Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 stycznia 2009 r.
12:07
Edytuj ten wpis

Wandale zniszczyli 10 samochodów

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 12 A A

20-letni Sebastiat R., jego rówieśnik Rafał K. i 23-letni Jakub H. zniszczyli nocą 10 samochodów zaparkownych przy ul. Młodzieżowej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po policję zadzwonili świadkowie, którzy zauważyli grupę agresywnych mężczyzn. Chuligani idąc chodnikiem po kolei niszczyli napotkane samochody.

- Kopali w karosierię i urywali lusterka - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji. - Świadkowie powiedzieli policjantom, że wandale poszli kierunku ulicy Zemborzyckiej. Podali ich rysopisy.

Po kilkunastu minutach policjanci zatrzymali 20-letniego Sebastiana R., jego rówieśnika Rafała K. oraz 23-letniego Jakuba H. Chuligani byli agresywni. Policjanci musieli zakuć ich w kajdanki. Czuć było od nich alkohol a Sebastian R. oraz Jakub H. mieli po jednej porcji marihuany.

Wszyscy odpowiedzą za zniszczenie mienia i dwóch za posiadanie narkotyków.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nick / 19 lutego 2009 o 12:10
Ciekawe, kto zapłaci właścicielom samochodów za naprawę?
Avatar
abażur / 6 stycznia 2009 o 23:21
"dresiarze , cwele , ręce im pourywac , mocni w grupie , sam by nawet nie pisnął " wszyscy jestescie z innego swiata pojecia nie macie o zyciu siedzicie tylko w pracy a po pracy wracacie do domu i siadacie przed telewizorem i gowno wiecie !!!!!! Wszyscy jestescie zalosni bo jak wy wszyscy ktorzy sie tu wypowiadali staneli by chociaz przed jedna osoba z tych 3 to byscie szybciej uciekali niż strus pędziwiatr !!!! BAnda żałosnych społeczniaków
Avatar
4AE321 / 5 stycznia 2009 o 10:23
grodie napisał:
jak byście znalali chociaż jednego z nich to byście napewno nic tu nie napisali. a po za tym kolego jak jesteś taki kozak to stań ty chociaż przed jednym z nich i dopiero wtedy zacznij się wypowiadać co powinni z nimi zrobić. (...)
Trzymajcie Się Chłopaki!!!


Na pewno nikt by złego słowa nie napisał, bo to przecież aniołki. A tych lsuterek nie pourywali specjalnie, ślisko przeciez było więc się chłopcy wywracali. Maryśka? A to nie wiem, to ktoś podrzucił.

Na serio: zgdzam się z przedmówcą - tacy koleżkowie mocni są tylko w grupie. Jak idą sami, to kapturek na główkę i wzrok potulnie spuszczony na ziemię.


Na pewno nikt by złego słowa nie napisał, bo to przecież aniołki. A tych lsuterek nie pourywali specjalnie, ślisko przeciez było więc się chłopcy wywracali. Maryśka? A to nie wiem, to ktoś podrzucił.

Na serio: zgdzam się z przedmówcą - tacy koleżkowie mocni są tylko w grupie. Jak idą sami, to kapturek na główkę i wzrok potulnie spuszczony na ziemię. rozwiń
Avatar
tomy / 3 stycznia 2009 o 00:44
grodie napisał:
jak byście znalali chociaż jednego z nich to byście napewno nic tu nie napisali. a po za tym kolego jak jesteś taki kozak to stań ty chociaż przed jednym z nich i dopiero wtedy zacznij się wypowiadać co powinni z nimi zrobić. (...)
Trzymajcie Się Chłopaki!!!

widze, ze kolega popiera wandalizm, ciekawe co by mowil gdyby to jego auto zostalo zdemolowane, oj wy dresiarze, zamiast bronic kolezkow moze z aprace byscie sie wzieli, a poza tym tacy kolesia jak oni mocni sa tylko w grupie, pojedynczo to raczej nawet nie piskna, obecna mlodziez nawet bic sie nie potrafi, ale co tam, na szczescie policja ocraz czesciej takich delikwentowpakuje za kratkami

widze, ze kolega popiera wandalizm, ciekawe co by mowil gdyby to jego auto zostalo zdemolowane, oj wy dresiarze, zamiast bronic kolezkow moze z aprace byscie sie wzieli, a poza tym tacy kolesia jak oni mocni sa tylko w grupie, pojedynczo to raczej nawet nie piskna, obecna mlodziez nawet bic sie nie potrafi, ale co tam, na szczescie policja ocraz czesciej takich delikwentowpakuje za kratkami rozwiń
Avatar
grodie / 2 stycznia 2009 o 23:12
jak byście znalali chociaż jednego z nich to byście napewno nic tu nie napisali. a po za tym kolego jak jesteś taki kozak to stań ty chociaż przed jednym z nich i dopiero wtedy zacznij się wypowiadać co powinni z nimi zrobić. (...)
Trzymajcie Się Chłopaki!!!
Avatar
benek z denek / 2 stycznia 2009 o 20:19
nawet ich na naszej klasie nie ma, co za matoły
Avatar
Gość / 2 stycznia 2009 o 16:08
zyczliwy napisał:
do więzienia trafią móde odbyty co dla niektórych więźniów jest nie lada gratka. Chłopcy nie zapomnijcie wazelinki ze soba zabrać bo odbyty na sucho będą szorowane.

ale z Ciebie "znawca" chyba nie wiesz co mowisz, pojdz siedziec a potem pisz bo bzdury gadasz
Avatar
zyczliwy / 2 stycznia 2009 o 15:16
do więzienia trafią móde odbyty co dla niektórych więźniów jest nie lada gratka. Chłopcy nie zapomnijcie wazelinki ze soba zabrać bo odbyty na sucho będą szorowane.
Avatar
zen / 2 stycznia 2009 o 13:49
ale gęby parszywe - widac ze margines....zrobic im to samo co oni robili samochodom - poobrywac im rece i nogi - zostawic tylko tułów
Avatar
Vox / 2 stycznia 2009 o 13:32
Do gazu z nimi, utylizować takie chwasty
Avatar
Nick / 19 lutego 2009 o 12:10
Ciekawe, kto zapłaci właścicielom samochodów za naprawę?
Avatar
abażur / 6 stycznia 2009 o 23:21
"dresiarze , cwele , ręce im pourywac , mocni w grupie , sam by nawet nie pisnął " wszyscy jestescie z innego swiata pojecia nie macie o zyciu siedzicie tylko w pracy a po pracy wracacie do domu i siadacie przed telewizorem i gowno wiecie !!!!!! Wszyscy jestescie zalosni bo jak wy wszyscy ktorzy sie tu wypowiadali staneli by chociaz przed jedna osoba z tych 3 to byscie szybciej uciekali niż strus pędziwiatr !!!! BAnda żałosnych społeczniaków
Avatar
4AE321 / 5 stycznia 2009 o 10:23
grodie napisał:
jak byście znalali chociaż jednego z nich to byście napewno nic tu nie napisali. a po za tym kolego jak jesteś taki kozak to stań ty chociaż przed jednym z nich i dopiero wtedy zacznij się wypowiadać co powinni z nimi zrobić. (...)
Trzymajcie Się Chłopaki!!!


Na pewno nikt by złego słowa nie napisał, bo to przecież aniołki. A tych lsuterek nie pourywali specjalnie, ślisko przeciez było więc się chłopcy wywracali. Maryśka? A to nie wiem, to ktoś podrzucił.

Na serio: zgdzam się z przedmówcą - tacy koleżkowie mocni są tylko w grupie. Jak idą sami, to kapturek na główkę i wzrok potulnie spuszczony na ziemię.


Na pewno nikt by złego słowa nie napisał, bo to przecież aniołki. A tych lsuterek nie pourywali specjalnie, ślisko przeciez było więc się chłopcy wywracali. Maryśka? A to nie wiem, to ktoś podrzucił.

Na serio: zgdzam się z przedmówcą - tacy koleżkowie mocni są tylko w grupie. Jak idą sami, to kapturek na główkę i wzrok potulnie spuszczony na ziemię. rozwiń
Avatar
tomy / 3 stycznia 2009 o 00:44
grodie napisał:
jak byście znalali chociaż jednego z nich to byście napewno nic tu nie napisali. a po za tym kolego jak jesteś taki kozak to stań ty chociaż przed jednym z nich i dopiero wtedy zacznij się wypowiadać co powinni z nimi zrobić. (...)
Trzymajcie Się Chłopaki!!!

widze, ze kolega popiera wandalizm, ciekawe co by mowil gdyby to jego auto zostalo zdemolowane, oj wy dresiarze, zamiast bronic kolezkow moze z aprace byscie sie wzieli, a poza tym tacy kolesia jak oni mocni sa tylko w grupie, pojedynczo to raczej nawet nie piskna, obecna mlodziez nawet bic sie nie potrafi, ale co tam, na szczescie policja ocraz czesciej takich delikwentowpakuje za kratkami

widze, ze kolega popiera wandalizm, ciekawe co by mowil gdyby to jego auto zostalo zdemolowane, oj wy dresiarze, zamiast bronic kolezkow moze z aprace byscie sie wzieli, a poza tym tacy kolesia jak oni mocni sa tylko w grupie, pojedynczo to raczej nawet nie piskna, obecna mlodziez nawet bic sie nie potrafi, ale co tam, na szczescie policja ocraz czesciej takich delikwentowpakuje za kratkami rozwiń
Avatar
grodie / 2 stycznia 2009 o 23:12
jak byście znalali chociaż jednego z nich to byście napewno nic tu nie napisali. a po za tym kolego jak jesteś taki kozak to stań ty chociaż przed jednym z nich i dopiero wtedy zacznij się wypowiadać co powinni z nimi zrobić. (...)
Trzymajcie Się Chłopaki!!!
Avatar
benek z denek / 2 stycznia 2009 o 20:19
nawet ich na naszej klasie nie ma, co za matoły
Avatar
Gość / 2 stycznia 2009 o 16:08
zyczliwy napisał:
do więzienia trafią móde odbyty co dla niektórych więźniów jest nie lada gratka. Chłopcy nie zapomnijcie wazelinki ze soba zabrać bo odbyty na sucho będą szorowane.

ale z Ciebie "znawca" chyba nie wiesz co mowisz, pojdz siedziec a potem pisz bo bzdury gadasz
Avatar
zyczliwy / 2 stycznia 2009 o 15:16
do więzienia trafią móde odbyty co dla niektórych więźniów jest nie lada gratka. Chłopcy nie zapomnijcie wazelinki ze soba zabrać bo odbyty na sucho będą szorowane.
Avatar
zen / 2 stycznia 2009 o 13:49
ale gęby parszywe - widac ze margines....zrobic im to samo co oni robili samochodom - poobrywac im rece i nogi - zostawic tylko tułów
Avatar
Vox / 2 stycznia 2009 o 13:32
Do gazu z nimi, utylizować takie chwasty
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 0 2

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy 0 5

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 0

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 1

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.