Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2007 r.
18:02
Edytuj ten wpis

www.swiateczna paczka.pl

0 46 A A

Pani Renata ma 43 lata. Sama wychowuje Łukasza (9 lat), Kasię (17 lat) i Przemka (18 lat). Jeszcze ma pracę, ale nowy rok może zacząć w kolejce w pośredniaku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bez rodzinnego zasiłku, którego jej odmówiono, czeka ją ciężka zima. Ale Ty możesz to zmienić.

Wystarczy wejść na stronę: www.szlachetnapaczka.pl - wybrać sobie rodzinę, zobaczyć czego potrzebuje i zrobić paczkę na święta.

- Wybraliśmy 200 rodzin z Lubelszczyzny. Możecie o każdej z nich przeczytać na naszej stronie - mówi Hanna Kozłowska z Biura Akademickiego Centrum Wolontariatu w Lublinie. Akcja potrwa do 14 grudnia.

- Ludzi potrzebujących pomocy szukaliśmy w parafiach, podpowiadały nam sądy i kuratorzy - mówi wolontariuszka Katarzyna Targońska. - Docieraliśmy do rodzin lub osób samotnych, dotkniętych przez los.

Wolontariusze sporządzili dokładną listę ich potrzeb, a zebrane informacje umieścili w internetowej, anonimowej bazie danych. Teraz szukają osób, które chciałyby zrobić dla kogoś paczkę na święta. Kto może ją przygotować? Rodziny, uczniowie, pracownicy firm i urzędów.

• Jeśli ktoś z czytelników Dziennika będzie chciał pomóc?

- Wchodzi na stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybiera sobie rodzinę, loguje się. Dostaje od nas mailem wykaz potrzeb. Kupuje potrzebne rzeczy, robi paczkę, przywozi do nas - tłumaczy Kozłowska. Paczki zostaną dostarczone do potrzebujących w niedzielę, 16 grudnia.

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mistrz / 13 grudnia 2011 o 22:09
Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku.
Pozdrawiamy
Mistrzowie Szeptów
Avatar
Gość / 11 grudnia 2011 o 18:03
[quote name='Anna' timestamp='1323618001' post='568975']
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
[/quote]
No to weźcie się do roboty -a nie tylko łeb w komputer lub telewizor wsadzicie i płaczecie,że Wam bieda! Moja ciotka ze wsi obok Cycowa już za komuny dziecko niepełnosprawne ruchowo miała(dziecko często w sanatoriach i szpitalach -aby dziecko do szpitala do Buska "zapchać" musieli dużego konia sprzedać). Miała też: krowy,cielęta, 10ha pola,teściową wredną,a męża często w domu nie było -i jakoś dała radę. Nikogo o pomoc nie prosiła! Ciężką pracą i samozaparciem dorobiła się mieszkania w Lublinie. A teraz ludzie wygodni są i jedynie o gotowe żebrać potrafią...
[quote name='Anna' timestamp='1323618001' post='568975']
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca... rozwiń
Avatar
Anna / 11 grudnia 2011 o 16:40
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
Avatar
dominika minda / 3 grudnia 2011 o 22:20
[quote name='awg1949@yahoo.com' timestamp='1197219654' post='8704']
jak mam pomoc ? Nie moge w zaden sposob odszukac listy potrzebujacych rodzin !!! Andrzej z USA
[/quote]
Avatar
katarzyna minda / 3 grudnia 2011 o 22:17
[quote name='hella' timestamp='1197216992' post='8691']
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
[/quote]
Avatar
roman / 2 grudnia 2011 o 16:03
[quote name='hella' timestamp='1197216992' post='8691']
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
[/quote]
Avatar
Agnieszka / 10 stycznia 2011 o 10:27
proszę o pomoc Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
agnieszka / 10 stycznia 2011 o 10:24
potrzebuję pomocy
Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
Agnieszka / 10 stycznia 2011 o 10:22
Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
magdalena / 15 grudnia 2010 o 13:41
[quote name='magdalena' timestamp='1292416761' post='406155']
witam miszkam w krakowie i jestem w trudnej sytuacji materialnej jestem chora i utrzymuje sie z zasilku socjalnego po oplaceniu mediow zostaje mi pare groszy na zycie nie mam srodkow do zycia bardzo prosze o pomoc jezli jest pani mi gotowa pomoc za to z ory serdecznie dziekuje i czekam na wiadomosc
[/quote]
to moj mail ptaszyna 153@wp.pl
Avatar
Mistrz / 13 grudnia 2011 o 22:09
Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku.
Pozdrawiamy
Mistrzowie Szeptów
Avatar
Gość / 11 grudnia 2011 o 18:03
[quote name='Anna' timestamp='1323618001' post='568975']
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
[/quote]
No to weźcie się do roboty -a nie tylko łeb w komputer lub telewizor wsadzicie i płaczecie,że Wam bieda! Moja ciotka ze wsi obok Cycowa już za komuny dziecko niepełnosprawne ruchowo miała(dziecko często w sanatoriach i szpitalach -aby dziecko do szpitala do Buska "zapchać" musieli dużego konia sprzedać). Miała też: krowy,cielęta, 10ha pola,teściową wredną,a męża często w domu nie było -i jakoś dała radę. Nikogo o pomoc nie prosiła! Ciężką pracą i samozaparciem dorobiła się mieszkania w Lublinie. A teraz ludzie wygodni są i jedynie o gotowe żebrać potrafią...
[quote name='Anna' timestamp='1323618001' post='568975']
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca... rozwiń
Avatar
Anna / 11 grudnia 2011 o 16:40
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
Avatar
dominika minda / 3 grudnia 2011 o 22:20
[quote name='awg1949@yahoo.com' timestamp='1197219654' post='8704']
jak mam pomoc ? Nie moge w zaden sposob odszukac listy potrzebujacych rodzin !!! Andrzej z USA
[/quote]
Avatar
katarzyna minda / 3 grudnia 2011 o 22:17
[quote name='hella' timestamp='1197216992' post='8691']
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
[/quote]
Avatar
roman / 2 grudnia 2011 o 16:03
[quote name='hella' timestamp='1197216992' post='8691']
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
[/quote]
Avatar
Agnieszka / 10 stycznia 2011 o 10:27
proszę o pomoc Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
agnieszka / 10 stycznia 2011 o 10:24
potrzebuję pomocy
Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
Agnieszka / 10 stycznia 2011 o 10:22
Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
magdalena / 15 grudnia 2010 o 13:41
[quote name='magdalena' timestamp='1292416761' post='406155']
witam miszkam w krakowie i jestem w trudnej sytuacji materialnej jestem chora i utrzymuje sie z zasilku socjalnego po oplaceniu mediow zostaje mi pare groszy na zycie nie mam srodkow do zycia bardzo prosze o pomoc jezli jest pani mi gotowa pomoc za to z ory serdecznie dziekuje i czekam na wiadomosc
[/quote]
to moj mail ptaszyna 153@wp.pl
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 1

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 30

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 15

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 14

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!