sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Witaj szkoło! Rozpoczęcie roku szkolnego w SP 24 w Lublinie [zdjęcia]

Dodano: 4 września 2017, 15:51
Autor: ask

Z uśmiechami na twarzach i w galowych strojach ponad 64 tys. uczniów w Lublinie rozpoczęło nowy rok szkolny.

To pierwszy rok szkolny po wprowadzeniu w życie reformy oświaty. Na jej mocy dotychczasową sześcioletnią szkołę podstawową zastępuje szkoła ośmioklasowa, a gimnazja stopniowo będą wygaszane.

- Oby lata spędzone w szkole były źródłem inspiracji, rozwijania zainteresowań oraz budowania satysfakcjonujących relacji z rówieśnikami. Niech edukacja stanie się przyjemnością odkrywania nowych i ciekawych informacji a każdy podjęty przez Was wysiłek procentuje dobrymi ocenami i poczuciem dobrze spełnionego obowiązku – napisali w liście z okazji rozpoczęcia roku szkolnego wojewoda lubelski, Przemysław Czarnek i Teresa Misiuk, Lubelski Kurator Oświaty.

- Wszystkim rozpoczynającym naukę w przedszkolach i klasach pierwszych różnych typów szkół życzymy, aby czas Waszej edukacji był zawsze okresem radosnym, owocnym w sukcesy oraz umożliwiającym w przyszłości właściwe zaplanowanie dalszej edukacyjnej ścieżki. Tym z kolei, dla których nadchodzący rok jest ostatnim rokiem nauki, życzymy powodzenia na egzaminach, realizacji planów związanych z kolejnym etapem kształcenia lub wyborem drogi zawodowej oraz zachowania o swojej szkole jak najlepszych wspomnień. 

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w 74 szkołach prowadzonych przez miasto władze nad placówkami przejęli nowi dyrektorzy. Tak było m.in. w Szkole Podstawowej nr 24, gdzie dotychczasową dyrektor Irenę Pogodę przechodzącą na emeryturę zastąpiła dotychczasowa wicedyrektor Barbara Wanat.

 

Czytaj więcej o: Lublin Szkoła Podstawowa nr 24
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 września 2017 o 22:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
I tak trzymać. Kolejna obietnica wyborcza spełniona. Płatni Oszuści nie wierzyli, że można w ogóle, kiedykolwiek dotrzymać danego słowa. Neumann jest doskonalym tego przykladem. Człowiek bez honoru, bo nie dotrzymał warunku zakladu HONOROWEGO z Szalamachą!!! A wiecie,,ile jego honor jest warty... 1000 zlotych (slownie: tysiąc). Wreszcie mamy rząd, ktory dba o ludzi, a zwlaszcza dzieci. Dzięki 500+ bezdzietne lemingi nie mogą powiedzieć, że udało im się zaoszczędzić na wydatkach na dziecko. Wreszcie jest kasa na wyprawkę szkolną... Można? Można!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!