poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Lublin

Więcej kamer monitoringu w Lublinie. Sprawdź lokalizacje

Dodano: 6 września 2016, 21:25
Autor: drs

Lepsza i większa ma być za około dwa miesiące sieć miejskiego monitoringu.

Urząd Miasta właśnie rozstrzygnął przetarg na jej rozbudowę i unowocześnione. Nowe kamery znajdą się m.in. obok altany i kładki w parku Jana Pawła II, obok pl. Kochanowskiego, na skrzyżowaniach Okopowej z Hempla i Chopina, na Szambelańskiej, Farbiarskiej, obok „Pekinu” przy Koryznowej, Aldika przy Braci Wieniawskich, na Gospodarczej 6 i Nałkowskich 105.

Ponadto na lepsze miasto wymienić ma 30 kamer, m.in. przy kuratorium, na Rynku, Złotej, Grodzkiej, Kowalskiej, pl. Zamkowym, Jezuickiej, Rybnej, przy Ruskiej, Skłodowskiej, Zamojskiej, 1 Maja, Lubartowskiej, obok Plazy, archikatedry i kładki nad ul. Orkana.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (7 września 2016 o 09:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Aż się prosi sklep monopolowy ul Ponikwoda i Koryznowej. Bo tam patologia i pijaństwo w rozkwicie!!!!!!!!!
Rozwiń
Gość
Gość (7 września 2016 o 09:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ani siku zrobić, ani bara bara, bo zaraz się będzie gwiazdą jutuba...
Rozwiń
Gość
Gość (7 września 2016 o 02:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Polityka CCTV jest potrzebna, ponieważ staliśmy się ponownie Alternatywnym Centrum Kultury Polskiej, Lublin Miasto Inspiracji dzięki bardzo szerokiemu wsparciu dla sektora kultury stał się silną marką w kraju, a Lubelskie labelem, któremu nie jest daleko do ekolabelingu, przeczuwam, że przy obserwacji obecnej średnio-korzystnej sytuacji kraju, to w kolejnej strategii nacisk z dzisiejszej "Otwartości" może i powinien zostać przesunięty w stronę "Globalności". Której znaczną częścią jest Otwartość. Mamy ten Renesans świadomości, że za Lubellą i Perłą stoi szerszy i głębszy przekaz kulturowy, stoją kozy. Dzisiaj równocześnie z artystami płyną do nas też turyści, i również wszelkie zagrożenia wynikające z rozwoju turystyki. Ten system czasem osacza, czasem pomaga. Inna kwestia, że to już tylko w Lublinie, Zielonej Górze i Cieszynie są studenci, może któreś siksy zechcą poskakać po słupkach świetlnych? Do tego te kamery to powinno być preludium filmówki! Z innej strony, dzięki TVP i Januszowi Traczowi, cały kraj przywykł do tego, że Lublin w skali kraju może sobie pozwolić aby grać takie mroczne nietransparentne polskie a nieczyste miasta... To i każda rozsądnie umiesszczona kamera cieszy
Rozwiń
Gość
Gość (6 września 2016 o 23:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Monitoring to dobra sprawa powinien być na osiedlach mnie dzisiaj dwóch zaatakowało ale gaz mnie uratował. Niestety komórki nie miałem przy sobie, tak by jeszcze policje na karku mieli.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!