Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 lutego 2010 r.
18:36
Edytuj ten wpis

Wycinka drzew na ul. Poniatowskiego (wideo)

Autor: Zdjęcie autora mok
0 13 A A

Ul. Poniatowskiego ma być poszerzona jeszcze w tym roku. Aby inwestycja drogowa doszła do skutku, muszą zostać wycięte drzewa rosnące wzdłuż jezdni. Na czas trwania prac ulica była zamknięta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~wyborca~ / 22 lutego 2010 o 18:00
Wasilewski !!!CO??? Ty wiesz co !!! <tunel>
Avatar
Gość / 22 lutego 2010 o 13:09
Cogito napisał:
Jakbys stracil na Poniatowskiego lusterko, to zmienilbys zdanie . Poszerzenie ulicy to, oczywiscie, polsrodek. Ale w tym wypadku lepszy rydz nisz nic.

I właśnie chodzi o lusterko a nie o normalną drogę. Po wyborach poszerzy się jeszcze trochę bo urzędas będzie inny i lusterka będą bardziej wystawały.
Avatar
gagarin / 22 lutego 2010 o 11:18
Ha! dzisiaj tędy przejeżdzałęm aż nie poznałem tej ulicy jakoś jaśniej i milej pozdro dla drwali
Avatar
kosmos / 22 lutego 2010 o 09:55
Nie wiem jak w innych województwach, ale w Lublinie to nie warto głosować na PO i tyle. Zawiedziony jestem tym, że obiecano mi tunel a okazuje sie że nie ma nawet pieniedzy na dodatkowy pas. Ogólnie nie mam nic przeciwko ich rządom, ale ich lubelskie wydanie to chyba jakaś pomyłka.
Avatar
kierowcapewnegobombowca / 22 lutego 2010 o 09:41
Przeciez to nic nie zmieni - pieniadze wyrzucone w błoto - jedyny efekt to propaganda. Po co potem wykonywac znów tą samą pracę? Rozumiem, że trudno jest sobie poradzić z tak duzymi srodkami na infrastrukture drogową jakimi dysponuje budżet miasta i trzeba toche zmarnować.
Avatar
Cogito / 22 lutego 2010 o 09:27
lucypher napisał:
Jak dla mnie wyrzucanie peniedzy podatnikow w bloto - poprawi troche komfort jazdy ale nie udrozni korkow
praktycznie nic to nie daje!!

Jakbys stracil na Poniatowskiego lusterko, to zmienilbys zdanie . Poszerzenie ulicy to, oczywiscie, polsrodek. Ale w tym wypadku lepszy rydz nisz nic.
Avatar
lucypher / 22 lutego 2010 o 08:34
VIP napisał:
Zgadzam się z przedmówcą. Czas najwyższy rozwalić ten barak przy zespole szkół i poszerzyć cała Sowińskiego i Poniatowskiego do normalnej 2 pasmówki. A bajki o tunelu zostawić dla przyszłych pokoleń. Informacja dla władz miasta - ludzie już dawno polecieli w kosmos.


tubttin - miasto frustracji



Jak dla mnie wyrzucanie peniedzy podatnikow w bloto - poprawi troche komfort jazdy ale nie udrozni korkow
praktycznie nic to nie daje!!



Jak dla mnie wyrzucanie peniedzy podatnikow w bloto - poprawi troche komfort jazdy ale nie udrozni korkow
praktycznie nic to nie daje!! rozwiń
Avatar
mp / 22 lutego 2010 o 08:33
A pan prezydencik dalej gluchy. Nawet nie ma odwagi aby podyskutowac na forum na temat rezygnacji z wyburzenia baraczku. Dlaczego ? A dlatego, ze nie ma realnych argumentow przeciw rozsadnym sugestiom BARDZO WIELU czytelnikow !!!
Avatar
m / 22 lutego 2010 o 08:27
Zdaje się, ze po wycince nie przywrócili "starego" programu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Poniatowskiego.Jakoś tak krótko świeciło się dziś rano zielone na kierunku północ-południe.
Avatar
LataWiec / 22 lutego 2010 o 07:44
oldi napisał:
to o budowie lotniska w Świdniku można w tym roku zapomnieć skoro drzewa wycinać można do końca lutego a nie wycięto ani jednej sztuki. Za co prezes wziął premię?


Pytasz za co prezes dzialajacej od 8 lat s-ki "Port Lotniczy Lublin w budowie" wzial premie? Moze za dalsze firmowanie fikcji?
Avatar
~wyborca~ / 22 lutego 2010 o 18:00
Wasilewski !!!CO??? Ty wiesz co !!! <tunel>
Avatar
Gość / 22 lutego 2010 o 13:09
Cogito napisał:
Jakbys stracil na Poniatowskiego lusterko, to zmienilbys zdanie . Poszerzenie ulicy to, oczywiscie, polsrodek. Ale w tym wypadku lepszy rydz nisz nic.

I właśnie chodzi o lusterko a nie o normalną drogę. Po wyborach poszerzy się jeszcze trochę bo urzędas będzie inny i lusterka będą bardziej wystawały.
Avatar
gagarin / 22 lutego 2010 o 11:18
Ha! dzisiaj tędy przejeżdzałęm aż nie poznałem tej ulicy jakoś jaśniej i milej pozdro dla drwali
Avatar
kosmos / 22 lutego 2010 o 09:55
Nie wiem jak w innych województwach, ale w Lublinie to nie warto głosować na PO i tyle. Zawiedziony jestem tym, że obiecano mi tunel a okazuje sie że nie ma nawet pieniedzy na dodatkowy pas. Ogólnie nie mam nic przeciwko ich rządom, ale ich lubelskie wydanie to chyba jakaś pomyłka.
Avatar
kierowcapewnegobombowca / 22 lutego 2010 o 09:41
Przeciez to nic nie zmieni - pieniadze wyrzucone w błoto - jedyny efekt to propaganda. Po co potem wykonywac znów tą samą pracę? Rozumiem, że trudno jest sobie poradzić z tak duzymi srodkami na infrastrukture drogową jakimi dysponuje budżet miasta i trzeba toche zmarnować.
Avatar
Cogito / 22 lutego 2010 o 09:27
lucypher napisał:
Jak dla mnie wyrzucanie peniedzy podatnikow w bloto - poprawi troche komfort jazdy ale nie udrozni korkow
praktycznie nic to nie daje!!

Jakbys stracil na Poniatowskiego lusterko, to zmienilbys zdanie . Poszerzenie ulicy to, oczywiscie, polsrodek. Ale w tym wypadku lepszy rydz nisz nic.
Avatar
lucypher / 22 lutego 2010 o 08:34
VIP napisał:
Zgadzam się z przedmówcą. Czas najwyższy rozwalić ten barak przy zespole szkół i poszerzyć cała Sowińskiego i Poniatowskiego do normalnej 2 pasmówki. A bajki o tunelu zostawić dla przyszłych pokoleń. Informacja dla władz miasta - ludzie już dawno polecieli w kosmos.


tubttin - miasto frustracji



Jak dla mnie wyrzucanie peniedzy podatnikow w bloto - poprawi troche komfort jazdy ale nie udrozni korkow
praktycznie nic to nie daje!!



Jak dla mnie wyrzucanie peniedzy podatnikow w bloto - poprawi troche komfort jazdy ale nie udrozni korkow
praktycznie nic to nie daje!! rozwiń
Avatar
mp / 22 lutego 2010 o 08:33
A pan prezydencik dalej gluchy. Nawet nie ma odwagi aby podyskutowac na forum na temat rezygnacji z wyburzenia baraczku. Dlaczego ? A dlatego, ze nie ma realnych argumentow przeciw rozsadnym sugestiom BARDZO WIELU czytelnikow !!!
Avatar
m / 22 lutego 2010 o 08:27
Zdaje się, ze po wycince nie przywrócili "starego" programu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Poniatowskiego.Jakoś tak krótko świeciło się dziś rano zielone na kierunku północ-południe.
Avatar
LataWiec / 22 lutego 2010 o 07:44
oldi napisał:
to o budowie lotniska w Świdniku można w tym roku zapomnieć skoro drzewa wycinać można do końca lutego a nie wycięto ani jednej sztuki. Za co prezes wziął premię?


Pytasz za co prezes dzialajacej od 8 lat s-ki "Port Lotniczy Lublin w budowie" wzial premie? Moze za dalsze firmowanie fikcji?
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 39 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 17

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra