niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

WSEI: Inauguracja kształcenia na 14 kierunkach, na 2 poziomach


Wczoraj rok akademicki 2016–2017 w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji na studiach I i II stopnia rozpoczęło ponad 6.000 studentów.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

Ponad 1750 osób, to studenci pierwszego roku studiów, w tym 360 osób studenci I roku studiów stacjonarnych. W uczelni będzie się kształciło ok. 1 200 osób na studiach podyplomowych.
Uczelnia rozpoczyna 16. w swojej historii rok pracy dydaktycznej.

– Najwyższa jakość kształcenia, innowacyjność oferty dydaktycznej, kreatywność, prostudencka postawa kadry, aktywna działalność naukowo-badawcza, silna orientacja praktyczna studiów to determinanty budujące markę naszej uczelni. Bardzo często WSEI zaskakuje otoczenie nowatorskimi projektami, oryginalnymi rozwiązaniami dydaktycznymi oraz skalą i wartością merytoryczną wdrażanych innowacji: organizacyjnych, procesowych, programowych czy marketingowych. Często są one wzorem do naśladowania dla innych szkół wyższych - krajowych i zagranicznych – powiedziała Teresa Bogacka, kanclerz WSEI w swoim raporcie o stanie uczelni.

Czytaj więcej o: studia WSEiI
onlineekspertwsb
Użytkownik niezarejestrowany
dDc
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

onlineekspertwsb
onlineekspertwsb (18 października 2016 o 17:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Witam! Inauguracje na wielu uczelniach juz za nami. Studia rozpoczęły się również w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Jednak nadal można na nie aplikować, bowiem na wielu kierunkach pozostały ostatnie wolne miejsca. Serdecznie zapraszam do osobistego zapisania się w wybranych oddziaąłch naszej uczelni lub poprzez stronę wsb.pl Umożliwiamy podjęcie studiów w wielu obszarach, m.in. informatyki, pedagogiki czy tez administracji. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Rozwiń
Gość
Gość (13 października 2016 o 07:48) -1
Zaloguj się, aby oddać głos
Tego rodzaju placówki nie powinny w ogóle funkcjonować!
Rozwiń
dDc
dDc (12 października 2016 o 20:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co roku ta sama propaganda sukcesu, 95% absolwentów ma pracę tylko nikt nie doda, że są to absolwenci studiów podyplomowych i zaocznych którzy już pracują w czasie kiedy się uczą ...
skoro zaoczni pracuja towim zdaniem to po co studiuja? po tak marnej uczleni jeakiegos specjalnie dobrego zawodu nie zdobeda. chyba strata kasy, ale szkola dla ukraincow
Rozwiń
Gość
Gość (12 października 2016 o 18:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nauka w takich szkołach to strata czasu i pieniędzy. Jedni udają, że się w ogóle uczą, a drudzy udają, że czegokolwiek wymagają. Czesne wpłacone to "studiujesz"dalej. Nastąpiła przez to ogromna deprecjacja tytułu magistra.
Rozwiń
kkk
kkk (12 października 2016 o 18:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chyba słyszałem urkaiński na korytarzu tej uczelni. Czy na polskiej prywatnej uczelni uczą się Ukraińcy? Kto to finansuje?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!