Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 marca 2014 r.
21:26
Edytuj ten wpis

Wandale i śmieciarz w akcji

Autor: Zdjęcie autora (drs)
1 7 A A

Przez atak wandali nie działają już dwa przystankowe wyświetlacze pokazujące czas pozostały do przyjazdu autobusów i trolejbusów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przy Al. Racławickich chuligani uwzięli się na skrzynkę elektryczną zasilającą wyświetlacz, a przy ul. Narutowicza przy skrzyżowaniu ze Strażacką rozbili ekran. Śmiecił bezmyślnie Na 400 zł opiewał mandat, który dostał od Straży Miejskiej właściciel śmieci, które patrol odkrył na dzikim wysypisku przy ul. Stary Gaj. Wśród porozrzucanych części samochodowych strażnicy znaleźli dokumenty, dzięki którym trafili do właściciela odpadów. Osoba, która je podrzucała musiała je też pozbierać.
Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hęę / 24 marca 2014 o 10:47

jesli chodzi o śmieci to nie bylabym tego pewna czy to własciciel to zrobił.  2 tygodnie temu sprzed mojej posesji- wystawiam śmieci na ulice bo "czcigodni " śmieciarze nie pohańbią się otworzeniem bramy, tak stoi w regulaminie- żule ukradli cały worek z tzw. suchą frakcją. Na worku był kod z jakimis danymii - do konca nie wiem jakie to dane- i adresem... i co? jak rozgrzebie i wywali to mnie ukarzą. pisalam do mpo zeby zabierali śmieci z posesji i ze zezwalam na wejscie na teren prywatny- ale gdzie tam!

Avatar
Lubliniak / 24 marca 2014 o 08:05

Wacek widzę że tylko narzekać umiesz i nie wiesz że od dawna Straż Miejska nie każe kierowców za brak biletów w strefie płatnego parkowania w Lublinie i w całej Polsce.

Avatar
olele / 24 marca 2014 o 07:38

A co z innymi śmietniskami, którymi tak SM z urzędnikami mieli się  zająć i prosili żeby zgłaszać im te śmietniska???

Na wszystkich ze zgłoszonych przezemnie miejsc nie zmieniło się nic, albo nawet pogorszyło bo śmieci wciąż przybywa.

Proszę się przejść się ulicą nałęczowską na odcinku chociażby gdzie SM teraz kontroluje i zobaczyć co się dzieje. Polecam także spacer ulicą (sławetną już w lublinie przez mostek) Główną.

Avatar
olek / 24 marca 2014 o 06:20

Wcale się nie dziwię, że za komuny wszystko obracało się w ruinę, bo ci cio niszczą teraz niszczyli też kiedyś. Różnica jest taka, że teraz w miarę szybko naprawia się i wymienia zniszczone (kapitalizm dba o swoje), a za komuny jak rozwalili przystanek tak rozwalony pozostał... huligaństwo jak widać w tym narodzie to jakaś przypadłość w genach.

Avatar
Wacek / 24 marca 2014 o 05:45

Ech śmieciarza znaleźli ale wandali się boją ci wandale to wlasnie robota strazy miejskiej a nie smieci ,blokady ,stojące zaparkowane  auta,brak biletu.Od śmieci sa inni ludzie jest ustawa.

Avatar
Wacek / 24 marca 2014 o 05:44

Ech śmieciarza znaleźli ale wandali się boją ci wandale to wlasnie robota strazy miejskiej a nie smieci ,blokady ,stojące zaparkowane  auta,brak biletu.Od śmieci sa inni ludzie jest ustawa.

Avatar
JA / 23 marca 2014 o 22:24

przeciez przystanki są pod ochrona słynej firmy!

Avatar
hęę / 24 marca 2014 o 10:47

jesli chodzi o śmieci to nie bylabym tego pewna czy to własciciel to zrobił.  2 tygodnie temu sprzed mojej posesji- wystawiam śmieci na ulice bo "czcigodni " śmieciarze nie pohańbią się otworzeniem bramy, tak stoi w regulaminie- żule ukradli cały worek z tzw. suchą frakcją. Na worku był kod z jakimis danymii - do konca nie wiem jakie to dane- i adresem... i co? jak rozgrzebie i wywali to mnie ukarzą. pisalam do mpo zeby zabierali śmieci z posesji i ze zezwalam na wejscie na teren prywatny- ale gdzie tam!

Avatar
Lubliniak / 24 marca 2014 o 08:05

Wacek widzę że tylko narzekać umiesz i nie wiesz że od dawna Straż Miejska nie każe kierowców za brak biletów w strefie płatnego parkowania w Lublinie i w całej Polsce.

Avatar
olele / 24 marca 2014 o 07:38

A co z innymi śmietniskami, którymi tak SM z urzędnikami mieli się  zająć i prosili żeby zgłaszać im te śmietniska???

Na wszystkich ze zgłoszonych przezemnie miejsc nie zmieniło się nic, albo nawet pogorszyło bo śmieci wciąż przybywa.

Proszę się przejść się ulicą nałęczowską na odcinku chociażby gdzie SM teraz kontroluje i zobaczyć co się dzieje. Polecam także spacer ulicą (sławetną już w lublinie przez mostek) Główną.

Avatar
olek / 24 marca 2014 o 06:20

Wcale się nie dziwię, że za komuny wszystko obracało się w ruinę, bo ci cio niszczą teraz niszczyli też kiedyś. Różnica jest taka, że teraz w miarę szybko naprawia się i wymienia zniszczone (kapitalizm dba o swoje), a za komuny jak rozwalili przystanek tak rozwalony pozostał... huligaństwo jak widać w tym narodzie to jakaś przypadłość w genach.

Avatar
Wacek / 24 marca 2014 o 05:45

Ech śmieciarza znaleźli ale wandali się boją ci wandale to wlasnie robota strazy miejskiej a nie smieci ,blokady ,stojące zaparkowane  auta,brak biletu.Od śmieci sa inni ludzie jest ustawa.

Avatar
Wacek / 24 marca 2014 o 05:44

Ech śmieciarza znaleźli ale wandali się boją ci wandale to wlasnie robota strazy miejskiej a nie smieci ,blokady ,stojące zaparkowane  auta,brak biletu.Od śmieci sa inni ludzie jest ustawa.

Avatar
JA / 23 marca 2014 o 22:24

przeciez przystanki są pod ochrona słynej firmy!

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 3 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 5

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 26 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 49 18

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę