niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Wasze życzenia na Dzień Kobiet

Dodano: 8 marca 2017, 09:45

Wszystkim Naszym Czytelniczkom RADOŚCI, UŚMIECHU, POGODY DUCHA życzą panowie z DZIENNIKA WSCHODNIEGO.

❤ Bądź nadzieją mi w bezsensie, a w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować tylko dwa magiczne słowa: bądź moja!

❤ Wszystkim Paniom z WIORiN w Lublinie w dniu ich święta składam najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości oraz słońca i uśmiechu na każdy dzień.
Grzegorz Kuna

❤ Kochanej żonie Iwonce z okazji Dnia Kobiet moc życzeń i gorących namiętnych uścisków przesyła Grzegorz.

❤ Z okazji Dnia Kobiet, życzę Ci kochana Kasiu spełnienia marzeń, pogody ducha, dużo uśmiechu, szczęścia i radości.
Łukasz Borzym

❤ Najwspanialszej i najukochańszej Danusi Sz. dużo szczęścia, uśmiechu oraz radości, spełnienia najskrytszych marzeń życzy kochający mąż Piotr

❤ Dla najukochańszej i jedynej mamy Alicji Smolarz oraz Kochanej babci Edwardy Bieńczak, i cioci Krystyny z okazji Dnia Kobiet najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia ,pogody ducha i spełnienia marzeń. Przesyła kochający wnuk Darek S. z Lublina.

❤ W Dniu Kobiet wszystkiego najlepszego dziewczynkom ANI oraz malutkiej ZUZI życzy Mirek

❤ W Dniu Kobiet wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka miłości oraz podwyżki renty Babci Grażynie życzy Mirek.

❤ Kochanej Anetce w Dniu Kobiet wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz dużo spokoju życzy Mirek.

❤ Mojej ukochanej żonie Basi Zdybel moc gorących życzeń. Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, zadowolenia z życia i uśmiechu na co dzień życzy mąż Andrzej.

❤ Dla ciebie Agusiu wszystek słońca blask, dla Ciebie niebo pełne gwiazd, dla Ciebie wszystkie moje sny, dla mnie Ukochana Kochana tylko ty. Wszystkiego Najlepszego życzy Grześ.

❤ Choćby była zimna zima, choćby lato męczyło upałem, pozostań Kochana Agusiu, taką jak zawsze byłaś, jaką ciebie kiedyś poznałem. Życzę ci wszystkiego najpiękniejszego, radości z życia oraz Błogosławieństwa Bożego. Dla Agnieszki Kolasińskiej życzy Grześ.

❤ Dla Ciebie wszytek słońca blask, dla Ciebie niebo pełne gwiazd, dla Ciebie kolorowe sny, Dla mnie kochana tylko Ty!
Andrzej M

❤ Z okazji dnia kobiet życzymy ci droga Iwonko dużo szczęścia i zdrowia, i dziękujemy ci, że jesteś z nami. Twój mąż Darek i synek Ksawery.

❤ Kochanej Izabeli biedroneczce życzę samych uśmiechniętych dni.
Jaju

❤ Anusiu!! Z błękitnego lotosu stwórca stworzył twe oczy, z białego twarz, z jaśminu zęby, z delikatnej gałązki usta, ze świeżego krzewu ciało - o ukochana zastanawiam się z czego stworzył twe serce?

❤ Kochanej mojej Alfredzie życzę w tym dniu żeby już wszystkie dni były Dniem Kobiet
Fred

❤ Magdo, przeszliśmy 300 km, które dało nam szczęście, a Ty nadałaś mojemu życiu nowe barwy. Życzę Ci nieustannego zielonego światła w życiu, abyś dalej błyszczała jak iskierka i zarażała swoją radością i entuzjazmem. Niech każdy kolejny dzień będzie dla Ciebie Dniem Kobiet, a Ty juz na zawsze utrzymaj status Królowej Farmacji :)

❤ Dwóm najważniejszym kobietom w moim życiu, mamie Beacie oraz dziewczynie Agacie, życzę radości, uśmiechu na twarzy i sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Damian

❤ Z okazji Dnia Kobiet życzę, by każda kobieta czuła się doceniana i często kwiatami była obdarowywana. By kobiety swoją siłę pokazywały i często się uśmiechały.

❤ W Dniu Kobiet życzę mojej Kochanej Żonie Beci zdrowia, szczęścia, cierpliwości, niech życie płynie Ci w radości, mało smutku i łez pełni szczęścia, jeśli chcesz.

❤ Wszystkiego dużo naj naj. Dla kobiet z mej rodzinki: seniorka l.68, dwie córki l. 42 i l.35, synowa l.42 oraz 4 wnuczki – l. 15 l.13, l.6, l.4. Od męża, ojca, teścia, dziadka Zbyszka l. 68 z Lublina.

❤ Ósmego marca marcowy wiatr z odświętną miną do Lublina wpadł. Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż i kupił bukiet z tysiąca róż. Na lubelskim deptaku przystanął wiatr, by wręczyć każdej Pani kwiat.

❤ Dla najwspanialszej żony na całym świecie – Iwonki Kozioł. Dużo uśmiechu na co dzień oraz spełnienia marzeń, życzą mąż Sebastian i syn Bartłomiej.

❤ Całuję rączki Twoje. Życzę Tobie abyś była po prostu sobą.

❤ Dziewczyny, lubimy Was bardzo, szanujemy Was absolutnie i dziękujemy Wam po stokroć za to, jakie jesteście. Nigdy się nie zmieniajcie!!! – Chłopaki z PNu :)

❤ Żono jedyna i niepowtarzalna, jesteś wyjątkowo niereformowalna i za to cię kocham, życzę zdrowia, sił, bym zawsze z tobą był, a do tego urodziłem się 8 marca.

❤ Romantyczny Romanie razem rozkoszujemy się 8 marca. Z tej przyczyny, że to nie tylko mój dzień, ale i to twoje urodziny. Bądźmy tak zawsze razem! Monika.

❤ Jesienne wichry szumią nad światem, a w ludzkich oczach srebrzą się łzy. Dla wszystkich kobiet ozdobą i kwiatem bądź, Halinka, Ty. Kochanej Halince, Zbyszek.

❤ W dniu Twojego święta nachodzi mnie myśl miła… Twój diabełek prosi i pamięta, byś zawsze przy mnie była!

Czytaj więcej o: dzień kobiet kobiety
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (9 marca 2018 o 12:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Módlmy się: Maryjo, Matko Pięknej Miłości, módl się za nami.
Rozwiń
Gość
Gość (9 marca 2018 o 12:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Modlitwa za dziewczęta i kobiety - Matko łaski pełna, cała Twoja kobieca istota wyraża delikatność i czułość Twojego Serca. Maryjo, każdy Twój gest, słowo, spojrzenie jest przepełnione miłością. Matko Pięknej Miłości ukaż dziewczętom i kobietom całego świata wartość i sens miłości czystej, bezinteresownej, oddanej aż po dar z siebie. Otwórz ich serca na miłość, która wyzwala z tego, co zamyka na życie. Matko z wielką troską pochylona nad Dzieciątkiem w Betlejem i nad każdym człowiekiem i jego historią życia. Naucz dziewczęta i kobiety szacunku, poszanowania praw i godności własnej oraz osób postawionych na ich drogach życia. Maryjo, niech Twoje wrażliwe, pełne dobroci Serce będzie dla nich wzorem budowania serdecznych i szczerych relacji z drugim człowiekiem i uwrażliwi na sprawy innych ludzi. Matko z nami idąca, spraw by ich serca i umysły były świadome wielkiej prawdy, że są umiłowanymi dziećmi Boga a ich ciała są żywą Świątynią Ducha Świętego, który uzdalnia do wszelkiego dobra i czyni prawdziwie wolnymi. Matko Dobrej Rady naucz dziewczęta i kobiety patrzeć i rozumieć w wierze sens zdarzeń ich życia oraz dobrze odczytać i wypełnić swoje powołanie do służby w Kościele, w rodzinie i w świecie. Bądź Przewodniczką i Wspomożycielką na ścieżkach ich ziemskiego pielgrzymowania. W Twoje Dłonie składamy nasze prośby a Ty Matko Wszystkich Żyjących, zanieś je przed tron Twego Syna Chrystusa. Amen.
Rozwiń
Gość
Gość (9 marca 2018 o 12:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Z racji Światowego Dnia Kobiet, wszystkim kobietom życzymy, aby odnalazły: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich im osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.
Rozwiń
Gość
Gość (8 marca 2018 o 08:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie ma wszystkich życzeń? :( nie widzę moich :(
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!