Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 września 2011 r.
9:38
Edytuj ten wpis

Wypadek na Al. Witosa: Bmw wjechało w radiowóz

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 18 A A
 (Piorun / Alarm24)
(Piorun / Alarm24)

Do wypadku doszło nad ranem na Al. Witosa. Kierowca Bmw wbił się w policyjny fiat ducato. Trzy osoby, w tym dwoje policjantów trafiło do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zdjęcie z wypadku przesłał do nas Czytelnik Piorun.

Samochody jechały w kierunku Piask. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Bmw jechał z ciężarówką, która nagle zmieniła pas, aby wyminąć radiowóz. Kierowca niemieckiego samochodu zagapił się i uderzył w tył fiata ducato.

Kierowca był trzeźwy.

Ruch przez kilkadziesiąt minut był utrudniony. Aktualnie nie ma już problemów z przejazdem.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kierowca Bombowca / 30 stycznia 2012 o 23:38
[quote name='Gość' timestamp='1327961307' post='590471']
BWM bedziesz mial wypadek to do wszystkich po...nych kierowcow z BWM ktorzy nie potrafia jezdzic i gina tego im zycze
[/quote]

Nie dość, że durny, to jeszcze wygrzebuje wątek sprzed ponad 3 miesięcy, by swą durnotę siać.
Nawet akronimu BMW nie potrafisz "Gościu" poprawnie napisać.
Avatar
Gość / 30 stycznia 2012 o 23:08
BWM bedziesz mial wypadek to do wszystkich po...nych kierowcow z BWM ktorzy nie potrafia jezdzic i gina tego im zycze
Avatar
Kierowca Bombowca / 13 września 2011 o 09:39
[quote name='Gienek' timestamp='1315748332' post='531363']
BMW - skrót od Bayerische Motoren Werke AG.
[/quote]

Czyli Bawarskie Zakłady Silnikowe

FIAT - akronim od Fabbrica Italiana di Automobili Torino (Włoska Fabryka Samochodów w Turynie)

BMW kapitalikami to więc poprawna pisownia.
"fiat" małymi literami zaś to błąd (zarówno BMW jak i FIAT powinno pisać się kapitalikami- czyli rację ma "Sabina" wytykając ten błąd pismakom).
Avatar
Krycha / 12 września 2011 o 14:19
tak 3 osoby w tym policja i na pewno sie zagapił jak nie wiecie co było to wogole nie piszcie takich kocopołów
Avatar
12 / 12 września 2011 o 12:14
[quote name='jaro' timestamp='1315768646' post='531520']
banda deblili, jak nie wiecie jak bylo to sie zamknijcie a nie piszecie bzdury radiowoz sie zatrzymal bo policjanci podejmowali interwencje w stosunku do kilku pijanych ktorzy szli srodkiem witosa, a kierowca bmw jadacego lewym pasem tira wyprzedzal prawym pasem i sie nadzial na radiowoz, a na budziku mial grubo ponad 200km/h, nawet nie chamowal. i przestancie pisac te pier***y jak nie wiecie jak bylo!!!
[/quote]
co racja, to racja:)
Avatar
jaro / 11 września 2011 o 21:17
banda deblili, jak nie wiecie jak bylo to sie zamknijcie a nie piszecie bzdury
radiowoz sie zatrzymal bo policjanci podejmowali interwencje w stosunku do kilku pijanych ktorzy szli srodkiem witosa, a kierowca bmw jadacego lewym pasem tira wyprzedzal prawym pasem i sie nadzial na radiowoz, a na budziku mial grubo ponad 200km/h, nawet nie chamowal. i przestancie pisac te pier***y jak nie wiecie jak bylo!!!
Avatar
zonk / 11 września 2011 o 20:21
Radiowóz stał na pasie ruchu, a nie jechał! Prędkość swoją drogą, 120 km/h po wyhamowaniu. Generalnie masakra, dobrze, że porządne auto mieli bo nie byłoby co zbierać
Avatar
mach / 11 września 2011 o 18:56
[quote name='Rafal' timestamp='1315740224' post='531317']
To jest wlaśnie przykład jak policja spowania i utrudnia ruch jadąc sobie 40km/h. powinni jeszcze po mandacie dostac za powodowanie zagrożenia na drodze.
[/quote]
z tekstu wynika, że samochód policji parkował... skoro był omijany a nie wyprzedzany
Avatar
melo / 11 września 2011 o 18:46
chyba zmienię serwis informacyjny bo tu to jakieś prostaki piszą- "jechał z ciężarówką" "wyminąć radiowóz" - to jak w wymijany pojazd wjechał w tył??? do szkoły redaktorku amatorze !!!!
Avatar
Zygi / 11 września 2011 o 16:08
[quote name='adolf' timestamp='1315740390' post='531318']
bez mozgowiec to twoj stary gbyby nie tiry to ich by nie było na tym swiecie i jak by nie te bmw baranie to nie było by co zbierać z ludzi nie mówiąc o aucie
[/quote]
bmw totalnie zmasakrowane; Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to wystarczy spojrzeć to testy ADAC bądź MH, które jasno pokazują zacofanie niemieckie dotyczące bezpieczeństwa. Co nie zmienia faktu, że udało mu się przeżyć; Co do prędkości, koleś z bmw musiał dość szybko jechać, zaś państwo z policji odwrotnie - 40kmh?.
[quote name='adolf' timestamp='1315740390' post='531318']
bez mozgowiec to twoj stary gbyby nie tiry to ich by nie było na tym swiecie i jak by nie te bmw baranie to nie było by co zbierać z ludzi nie mówiąc o aucie
[/quote]
bmw totalnie zmasakrowane; Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to wystarczy spojrzeć to testy ADAC bądź MH, które jasno pokazują zacofanie niemieckie dotyczące bezpieczeństwa. Co nie zmienia faktu, że udało mu się przeżyć; Co do prędkości, koleś z bmw musiał dość szybko jechać, zaś p... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 30 stycznia 2012 o 23:38
[quote name='Gość' timestamp='1327961307' post='590471']
BWM bedziesz mial wypadek to do wszystkich po...nych kierowcow z BWM ktorzy nie potrafia jezdzic i gina tego im zycze
[/quote]

Nie dość, że durny, to jeszcze wygrzebuje wątek sprzed ponad 3 miesięcy, by swą durnotę siać.
Nawet akronimu BMW nie potrafisz "Gościu" poprawnie napisać.
Avatar
Gość / 30 stycznia 2012 o 23:08
BWM bedziesz mial wypadek to do wszystkich po...nych kierowcow z BWM ktorzy nie potrafia jezdzic i gina tego im zycze
Avatar
Kierowca Bombowca / 13 września 2011 o 09:39
[quote name='Gienek' timestamp='1315748332' post='531363']
BMW - skrót od Bayerische Motoren Werke AG.
[/quote]

Czyli Bawarskie Zakłady Silnikowe

FIAT - akronim od Fabbrica Italiana di Automobili Torino (Włoska Fabryka Samochodów w Turynie)

BMW kapitalikami to więc poprawna pisownia.
"fiat" małymi literami zaś to błąd (zarówno BMW jak i FIAT powinno pisać się kapitalikami- czyli rację ma "Sabina" wytykając ten błąd pismakom).
Avatar
Krycha / 12 września 2011 o 14:19
tak 3 osoby w tym policja i na pewno sie zagapił jak nie wiecie co było to wogole nie piszcie takich kocopołów
Avatar
12 / 12 września 2011 o 12:14
[quote name='jaro' timestamp='1315768646' post='531520']
banda deblili, jak nie wiecie jak bylo to sie zamknijcie a nie piszecie bzdury radiowoz sie zatrzymal bo policjanci podejmowali interwencje w stosunku do kilku pijanych ktorzy szli srodkiem witosa, a kierowca bmw jadacego lewym pasem tira wyprzedzal prawym pasem i sie nadzial na radiowoz, a na budziku mial grubo ponad 200km/h, nawet nie chamowal. i przestancie pisac te pier***y jak nie wiecie jak bylo!!!
[/quote]
co racja, to racja:)
Avatar
jaro / 11 września 2011 o 21:17
banda deblili, jak nie wiecie jak bylo to sie zamknijcie a nie piszecie bzdury
radiowoz sie zatrzymal bo policjanci podejmowali interwencje w stosunku do kilku pijanych ktorzy szli srodkiem witosa, a kierowca bmw jadacego lewym pasem tira wyprzedzal prawym pasem i sie nadzial na radiowoz, a na budziku mial grubo ponad 200km/h, nawet nie chamowal. i przestancie pisac te pier***y jak nie wiecie jak bylo!!!
Avatar
zonk / 11 września 2011 o 20:21
Radiowóz stał na pasie ruchu, a nie jechał! Prędkość swoją drogą, 120 km/h po wyhamowaniu. Generalnie masakra, dobrze, że porządne auto mieli bo nie byłoby co zbierać
Avatar
mach / 11 września 2011 o 18:56
[quote name='Rafal' timestamp='1315740224' post='531317']
To jest wlaśnie przykład jak policja spowania i utrudnia ruch jadąc sobie 40km/h. powinni jeszcze po mandacie dostac za powodowanie zagrożenia na drodze.
[/quote]
z tekstu wynika, że samochód policji parkował... skoro był omijany a nie wyprzedzany
Avatar
melo / 11 września 2011 o 18:46
chyba zmienię serwis informacyjny bo tu to jakieś prostaki piszą- "jechał z ciężarówką" "wyminąć radiowóz" - to jak w wymijany pojazd wjechał w tył??? do szkoły redaktorku amatorze !!!!
Avatar
Zygi / 11 września 2011 o 16:08
[quote name='adolf' timestamp='1315740390' post='531318']
bez mozgowiec to twoj stary gbyby nie tiry to ich by nie było na tym swiecie i jak by nie te bmw baranie to nie było by co zbierać z ludzi nie mówiąc o aucie
[/quote]
bmw totalnie zmasakrowane; Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to wystarczy spojrzeć to testy ADAC bądź MH, które jasno pokazują zacofanie niemieckie dotyczące bezpieczeństwa. Co nie zmienia faktu, że udało mu się przeżyć; Co do prędkości, koleś z bmw musiał dość szybko jechać, zaś państwo z policji odwrotnie - 40kmh?.
[quote name='adolf' timestamp='1315740390' post='531318']
bez mozgowiec to twoj stary gbyby nie tiry to ich by nie było na tym swiecie i jak by nie te bmw baranie to nie było by co zbierać z ludzi nie mówiąc o aucie
[/quote]
bmw totalnie zmasakrowane; Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to wystarczy spojrzeć to testy ADAC bądź MH, które jasno pokazują zacofanie niemieckie dotyczące bezpieczeństwa. Co nie zmienia faktu, że udało mu się przeżyć; Co do prędkości, koleś z bmw musiał dość szybko jechać, zaś p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 0

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 13 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 35 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 13

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!