Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 maja 2010 r.
19:59
Edytuj ten wpis

Walka o władzę w lubelskiej PO: Kto za kim zagłosuje?

Autor: Zdjęcie autora Not. (rp)
0 6 A A

Janusz Palikot czy Włodzimierz Karpiński? Pojedynek, który rozstrzygnie, kto będzie rządził Platformą Obywatelską w regionie już dzisiaj. Wszystko w rękach 500 delegatów z całej Lubelszczyzny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zagłosują na Palikota

Henryka Strojnowska wicewojewoda

Janusz jest najlepszy. Jest jedyną osobą z naszego grona, która będzie skutecznie budować struktury partii i skutecznie zabiegać o interesy regionu w Warszawie.
Ma sposób działania przynoszący efekty. Można je długo wyliczać: powstanie lotnisko w Świdniku, są pieniądze na drogi. Nawet jeśli sam tego nie mówi, to różne inwestycje powstają przy jego ogromnym udziale.
Marek Flasiński, członek Zarządu Województwa

Włodek Karpiński jest moim kolegą, natomiast z pozycji członka Zarządu Województwa wiem, że więcej może Janusz. Naszemu regionowi potrzeba nie tylko pieniędzy z Unii Europejskiej, ale i możliwości przebicia w Warszawie. Tutaj pozycja Janusza Palikota i jego chęć do pracy jest niezastąpiona.

Zagłosują na Karpińskiego

Magdalena Gąsior-Marek, posłanka

Poseł Karpiński będzie lepszym szefem, wprowadzi nowy styl rządzenia oparty na współpracy, a nie autopromocji. Będzie bardziej poświęcał się pracy w regionie. Mamy prezydenta Lublina i marszałka, ale trzeba też walczyć o większość w gminach i powiatach. Janusz jest politycznie nieskuteczny. Na ponad stu ministrów i wiceministrów mamy tylko 2 wiceministrów.
Grzegorz Raniewicz, poseł

To będzie dobra zmiana dla Lubelszczyzny. Skończył się czas budowania struktur partii, teraz trzeba systematycznej pracy i walki o sprawy regionu w stolicy. Pod wodzą Włodka ta walka będzie skuteczna. W większości regionów przewodniczący PO nie są medialnymi gwiazdami. W regionie potrzeba człowieka do roboty. Janusz, mimo wielu talentów, nie ma na to czasu.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stulatka / 22 maja 2010 o 23:34
Oczywiście że to jego ludzie
Popatrz na komentarze i ilość artykułów....
Wszedzie wepchnął gdzie się dało.
I tak właśnie wygrał dzisiejsze wybory... głos za stołek.
Avatar
basiek / 22 maja 2010 o 21:53
Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie: czy będzie taki dzień, żebym chcąc przeczytać Dziennik, nie musiała oglądać zdjęć Palikota ? Ten człowiek po prostu mi się ,,przejadł " i mdło mi się robi , jak go widzę. A może on płaci Dziennikowi ,żeby go ciągle pokazywali ? Jeśli tak , to nie mam pytań, zmienię Dziennik na inną gazetę.
Avatar
nick / 22 maja 2010 o 13:45
jedyny ratunek Strojnowskiej to Palikot nie potrafią odejść z podniesioną głową - totalny brak kultury politycznej
Avatar
elc / 22 maja 2010 o 12:35
Palikota zapraszamy do Wilkowa z workami.
Czy na POWODZIAN już wysłałeś SMS-a czy stać cię tylko na deb***ne SMS-y o Smoleńsku i Kaczynskich?
Ludzie toną a ci się wybierają DNO !!!!!
Avatar
s / 22 maja 2010 o 11:40
Karpiński czy Palikoot to znacza Żuk czy sierota Wasilewski.
Avatar
0 / 22 maja 2010 o 11:27
Bycze jaja, jak berety
Avatar
stulatka / 22 maja 2010 o 23:34
Oczywiście że to jego ludzie
Popatrz na komentarze i ilość artykułów....
Wszedzie wepchnął gdzie się dało.
I tak właśnie wygrał dzisiejsze wybory... głos za stołek.
Avatar
basiek / 22 maja 2010 o 21:53
Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie: czy będzie taki dzień, żebym chcąc przeczytać Dziennik, nie musiała oglądać zdjęć Palikota ? Ten człowiek po prostu mi się ,,przejadł " i mdło mi się robi , jak go widzę. A może on płaci Dziennikowi ,żeby go ciągle pokazywali ? Jeśli tak , to nie mam pytań, zmienię Dziennik na inną gazetę.
Avatar
nick / 22 maja 2010 o 13:45
jedyny ratunek Strojnowskiej to Palikot nie potrafią odejść z podniesioną głową - totalny brak kultury politycznej
Avatar
elc / 22 maja 2010 o 12:35
Palikota zapraszamy do Wilkowa z workami.
Czy na POWODZIAN już wysłałeś SMS-a czy stać cię tylko na deb***ne SMS-y o Smoleńsku i Kaczynskich?
Ludzie toną a ci się wybierają DNO !!!!!
Avatar
s / 22 maja 2010 o 11:40
Karpiński czy Palikoot to znacza Żuk czy sierota Wasilewski.
Avatar
0 / 22 maja 2010 o 11:27
Bycze jaja, jak berety
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 3 8

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 71 20

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 2 7

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 2 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 9

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 2

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 7 2

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!