programu "Mam Talent” Z Niedrzwicy Dużej.

– Lubelszczyzna wstaje z kolan! Powtórzcie to każdemu, kogo spotkacie wracając z tej uroczystości, powtórzcie to w swoich domach i miejscowościach – namawiał ze sceny Krzysztof Hetman, marszałek województwa i szef lubelskiego PSL.
I zapowiedział: – Będziemy pracować żeby zmienić nasz region, zerwać ze stereotypem województwa peryferyjnego, biednego i niedołężnego. Będziemy pracować jak wzorowy rolnik: systematycznie i dokładnie.

Hetman przypomniał, że w tegorocznym budżecie województwa jest najwięcej pieniędzy na inwestycje od 12 lat. Zostaną przeznaczone na pomoc dla małych i średnich przedsiębiorców i na infrastrukturę.

– Czy ludzie, którzy zginęli pod Smoleńskiem byliby dumni z tego, co dzieje się w kraju? Trzeba się wznieść ponad awantury – apelował z kolei wicepremier Waldemar Pawlak.


Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stettinjłm / 13 lutego 2011 o 23:44
Magda była smutna. Ale czy nie przyszło wam do głowy, że mógł być tego jakiś powód? Tak się składa, że na trzy dni przed tym występem odszedł ktoś bardzo bliski z jej rodziny. My ją podziwiamy, że w ogóle była w stanie w takiej sytuacji stanąć przed wami i zaśpiewać. Trzymaj się Magda, nasze serca są przy tobie.
Avatar
stettinjłm / 6 lutego 2011 o 17:32
[quote name='gość' timestamp='1296995094' post='433961']
żenujące jest to, że ludzie którzy nie mając nic wspólnego z muzyką wypowiadają się na ten temat. Te dzieci są o niebo lepsze od tej smutnej dziewczynki.
[/quote]
WIDAĆ, ŻE TACY LUDZIE JAK TY SĄ CAŁKOWICIE NIEREFORMOWALNI. WYGŁASZAJĄC TAKIE KRETYŃSKIE OPINIE TYLKO POTWIERDZASZ TO CO JUŻ NAPISALIŚMY O TAKICH SZKODNIKACH JAK TY! TY "SPECJALISTO OD MUZYKI" ZA DYCHĘ!
Avatar
gość / 6 lutego 2011 o 13:24
żenujące jest to, że ludzie którzy nie mając nic wspólnego z muzyką wypowiadają się na ten temat. Te dzieci są o niebo lepsze od tej smutnej dziewczynki.
Avatar
STETTINJŁM / 2 lutego 2011 o 01:49
[quote name='gość' timestamp='1296589092' post='431708']
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
[/quote]
WSTYD I ŻENADA! Tym większy wstyd, że piszą to ludzie z Lubelszczyzny, regionu, który tyle Magdzie zawdzięcza! To dzięki Niej dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i na całym świecie zaczęło wpisywać w wyszukiwarki swych komputerów nazwy miejscowości z waszego regionu, aby zobaczyć skąd pochodzi ta genialna dziewczynka? WSTYD MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!!! JAK TO O WAS ŚWIADCZY, ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI!
Mamy jednak nadzieję, że są w waszym regionie również ludzie mądrzy i rozsądni i tych właśnie gorąco pozdrawiamy z dalekiego Pomorza Zachodniego!!!
[quote name='gość' timestamp='1296589092' post='431708']
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
[/quote]
WSTYD I ŻENADA! Tym większy wstyd, że piszą to ludzie z Lubelszczyzny, regionu, który tyle Magdzie zawdzięcza! To dzięki Niej dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i na całym świecie zaczęło wp... rozwiń
Avatar
STETTINJŁM / 1 lutego 2011 o 23:33
[quote name='msm' timestamp='1296588492' post='431701']
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
[/quote]
Ręce i nogi opadają jak się czyta te wasze pożal się Boże komentarze!!! Coś tam chcecie na siłę udowodnić, ale jesteście w tej swojej argumentacji po prostu żałośni! Uważnie obejrzeliśmy przed chwilą wszystkie wasze filmy z imprezy opłatkowej. I co?! I nic! PUSTY ŚMIECH NAS PO PROSTU OGARNIA!!! PO RAZ SETNY PRZEKONALIŚMY SIĘ, ŻE MAGDA WELC TO ABSOLUTNIE PIERWSZA LIGA!!! JAK SIĘ JEJ SŁUCHA TO CIARY PRZECHODZĄ PO PLECACH A DO OCZU CISNĄ SIĘ ŁZY!!!
NATOMIAST TE WSZYSTKIE WASZE ZESPOŁY I WOKALIŚCI ŚPIEWAJĄ LEPIEJ LUB GORZEJ ALE TO TYLKO LIGA OKĘGOWA!!! I TYLE!!!
I POWTÓRZYMY JESZCZE RAZ, LUDZIE, NIE KOMPROMITUJCIE SIĘ! JEŻELI NIE POTRAFICIE ZROZUMIEĆ JAK CENNY DIAMENT POSIADACIE (JESZCZE POSIADACIE!), TO BYĆ MOŻE NIE JESTEŚCIE JEGO GODNI. TYLKO OŚMIESZACIE LUBELSZCZYZNĘ W OCZACH CAŁEJ POLSKI! MAMY JEDNAK NADZIEJĘ, ŻE SĄ W WASZYM REGIONIE TAKŻE LUDZIE MĄDRZY I ROZSĄDNI I TYCH WŁAŚNIE POZDRAWIAMY Z DALEKIEGO POMORZA ZACHODNIEGO!
[quote name='msm' timestamp='1296588492' post='431701']
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
[/quote]
Ręce i nogi opadają jak się czyta te wasze pożal się Boże komentarze!!! Coś tam chcecie na siłę udowodnić, ale jesteście w tej swojej argumenta... rozwiń
Avatar
gość / 1 lutego 2011 o 20:38
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
Avatar
msm / 1 lutego 2011 o 20:28
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
Avatar
Gość / 1 lutego 2011 o 20:24
[quote name='STETTINJŁM' timestamp='1296559546' post='431505']
MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już dziś ma kilka milionów fanów od Bałtyku po Tatry i dziesiątki tysięcy od Chicago po Sydney. Internet nie zna granic. Nie widzieliśmy tych "ładnie śpiewających dzieci"- karierę Magdy uważnie obserwujemy z odległości setek kilometrów- ale możemy się założyć o co tylko chcesz, że przemawia przez ciebie zazdrość, tak jak zresztą przez większość małych (duchem i intelektem) ludzi namiętnie krytykujących Magdę przy każdej okazji. Magda jest bucowata?! Ty jesteś chyba chora kobieto! Magda była poważna ale również przepiękna "Kolęda dla Nieobecnych" taka jest. Magda zaśpiewała ją jak zwykle cudownie. Jej głos jest absolutnie bezkonkurencyjny. I nie tobie oceniać ile Magda ma ćwiczyć, w tej kwestii Magda słucha autorytetów takich jak Jerzy Maksymiuk czy Michał Bajor, którzy są nią zachwyceni.
[/quote]
[quote name='STETTINJŁM' timestamp='1296559546' post='431505']
MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już dziś ma kilka milionów fanów od Bałtyku po Tatry i dziesiątki tysięcy od Chicago po Sydney. Internet nie zna granic. Nie widzieliśmy tych "ładnie śpiewających dzieci"- karierę Magdy uważnie obserwujemy z odległości setek kilometrów- ale możemy się założyć o co tylko chcesz, że przemawia przez ciebie zazdrość, tak jak zresztą przez wi... rozwiń
Avatar
STETTINJŁM / 1 lutego 2011 o 12:43
[quote name='swojak' timestamp='1296490750' post='431163']
Na oplatku śpiewały jeszcze inne dzieci. Mnie bardziej się podobały. Magda to smutna dziewczynka. Wiele osób mówli ze te dzieci śpiewały dużo lepiej i uśmiechały się
[/quote]
"Wiele osób mówiło..." itepe itede. Ludzie nie kompromitujcie się! Wy nie dorastacie poziomem ani do samej Magdy ani do repertuaru, który ona wykonuje. Nasi przyjaciele tak w Polsce jak i we Francji nie mają wątpliwości, że przed Magdą wielka kariera a jej głos jest rewelacyjny, a wy tu wyjeżdżacie z jakimiś dziećmi o których nikt nie słyszał i pewnie nigdy nie usłyszy. Ludzie trochę skromności i pokory, na Boga!
[quote name='swojak' timestamp='1296490750' post='431163']
Na oplatku śpiewały jeszcze inne dzieci. Mnie bardziej się podobały. Magda to smutna dziewczynka. Wiele osób mówli ze te dzieci śpiewały dużo lepiej i uśmiechały się
[/quote]
"Wiele osób mówiło..." itepe itede. Ludzie nie kompromitujcie się! Wy nie dorastacie poziomem ani do samej Magdy ani do repertuaru, który ona wykonuje. Nasi przyjaciele tak w Polsce jak i we Francji nie mają wątpliwości, że przed Magdą wielka kariera a jej... rozwiń
Avatar
STETTINJŁM / 1 lutego 2011 o 12:25
[quote name='gość' timestamp='1296493531' post='431190']
racja, mi też podobały się te dzieci które śpiewały przed Magdą Welc, miały lepszy repertuar, ładniej śpiewały i lepiej się prezentowały, zdaje mi się że to było rodzeństwo. Magda jest trochę przereklamowana i taka troszkę bucowata, musi jeszcze duuużo, dużooo ćwiczyć żeby być "perełką lubelszczyzny" pozdrawiam
[/quote]

MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już dziś ma kilka milionów fanów od Bałtyku po Tatry i dziesiątki tysięcy od Chicago po Sydney. Internet nie zna granic. Nie widzieliśmy tych "ładnie śpiewających dzieci"- karierę Magdy uważnie obserwujemy z odległości setek kilometrów- ale możemy się założyć o co tylko chcesz, że przemawia przez ciebie zazdrość, tak jak zresztą przez większość małych (duchem i intelektem) ludzi namiętnie krytykujących Magdę przy każdej okazji. Magda jest bucowata?! Ty jesteś chyba chora kobieto! Magda była poważna ale również przepiękna "Kolęda dla Nieobecnych" taka jest. Magda zaśpiewała ją jak zwykle cudownie. Jej głos jest absolutnie bezkonkurencyjny. I nie tobie oceniać ile Magda ma ćwiczyć, w tej kwestii Magda słucha autorytetów takich jak Jerzy Maksymiuk czy Michał Bajor, którzy są nią zachwyceni.
[quote name='gość' timestamp='1296493531' post='431190']
racja, mi też podobały się te dzieci które śpiewały przed Magdą Welc, miały lepszy repertuar, ładniej śpiewały i lepiej się prezentowały, zdaje mi się że to było rodzeństwo. Magda jest trochę przereklamowana i taka troszkę bucowata, musi jeszcze duuużo, dużooo ćwiczyć żeby być "perełką lubelszczyzny" pozdrawiam
[/quote]

MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już... rozwiń
Avatar
stettinjłm / 13 lutego 2011 o 23:44
Magda była smutna. Ale czy nie przyszło wam do głowy, że mógł być tego jakiś powód? Tak się składa, że na trzy dni przed tym występem odszedł ktoś bardzo bliski z jej rodziny. My ją podziwiamy, że w ogóle była w stanie w takiej sytuacji stanąć przed wami i zaśpiewać. Trzymaj się Magda, nasze serca są przy tobie.
Avatar
stettinjłm / 6 lutego 2011 o 17:32
[quote name='gość' timestamp='1296995094' post='433961']
żenujące jest to, że ludzie którzy nie mając nic wspólnego z muzyką wypowiadają się na ten temat. Te dzieci są o niebo lepsze od tej smutnej dziewczynki.
[/quote]
WIDAĆ, ŻE TACY LUDZIE JAK TY SĄ CAŁKOWICIE NIEREFORMOWALNI. WYGŁASZAJĄC TAKIE KRETYŃSKIE OPINIE TYLKO POTWIERDZASZ TO CO JUŻ NAPISALIŚMY O TAKICH SZKODNIKACH JAK TY! TY "SPECJALISTO OD MUZYKI" ZA DYCHĘ!
Avatar
gość / 6 lutego 2011 o 13:24
żenujące jest to, że ludzie którzy nie mając nic wspólnego z muzyką wypowiadają się na ten temat. Te dzieci są o niebo lepsze od tej smutnej dziewczynki.
Avatar
STETTINJŁM / 2 lutego 2011 o 01:49
[quote name='gość' timestamp='1296589092' post='431708']
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
[/quote]
WSTYD I ŻENADA! Tym większy wstyd, że piszą to ludzie z Lubelszczyzny, regionu, który tyle Magdzie zawdzięcza! To dzięki Niej dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i na całym świecie zaczęło wpisywać w wyszukiwarki swych komputerów nazwy miejscowości z waszego regionu, aby zobaczyć skąd pochodzi ta genialna dziewczynka? WSTYD MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!!! JAK TO O WAS ŚWIADCZY, ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI!
Mamy jednak nadzieję, że są w waszym regionie również ludzie mądrzy i rozsądni i tych właśnie gorąco pozdrawiamy z dalekiego Pomorza Zachodniego!!!
[quote name='gość' timestamp='1296589092' post='431708']
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
[/quote]
WSTYD I ŻENADA! Tym większy wstyd, że piszą to ludzie z Lubelszczyzny, regionu, który tyle Magdzie zawdzięcza! To dzięki Niej dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i na całym świecie zaczęło wp... rozwiń
Avatar
STETTINJŁM / 1 lutego 2011 o 23:33
[quote name='msm' timestamp='1296588492' post='431701']
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
[/quote]
Ręce i nogi opadają jak się czyta te wasze pożal się Boże komentarze!!! Coś tam chcecie na siłę udowodnić, ale jesteście w tej swojej argumentacji po prostu żałośni! Uważnie obejrzeliśmy przed chwilą wszystkie wasze filmy z imprezy opłatkowej. I co?! I nic! PUSTY ŚMIECH NAS PO PROSTU OGARNIA!!! PO RAZ SETNY PRZEKONALIŚMY SIĘ, ŻE MAGDA WELC TO ABSOLUTNIE PIERWSZA LIGA!!! JAK SIĘ JEJ SŁUCHA TO CIARY PRZECHODZĄ PO PLECACH A DO OCZU CISNĄ SIĘ ŁZY!!!
NATOMIAST TE WSZYSTKIE WASZE ZESPOŁY I WOKALIŚCI ŚPIEWAJĄ LEPIEJ LUB GORZEJ ALE TO TYLKO LIGA OKĘGOWA!!! I TYLE!!!
I POWTÓRZYMY JESZCZE RAZ, LUDZIE, NIE KOMPROMITUJCIE SIĘ! JEŻELI NIE POTRAFICIE ZROZUMIEĆ JAK CENNY DIAMENT POSIADACIE (JESZCZE POSIADACIE!), TO BYĆ MOŻE NIE JESTEŚCIE JEGO GODNI. TYLKO OŚMIESZACIE LUBELSZCZYZNĘ W OCZACH CAŁEJ POLSKI! MAMY JEDNAK NADZIEJĘ, ŻE SĄ W WASZYM REGIONIE TAKŻE LUDZIE MĄDRZY I ROZSĄDNI I TYCH WŁAŚNIE POZDRAWIAMY Z DALEKIEGO POMORZA ZACHODNIEGO!
[quote name='msm' timestamp='1296588492' post='431701']
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
[/quote]
Ręce i nogi opadają jak się czyta te wasze pożal się Boże komentarze!!! Coś tam chcecie na siłę udowodnić, ale jesteście w tej swojej argumenta... rozwiń
Avatar
gość / 1 lutego 2011 o 20:38
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
Avatar
msm / 1 lutego 2011 o 20:28
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
Avatar
Gość / 1 lutego 2011 o 20:24
[quote name='STETTINJŁM' timestamp='1296559546' post='431505']
MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już dziś ma kilka milionów fanów od Bałtyku po Tatry i dziesiątki tysięcy od Chicago po Sydney. Internet nie zna granic. Nie widzieliśmy tych "ładnie śpiewających dzieci"- karierę Magdy uważnie obserwujemy z odległości setek kilometrów- ale możemy się założyć o co tylko chcesz, że przemawia przez ciebie zazdrość, tak jak zresztą przez większość małych (duchem i intelektem) ludzi namiętnie krytykujących Magdę przy każdej okazji. Magda jest bucowata?! Ty jesteś chyba chora kobieto! Magda była poważna ale również przepiękna "Kolęda dla Nieobecnych" taka jest. Magda zaśpiewała ją jak zwykle cudownie. Jej głos jest absolutnie bezkonkurencyjny. I nie tobie oceniać ile Magda ma ćwiczyć, w tej kwestii Magda słucha autorytetów takich jak Jerzy Maksymiuk czy Michał Bajor, którzy są nią zachwyceni.
[/quote]
[quote name='STETTINJŁM' timestamp='1296559546' post='431505']
MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już dziś ma kilka milionów fanów od Bałtyku po Tatry i dziesiątki tysięcy od Chicago po Sydney. Internet nie zna granic. Nie widzieliśmy tych "ładnie śpiewających dzieci"- karierę Magdy uważnie obserwujemy z odległości setek kilometrów- ale możemy się założyć o co tylko chcesz, że przemawia przez ciebie zazdrość, tak jak zresztą przez wi... rozwiń
Avatar
STETTINJŁM / 1 lutego 2011 o 12:43
[quote name='swojak' timestamp='1296490750' post='431163']
Na oplatku śpiewały jeszcze inne dzieci. Mnie bardziej się podobały. Magda to smutna dziewczynka. Wiele osób mówli ze te dzieci śpiewały dużo lepiej i uśmiechały się
[/quote]
"Wiele osób mówiło..." itepe itede. Ludzie nie kompromitujcie się! Wy nie dorastacie poziomem ani do samej Magdy ani do repertuaru, który ona wykonuje. Nasi przyjaciele tak w Polsce jak i we Francji nie mają wątpliwości, że przed Magdą wielka kariera a jej głos jest rewelacyjny, a wy tu wyjeżdżacie z jakimiś dziećmi o których nikt nie słyszał i pewnie nigdy nie usłyszy. Ludzie trochę skromności i pokory, na Boga!
[quote name='swojak' timestamp='1296490750' post='431163']
Na oplatku śpiewały jeszcze inne dzieci. Mnie bardziej się podobały. Magda to smutna dziewczynka. Wiele osób mówli ze te dzieci śpiewały dużo lepiej i uśmiechały się
[/quote]
"Wiele osób mówiło..." itepe itede. Ludzie nie kompromitujcie się! Wy nie dorastacie poziomem ani do samej Magdy ani do repertuaru, który ona wykonuje. Nasi przyjaciele tak w Polsce jak i we Francji nie mają wątpliwości, że przed Magdą wielka kariera a jej... rozwiń
Avatar
STETTINJŁM / 1 lutego 2011 o 12:25
[quote name='gość' timestamp='1296493531' post='431190']
racja, mi też podobały się te dzieci które śpiewały przed Magdą Welc, miały lepszy repertuar, ładniej śpiewały i lepiej się prezentowały, zdaje mi się że to było rodzeństwo. Magda jest trochę przereklamowana i taka troszkę bucowata, musi jeszcze duuużo, dużooo ćwiczyć żeby być "perełką lubelszczyzny" pozdrawiam
[/quote]

MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już dziś ma kilka milionów fanów od Bałtyku po Tatry i dziesiątki tysięcy od Chicago po Sydney. Internet nie zna granic. Nie widzieliśmy tych "ładnie śpiewających dzieci"- karierę Magdy uważnie obserwujemy z odległości setek kilometrów- ale możemy się założyć o co tylko chcesz, że przemawia przez ciebie zazdrość, tak jak zresztą przez większość małych (duchem i intelektem) ludzi namiętnie krytykujących Magdę przy każdej okazji. Magda jest bucowata?! Ty jesteś chyba chora kobieto! Magda była poważna ale również przepiękna "Kolęda dla Nieobecnych" taka jest. Magda zaśpiewała ją jak zwykle cudownie. Jej głos jest absolutnie bezkonkurencyjny. I nie tobie oceniać ile Magda ma ćwiczyć, w tej kwestii Magda słucha autorytetów takich jak Jerzy Maksymiuk czy Michał Bajor, którzy są nią zachwyceni.
[quote name='gość' timestamp='1296493531' post='431190']
racja, mi też podobały się te dzieci które śpiewały przed Magdą Welc, miały lepszy repertuar, ładniej śpiewały i lepiej się prezentowały, zdaje mi się że to było rodzeństwo. Magda jest trochę przereklamowana i taka troszkę bucowata, musi jeszcze duuużo, dużooo ćwiczyć żeby być "perełką lubelszczyzny" pozdrawiam
[/quote]

MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 1 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 1 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 6

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę
film

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę 19 19

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 77 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 3

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 7 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.