Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2012 r.
18:57
Edytuj ten wpis

Wyburzają Teatr w Budowie. Parkiet ocaleje, mury nie

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 13 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Trwa wyburzanie Teatru w Budowie. Jednak okazuje się, że ocaleje przynajmniej część parkietu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W gruzy zamienia się nigdy nieużywana część obiektu od strony al. Racławickich. Robotnicy muszą rozebrać fragment gmachu obejmujący całą widownię aż do sceny żeby zgodnie z projektem wybudować nowoczesne Centrum Spotkania Kultur. Wyburzenie potrwają jeszcze kilka tygodni.

Jednak nie wszystko zamieni się w gruz. Ocaleje część parkietu. - W pomieszczeniach, które będą przebudowywane parkiet zostanie przełożony - czyli zerwany, ułożony ponownie, wycyklinowany i zaolejowany. Natomiast w pomieszczeniach, które zostaną wyburzone parkiet zostanie zerwany i posłuży jako uzupełnienia dla parkietu przekładanego (część może zostać uszkodzona przy zrywaniu – informuje Łukasz Kubiak z biura komunikacji zewnętrznej Budimexu, który realizuje inwestycję.

Demontaż podwieszanych sufitów, posadzek i ścianek działowych trwa również w części gmachu użytkowanej dotychczas przez Teatr Muzyczny i Filharmonie.

Budowa CSK pochłonie ok. 201 mln zł. Dokończenie teatru – ok. 134 ml zł (114 mln zł z funduszy europejskich, 20 mln zł z budżetu województwa), parking – ok. 21 mln zł (ufunduje go Lublin), unowocześnienie Teatru Muzycznego i Filharmonii Lubelskiej – ok. 45 mln zł (21 mln zł z Ministerstwa Kultury, 24 mln zł z kasy marszałka).

Przed CSK powstanie plac im. abp. Józefa Życińskiego z podziemnym, dwupoziomowym parkingiem. Parking wybuduje Urząd Miasta. Wyda na to 21 mln zł.

Centrum Spotkania Kultur – gotowe w 2015 roku – ma być sercem kulturalnego życia miasta i regionu. Oprócz koncertów, widowisk operowych i teatralnych, przewidziane są również działania edukacyjne (np. popularyzujące robotykę), a miejsce w obiekcie znajdą dla siebie najróżniejsze środowiska artystyczne i kulturalne.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piotrek / 21 grudnia 2012 o 14:32
Jak czytam marne wypociny poprzednikow skamlącaych o tym jakie dobrodziejstwo nam burzą to żal d..e ściska Używacie mózgu czy piszecie co Wam się w tym mikromózgu zakmini? Nie chce mi się nawet komentować każdego postu z osobna ale proponje zająć się edukacją budowlaną oraz zapoznać się ze standardami współczesnego świata. Także zapraszam do lektury podręcznika histrorii zwłaszcza okresu po 89 roku. Póżniej książka do wiedzy o społeczeństwie i przestanie jeden z drugim pisać pisowskie dyrdymały.
Jak czytam marne wypociny poprzednikow skamlącaych o tym jakie dobrodziejstwo nam burzą to żal d..e ściska Używacie mózgu czy piszecie co Wam się w tym mikromózgu zakmini? Nie chce mi się nawet komentować każdego postu z osobna ale proponje zająć się edukacją budowlaną oraz zapoznać się ze standardami współczesnego świata. Także zapraszam do lektury podręcznika histrorii zwłaszcza okresu po 89 roku. Póżniej książka do wiedzy o społeczeństwie i przestanie jeden z drugim pisać pisowskie dyrdymały. rozwiń
Avatar
Josef / 21 grudnia 2012 o 12:31
Czy ktoś za to odpowie???Nie!!!Ci sami co budowali to teraz burzą.To są własnie gumo filcowi!!!Odwieczni koalicjanci!!! Ich wojewoda budował i ich marszałek burzy! To powinno być pokryte z ich funduszy partyjnych ,a winni w areszcie.Jak można sobie pozwolić na takie trwonienie ludzkich pieniędzy???I jak na ironię losu dyrektorem jest członek tej "zielonej zarazy"!
Avatar
kay / 21 grudnia 2012 o 09:08
Ale OSZCZĘDNOŚĆ !!! A ten zaoszczędzony parkiet to pewnie jest tyle warty, co dzień pracy jednej koparki na tej budowie. Niesamowite oszczędności. Parkiet zaoszczędzą, ale cały budynek wyburzą, aby wybudować nowy. Nie dało się zaadoptować?
Avatar
Szefowsi / 21 grudnia 2012 o 09:02
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]To kino było w Słupsku (to jest nad morzem) od zawsze ![/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Teraz wiecie co tam jest ?!?! Na miejscu tego starego kina ?! ...BIEDRONKA ![/font][/color]


Ważniejsza jest Biedronka.Filmy to se z netu pościągasz a nie będziesz do jakiegoś kina chodził.Tak uznała władza,rozumiesz?!Wykonać!!!!!!!
Avatar
mik / 21 grudnia 2012 o 08:23
[quote name='tellchar' timestamp='1356073634' post='712291']
Przecież Teatr w Budowie jest burzony po to, by wybudować nowy teatr pod nazwą Centrum Spotkań Kultur... ludzie, opanujcie się trochę...
[/quote]
też nie rozumiem tej całej gadaniny o burzeniu, burzą bo nie da się zaadaptować na obecna budowlę, ale przecież też ma być teatr,
Avatar
tellchar / 21 grudnia 2012 o 08:07
Przecież Teatr w Budowie jest burzony po to, by wybudować nowy teatr pod nazwą Centrum Spotkań Kultur... ludzie, opanujcie się trochę...
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 o 00:18
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1356036974' post='712211']
No tak - bo i po co w Polsce B teatry? Nie macie za grosz szacunku dla wyższych form sztuki!! Koncerty disco polo to jest wszystko na co zasługuje ściana wschodnia.
[/quote]

[quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213']
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
[/quote]

To jest "tendencja" w całej Polsce !!!
Zostałem zbanowany w Słupsku, między innymi za to że sprzeciwiałem się zamknięciu starego kina "Millenium" na Starym Rynku w Słupsku !!!
To kino było w Słupsku (to jest nad morzem) od zawsze !
Teraz wiecie co tam jest ?!?! Na miejscu tego starego kina ?! ...BIEDRONKA !
Teraz kina brak ! Miasto liczy sobie prawie 100.000 mieszkańców, ale ważniejsze są : 11 biedronek/5 lidlów/banki/kauflandy/reale/castoramy/banki/obi/ikee/banki/banki/banki/kaufland/dalej już nie pamiętam...
...ale wiem że Słupsk jest zagłębiem sklepów wielkopowierzchniowych przypadających średnio nan jednego mieszkańca.
Całe szczęście Polska powolutku. ale systematycznie budzi się ze snu...
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1356036974' post='712211']
No tak - bo i po co w Polsce B teatry? Nie macie za grosz szacunku dla wyższych form sztuki!! Koncerty disco polo to jest wszystko na co zasługuje ściana wschodnia.
[/quote]

[quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213']
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że... rozwiń
Avatar
mlodywyksztalcony / 20 grudnia 2012 o 23:55
To pewnie dlatego nigdy nie powstał, że w lublinie nie ma ludzi szukających tego typu rozrywki - wystarczą wam spacery po galeriach i kebaby od turka. Smutna prawda, ale to właśnie tacy ludzie jak wy wybierali w głosowaniach swoich, podobnych do siebie przedstawicieli, którzy to nie widzieli potrzeby budowania teatru. Bieda i zaściankowość to niestety cechy przekazywane potomstwu jak wady genetyczne. Żaden Żyd czy komuch, a zwykły lublinianin jest winny takiemu stanowi rzeczy.
Avatar
kk / 20 grudnia 2012 o 22:46
[quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213']
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
[/quote]

Tak się składa, że połowa domów na Sławinku powstała z materiałów kradzionych z teatru, do dzisiaj się chwalą starej daty komuchy jak ciężarówkami wywozili sprzęt. Może więc się okazać że twój dziadek który może na Sławinku ma klocka sam pustaki wywoził. A ty Żyda kiedykolwiek na żywo widziałeś?
[quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213']
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
[/quote]

Tak się składa, że połowa domów na Sławinku powstała z materiałów kradzionych z teatru, do dzisiaj się chwalą starej daty komuchy jak ciężarówkami wywozili sprzęt. Może więc się okazać że twój dziadek który może na Sław... rozwiń
Avatar
Lewis / 20 grudnia 2012 o 22:26
Bo mamy rząd żydowsi
Avatar
piotrek / 21 grudnia 2012 o 14:32
Jak czytam marne wypociny poprzednikow skamlącaych o tym jakie dobrodziejstwo nam burzą to żal d..e ściska Używacie mózgu czy piszecie co Wam się w tym mikromózgu zakmini? Nie chce mi się nawet komentować każdego postu z osobna ale proponje zająć się edukacją budowlaną oraz zapoznać się ze standardami współczesnego świata. Także zapraszam do lektury podręcznika histrorii zwłaszcza okresu po 89 roku. Póżniej książka do wiedzy o społeczeństwie i przestanie jeden z drugim pisać pisowskie dyrdymały.
Jak czytam marne wypociny poprzednikow skamlącaych o tym jakie dobrodziejstwo nam burzą to żal d..e ściska Używacie mózgu czy piszecie co Wam się w tym mikromózgu zakmini? Nie chce mi się nawet komentować każdego postu z osobna ale proponje zająć się edukacją budowlaną oraz zapoznać się ze standardami współczesnego świata. Także zapraszam do lektury podręcznika histrorii zwłaszcza okresu po 89 roku. Póżniej książka do wiedzy o społeczeństwie i przestanie jeden z drugim pisać pisowskie dyrdymały. rozwiń
Avatar
Josef / 21 grudnia 2012 o 12:31
Czy ktoś za to odpowie???Nie!!!Ci sami co budowali to teraz burzą.To są własnie gumo filcowi!!!Odwieczni koalicjanci!!! Ich wojewoda budował i ich marszałek burzy! To powinno być pokryte z ich funduszy partyjnych ,a winni w areszcie.Jak można sobie pozwolić na takie trwonienie ludzkich pieniędzy???I jak na ironię losu dyrektorem jest członek tej "zielonej zarazy"!
Avatar
kay / 21 grudnia 2012 o 09:08
Ale OSZCZĘDNOŚĆ !!! A ten zaoszczędzony parkiet to pewnie jest tyle warty, co dzień pracy jednej koparki na tej budowie. Niesamowite oszczędności. Parkiet zaoszczędzą, ale cały budynek wyburzą, aby wybudować nowy. Nie dało się zaadoptować?
Avatar
Szefowsi / 21 grudnia 2012 o 09:02
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]To kino było w Słupsku (to jest nad morzem) od zawsze ![/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Teraz wiecie co tam jest ?!?! Na miejscu tego starego kina ?! ...BIEDRONKA ![/font][/color]


Ważniejsza jest Biedronka.Filmy to se z netu pościągasz a nie będziesz do jakiegoś kina chodził.Tak uznała władza,rozumiesz?!Wykonać!!!!!!!
Avatar
mik / 21 grudnia 2012 o 08:23
[quote name='tellchar' timestamp='1356073634' post='712291']
Przecież Teatr w Budowie jest burzony po to, by wybudować nowy teatr pod nazwą Centrum Spotkań Kultur... ludzie, opanujcie się trochę...
[/quote]
też nie rozumiem tej całej gadaniny o burzeniu, burzą bo nie da się zaadaptować na obecna budowlę, ale przecież też ma być teatr,
Avatar
tellchar / 21 grudnia 2012 o 08:07
Przecież Teatr w Budowie jest burzony po to, by wybudować nowy teatr pod nazwą Centrum Spotkań Kultur... ludzie, opanujcie się trochę...
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 o 00:18
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1356036974' post='712211']
No tak - bo i po co w Polsce B teatry? Nie macie za grosz szacunku dla wyższych form sztuki!! Koncerty disco polo to jest wszystko na co zasługuje ściana wschodnia.
[/quote]

[quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213']
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
[/quote]

To jest "tendencja" w całej Polsce !!!
Zostałem zbanowany w Słupsku, między innymi za to że sprzeciwiałem się zamknięciu starego kina "Millenium" na Starym Rynku w Słupsku !!!
To kino było w Słupsku (to jest nad morzem) od zawsze !
Teraz wiecie co tam jest ?!?! Na miejscu tego starego kina ?! ...BIEDRONKA !
Teraz kina brak ! Miasto liczy sobie prawie 100.000 mieszkańców, ale ważniejsze są : 11 biedronek/5 lidlów/banki/kauflandy/reale/castoramy/banki/obi/ikee/banki/banki/banki/kaufland/dalej już nie pamiętam...
...ale wiem że Słupsk jest zagłębiem sklepów wielkopowierzchniowych przypadających średnio nan jednego mieszkańca.
Całe szczęście Polska powolutku. ale systematycznie budzi się ze snu...
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1356036974' post='712211']
No tak - bo i po co w Polsce B teatry? Nie macie za grosz szacunku dla wyższych form sztuki!! Koncerty disco polo to jest wszystko na co zasługuje ściana wschodnia.
[/quote]

[quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213']
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że... rozwiń
Avatar
mlodywyksztalcony / 20 grudnia 2012 o 23:55
To pewnie dlatego nigdy nie powstał, że w lublinie nie ma ludzi szukających tego typu rozrywki - wystarczą wam spacery po galeriach i kebaby od turka. Smutna prawda, ale to właśnie tacy ludzie jak wy wybierali w głosowaniach swoich, podobnych do siebie przedstawicieli, którzy to nie widzieli potrzeby budowania teatru. Bieda i zaściankowość to niestety cechy przekazywane potomstwu jak wady genetyczne. Żaden Żyd czy komuch, a zwykły lublinianin jest winny takiemu stanowi rzeczy.
Avatar
kk / 20 grudnia 2012 o 22:46
[quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213']
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
[/quote]

Tak się składa, że połowa domów na Sławinku powstała z materiałów kradzionych z teatru, do dzisiaj się chwalą starej daty komuchy jak ciężarówkami wywozili sprzęt. Może więc się okazać że twój dziadek który może na Sławinku ma klocka sam pustaki wywoził. A ty Żyda kiedykolwiek na żywo widziałeś?
[quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213']
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
[/quote]

Tak się składa, że połowa domów na Sławinku powstała z materiałów kradzionych z teatru, do dzisiaj się chwalą starej daty komuchy jak ciężarówkami wywozili sprzęt. Może więc się okazać że twój dziadek który może na Sław... rozwiń
Avatar
Lewis / 20 grudnia 2012 o 22:26
Bo mamy rząd żydowsi
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Międzyrzec Podlaski: Powstanie nowe przedszkole i żłobek

Międzyrzec Podlaski: Powstanie nowe przedszkole i żłobek 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim powstanie nowe przedszkole i żłobek. Miasto właśnie ogłosiło przetarg na projekt budowlany. Obiekty mają powstać przy osiedlu wielorodzinnym Brzeska –Wyszyńskiego, które wciąż się rozbudowuje.

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach 0 0

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i 40 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II to główne tematy XXII Międzynarodowego Festiwalu Organowego Lublin-Czuby. Cykl koncertów w kościele p.w. Św. Rodziny rozpocznie się 27 czerwca i potrwa do połowy października.

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak
30 czerwca 2018, 0:00

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 30 czerwca - 1 lipca we Włodawie na Placu Targowym przy ul. Lubelskiej odbędzie się wielkie święto miasta - Dni Włodawy 2018. Obchody uświetni występ Beaty Kozidrak!

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie
9 listopada 2018, 19:00

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku słynny Garou obchodzi jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji Kanadyjczyk rusza w trasę koncertową po Polsce, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 9 listopada o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu w Lublinie [zdjęcia] 0 1

O zasadach bezpiecznego podróżowania przypominano na dworcu autobusowym w Lublinie. Dwugodzinną akcję z okazji rozpoczęcia wakacji zorganizowała zarządzająca obiektem spółka Lubelskie Dworce.

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK
25 czerwca 2018, 21:00

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK 1 0

W poniedziałek, wtorek i środę na Wirydarzu Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) spektakl, który swoją premierę miał już dziewięć lat temu, ale nadal cieszy się wielkim uznaniem nie tylko lubelskiej publiczności.

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani
galeria

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani 28 8

Nocą wchodzili do mieszkań, wiązali swoje ofiary i okradali z kosztowności. Policjanci zatrzymali czterech Ukraińców.

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin 0 3

PIŁKARSKA III LIGA Leszek Bartnicki żegna się ze stanowiskiem prezesa Motoru Lublin. To efekt kolejnego nieudanego sezonu żółto-biało-niebieskich zakończonego kolejnym brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA]

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA] 18 7

Proboszcz z Markuszowa (powiat puławski) pokieruje parafią w Fajsławicach (powiat krasnostawski). Zaś w podlubelskich Niemcach po przejściu na emeryturę ks. kan. Krzysztofa Galewskiego nowym gospodarzem parafii będzie ks. dr Mirosław Skałban. W niedzielę wierni parafii archidiecezji lubelskiej poznali szczegóły podjętych przez abpa Stanisława Budzika decyzji personalnych.

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?"
25 czerwca 2018, 19:00

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza na premierę filmu Czy czeka nas koniec? w reżyserii Fishera Stevensa. Produkcję z Leonardo DiCaprio zobaczymy 25 czerwca o godz. 19 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12).

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję 2 1

32 konie zostaną wystawione na aukcjach Pride of Poland i Summer Sale w Janowie Podlaskim. Właśnie odbyła się premiera aukcyjnego katalogu.

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem
galeria

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem 18 5

Policjanci zatrzymali 72-latka, który podpalił kombajn i ciągnik należący do jego syna. Straty? 80 tys. zł.

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry
galeria

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry 0 1

MUNDIAL 2018 Po wysokiej porażce z Kolumbią selekcjoner Adam Nawałka i kapitan kadry Robert Lewandowski spotkali się z dziennikarzami. Selekcjoner nie chciał powiedzieć czy po Mundialu pożegna się z kadrą i starał się wyjaśnić przyczyny dwóch porażek na turnieju w Rosji

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka 4 3

Dawid poczuł szczypanie i dostrzegł spływającą krew. Dopiero po chwili zrozumiał, że został dźgnięty nożem w okolice serca. Ugodził go kolega, któremu teraz grozi nawet dożywocie. Na wyrok czeka także matka napastnika, która kazała mu wyrzucić narzędzie zbrodni oraz siostra, która umyła nóż.

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii 0 1

Reprezentacja Polski przegrała dwa spotkania z Japonią. W konfrontacjach z Azjatkami wystąpiło aż 5 zawodniczek MKS Perła

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!