Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2010 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Wojciechowski w "Polska Jest Najważniejsza"

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 27 A A

Zbigniew Wojciechowski, który ma dziś objąć fotel zastępcy prezydenta Lublina, tworzy w Lublinie struktury partii "Polska Jest Najważniejsza”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Przyjąłem taką propozycję – przyznaje Wojciechowski. Dodaje, że jest nieformalnym liderem PJN w lubelskim okręgu wyborczym. – Rozmawiam z wieloma osobami, na razie za wcześnie na zdradzanie szczegółów czy nazwisk – stwierdza Wojciechowski.

W chełmskim okręgu wyborczym PJN będzie tworzył poseł Tomasz Dudziński.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jaro / 16 grudnia 2010 o 08:43
Przepraszam ,ale te wszystkie wypowiedzi to są LUDZI Z CIEMNOGRODU piszących bez żadnego PRZEMYŚLENIA.
Próbujcie WY skoro jesteście tacy Mądrzy .Życzę WAM Wszystkim ażeby przy WIgilijnym Stole Spłyneła na WAS ,,MĄDROŚĆ ŻYCIOWA,,
Avatar
Inicjatywa 2008 / 16 grudnia 2010 o 08:22
Ja pierniczę, to ja zaczynam organizować struktury partyjne pod katem przyszłych wyborów parlamentarnych. A co? Skoro babcia może to ja też. Szukam chętnych na listy wyborcze, przynajmniej twarze będą nieznane.
Avatar
name / 16 grudnia 2010 o 08:18
No i po PJN w Lubelskim. Nikt nie pójdzie za tym człowiekiem no może oprócz krzyżaków i reszty sierotek ale co to znaczy?? Nic tyle samo ile Pan Wojciechowski w wyborach na Prezydenta. Myślałem że PJN to nowa jakość a to stara bida.
Avatar
lubelak / 16 grudnia 2010 o 00:12
SZUKAM INFORMACJI: CO ZROBIŁ DO TEJ PORY PAN ZBIGNIEW WOJCIECHOWSKI DLA LUBLINA ? I JEGO POWIEDZENIE O POMNIKU PIŁSUDSKIEGO (KTÓRY USTAWIŁ NA PLACU LITEWSKIM, NA FOLII, BEZ ZEZWOLENIA I MIAŁ PRZEPISY W GŁĘBOKIM POWAŻANIU !!!): TO NIC ŻE ZASRANY, ALE Z BRĄZU ODLANY.
Avatar
gość / 15 grudnia 2010 o 18:14
TA TĘCZA Z ŁĘCZNEJ MA FUNDACJĘ A TERAZ ZAKŁADA PARTIĘ - CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY- TOŚ BURMISTRZ KOSIARSKI SIĘ ZROBI CHORY CHYBA KTOŚ ZAGRANICY ICH SPONSORUJE BO ZA SZYBKO SIĘ ROZWIJAJĄ. TAK TAK PANIE WOJCIECHOWSKI DO TEJ PARTII POWINNIEŚ NALEŻYĆ BO W NASTĘPNEJ KADENCJI NIKT CIĘ NIE WYBIERZE.
Avatar
karol / 15 grudnia 2010 o 18:07
[size="5"]STOWARZYSZENIE "TĘCZA" ZAŁOŻYŁA PARTIĘ - CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZ WOJCIECHOWSKI ZAPISZ SIĘ DO TEJ PARTII........................
Avatar
kinol / 15 grudnia 2010 o 17:50
Ludzie kim jesteście,że wybieracie takie miernoty, na złość sobie to tylko samobójcy robi...ale żeby normalny człowiek ?. Nie spodziewałem się że w Lublinie jest tylu desperatów.
Avatar
polak / 15 grudnia 2010 o 17:46
Zastanawiam się jak zmieniły się standarty przyzwoitości na wyrachowanie.Czyli jednak byt kształtuje świadomość,a może parafrazując byt kształtuje odbyt.
Jak się jest przy partii ona daje stanowiska ona wymaga lojalności rodzi się dylemat.
Jak ta partia jest słaba i nie zapewni mi stanowiska to w myśl zasady byt kształtuje odbyt moje g... będzie śmierdziało i to wstyd.
Do tej pory moje g.. pachniało.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 o 17:10
Poszedł w ślady rodu Podkańskich i tem podobnych działaczy z mottem: robić wiele szumu wokół siebie by nie odejść od koryta. Toć prawdziwy patryiota. G(ł)odny urzędów. Żenada.
Avatar
peło / 15 grudnia 2010 o 16:33
no to Piotrek kowalczyk się wkurzy, bo on miał być pełnomocnikiek PJN na okręg, a tu kiszka,chyba że jeszcze wymyśla jakis chytry plan ze swim przyjacielem Dudzińskim?
Avatar
jaro / 16 grudnia 2010 o 08:43
Przepraszam ,ale te wszystkie wypowiedzi to są LUDZI Z CIEMNOGRODU piszących bez żadnego PRZEMYŚLENIA.
Próbujcie WY skoro jesteście tacy Mądrzy .Życzę WAM Wszystkim ażeby przy WIgilijnym Stole Spłyneła na WAS ,,MĄDROŚĆ ŻYCIOWA,,
Avatar
Inicjatywa 2008 / 16 grudnia 2010 o 08:22
Ja pierniczę, to ja zaczynam organizować struktury partyjne pod katem przyszłych wyborów parlamentarnych. A co? Skoro babcia może to ja też. Szukam chętnych na listy wyborcze, przynajmniej twarze będą nieznane.
Avatar
name / 16 grudnia 2010 o 08:18
No i po PJN w Lubelskim. Nikt nie pójdzie za tym człowiekiem no może oprócz krzyżaków i reszty sierotek ale co to znaczy?? Nic tyle samo ile Pan Wojciechowski w wyborach na Prezydenta. Myślałem że PJN to nowa jakość a to stara bida.
Avatar
lubelak / 16 grudnia 2010 o 00:12
SZUKAM INFORMACJI: CO ZROBIŁ DO TEJ PORY PAN ZBIGNIEW WOJCIECHOWSKI DLA LUBLINA ? I JEGO POWIEDZENIE O POMNIKU PIŁSUDSKIEGO (KTÓRY USTAWIŁ NA PLACU LITEWSKIM, NA FOLII, BEZ ZEZWOLENIA I MIAŁ PRZEPISY W GŁĘBOKIM POWAŻANIU !!!): TO NIC ŻE ZASRANY, ALE Z BRĄZU ODLANY.
Avatar
gość / 15 grudnia 2010 o 18:14
TA TĘCZA Z ŁĘCZNEJ MA FUNDACJĘ A TERAZ ZAKŁADA PARTIĘ - CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY- TOŚ BURMISTRZ KOSIARSKI SIĘ ZROBI CHORY CHYBA KTOŚ ZAGRANICY ICH SPONSORUJE BO ZA SZYBKO SIĘ ROZWIJAJĄ. TAK TAK PANIE WOJCIECHOWSKI DO TEJ PARTII POWINNIEŚ NALEŻYĆ BO W NASTĘPNEJ KADENCJI NIKT CIĘ NIE WYBIERZE.
Avatar
karol / 15 grudnia 2010 o 18:07
[size="5"]STOWARZYSZENIE "TĘCZA" ZAŁOŻYŁA PARTIĘ - CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZ WOJCIECHOWSKI ZAPISZ SIĘ DO TEJ PARTII........................
Avatar
kinol / 15 grudnia 2010 o 17:50
Ludzie kim jesteście,że wybieracie takie miernoty, na złość sobie to tylko samobójcy robi...ale żeby normalny człowiek ?. Nie spodziewałem się że w Lublinie jest tylu desperatów.
Avatar
polak / 15 grudnia 2010 o 17:46
Zastanawiam się jak zmieniły się standarty przyzwoitości na wyrachowanie.Czyli jednak byt kształtuje świadomość,a może parafrazując byt kształtuje odbyt.
Jak się jest przy partii ona daje stanowiska ona wymaga lojalności rodzi się dylemat.
Jak ta partia jest słaba i nie zapewni mi stanowiska to w myśl zasady byt kształtuje odbyt moje g... będzie śmierdziało i to wstyd.
Do tej pory moje g.. pachniało.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 o 17:10
Poszedł w ślady rodu Podkańskich i tem podobnych działaczy z mottem: robić wiele szumu wokół siebie by nie odejść od koryta. Toć prawdziwy patryiota. G(ł)odny urzędów. Żenada.
Avatar
peło / 15 grudnia 2010 o 16:33
no to Piotrek kowalczyk się wkurzy, bo on miał być pełnomocnikiek PJN na okręg, a tu kiszka,chyba że jeszcze wymyśla jakis chytry plan ze swim przyjacielem Dudzińskim?
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim. Mieszkańcy alkoholu po godz. 23 nie kupią nawet na stacji paliw

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim. Mieszkańcy alkoholu po godz. 23 nie kupią nawet na stacji paliw 1 0

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 0 0

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 7 3

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 10 0

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 6 2

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 7 1

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 3 10

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 65 1

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ 28 0

Drony stały się bardzo popularnym prezentem. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że loty tymi statkami powietrznymi podlegają prawu. Sprawdź, czy znasz pytania i zdał(a)byś egzamin teoretyczny na operatora drona

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12 13 6

Trwają konsultacje w sprawie projektowanej drogi ekspresowej S12 w kierunku Radomia. Najwięcej obaw wzbudza planowane zamknięcie możliwości wjazdu na drogę ekspresową pomiędzy Zarzeczem i Anielinem.

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki 2 0

I liga piłkarek ręcznych AZS UMCS Lublin przegrał 23:29 z UKS Varsovia Warszawa. Do zakończenia sezonu pozostał już tylko jeden mecz

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!