wtorek, 16 stycznia 2018 r.

Lublin

Wasze życzenia na Dzień Kobiet

Dodano: 8 marca 2017, 09:45

Wszystkim Naszym Czytelniczkom RADOŚCI, UŚMIECHU, POGODY DUCHA życzą panowie z DZIENNIKA WSCHODNIEGO.

❤ Bądź nadzieją mi w bezsensie, a w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować tylko dwa magiczne słowa: bądź moja!

❤ Wszystkim Paniom z WIORiN w Lublinie w dniu ich święta składam najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości oraz słońca i uśmiechu na każdy dzień.
Grzegorz Kuna

❤ Kochanej żonie Iwonce z okazji Dnia Kobiet moc życzeń i gorących namiętnych uścisków przesyła Grzegorz.

❤ Z okazji Dnia Kobiet, życzę Ci kochana Kasiu spełnienia marzeń, pogody ducha, dużo uśmiechu, szczęścia i radości.
Łukasz Borzym

❤ Najwspanialszej i najukochańszej Danusi Sz. dużo szczęścia, uśmiechu oraz radości, spełnienia najskrytszych marzeń życzy kochający mąż Piotr

❤ Dla najukochańszej i jedynej mamy Alicji Smolarz oraz Kochanej babci Edwardy Bieńczak, i cioci Krystyny z okazji Dnia Kobiet najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia ,pogody ducha i spełnienia marzeń. Przesyła kochający wnuk Darek S. z Lublina.

❤ W Dniu Kobiet wszystkiego najlepszego dziewczynkom ANI oraz malutkiej ZUZI życzy Mirek

❤ W Dniu Kobiet wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka miłości oraz podwyżki renty Babci Grażynie życzy Mirek.

❤ Kochanej Anetce w Dniu Kobiet wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz dużo spokoju życzy Mirek.

❤ Mojej ukochanej żonie Basi Zdybel moc gorących życzeń. Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, zadowolenia z życia i uśmiechu na co dzień życzy mąż Andrzej.

❤ Dla ciebie Agusiu wszystek słońca blask, dla Ciebie niebo pełne gwiazd, dla Ciebie wszystkie moje sny, dla mnie Ukochana Kochana tylko ty. Wszystkiego Najlepszego życzy Grześ.

❤ Choćby była zimna zima, choćby lato męczyło upałem, pozostań Kochana Agusiu, taką jak zawsze byłaś, jaką ciebie kiedyś poznałem. Życzę ci wszystkiego najpiękniejszego, radości z życia oraz Błogosławieństwa Bożego. Dla Agnieszki Kolasińskiej życzy Grześ.

❤ Dla Ciebie wszytek słońca blask, dla Ciebie niebo pełne gwiazd, dla Ciebie kolorowe sny, Dla mnie kochana tylko Ty!
Andrzej M

❤ Z okazji dnia kobiet życzymy ci droga Iwonko dużo szczęścia i zdrowia, i dziękujemy ci, że jesteś z nami. Twój mąż Darek i synek Ksawery.

❤ Kochanej Izabeli biedroneczce życzę samych uśmiechniętych dni.
Jaju

❤ Anusiu!! Z błękitnego lotosu stwórca stworzył twe oczy, z białego twarz, z jaśminu zęby, z delikatnej gałązki usta, ze świeżego krzewu ciało - o ukochana zastanawiam się z czego stworzył twe serce?

❤ Kochanej mojej Alfredzie życzę w tym dniu żeby już wszystkie dni były Dniem Kobiet
Fred

❤ Magdo, przeszliśmy 300 km, które dało nam szczęście, a Ty nadałaś mojemu życiu nowe barwy. Życzę Ci nieustannego zielonego światła w życiu, abyś dalej błyszczała jak iskierka i zarażała swoją radością i entuzjazmem. Niech każdy kolejny dzień będzie dla Ciebie Dniem Kobiet, a Ty juz na zawsze utrzymaj status Królowej Farmacji :)

❤ Dwóm najważniejszym kobietom w moim życiu, mamie Beacie oraz dziewczynie Agacie, życzę radości, uśmiechu na twarzy i sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Damian

❤ Z okazji Dnia Kobiet życzę, by każda kobieta czuła się doceniana i często kwiatami była obdarowywana. By kobiety swoją siłę pokazywały i często się uśmiechały.

❤ W Dniu Kobiet życzę mojej Kochanej Żonie Beci zdrowia, szczęścia, cierpliwości, niech życie płynie Ci w radości, mało smutku i łez pełni szczęścia, jeśli chcesz.

❤ Wszystkiego dużo naj naj. Dla kobiet z mej rodzinki: seniorka l.68, dwie córki l. 42 i l.35, synowa l.42 oraz 4 wnuczki – l. 15 l.13, l.6, l.4. Od męża, ojca, teścia, dziadka Zbyszka l. 68 z Lublina.

❤ Ósmego marca marcowy wiatr z odświętną miną do Lublina wpadł. Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż i kupił bukiet z tysiąca róż. Na lubelskim deptaku przystanął wiatr, by wręczyć każdej Pani kwiat.

❤ Dla najwspanialszej żony na całym świecie – Iwonki Kozioł. Dużo uśmiechu na co dzień oraz spełnienia marzeń, życzą mąż Sebastian i syn Bartłomiej.

❤ Całuję rączki Twoje. Życzę Tobie abyś była po prostu sobą.

❤ Dziewczyny, lubimy Was bardzo, szanujemy Was absolutnie i dziękujemy Wam po stokroć za to, jakie jesteście. Nigdy się nie zmieniajcie!!! – Chłopaki z PNu :)

❤ Żono jedyna i niepowtarzalna, jesteś wyjątkowo niereformowalna i za to cię kocham, życzę zdrowia, sił, bym zawsze z tobą był, a do tego urodziłem się 8 marca.

❤ Romantyczny Romanie razem rozkoszujemy się 8 marca. Z tej przyczyny, że to nie tylko mój dzień, ale i to twoje urodziny. Bądźmy tak zawsze razem! Monika.

❤ Jesienne wichry szumią nad światem, a w ludzkich oczach srebrzą się łzy. Dla wszystkich kobiet ozdobą i kwiatem bądź, Halinka, Ty. Kochanej Halince, Zbyszek.

❤ W dniu Twojego święta nachodzi mnie myśl miła… Twój diabełek prosi i pamięta, byś zawsze przy mnie była!

Czytaj więcej o: dzień kobiet kobiety
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!