Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 września 2016 r.
21:25

Więcej kamer monitoringu w Lublinie. Sprawdź lokalizacje

Autor: Zdjęcie autora drs
2 4 A A

Lepsza i większa ma być za około dwa miesiące sieć miejskiego monitoringu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Urząd Miasta właśnie rozstrzygnął przetarg na jej rozbudowę i unowocześnione. Nowe kamery znajdą się m.in. obok altany i kładki w parku Jana Pawła II, obok pl. Kochanowskiego, na skrzyżowaniach Okopowej z Hempla i Chopina, na Szambelańskiej, Farbiarskiej, obok „Pekinu” przy Koryznowej, Aldika przy Braci Wieniawskich, na Gospodarczej 6 i Nałkowskich 105.

Ponadto na lepsze miasto wymienić ma 30 kamer, m.in. przy kuratorium, na Rynku, Złotej, Grodzkiej, Kowalskiej, pl. Zamkowym, Jezuickiej, Rybnej, przy Ruskiej, Skłodowskiej, Zamojskiej, 1 Maja, Lubartowskiej, obok Plazy, archikatedry i kładki nad ul. Orkana.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 września 2016 o 09:57
Aż się prosi sklep monopolowy ul Ponikwoda i Koryznowej. Bo tam patologia i pijaństwo w rozkwicie!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 września 2016 o 09:18
Ani siku zrobić, ani bara bara, bo zaraz się będzie gwiazdą jutuba...
Avatar
Gość / 7 września 2016 o 02:23
Polityka CCTV jest potrzebna, ponieważ staliśmy się ponownie Alternatywnym Centrum Kultury Polskiej, Lublin Miasto Inspiracji dzięki bardzo szerokiemu wsparciu dla sektora kultury stał się silną marką w kraju, a Lubelskie labelem, któremu nie jest daleko do ekolabelingu, przeczuwam, że przy obserwacji obecnej średnio-korzystnej sytuacji kraju, to w kolejnej strategii nacisk z dzisiejszej "Otwartości" może i powinien zostać przesunięty w stronę "Globalności". Której znaczną częścią jest Otwartość. Mamy ten Renesans świadomości, że za Lubellą i Perłą stoi szerszy i głębszy przekaz kulturowy, stoją kozy. Dzisiaj równocześnie z artystami płyną do nas też turyści, i również wszelkie zagrożenia wynikające z rozwoju turystyki. Ten system czasem osacza, czasem pomaga. Inna kwestia, że to już tylko w Lublinie, Zielonej Górze i Cieszynie są studenci, może któreś siksy zechcą poskakać po słupkach świetlnych? Do tego te kamery to powinno być preludium filmówki! Z innej strony, dzięki TVP i Januszowi Traczowi, cały kraj przywykł do tego, że Lublin w skali kraju może sobie pozwolić aby grać takie mroczne nietransparentne polskie a nieczyste miasta... To i każda rozsądnie umiesszczona kamera cieszy
Polityka CCTV jest potrzebna, ponieważ staliśmy się ponownie Alternatywnym Centrum Kultury Polskiej, Lublin Miasto Inspiracji dzięki bardzo szerokiemu wsparciu dla sektora kultury stał się silną marką w kraju, a Lubelskie labelem, któremu nie jest daleko do ekolabelingu, przeczuwam, że przy obserwacji obecnej średnio-korzystnej sytuacji kraju, to w kolejnej strategii nacisk z dzisiejszej "Otwartości" może i powinien zostać przesunięty w stronę "Globalności". Której znaczną częścią jest Otwartość. Mamy ten Renesans świadom... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 23:40
Monitoring to dobra sprawa powinien być na osiedlach mnie dzisiaj dwóch zaatakowało ale gaz mnie uratował. Niestety komórki nie miałem przy sobie, tak by jeszcze policje na karku mieli.
Avatar
Gość / 7 września 2016 o 09:57
Aż się prosi sklep monopolowy ul Ponikwoda i Koryznowej. Bo tam patologia i pijaństwo w rozkwicie!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 września 2016 o 09:18
Ani siku zrobić, ani bara bara, bo zaraz się będzie gwiazdą jutuba...
Avatar
Gość / 7 września 2016 o 02:23
Polityka CCTV jest potrzebna, ponieważ staliśmy się ponownie Alternatywnym Centrum Kultury Polskiej, Lublin Miasto Inspiracji dzięki bardzo szerokiemu wsparciu dla sektora kultury stał się silną marką w kraju, a Lubelskie labelem, któremu nie jest daleko do ekolabelingu, przeczuwam, że przy obserwacji obecnej średnio-korzystnej sytuacji kraju, to w kolejnej strategii nacisk z dzisiejszej "Otwartości" może i powinien zostać przesunięty w stronę "Globalności". Której znaczną częścią jest Otwartość. Mamy ten Renesans świadomości, że za Lubellą i Perłą stoi szerszy i głębszy przekaz kulturowy, stoją kozy. Dzisiaj równocześnie z artystami płyną do nas też turyści, i również wszelkie zagrożenia wynikające z rozwoju turystyki. Ten system czasem osacza, czasem pomaga. Inna kwestia, że to już tylko w Lublinie, Zielonej Górze i Cieszynie są studenci, może któreś siksy zechcą poskakać po słupkach świetlnych? Do tego te kamery to powinno być preludium filmówki! Z innej strony, dzięki TVP i Januszowi Traczowi, cały kraj przywykł do tego, że Lublin w skali kraju może sobie pozwolić aby grać takie mroczne nietransparentne polskie a nieczyste miasta... To i każda rozsądnie umiesszczona kamera cieszy
Polityka CCTV jest potrzebna, ponieważ staliśmy się ponownie Alternatywnym Centrum Kultury Polskiej, Lublin Miasto Inspiracji dzięki bardzo szerokiemu wsparciu dla sektora kultury stał się silną marką w kraju, a Lubelskie labelem, któremu nie jest daleko do ekolabelingu, przeczuwam, że przy obserwacji obecnej średnio-korzystnej sytuacji kraju, to w kolejnej strategii nacisk z dzisiejszej "Otwartości" może i powinien zostać przesunięty w stronę "Globalności". Której znaczną częścią jest Otwartość. Mamy ten Renesans świadom... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 23:40
Monitoring to dobra sprawa powinien być na osiedlach mnie dzisiaj dwóch zaatakowało ale gaz mnie uratował. Niestety komórki nie miałem przy sobie, tak by jeszcze policje na karku mieli.
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 5

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 13

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!