Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 sierpnia 2013 r.
10:57
Edytuj ten wpis

Wybuch na stacji paliw w Lublinie. Pracownik ciężko poparzony (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 14 A A
Stacja paliw przy ul. Wrotkowskiej była nieczynna z powodu remontu (Dorota Awiorko-Klimek)
Stacja paliw przy ul. Wrotkowskiej była nieczynna z powodu remontu (Dorota Awiorko-Klimek)

Po godz. 9 doszło do wybuchu na stacji paliw Orlen przy ul. Wrotkowskiej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
grazyna / 24 sierpnia 2013 o 19:40

brak wyobrażni-wiadomo,że pusty zbiornik po paliwie należy napełnić wodą inaczej wybuchnie,FIRMA remontująca to jakiś totalny BUBEL

Człowieku nie wiesz co mówisz. Ten pracownik to fachowiec, długoletni pracownik. Wstyd za ten komentarz.

Avatar
kino / 23 sierpnia 2013 o 21:28

Tanie kino. Kino niekomercyjne. Kino festiwalowe. Klasyka kina  B) 


Dyskusyjny Klub Filmowy 16 - spotkajmy się przed dużym ekranem

https://www.facebook.com/Dkf16

Avatar
Bernard / 23 sierpnia 2013 o 17:08

A pewny jesteś, ze pracownik był w zbiorniku, bo na ten temat nic się nie mówi !

Avatar
Iwona / 21 sierpnia 2013 o 22:09

Panie Janie sam jesteś bubel a nie firma remontująca i jak nie masz pojęcia jak doświadczone osoby pracują w niej to się lepiej nie wypowiadaj!!!!!!!!!!!!!

Avatar
klaudia / 21 sierpnia 2013 o 21:56
A i panie Janie osoba która wchodzila do zbiornika nie robila tego po raz pierwszy i ma na to uprawnienia spawa sie takie rzeczy WIE pan?
Wypowiadanie sie na tematy o ktorych nie ma sie pojecia pokazuje jak rozwinietym pan jest czlowiekiem
Avatar
klaudia / 21 sierpnia 2013 o 21:45
[quote name="Gość" post="804334" timestamp="1377028625"]

Coś Lublin ostatnio nie ma szczęścia do stacji benzynowych. Niedawno była jakaś awaria z wyciekającym gazem. Poszkodowanemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia[/quote narazie stan jest zle ale dziekujemy za wsparcie
Avatar
klaudia / 21 sierpnia 2013 o 21:41
Widac bardzo ambitma osoba sie wypowiada idioto aby wyczyscic zbiornik trzeba do niego wejsc a zanim sie to zrobi specjalnym sprzętem sprawdza sie czy nie ma tam oparow laskawie ucisz sie jak wielkie g**** wiesz na ten temat
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2013 o 07:22

WOJNAAAAA!!!

A tobie co, zesrałeś się...czy co

Avatar
Marek / 20 sierpnia 2013 o 22:09

wlasciciel stacji to zlodziej i oszust !! !! !!

nie polecam pobliskich mechanikow ani wulkanizacji

A co do tego mają pobliskie warsztaty? Jak masz jakiś problem z usługa to reklamuj! A tak bezmyslnie tępo hejtujesz...

Avatar
Gość / 20 sierpnia 2013 o 21:57

Coś Lublin ostatnio nie ma szczęścia do stacji benzynowych. Niedawno była jakaś awaria z wyciekającym gazem. Poszkodowanemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Avatar
grazyna / 24 sierpnia 2013 o 19:40

brak wyobrażni-wiadomo,że pusty zbiornik po paliwie należy napełnić wodą inaczej wybuchnie,FIRMA remontująca to jakiś totalny BUBEL

Człowieku nie wiesz co mówisz. Ten pracownik to fachowiec, długoletni pracownik. Wstyd za ten komentarz.

Avatar
kino / 23 sierpnia 2013 o 21:28

Tanie kino. Kino niekomercyjne. Kino festiwalowe. Klasyka kina  B) 


Dyskusyjny Klub Filmowy 16 - spotkajmy się przed dużym ekranem

https://www.facebook.com/Dkf16

Avatar
Bernard / 23 sierpnia 2013 o 17:08

A pewny jesteś, ze pracownik był w zbiorniku, bo na ten temat nic się nie mówi !

Avatar
Iwona / 21 sierpnia 2013 o 22:09

Panie Janie sam jesteś bubel a nie firma remontująca i jak nie masz pojęcia jak doświadczone osoby pracują w niej to się lepiej nie wypowiadaj!!!!!!!!!!!!!

Avatar
klaudia / 21 sierpnia 2013 o 21:56
A i panie Janie osoba która wchodzila do zbiornika nie robila tego po raz pierwszy i ma na to uprawnienia spawa sie takie rzeczy WIE pan?
Wypowiadanie sie na tematy o ktorych nie ma sie pojecia pokazuje jak rozwinietym pan jest czlowiekiem
Avatar
klaudia / 21 sierpnia 2013 o 21:45
[quote name="Gość" post="804334" timestamp="1377028625"]

Coś Lublin ostatnio nie ma szczęścia do stacji benzynowych. Niedawno była jakaś awaria z wyciekającym gazem. Poszkodowanemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia[/quote narazie stan jest zle ale dziekujemy za wsparcie
Avatar
klaudia / 21 sierpnia 2013 o 21:41
Widac bardzo ambitma osoba sie wypowiada idioto aby wyczyscic zbiornik trzeba do niego wejsc a zanim sie to zrobi specjalnym sprzętem sprawdza sie czy nie ma tam oparow laskawie ucisz sie jak wielkie g**** wiesz na ten temat
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2013 o 07:22

WOJNAAAAA!!!

A tobie co, zesrałeś się...czy co

Avatar
Marek / 20 sierpnia 2013 o 22:09

wlasciciel stacji to zlodziej i oszust !! !! !!

nie polecam pobliskich mechanikow ani wulkanizacji

A co do tego mają pobliskie warsztaty? Jak masz jakiś problem z usługa to reklamuj! A tak bezmyslnie tępo hejtujesz...

Avatar
Gość / 20 sierpnia 2013 o 21:57

Coś Lublin ostatnio nie ma szczęścia do stacji benzynowych. Niedawno była jakaś awaria z wyciekającym gazem. Poszkodowanemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 0

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe
22 czerwca 2018, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. DDK Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców na pełne atrakcji Święto Dzielnicy. Wydarzenie dla dużych i małych lublinian odbędzie się 22 czerwca o godz. 16 w Parku Jana Pawła II.

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem 0 2

49-latek nachodził pracowników ośrodka pomocy społecznej w Bychawie. Groził im śmiercią i podpaleniem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób 0 8

Stu tysięcy osób w całej Polsce potrzebuje Platforma Obywatelska w celu kontrolowania jesiennych wyborów samorządowych. Politycy tej partii rozpoczęli akcję „Wolontariusze Wolnych Wyborów”.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 14

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 1

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!