środa, 21 lutego 2018 r.

Lublin

Wygraj mieszkanie w loterii Dziennika. Blok już rośnie

Dodano: 12 lutego 2016, 09:57

– Wszystko przebiega zgodnie z planem. Mamy skończyć budowę do stycznia i na pewno zdążymy – zapewnia jeden z pracowników firmy TBV
– Wszystko przebiega zgodnie z planem. Mamy skończyć budowę do stycznia i na pewno zdążymy – zapewnia jeden z pracowników firmy TBV

Nowy blok w Londynie, na Osiedlu Europejskim, które buduje firma TBV ma być gotowy w styczniu 2017 roku. Właśnie tutaj znajduje się mieszkanie, które można wygrać w naszej loterii

Wczoraj odwiedziliśmy plac budowy na Felinie i widać wyraźnie, że prace postępują bardzo szybko. – Wszystko przebiega zgodnie z planem. Mamy skończyć do stycznia i na pewno zdążymy – zapewnia jeden z pracowników firmy TBV.

Przekonuje także, że warto będzie kupić mieszkanie właśnie w Londynie. – W bloku obok, czyli Rzymie, wszyscy są bardzo zadowoleni, nie mieliśmy jeszcze ani jednej negatywnej opinii. I trudno się dziwić, bo naprawdę nie będzie na co narzekać. W pobliżu będzie boisko do piłki nożnej, a także plac zabaw. Okolica też jest bardzo ciekawa, bo nie dość, że jest sporo miejsca, żeby wybrać się na spacer, to dodatkowo blisko mamy centrum handlowe – wyjaśnia inżynier budowy na Felinie.

Mnóstwo udogodnień będzie także w samych blokach. Do dyspozycji mieszkańców będą: garaż, piwnice, a także windy. – Dzięki nim lokatorzy bardzo łatwo i szybko będą mogli się dostać na każdy poziom. To duże udogodnienie, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych – zapewnia pracownik firmy TBV.

Lada dzień będzie można kupić mieszkania w kolejnym z pięciu bloków, który będzie się składał na Londyn. W sumie powstanie 96 mieszkań. Do wyboru będą kawalerki, ale i lokale dwu, trzy oraz czteropokojowe, które będą liczyć od 30 do 76 mkw. Na parterze budynku powstaną także lokale usługowe, co wszystkim bardzo ułatwi życie. Sprzedaż ruszy dosłownie na dniach. Warto się pośpieszyć, bo chętnych na pewno nie zabraknie.

Jakie mieszkanie można wygrać w naszej loterii? To lokum o powierzchni 30,04 mkw. i wartości ponad 138 tysięcy złotych. Składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki, a także balkonu. Pokój ogólny, który sprawdzi się zarówno jako sypialnia oraz salon, mierzy 18,57 mkw. Dodatkowo przewidziana jest oczywiście piwnica oraz miejsce postojowe.

Skąd w ogóle pomysł na nietypowe nazwy, jak Londyn i Rzym? Wszystko ze względu na styl, jaki będzie mieć Osiedle Europejskie. Nie dość, że będzie elegancko, to także nowocześnie, a to kojarzy się z tymi europejskimi miastami.

Żeby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy zebrać jedynie 10 kolejnych kuponów, które codziennie drukujemy w Dzienniku Wschodnim. Taki „pełny” zestaw można zastąpić jedną kartą prenumeratora. Kupony należy dostarczyć do Biura Loterii, które znajduje się przy ul. Krakowskie Przedmieście 54, do 2 marca do godz. 15.

Kupony muszą być w białej kopercie formatu C6. Nie może na niej zabraknąć także czytelnego napisu „Mieszkanie za czytanie”. Ten należy wykonać czarnym, niebieskim lub granatowym kolorem. Jeśli ktoś decyduje się na wysyłanie kuponów, to kopertę z zestawem musi spakować w drugą, większą kopertę, na której należy umieścić adres Biura Loterii (20-002 Lublin, Krakowskie Przedmieście 54).

DO WYGRANIA NIE TYLKO MIESZKANIE

Przeprowadzimy trzy losowania. To pierwsze zaplanowaliśmy już na 3 marca 2016 roku. Do wygrania będą nagrody pieniężne: trzy po 500 zł oraz jedna w wysokości 5 tys. zł. Dokładnie ten sam zestaw nagród będzie można wygrać podczas następnego losowania, które odbędzie się 28 kwietnia 2016 r. Zwieńczenie loterii nastąpi 30 czerwca 2016 r. Wówczas oprócz trzech nagród pieniężnych, w wysokości 500 zł, wylosujemy także osobę, która stanie się właścicielem nowego, 30-metrowego mieszkania.

Czytaj więcej o: Lublin mieszkanie za czytanie

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!