Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 czerwca 2013 r.
18:13
Edytuj ten wpis

Wędrówka Powołaniowa: O drodze życiowej w drodze

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 2 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Wędrówka Powołaniowa – to nowa inicjatywa Metropolitalnego Seminarium Duchownego. Skierowana jest do chłopców kończących gimnazjum i młodych mężczyzn. Ma pomóc w odnalezieniu swojej drogi w życiu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Próbujemy szukać nowych sposobów dotarcia do młodego człowieka – tłumaczy ks. Paweł Bartoszewski, przewodniczący Zespołu ds. Powołań Kapłańskich. Zastrzega jednak, że ta nowa inicjatywa powołaniowa nie ma charakteru werbunku do seminarium.

– Chcemy pomóc młodej osobie odpowiedzieć na pytanie. W którą stronę chcesz iść?. Czy ma to być seminarium duchowne, małżeństwo a może życie w samotności – dodaje ks. Bartoszewski.

Wędrówka rozpocznie się 30 czerwca po południu. Uczestnicy w ciągu 4 dni będą mieć do pokonania 75 km. Wyruszą z Wąwolnicy.

– Idziemy stamtąd do Kazimierza Dolnego, gdzie mamy pierwszy nocleg – zapowiada przewodniczący Zespołu ds. Powołań Kapłańskich. – Następnego dnia będziemy mieć do pokonania ok. 25 km, do Wilkowa. Kolejnego dnia zaplanowano przejście do Opola Lubelskiego. Ostatniego biorący udział w wyprawie przejdą ok. 12 km odcinek z Opola do Kaliszan.

Przewodnikami na tej wędrówce będą księża wychowawcy i klerycy lubelskiego seminarium.
Zgłoszenia są przyjmowane przez stronę internetową Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Komentarze 2

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 29 czerwca 2013 o 20:13

ZAPROGRAMOWANY BUDZIK czyli GŁÓWNE PRAWDZY WIA(g)RY: cz. 2:

7) "NEWSWEEK" z dn. 15.VI.2013 w artyKULe: "Ks. Wojciech Lemański. Buntownik" pokazuje niepierwszy przypadek Nauczycielskiej Roli Kościoła, który Nauczył Swego Sługę nie tego, co trza!, albo Sługa Boży zaczął myśleć samodzielnie, a nie tak jak ino każą AMINENCJE!

W nagrodę (z)BAWIENIA Axcelecje zamknęły Mu w dość łagodny sposób gębę! Podobna Kara Boska spotkła księŻULKA Adama BONIECKIEGO, a chyba z kadencji JP 2 w USA ksieŻULA skazanego za to, że PEDO w pierdlu "ŁEB MU UPIER***LILI", bo zaczął gadać! i... i ZAPANOWAŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ! wKULwiony Pan Bóg klął na czym świat stoi: "CO ON PEDO"?. Tak też wygląda Dzień Dziecka w Kościele:
Do wiejskiej Parafii przychodzi facet tuż przed zamknięciem Kościoła i tłumaczy księŻULOWI, że na chwilę
do Dzieciątka Jezus!, a ksieŻULO załamał ręce i mówi: CO PAN PEDO?

8) "SUPEREXPRESS" z dn. 16.VI.2013 r. w artyKULe "Ksiądz pił bluzgał na policję i zginął" pokazuje ŚWIĘTĄ TRAGEDIĘ Nauczycielskiej Roli Kościoła! Przebrane Przemondżałki są MOCNE W GĘBIE ino w MONOLOGACH zwanych HOMILIĄ. W każdym dialogu PRZEGRYWAJĄ! Ilu reKULekcjonistów darło gęby, że KTO WALCZY Z KRZYŻEM - ginie, a tu Obraz Nędzy i Rozpaczy: GŁOSIŁ NAUKĘ (z)BAWIENIA z Piekielnymi Dodatkami otrzymując Nagrodę Wieczną! To prawdziwy CUD(ak). Skończyły się czasy gdzie AMINENCJE z księŻULAMI błyszczały inteligencją - teraz ino błyszczy GŁUPOTA AXCELENCJI z ksieŻULKAMI na tle inteligencji! Jak podała prasa 19.VI.2013 r. ksieŻULO miał we własnej krwi PONAD 2 promile KRWI PAŃSKIEJ!

9) "ECHO DNIA" z dn. 17.V.I2013 r. w artyKULe: "Kościelne targi rozpoczęły się w Kielcach. To jedyna taka impreza na świecie" pokazuje, że w Nauczycielskiej Roli Kościoła (z)BAWIENIE nie jest obce. Wszystko (niczym w PRL-u) można tam nabyć za oKULicznościową walutę emitowaną w bonach o nazwie ZABO. Jednym słowem za ZABO - BONY można se kupić (z)BAWIENIE - ino tyle!

10) "NEWSWEEK" z dn. 17.VI.2013 w artyKULe: "Papież: Księża powinni paść owce, a nie być ich fryzjerami" oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W tym przypadku DO(w)N FRANCO idealnie pokazał jak księŻULE - BARANY powinny dbać o Swe Owieczki! NIKT MONDRZEJSZY OD NICH NIE BENDZIE, bo ino tyle wszystkich NAUCZOM, co sami POTRAFIOM... czyż to nie CUD(owne)? Trudno powiedzieć, że PAPCIO błyszczy inteligencją - błyszczy ino GŁUPOTĄ na tle inteligencji - taki to już FRANEK - (z)BAWICIEL.

11) "SUPEREXPRESS" z dn. 18.VI.2013 r. w artyKULe "Parafianin spod Wrześni do księdza: Ty buhaju! Kolędy nie doczekasz" pokazuje działanie księŻULA - DEALERA Słowa Bożego i UZALEŻNIONEGO Parafianina od Słowa Bożego czyli NAĆPANEGO! Skutki jak PO ZAŻYCIU... AXCELENCJE z ksieŻULKAMI i ZAKONNICAMI od wieków STRASZĄ LUDZI i DZIECI Diabłem, Piekłem i... i mają Święty Spokój! Tak niestety działa SŁOWO BOŻE!

12) "ECHO DNIA" z dn. 20.V.I2013 r. w artyKULe: "Alkoholowy problem duchownego. Biskup zabrał go z parafii, proboszcz mówi o leczeniu" pokazuje, że w Nauczycielskiej Roli Kościoła (z)BAWIENIE nie jest obce. Sam Biskup Ryczan z Kumplami Hab.(itowymi) powinien Śpiewać najnowszy Psalm, który K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC publikuje w "BUBLII":

"KREW PAŃSKA jak wino uderza do głów
Niesie nam życie bez trosk i bez wad
Wchodzi do serca jak noc po złym dniu
Żeby odmienić nam świat
KREW PAŃSKA jak wino uderza do głów
Trzeba jej pragnąć i pić aż do dna
Więc się zakochaj i o niej mi mów
Nim ją kto inny mi da "* (Ps. 151)!

* oryginał Psalmu dostępny w necie: "MIŁOŚĆ JAK WINO"

wykonawca ELENI.

I pomyśleć, że "Echo Dnia" z 17.VI.2013 r. rozpisywało się o TARGACH SAKRALNYCH SACRO(s)EXPO, a tam OCHLAJ NA CAŁEGO - taki SERWIS LITURGII (z)BAWIENIA.

Prasa nadmorska zaś ("gp"; "gp24") z 18 i 19.VI.2013 r. podała, że ksieŻULO (z)BAWICIEL we własnej krwi ponad 2 promile KRWI PANSKIEJ... i zginął w wypadku, który sam spowodował zabierając ze sobą Najświętszą Ofiarę - młodego chłopaka na wieki wieków! Taki to już Proboszcz (z)BAWICIEL z Chojnic!

13) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.VI.2013 r. w artyKULe "CZACZ: Pijany ksiądz zabił Dawida" -

to trzeba przeczytać!

14) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 20.VI.2013 r. w artyKULe."Tragedia w Czaczu: Ksiądz, który prowadził auto, był pijany" - to trzeba przeczytać!

15) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 23.VI.2013 r. w artyKULe "Biskupi zmienili przykazanie. Można imprezować w piątki" pokazuje jaką MOC (z)BAWIENIA mają AXCELENCJE! spektaKULarnie psychoPATyczny atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ nastąpił w latach 1980-tych i trwał ponad 20 lat!

AMINENCJE z księŻULAMI wpier...niczały się do każdego HIPERMARKETU z Odprawianiem, z zakazem zabaw w piątki. Aminencje chcąc wszystkich (z)BAWIĆ nie pozwalały się BAWIĆ!

Co zrobią AMINENCJE jak zamkną jakiś hipermarket? - Będą Gardłować, że to ŚWIĘTOKRADZTWO...

Związek od lat proponuje ZMIANĘ DEKALOGU - w SLANGU MODLITEWNYM wynalezionym w 2006 r. kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: NIE PIER...OL. ("Nie Cudzołóż"; "Nie Pożądaj Żony Bliźniego..."; "Nie Mów Fałszywego Świadectwa..."). Czyż to nie CUD(aki)? Wpychając się do hipermarketów z Odprawianiem AMINENCJE nie wpadły do tej pory, że mogą Odprawiać na Przejściach Granicznych, na Lotniskach... Podróżnych, TIR-y... POLSKA TO KATOLICKI KRAJ I ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

16) "NEWSWEEK" z dn. 24.VI.2013 w artyKULe: "W “Newsweeku”: Witajcie w Kościele strachu" oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W Kościół Katolicki spełnia wszelkie wymagania SEKTY, a tylko sprawą pozytywnego przedstawienia (z)BAWIENIA jest akceptacja CUDÓW odstawianych przez ksieŻULI. Od początku funkcjonowania INTRENTU K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC pokazuje jak wygląda (z)BAWIENIE serwowane przez AMINENCJE i księŻULI. Zbliżają się wakacje i uaktywnia się SEKTA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO zwalczając konkurencję opluwając ją od SEKT! W SEKCIE KOŚCIÓŁ KATOLICKI panuje Święty Spokój, a wystarczy "ŁEB UPIER***LIĆ" i zapewniony jest on NA WIEKI WIEKÓW! Czy to nie jest KOŚCIÓŁ STRACHU skoro STRASZĄ wszystkich DIABŁAMI i innymi ŚW.(ieniętymi) PIERDOŁAMI?

17) "NEWSWEEK" z dn. 27.VI.2013 w artyKULe: "Byłeś w kościele? Ksiądz sprawdzi cię po odciskach palców " oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W Kościół Katolicki spełnia wszelkie wymagania SEKTY - poczynając od I KOMUNII ŚW.(irniętej) przez pozostałe SAKRAMENTY następuje PRANIE MÓZGÓW, a czytnik Poświęcony gimnazjalistom jest wyraźnym tego przykładem. "Głos Wielkopolski" opisywał MONITORING W KOŚCIOŁACH przed złodziejami, a czy już ktoś ZAMONTOWAŁ MONITORING KONFESJONAŁÓW przed hab.(itowymi) ZŁODZIEJAMI dusz, a nawet D"u"P?

W ŚW.(irniętym) odwecie rodzice powinni puszczać dzieci z PODSŁUCHEM DO SPOWIEDZI..., a prokurator skorzysta z CZYTNIKA (z)BAWIENIA... to prawdziwy CUD!

18) "NEWSWEEK" z dn. 28.VI.2013 w artyKULe: w artyKULe "Śledztwo ws. Banku Watykańskiego: Aresztowano biskupa Nunzio Scarano" pokazuje MAFIJNĄ DZIAŁANOŚĆ (z)BAWICIELI ŚW.(iata)! No i kto powie, że to nie jest prawdziwie BOSKI ZESPÓŁ DO(w)N AMINENCJI?

19) "SUPEREXPRESS" z dn. 28.VI.2013 r. w artyKULe "Prezydent Lech Kaczyński wyspowiadał się przed śmiercią" - pokazuje jak funkcjonuje CICHA WŁADZA ZZA KRAT konfesjonałów. Para Prezydencka kreowana była przez (z)BAWICIELI ŚWIATA do końca, zdaniem księŻULI Kapelanów jest przejecie WŁADZY w POLSCE za WSZELKĄ CENĘ! Podane hipotezy są ino jedną wersją, a jest ich wiele.

Od początku TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC zwrócił uwagę na WYZNANIOWY WĄTEK katastrofy samolotu. Nie tylko PREZYDENT się WYSPOWIADAŁ i... i KOTŚ ODPRAWIAŁ POKUTĘ, stąd "ODCHODZIMY" na wysokości, z której nie bardzo już można było odejść, ale MOŻNA BYŁO ODEJŚĆ do Pana! i... i ODESZLI. Wcześniej były pamiętne słowa Wysokiego RY(d)ZYKA do Marii Kaczyńskiej: "TY CZAROWNICO, TY BĘDZIESZ PIERWSZA..." i RYDZYK wykrakał - JEST PIRWSZA na Liście Najświętszych Ofiar Smoleńska!

Brat Jarosław uzbrojony w SILNĄ WIA(g)RĘ "WALCZY O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" - jak (w)MAWIAŁ JP 2 w morderczej drodze do Nieba.

ZAPROGRAMOWANY BUDZIK czyli GŁÓWNE PRAWDZY WIA(g)RY: cz. 2:

7) "NEWSWEEK" z dn. 15.VI.2013 w artyKULe: "Ks. Wojciech Lemański. Buntownik" pokazuje niepierwszy przypadek Nauczycielskiej Roli Kościoła, który Nauczył Swego Sługę nie tego, co trza!, albo Sługa Boży zaczął myśleć samodzielnie, a nie tak jak ino każą AMINENCJE!

<... rozwiń

Avatar
DEPARTAMENT (z)BAWICIELI / 29 czerwca 2013 o 20:13

ZAPROGRAMOWANY BUDZIK czyli GŁÓWNE PRAWDZY WIA(g)RY: cz. 1:

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

wKULwiony DO(w)N REKTOR dopatrzył się MANIPULACJI w tytule! To prawdziwy CUD.

Od lat (ponad 2000) nie widzi MANIPULACJI W "BUBLII", na której KULeje KUL!

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC przypomina lata 198-te i WALKĘ O KOŚCIÓŁ ... w hypermarketach, zakaz zabaw w piątki... tak wówczas wyglądał spektaKULarnie psychoPATyczny atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ, który trwał grubo ponad 20 lat! Zapewniając wszystkim (z)BAWIENIE, a raczej ZAKAZUJĄC (z)BAWIENIA!

Żaden DO(w)N AMINENCJA nie wziął pod uwagę, co będzie jak jakiś sklepik z kapliczką zostanie zamknięty? - czy też będą GARDŁOWAC, że to ŚWIĘTOKRADZTWO?

księŻULKI„WALCZĄ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA” -jak (w)MAWIAŁ Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony JP 2!


Za Niebieskiej kadencji JP 2 na stanowisku Ojca Św.(irniętego) wystarczyło wpPiSać hasło: BORDELLO DELLVATICANO, a pornolki w digital pchały się na całego – świeckie strony były głównie analogowe... Jak obecny BŁOGOSŁAWIONY przypier..niczył się do jakiegoś kompa to tak łatwo nie chciał sięodpier...niczyć – w przeciwieństwie do świeckich XXX zamykających się bez problemu...

KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Okresu WIELKIEGO ...(z)BAWIENIA i TRIDUUM PASCHALNEGO i "ZWIASTOWANIA" WDŁUG ŚW.(irniętego)DOWNA można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji, księŻULKÓW i Zakonnic. Tworząc sobie Obraz Kórestwa Bożego.

Wzorem "zakazanych" filmów w PRL-u o JEZUSIE(z)BAWICIELU, które były wyświetlane ino w Kościołach ry(d)zykowna TV TRWAM może teraz zaspokoić oczekiwania LUDU BOZEGO puszczając proPOZYCJE. Można z powodzonkiem oglądać je w czasie Majówek, a szczególnie w Procesji Bożego Ciała - na Komóreczkach niczym Modlitewniku!:

1.######/best/Nuns
( ... )
40. http://porno.sc/scj/...gebootytube.com
41. http://www.uhsextube...n/?4x159x173957
42. http://www.89.vc/cat...n/?4x79x1910826
43. http://www.shempegs.com/category/Nun/
44. http://porntuberocke...m/category/Nun/
45. http://porntubeholdi...ges/4x42x273908
46.http://www.e-cba.org/nun.shtml
47. http://www.gammaporn.../1/?4x20x273253
48. http://www.videosexa...index.php?q=nun
49. http://www.videosexa...index.php?q=nun
50. http://dadsflix.com/f/nun/?tc=1
51. http://arionmovies.com/f/nun/
52. http://www.allofadul...niches/nun.html
53. http://www.linkshit....niches/nun.html
54. http://imgsrc.ru/beetea/32398722.html


Ilu osobom ksieŻULE, AXCELENCJE i reKULekcjonisci na różne sposoby (Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...) zakazały BOSKIEGO (z)BAWIENIA?,mszczą się nawet na ich DZIECIACH ZAMYKAJĄC IM BRAMY (z)BAWIENIA, a wszystko wskazuje na to, że NIEŹLE PIER...lą!

Oprócz znanych schorzeń: ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ przechodzą KULejny psychoPATyczny atak: OBJAWY OBJAWIENIA!

Za Pokutę w Okresie WIELKIEGO... (z)BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ z tym, że PROSTO DO DOMU!

Porównując ŚW.(irniętą) TEORIĘ "ŻWIASTOWANIA"wg. Downa dziwić się należy, że Cały Zespół e-PiS-kopatu (Downa) jest za...!

Od WIELKIEGO CZWARTKU 2013 r. {Dni bez NAJŚWIETSZYCH OFIAR- Pedofilskich
- też (choć nycz nie wiadomo)} AMINENCJE z księŻULAMI powinny zapier..niczać na
Przejścia Graniczne, na Lotniska i tam ODPRAWICAĆ TIR-y, podróżnych bo Celnicy
dwoją się i troją i nie nadążają z ODPRAWIANIEM!
Polska to KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK.

Trudno powiedzieć, że AXCELENCJE z księŻULAMI to WŁADCY DUSZ - to WŁADCY D"u"P!


INO w czerwcu multimedialna prasa doniosła {wcześniej też były niezłe CUDA(ki)}:

1) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 5.VI.2013 r. w artyKULe "KUL zaprasza więźniów na studia", potwierdza od lat stawiane tezy przez K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC , że: KRZYŻ, CIAŁO PAŃSKIE i KREW PAŃSKA pomieszane z SILNĄ WIA(g)RĄ to KRYMINAŁ...

2) "NEWSWEEK" z dn. 6.VI.2013 w artyKULe: "Matura z religii? Kościół nadal walczy" pokazuje ŚW.(irnięte) ZAROZUMIALSTWO EPISKOPATU nie zauważającego WŁASNEJ GŁUPOTY! Jak Teorie Zwiastowania Według ŚW.(irniętego) DOWNA pogodzić np. z BIOLOGIA?, a pozostałe Cuda... z LOGIKĄ? Jednym Słowem: "BUBLIA" na maturze to nie Grzech - to ŚMIECH! Aminencje zaś zaślep[ione SW.(irniętą) Głupotą powinny ino se śpiewać: "CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA |" (Ps. 150).

3) "gp24.pl" z dn. 8.VI.2013 r. w artyKULe: "W sobotę w "Głosie": Święty Jan Bosko nawiedzi Słupsk" pokazuje Nauczycielską Rolę Kościoła w (z)BAWIENIU. Nawiedzenie miast przez DO(w)NA BOSCO jest zwykłą przykrywką dla ŚW.(irniętego) BURDELU jaki odstawili Salezjanie pokazujący gimnazjalistom jak można się (z)BAWIĆ LIŻĄC śmietanę z kolan księŻULA Dyrektora gimnazjum! W nagrodę za KUL-turalne (z)BAWIENIE ksieŻULO Dyrektor dalej wszystkich może (z)BAWIĆ, a gimnazjalistom ZAFUNDOWANO PSYCHIATRĘ!

Wypada, aby wszyscy pragnący (z)BAWIENIA Nawiedzającego DO(w)NA BOSKO Lizali w D...! z Hymnem Dziękczynienia: "PENIS ANGELICUS". Trąbiła o tym TVP od 18.IX.2012 r.; pisał też SUPEREXPRESS od 19.IX.2012 r. w artykułach jak uczniowie lizali księdzu kolana! Wystarczy w GOOGLE wpisać: LIZANIE KOLAN KSIĘDZA i ukazuje się cała Litania artykułów i video, które można Adorować niczym ŚW.(irniętego) DO(w)N BOSCO... Do targających ksieŻULAMI fobii: ECCLESIOFOBII, TEOFILII doszła jeszcze NEKROFILIA - bez zbędnej zwłoki mają POCIĄG DO ZWŁOK!

4) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 13.VI.2013 r. w artyKULe "Prokuratura: Strażak nasikał na grób Jezusa, jego brat ukradł datki", potwierdza od lat stawiane tezy przez K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC , że: IM BARDZIEJ DOPIER...niczają, tym bardziej wszyscy zaczynają Ich OLEWAĆ, co też pokazał strażak. proKUR(I)Atura też pokazuje, że chce się (z)BAWIĆ i symbol/makietę grobu uznała za GRÓB!

Tak działają Aminencje z księŻULAMI na stanowiskach DEALERÓW Słowa Bożego - nawet

proKUR(I)Atura chodzi nacpana PRAWDAMI WIA(g)RY ŚW.(irniętej) - to prawdziwe CUDA(ki).

5) "gp24.pl" z dn. 13.VI.2013 r. w artyKULe: "W wypadku zginął proboszcz z Chojnic i młody mężczyzna" pokazuje Nauczycielską Rolę Kościoła w (z)BAWIENIU. Poczynając od Axcelencji, a na ksieŻULKACH kończąc fakty pokazują, że NIE SĄ NICZYM SPECJALNYM, a jedynie choroba umysłowa kazała Im zrobić z siebie NADLUDZI...

6) GAZETA POMORSKAz dn. 14.VI.2013 r. w artyKULe "Walizkę liturgiczną za 700 zł od marszałka oraz ornat za 487 zł od prezydenta Torunia dostał szef toruńskiego Caritasu" oPiSuje Uzależnienie od SILNEJ WIA(g)RY Władzy, która nie czuje się pewnie na stołkach Dzięki Bogu, który bez przerwy (w)MAWIA: "KTO MNIE WYZNA PRZED LUDŹMI..." oraz WIELKOŚĆ DO(w)NA PRAŁATA ze znaną teorią okresu lat Solidarności: "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY". Jednym słowem: KOŚCIÓŁ jest UZALEŻNIONY od SZATANA - SZATANI NA CAŁEGO!

ZAPROGRAMOWANY BUDZIK czyli GŁÓWNE PRAWDZY WIA(g)RY: cz. 1:

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wygląda... rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 29 czerwca 2013 o 20:13

ZAPROGRAMOWANY BUDZIK czyli GŁÓWNE PRAWDZY WIA(g)RY: cz. 2:

7) "NEWSWEEK" z dn. 15.VI.2013 w artyKULe: "Ks. Wojciech Lemański. Buntownik" pokazuje niepierwszy przypadek Nauczycielskiej Roli Kościoła, który Nauczył Swego Sługę nie tego, co trza!, albo Sługa Boży zaczął myśleć samodzielnie, a nie tak jak ino każą AMINENCJE!

W nagrodę (z)BAWIENIA Axcelecje zamknęły Mu w dość łagodny sposób gębę! Podobna Kara Boska spotkła księŻULKA Adama BONIECKIEGO, a chyba z kadencji JP 2 w USA ksieŻULA skazanego za to, że PEDO w pierdlu "ŁEB MU UPIER***LILI", bo zaczął gadać! i... i ZAPANOWAŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ! wKULwiony Pan Bóg klął na czym świat stoi: "CO ON PEDO"?. Tak też wygląda Dzień Dziecka w Kościele:
Do wiejskiej Parafii przychodzi facet tuż przed zamknięciem Kościoła i tłumaczy księŻULOWI, że na chwilę
do Dzieciątka Jezus!, a ksieŻULO załamał ręce i mówi: CO PAN PEDO?

8) "SUPEREXPRESS" z dn. 16.VI.2013 r. w artyKULe "Ksiądz pił bluzgał na policję i zginął" pokazuje ŚWIĘTĄ TRAGEDIĘ Nauczycielskiej Roli Kościoła! Przebrane Przemondżałki są MOCNE W GĘBIE ino w MONOLOGACH zwanych HOMILIĄ. W każdym dialogu PRZEGRYWAJĄ! Ilu reKULekcjonistów darło gęby, że KTO WALCZY Z KRZYŻEM - ginie, a tu Obraz Nędzy i Rozpaczy: GŁOSIŁ NAUKĘ (z)BAWIENIA z Piekielnymi Dodatkami otrzymując Nagrodę Wieczną! To prawdziwy CUD(ak). Skończyły się czasy gdzie AMINENCJE z księŻULAMI błyszczały inteligencją - teraz ino błyszczy GŁUPOTA AXCELENCJI z ksieŻULKAMI na tle inteligencji! Jak podała prasa 19.VI.2013 r. ksieŻULO miał we własnej krwi PONAD 2 promile KRWI PAŃSKIEJ!

9) "ECHO DNIA" z dn. 17.V.I2013 r. w artyKULe: "Kościelne targi rozpoczęły się w Kielcach. To jedyna taka impreza na świecie" pokazuje, że w Nauczycielskiej Roli Kościoła (z)BAWIENIE nie jest obce. Wszystko (niczym w PRL-u) można tam nabyć za oKULicznościową walutę emitowaną w bonach o nazwie ZABO. Jednym słowem za ZABO - BONY można se kupić (z)BAWIENIE - ino tyle!

10) "NEWSWEEK" z dn. 17.VI.2013 w artyKULe: "Papież: Księża powinni paść owce, a nie być ich fryzjerami" oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W tym przypadku DO(w)N FRANCO idealnie pokazał jak księŻULE - BARANY powinny dbać o Swe Owieczki! NIKT MONDRZEJSZY OD NICH NIE BENDZIE, bo ino tyle wszystkich NAUCZOM, co sami POTRAFIOM... czyż to nie CUD(owne)? Trudno powiedzieć, że PAPCIO błyszczy inteligencją - błyszczy ino GŁUPOTĄ na tle inteligencji - taki to już FRANEK - (z)BAWICIEL.

11) "SUPEREXPRESS" z dn. 18.VI.2013 r. w artyKULe "Parafianin spod Wrześni do księdza: Ty buhaju! Kolędy nie doczekasz" pokazuje działanie księŻULA - DEALERA Słowa Bożego i UZALEŻNIONEGO Parafianina od Słowa Bożego czyli NAĆPANEGO! Skutki jak PO ZAŻYCIU... AXCELENCJE z ksieŻULKAMI i ZAKONNICAMI od wieków STRASZĄ LUDZI i DZIECI Diabłem, Piekłem i... i mają Święty Spokój! Tak niestety działa SŁOWO BOŻE!

12) "ECHO DNIA" z dn. 20.V.I2013 r. w artyKULe: "Alkoholowy problem duchownego. Biskup zabrał go z parafii, proboszcz mówi o leczeniu" pokazuje, że w Nauczycielskiej Roli Kościoła (z)BAWIENIE nie jest obce. Sam Biskup Ryczan z Kumplami Hab.(itowymi) powinien Śpiewać najnowszy Psalm, który K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC publikuje w "BUBLII":

"KREW PAŃSKA jak wino uderza do głów
Niesie nam życie bez trosk i bez wad
Wchodzi do serca jak noc po złym dniu
Żeby odmienić nam świat
KREW PAŃSKA jak wino uderza do głów
Trzeba jej pragnąć i pić aż do dna
Więc się zakochaj i o niej mi mów
Nim ją kto inny mi da "* (Ps. 151)!

* oryginał Psalmu dostępny w necie: "MIŁOŚĆ JAK WINO"

wykonawca ELENI.

I pomyśleć, że "Echo Dnia" z 17.VI.2013 r. rozpisywało się o TARGACH SAKRALNYCH SACRO(s)EXPO, a tam OCHLAJ NA CAŁEGO - taki SERWIS LITURGII (z)BAWIENIA.

Prasa nadmorska zaś ("gp"; "gp24") z 18 i 19.VI.2013 r. podała, że ksieŻULO (z)BAWICIEL we własnej krwi ponad 2 promile KRWI PANSKIEJ... i zginął w wypadku, który sam spowodował zabierając ze sobą Najświętszą Ofiarę - młodego chłopaka na wieki wieków! Taki to już Proboszcz (z)BAWICIEL z Chojnic!

13) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.VI.2013 r. w artyKULe "CZACZ: Pijany ksiądz zabił Dawida" -

to trzeba przeczytać!

14) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 20.VI.2013 r. w artyKULe."Tragedia w Czaczu: Ksiądz, który prowadził auto, był pijany" - to trzeba przeczytać!

15) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 23.VI.2013 r. w artyKULe "Biskupi zmienili przykazanie. Można imprezować w piątki" pokazuje jaką MOC (z)BAWIENIA mają AXCELENCJE! spektaKULarnie psychoPATyczny atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ nastąpił w latach 1980-tych i trwał ponad 20 lat!

AMINENCJE z księŻULAMI wpier...niczały się do każdego HIPERMARKETU z Odprawianiem, z zakazem zabaw w piątki. Aminencje chcąc wszystkich (z)BAWIĆ nie pozwalały się BAWIĆ!

Co zrobią AMINENCJE jak zamkną jakiś hipermarket? - Będą Gardłować, że to ŚWIĘTOKRADZTWO...

Związek od lat proponuje ZMIANĘ DEKALOGU - w SLANGU MODLITEWNYM wynalezionym w 2006 r. kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: NIE PIER...OL. ("Nie Cudzołóż"; "Nie Pożądaj Żony Bliźniego..."; "Nie Mów Fałszywego Świadectwa..."). Czyż to nie CUD(aki)? Wpychając się do hipermarketów z Odprawianiem AMINENCJE nie wpadły do tej pory, że mogą Odprawiać na Przejściach Granicznych, na Lotniskach... Podróżnych, TIR-y... POLSKA TO KATOLICKI KRAJ I ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

16) "NEWSWEEK" z dn. 24.VI.2013 w artyKULe: "W “Newsweeku”: Witajcie w Kościele strachu" oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W Kościół Katolicki spełnia wszelkie wymagania SEKTY, a tylko sprawą pozytywnego przedstawienia (z)BAWIENIA jest akceptacja CUDÓW odstawianych przez ksieŻULI. Od początku funkcjonowania INTRENTU K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC pokazuje jak wygląda (z)BAWIENIE serwowane przez AMINENCJE i księŻULI. Zbliżają się wakacje i uaktywnia się SEKTA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO zwalczając konkurencję opluwając ją od SEKT! W SEKCIE KOŚCIÓŁ KATOLICKI panuje Święty Spokój, a wystarczy "ŁEB UPIER***LIĆ" i zapewniony jest on NA WIEKI WIEKÓW! Czy to nie jest KOŚCIÓŁ STRACHU skoro STRASZĄ wszystkich DIABŁAMI i innymi ŚW.(ieniętymi) PIERDOŁAMI?

17) "NEWSWEEK" z dn. 27.VI.2013 w artyKULe: "Byłeś w kościele? Ksiądz sprawdzi cię po odciskach palców " oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W Kościół Katolicki spełnia wszelkie wymagania SEKTY - poczynając od I KOMUNII ŚW.(irniętej) przez pozostałe SAKRAMENTY następuje PRANIE MÓZGÓW, a czytnik Poświęcony gimnazjalistom jest wyraźnym tego przykładem. "Głos Wielkopolski" opisywał MONITORING W KOŚCIOŁACH przed złodziejami, a czy już ktoś ZAMONTOWAŁ MONITORING KONFESJONAŁÓW przed hab.(itowymi) ZŁODZIEJAMI dusz, a nawet D"u"P?

W ŚW.(irniętym) odwecie rodzice powinni puszczać dzieci z PODSŁUCHEM DO SPOWIEDZI..., a prokurator skorzysta z CZYTNIKA (z)BAWIENIA... to prawdziwy CUD!

18) "NEWSWEEK" z dn. 28.VI.2013 w artyKULe: w artyKULe "Śledztwo ws. Banku Watykańskiego: Aresztowano biskupa Nunzio Scarano" pokazuje MAFIJNĄ DZIAŁANOŚĆ (z)BAWICIELI ŚW.(iata)! No i kto powie, że to nie jest prawdziwie BOSKI ZESPÓŁ DO(w)N AMINENCJI?

19) "SUPEREXPRESS" z dn. 28.VI.2013 r. w artyKULe "Prezydent Lech Kaczyński wyspowiadał się przed śmiercią" - pokazuje jak funkcjonuje CICHA WŁADZA ZZA KRAT konfesjonałów. Para Prezydencka kreowana była przez (z)BAWICIELI ŚWIATA do końca, zdaniem księŻULI Kapelanów jest przejecie WŁADZY w POLSCE za WSZELKĄ CENĘ! Podane hipotezy są ino jedną wersją, a jest ich wiele.

Od początku TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC zwrócił uwagę na WYZNANIOWY WĄTEK katastrofy samolotu. Nie tylko PREZYDENT się WYSPOWIADAŁ i... i KOTŚ ODPRAWIAŁ POKUTĘ, stąd "ODCHODZIMY" na wysokości, z której nie bardzo już można było odejść, ale MOŻNA BYŁO ODEJŚĆ do Pana! i... i ODESZLI. Wcześniej były pamiętne słowa Wysokiego RY(d)ZYKA do Marii Kaczyńskiej: "TY CZAROWNICO, TY BĘDZIESZ PIERWSZA..." i RYDZYK wykrakał - JEST PIRWSZA na Liście Najświętszych Ofiar Smoleńska!

Brat Jarosław uzbrojony w SILNĄ WIA(g)RĘ "WALCZY O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" - jak (w)MAWIAŁ JP 2 w morderczej drodze do Nieba.

ZAPROGRAMOWANY BUDZIK czyli GŁÓWNE PRAWDZY WIA(g)RY: cz. 2:

7) "NEWSWEEK" z dn. 15.VI.2013 w artyKULe: "Ks. Wojciech Lemański. Buntownik" pokazuje niepierwszy przypadek Nauczycielskiej Roli Kościoła, który Nauczył Swego Sługę nie tego, co trza!, albo Sługa Boży zaczął myśleć samodzielnie, a nie tak jak ino każą AMINENCJE!

<... rozwiń

Avatar
DEPARTAMENT (z)BAWICIELI / 29 czerwca 2013 o 20:13

ZAPROGRAMOWANY BUDZIK czyli GŁÓWNE PRAWDZY WIA(g)RY: cz. 1:

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

wKULwiony DO(w)N REKTOR dopatrzył się MANIPULACJI w tytule! To prawdziwy CUD.

Od lat (ponad 2000) nie widzi MANIPULACJI W "BUBLII", na której KULeje KUL!

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC przypomina lata 198-te i WALKĘ O KOŚCIÓŁ ... w hypermarketach, zakaz zabaw w piątki... tak wówczas wyglądał spektaKULarnie psychoPATyczny atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ, który trwał grubo ponad 20 lat! Zapewniając wszystkim (z)BAWIENIE, a raczej ZAKAZUJĄC (z)BAWIENIA!

Żaden DO(w)N AMINENCJA nie wziął pod uwagę, co będzie jak jakiś sklepik z kapliczką zostanie zamknięty? - czy też będą GARDŁOWAC, że to ŚWIĘTOKRADZTWO?

księŻULKI„WALCZĄ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA” -jak (w)MAWIAŁ Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony JP 2!


Za Niebieskiej kadencji JP 2 na stanowisku Ojca Św.(irniętego) wystarczyło wpPiSać hasło: BORDELLO DELLVATICANO, a pornolki w digital pchały się na całego – świeckie strony były głównie analogowe... Jak obecny BŁOGOSŁAWIONY przypier..niczył się do jakiegoś kompa to tak łatwo nie chciał sięodpier...niczyć – w przeciwieństwie do świeckich XXX zamykających się bez problemu...

KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Okresu WIELKIEGO ...(z)BAWIENIA i TRIDUUM PASCHALNEGO i "ZWIASTOWANIA" WDŁUG ŚW.(irniętego)DOWNA można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji, księŻULKÓW i Zakonnic. Tworząc sobie Obraz Kórestwa Bożego.

Wzorem "zakazanych" filmów w PRL-u o JEZUSIE(z)BAWICIELU, które były wyświetlane ino w Kościołach ry(d)zykowna TV TRWAM może teraz zaspokoić oczekiwania LUDU BOZEGO puszczając proPOZYCJE. Można z powodzonkiem oglądać je w czasie Majówek, a szczególnie w Procesji Bożego Ciała - na Komóreczkach niczym Modlitewniku!:

1.######/best/Nuns
( ... )
40. http://porno.sc/scj/...gebootytube.com
41. http://www.uhsextube...n/?4x159x173957
42. http://www.89.vc/cat...n/?4x79x1910826
43. http://www.shempegs.com/category/Nun/
44. http://porntuberocke...m/category/Nun/
45. http://porntubeholdi...ges/4x42x273908
46.http://www.e-cba.org/nun.shtml
47. http://www.gammaporn.../1/?4x20x273253
48. http://www.videosexa...index.php?q=nun
49. http://www.videosexa...index.php?q=nun
50. http://dadsflix.com/f/nun/?tc=1
51. http://arionmovies.com/f/nun/
52. http://www.allofadul...niches/nun.html
53. http://www.linkshit....niches/nun.html
54. http://imgsrc.ru/beetea/32398722.html


Ilu osobom ksieŻULE, AXCELENCJE i reKULekcjonisci na różne sposoby (Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...) zakazały BOSKIEGO (z)BAWIENIA?,mszczą się nawet na ich DZIECIACH ZAMYKAJĄC IM BRAMY (z)BAWIENIA, a wszystko wskazuje na to, że NIEŹLE PIER...lą!

Oprócz znanych schorzeń: ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ przechodzą KULejny psychoPATyczny atak: OBJAWY OBJAWIENIA!

Za Pokutę w Okresie WIELKIEGO... (z)BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ z tym, że PROSTO DO DOMU!

Porównując ŚW.(irniętą) TEORIĘ "ŻWIASTOWANIA"wg. Downa dziwić się należy, że Cały Zespół e-PiS-kopatu (Downa) jest za...!

Od WIELKIEGO CZWARTKU 2013 r. {Dni bez NAJŚWIETSZYCH OFIAR- Pedofilskich
- też (choć nycz nie wiadomo)} AMINENCJE z księŻULAMI powinny zapier..niczać na
Przejścia Graniczne, na Lotniska i tam ODPRAWICAĆ TIR-y, podróżnych bo Celnicy
dwoją się i troją i nie nadążają z ODPRAWIANIEM!
Polska to KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK.

Trudno powiedzieć, że AXCELENCJE z księŻULAMI to WŁADCY DUSZ - to WŁADCY D"u"P!


INO w czerwcu multimedialna prasa doniosła {wcześniej też były niezłe CUDA(ki)}:

1) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 5.VI.2013 r. w artyKULe "KUL zaprasza więźniów na studia", potwierdza od lat stawiane tezy przez K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC , że: KRZYŻ, CIAŁO PAŃSKIE i KREW PAŃSKA pomieszane z SILNĄ WIA(g)RĄ to KRYMINAŁ...

2) "NEWSWEEK" z dn. 6.VI.2013 w artyKULe: "Matura z religii? Kościół nadal walczy" pokazuje ŚW.(irnięte) ZAROZUMIALSTWO EPISKOPATU nie zauważającego WŁASNEJ GŁUPOTY! Jak Teorie Zwiastowania Według ŚW.(irniętego) DOWNA pogodzić np. z BIOLOGIA?, a pozostałe Cuda... z LOGIKĄ? Jednym Słowem: "BUBLIA" na maturze to nie Grzech - to ŚMIECH! Aminencje zaś zaślep[ione SW.(irniętą) Głupotą powinny ino se śpiewać: "CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA |" (Ps. 150).

3) "gp24.pl" z dn. 8.VI.2013 r. w artyKULe: "W sobotę w "Głosie": Święty Jan Bosko nawiedzi Słupsk" pokazuje Nauczycielską Rolę Kościoła w (z)BAWIENIU. Nawiedzenie miast przez DO(w)NA BOSCO jest zwykłą przykrywką dla ŚW.(irniętego) BURDELU jaki odstawili Salezjanie pokazujący gimnazjalistom jak można się (z)BAWIĆ LIŻĄC śmietanę z kolan księŻULA Dyrektora gimnazjum! W nagrodę za KUL-turalne (z)BAWIENIE ksieŻULO Dyrektor dalej wszystkich może (z)BAWIĆ, a gimnazjalistom ZAFUNDOWANO PSYCHIATRĘ!

Wypada, aby wszyscy pragnący (z)BAWIENIA Nawiedzającego DO(w)NA BOSKO Lizali w D...! z Hymnem Dziękczynienia: "PENIS ANGELICUS". Trąbiła o tym TVP od 18.IX.2012 r.; pisał też SUPEREXPRESS od 19.IX.2012 r. w artykułach jak uczniowie lizali księdzu kolana! Wystarczy w GOOGLE wpisać: LIZANIE KOLAN KSIĘDZA i ukazuje się cała Litania artykułów i video, które można Adorować niczym ŚW.(irniętego) DO(w)N BOSCO... Do targających ksieŻULAMI fobii: ECCLESIOFOBII, TEOFILII doszła jeszcze NEKROFILIA - bez zbędnej zwłoki mają POCIĄG DO ZWŁOK!

4) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 13.VI.2013 r. w artyKULe "Prokuratura: Strażak nasikał na grób Jezusa, jego brat ukradł datki", potwierdza od lat stawiane tezy przez K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC , że: IM BARDZIEJ DOPIER...niczają, tym bardziej wszyscy zaczynają Ich OLEWAĆ, co też pokazał strażak. proKUR(I)Atura też pokazuje, że chce się (z)BAWIĆ i symbol/makietę grobu uznała za GRÓB!

Tak działają Aminencje z księŻULAMI na stanowiskach DEALERÓW Słowa Bożego - nawet

proKUR(I)Atura chodzi nacpana PRAWDAMI WIA(g)RY ŚW.(irniętej) - to prawdziwe CUDA(ki).

5) "gp24.pl" z dn. 13.VI.2013 r. w artyKULe: "W wypadku zginął proboszcz z Chojnic i młody mężczyzna" pokazuje Nauczycielską Rolę Kościoła w (z)BAWIENIU. Poczynając od Axcelencji, a na ksieŻULKACH kończąc fakty pokazują, że NIE SĄ NICZYM SPECJALNYM, a jedynie choroba umysłowa kazała Im zrobić z siebie NADLUDZI...

6) GAZETA POMORSKAz dn. 14.VI.2013 r. w artyKULe "Walizkę liturgiczną za 700 zł od marszałka oraz ornat za 487 zł od prezydenta Torunia dostał szef toruńskiego Caritasu" oPiSuje Uzależnienie od SILNEJ WIA(g)RY Władzy, która nie czuje się pewnie na stołkach Dzięki Bogu, który bez przerwy (w)MAWIA: "KTO MNIE WYZNA PRZED LUDŹMI..." oraz WIELKOŚĆ DO(w)NA PRAŁATA ze znaną teorią okresu lat Solidarności: "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY". Jednym słowem: KOŚCIÓŁ jest UZALEŻNIONY od SZATANA - SZATANI NA CAŁEGO!

ZAPROGRAMOWANY BUDZIK czyli GŁÓWNE PRAWDZY WIA(g)RY: cz. 1:

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wygląda... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 2

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.