Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 listopada 2015 r.
6:45

Wódka, narkotyki i BMW taty. 21-latek odpowie za tragiczny wypadek

0 27 A A

Patryk P. odpowie za tragiczny wypadek na obwodnicy Lubartowa. 21-latek wjechał w inne auto. Prowadził pijany i pod wpływem narkotyków

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w marcu. Była noc. Patryk P. zabrał BMW swojego ojca i wraz z kolegą ruszył w stronę Lublina. Jechał obwodnicą Lubartowa. W rejonie miejscowości Annobór Kolonia uderzył w tył jadącego przed nim jeepa. Oba samochody wypadły z trasy, odbiły się od jadącej z przeciwka ciężarówki i zatrzymały na barierkach. Jeep stanął w płomieniach. Jego kierowcy nie udało się uratować.

30-latek z powiatu łukowskiego zginął w płomieniach. 20-letni kolega Patryka P. został ranny. Tylko kierujący BMW 21-latek wyszedł z wypadku bez szwanku.

Z akt sprawy wynika, że Patryk P. miał nieco ponad promil alkoholu w organizmie. Zanim usiadł za kierownicą zażył również ecstasy. 21-latek został tymczasowo aresztowany. Jego sprawą zajęła się prokuratura. Śledczy zdecydowali, że postawią Patryka P. przed sądem. – Właśnie zamknęliśmy śledztwo. Przygotowujemy akt oskarżenia – przyznaje Marcin Siwiec, szef Prokuratury Rejonowej w Lubartowie. – Patrykowi P. postawiono dwa zarzuty.

Pierwszy dotyczy spowodowania wypadku, w którym zginął kierowca jeepa, a obrażenia odniósł pasażer BMW. 21-latek z Lubartowa odpowie również za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Z informacji przekazywanych przez prokuraturę na początku śledztwa wynika, że Patryk P. nie chciał rozmawiać o wypadku. Z biegiem czasu zmienił jednak zdanie. – Składał wyjaśnienia. Na obecnym etapie nie ujawniamy jednak szczegółów – zastrzega prokurator Siwiec.

Sprawą Patryka P. zajmie się Sąd Rejonowy w Lubartowie. 21-latek na rozpoczęcie procesu czeka za kratami.

Z ustaleń prokuratury wynika, że feralnego dnia nie tylko Patryk P. prowadził na „podwójnym gazie”. Kierowca jeepa również by nietrzeźwy. Badania wykazały, że miał w organizmie 0,87 promila alkoholu. Swoim zachowaniem nie przyczynił się jednak bezpośrednio do wypadku. Materiały dotyczące 30-latka zostały wyłączone do odrębnego postępowania wraz z wnioskiem o umorzenie ze względu na śmierć kierowcy.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 15:05
Poprzysięgam jak pod wpływem waszych tych durnych komentarzy chłopakowi coś się stanie, popełni samobójstwo albo zrobi sobie inną krzywdę to was dorwę choćby na końcu świata. On swoje i tak już wycierpiał!!! I tak na palu będzie zecwelą i to konkretnie
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 08:22
kolego gość powiedz to rodzinie kierowcy z tego spalonego samochodu
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 05:37

Poprzysięgam jak pod wpływem waszych tych durnych komentarzy chłopakowi coś się stanie, popełni samobójstwo albo zrobi sobie inną krzywdę to was dorwę choćby na końcu świata. On swoje i tak już wycierpiał!!!

Avatar
magister z lat 80-tych / 18 listopada 2015 o 05:32

To jest klasa dzisiejszych studentów. Wóda, narkotyki, rozboje i sex.  I nocne wyścigi samochodem po ulicach miasta. Ktoś mógłby wreszcie zrobić porządek z tą kastą nieuczącą się (nie pracującą)...

Czemu się dziwić. Jak w dzisiejszych czasach pełno studiuje chłopaków chwdp i jp na 100%

Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 22:55
Nazwisko gnoja podać, a nie jakiś "P." !!!
Avatar
m jak miłość / 17 listopada 2015 o 21:11

Ej Ci co tak plujecie jadem na tym forum,wiecie co,możecie skoczyć Panu januszowi i jemu synowi, wiecoie na co;-)no to zaczynać skakać,ma kase więc może sobie pozwolić na to żeby syn po 2 latach wyszedł na wolność,szkoda wam że nie macie takich tatusiów?

Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 19:55

nie rozumiem dlaczego nie przekazano sprawy do innego sądu, przecież ojciec w Lubartowie jest jedną z elit lubartowskich, do tego, że min. główną ulicą lubelską i pod marketami rozwijana jest prędkość motocyklowa jak i samochodowa  to jest norma, i mogę domniemywać,że policja o tym wie, no bo trudno ukryć pisk opon, ale akurat po godz.  22 jakoś policji nie widać w terenie, no bo trzeba by było łapać synalków elity lubartowskiej.

Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 18:04
Dożywocie takiemu!!!!! co to za prawo? zabić i 12 lat wyjdzie po 6 Dożywocie!
Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 16:40
Zabił niewinnego człowieka. Powinna go spotkać najwyższa kara. Alkohol, narkotyki...i do samochodu...Zbyt wolno też nie jechał skoro doprowadził do takiego "finału".
Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 15:54
odpowie albo i nie,bo jak się ma kasę to się jest niepoczytalnym.
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 15:05
Poprzysięgam jak pod wpływem waszych tych durnych komentarzy chłopakowi coś się stanie, popełni samobójstwo albo zrobi sobie inną krzywdę to was dorwę choćby na końcu świata. On swoje i tak już wycierpiał!!! I tak na palu będzie zecwelą i to konkretnie
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 08:22
kolego gość powiedz to rodzinie kierowcy z tego spalonego samochodu
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 05:37

Poprzysięgam jak pod wpływem waszych tych durnych komentarzy chłopakowi coś się stanie, popełni samobójstwo albo zrobi sobie inną krzywdę to was dorwę choćby na końcu świata. On swoje i tak już wycierpiał!!!

Avatar
magister z lat 80-tych / 18 listopada 2015 o 05:32

To jest klasa dzisiejszych studentów. Wóda, narkotyki, rozboje i sex.  I nocne wyścigi samochodem po ulicach miasta. Ktoś mógłby wreszcie zrobić porządek z tą kastą nieuczącą się (nie pracującą)...

Czemu się dziwić. Jak w dzisiejszych czasach pełno studiuje chłopaków chwdp i jp na 100%

Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 22:55
Nazwisko gnoja podać, a nie jakiś "P." !!!
Avatar
m jak miłość / 17 listopada 2015 o 21:11

Ej Ci co tak plujecie jadem na tym forum,wiecie co,możecie skoczyć Panu januszowi i jemu synowi, wiecoie na co;-)no to zaczynać skakać,ma kase więc może sobie pozwolić na to żeby syn po 2 latach wyszedł na wolność,szkoda wam że nie macie takich tatusiów?

Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 19:55

nie rozumiem dlaczego nie przekazano sprawy do innego sądu, przecież ojciec w Lubartowie jest jedną z elit lubartowskich, do tego, że min. główną ulicą lubelską i pod marketami rozwijana jest prędkość motocyklowa jak i samochodowa  to jest norma, i mogę domniemywać,że policja o tym wie, no bo trudno ukryć pisk opon, ale akurat po godz.  22 jakoś policji nie widać w terenie, no bo trzeba by było łapać synalków elity lubartowskiej.

Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 18:04
Dożywocie takiemu!!!!! co to za prawo? zabić i 12 lat wyjdzie po 6 Dożywocie!
Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 16:40
Zabił niewinnego człowieka. Powinna go spotkać najwyższa kara. Alkohol, narkotyki...i do samochodu...Zbyt wolno też nie jechał skoro doprowadził do takiego "finału".
Avatar
Gość / 17 listopada 2015 o 15:54
odpowie albo i nie,bo jak się ma kasę to się jest niepoczytalnym.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 1 0

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 5 1

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 4 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 6

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 1 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 68 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 1 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 9 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 4 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!