Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2008 r.
20:44
Edytuj ten wpis

WOŚP w Lublinie bez koncertu?

0 7 A A

Pod znakiem zapytania stoi lubelski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który ma się odbyć 11 stycznia w Ogrodzie Saskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Działający przy lubelskim ośrodku TVP sztab akcji ma problemy ze skompletowaniem urządzeń potrzebnych do organizacji koncertu.

- Nie możemy znaleźć firmy, która byłaby gotowa zasponsorować nam nagłośnienie i oświetlenie koncertu - przyznaje Sebastian Krzesiak, szef sztabu. - O pomoc prosiliśmy m.in. miejskie Centrum Kultury. Oni i tak dali nam bardzo dużo, bo udostępnili muszlę koncertową. Ale nagłośnienia nie mogą nam użyczyć, bo sami je wynajmują od specjalistycznych firm. Sami też pytaliśmy w tych firmach. Odpowiedzi są jednak wymijające: że nie mają funduszy albo nie mają czasu - dodaje Krzesiak.

Dopiero, gdy uda się skompletować sprzęt, organizatorzy zaczną ustalać listę zespołów, które wystąpią w muszli. - Ale też będziemy musieli znaleźć sponsorów, żeby pokryć artystom przynajmniej koszty transportu do Lublina - podkreśla Krzesiak. - W poprzednich latach sponsorzy sami zgłaszali się do nas z propozycjami. W tym roku jest cisza.

Organizatorzy lubelskiego finału jeszcze liczą na to, że znajdzie się ktoś, kto wyłoży pieniądze na lubelski finał WOŚP. W zamian proponują umieszczenie tablic reklamowych i podziękowania ze sceny.

Lubelski finał orkiestry ma być połączony z akcją "Policz się z cukrzycą”. Jedna z warszawskich firm przekaże dzieciom tyle pomp insulinowych, ilu ludzi wystartuje w ulicznych biegach na terenie całej Polski.

W tym roku fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierać pieniądze na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi.
(drs)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marta / 11 stycznia 2009 o 13:41
Wstyd i żenada a Lublin to już całkowita wiocha. Lepiej już wychodzą wioski z woj. lubelskiego. URZĘDNICY WSTYDŹCIE SIĘ!!!!
Avatar
studencina / 10 stycznia 2009 o 21:01
najwieksze miasto na wschodzie i nie bedzie zadnych imprez, porazka. rok temu byl ojuz slabo, a teraz to tragedia.
Avatar
agaaata / 8 stycznia 2009 o 18:08
Tylko nie to ...jak to bez koncertu ??? Czy my żyjemy w jakiejś dziurze ?/? No chyba tak . Najpierw lipa na sylwestra , teraz wośp bez koncertu ...To miasto umiera.
Avatar
edikson / 30 grudnia 2008 o 08:28
Nie załamujcie mnie :/ to tv nie ma kasy na to żeby wynająć firmę nagłaśniającą ?? Żenada !!!
Avatar
MOOSE / 23 grudnia 2008 o 00:48
Dajcie już spokój Langowi, teraz juz wszystko będzie na niego? Że się finał WOŚP w Lublinie nie odbył, że miasto się słabo promuje, że coś tam jeszcze wymyślicie? Nie jest to jego wina, jako szef przedsięwzięcia jakim jest TdP i tak dużo dla Lublina zrobił. Licytował puchary, przekazał rowery dla domu dziecka! Nie można go obwiniać za wszystko i o wszystko!! DAJCIE JUŻ MU SPOKÓJ!!
Avatar
x / 22 grudnia 2008 o 23:13
Może za sponsorował by nagłośnienie Czesio Lang, za ten wspaniały finał Tour de Pologne ? Wówczas miasto sporo na to wydało
Avatar
luk / 22 grudnia 2008 o 22:27
LOL Takie rzeczy tylko w LUBLINIE widze ze miasto pieknie rozpocznie rok 2009
Avatar
marta / 11 stycznia 2009 o 13:41
Wstyd i żenada a Lublin to już całkowita wiocha. Lepiej już wychodzą wioski z woj. lubelskiego. URZĘDNICY WSTYDŹCIE SIĘ!!!!
Avatar
studencina / 10 stycznia 2009 o 21:01
najwieksze miasto na wschodzie i nie bedzie zadnych imprez, porazka. rok temu byl ojuz slabo, a teraz to tragedia.
Avatar
agaaata / 8 stycznia 2009 o 18:08
Tylko nie to ...jak to bez koncertu ??? Czy my żyjemy w jakiejś dziurze ?/? No chyba tak . Najpierw lipa na sylwestra , teraz wośp bez koncertu ...To miasto umiera.
Avatar
edikson / 30 grudnia 2008 o 08:28
Nie załamujcie mnie :/ to tv nie ma kasy na to żeby wynająć firmę nagłaśniającą ?? Żenada !!!
Avatar
MOOSE / 23 grudnia 2008 o 00:48
Dajcie już spokój Langowi, teraz juz wszystko będzie na niego? Że się finał WOŚP w Lublinie nie odbył, że miasto się słabo promuje, że coś tam jeszcze wymyślicie? Nie jest to jego wina, jako szef przedsięwzięcia jakim jest TdP i tak dużo dla Lublina zrobił. Licytował puchary, przekazał rowery dla domu dziecka! Nie można go obwiniać za wszystko i o wszystko!! DAJCIE JUŻ MU SPOKÓJ!!
Avatar
x / 22 grudnia 2008 o 23:13
Może za sponsorował by nagłośnienie Czesio Lang, za ten wspaniały finał Tour de Pologne ? Wówczas miasto sporo na to wydało
Avatar
luk / 22 grudnia 2008 o 22:27
LOL Takie rzeczy tylko w LUBLINIE widze ze miasto pieknie rozpocznie rok 2009
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 1

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 29

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 15

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 14

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!