Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lutego 2016 r.
10:51

Wypadek na Drodze Męczenników Majdanka. Opel skosił słup trakcji trolejbusowej

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
0 15 A A
Wypadek na Drodze Męczenników Majdanka (fot. KWP Lublin)
Wypadek na Drodze Męczenników Majdanka (fot. KWP Lublin)

Do wypadku doszło po godz. 4 rano na ul. Drodze Męczenników Majdanka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kierujący oplem astra 18-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w słup trakcji trolejbusowej. Policjanci podejrzewają, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość opla.

18-latek oraz trzech jego 17-letnich pasażerów trafiło do szpitala.

Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 00:11

Efekty tzw. bezstresowego wychowania.

Na kursie prawa jazdy nie słyszałem o czymś takim jak "bezstresowe wychowanie", przybliżysz mi temat? Nie uważam również, iż za kółkiem liczy się wychowanie rodziców. Nie wiem, co to ma do rzeczy. Przekroczył prędkość - jego decyzja. Chyba nie sugerujesz, że rodzice wychowują kogoś, żeby przekraczał prędkość...zresztą, chyba sam nie wiesz o czym piszesz, napisałeś to tylko dla atencji o tym jak to w XXI wieku młodzieży brak wychowania...

Na kursie prawa jazdy nie słyszałem o czymś takim jak "bezstresowe wychowanie", przybliżysz mi temat? Nie uważam również, iż za kółkiem liczy się wychowanie rodziców. Nie wiem, co to ma do rzeczy. Przekroczył prędkość - jego decyzja. Chyba nie sugerujesz, że rodzice wychowują kogoś, żeby przekraczał prędkość...zresztą, chyba sam nie wiesz o czym piszesz, napisałeś to tylko dla atencji o tym jak to w XXI wieku młodzieży brak wychowania...

rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 00:08
Ciekawi mnie co ma wiek do stylu jazdy. Osoba, która będzie przekraczać prędkość może trafić się w każdej grupie wiekowej, gdyby to było 30-latek to też byłyby takie głosy? A no nie. W każdej grupie wiekowej są kierowcy jadący dużo szybciej/normalnie, ale gdy trafi na młodszego, to oczywiście "brak wyobraźni, to jeszcze dzieciak". Jeżeli ktoś przejeździł swoje na kursie prawa jazdy to ma pojęcie o jeździe wg przepisów i to, czy się z nimi zgadza czy nie to jego dobra wola i to nie zależy od wieku. Uważam natomiast, iż ludzie w wieku podeszłym powinni przechodzić dodatkowe badania w celu ustalenia, czy są jeszcze w stanie prowadzić pojazd, czy też nie.
Ciekawi mnie co ma wiek do stylu jazdy. Osoba, która będzie przekraczać prędkość może trafić się w każdej grupie wiekowej, gdyby to było 30-latek to też byłyby takie głosy? A no nie. W każdej grupie wiekowej są kierowcy jadący dużo szybciej/normalnie, ale gdy trafi na młodszego, to oczywiście "brak wyobraźni, to jeszcze dzieciak". Jeżeli ktoś przejeździł swoje na kursie prawa jazdy to ma pojęcie o jeździe wg przepisów i to, czy się z nimi zgadza czy nie to jego dobra wola i to nie zależy od wieku. Uważam natomiast, iż ludzie w wiek... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 09:56
Bo jeździć powinni dorośli a nie takie dzieci. Gdzie są rodzice co dają samochody takim zielonym kierowcom.
Avatar
olo / 25 lutego 2016 o 08:05

To dopiero talent! Zdał prawko i szaleje! Przy 60kmh słupa raczej by nie położył


Całe szczęście że imbecyl przechodniów jakichś przypadkowych nie zabił.

Kto wie co siedzi we łbach tych młodych oszołomów z pokolenia facebookowych teletubisiów....

Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 08:03
18-sto latek.... no taa...... a kto mógł jechać jak wariat? Tylko wielki zielony liść.
Avatar
awdh / 24 lutego 2016 o 23:29

Efekty tzw. bezstresowego wychowania.

Co ma bezstresowe wychowanie do tego ?. Już nie macie ludzie czego wymyślać. Każdy wie że na kursie uczą tylko tego jak zdać egzamin. Dopiero potem się zaczyna prawdziwa nauka. Dla niego to będzie nauczka. Poza tym kierowcy z długoletnim doświadczeniem też mają wypadki

Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 19:12
Kto grubo idzie ten jebnąc musi.
Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 17:45

Slup można położyć przy naprawdę niewielkiej prędkości, wystarczy obejrzeć filmik z parkingu w Łęcznej... Ciekawe co robili komentujący jak mieli po 18 lat...siedzieli w domu pewnie wszyscy jak aniołki...

Bez jaj, w Łęcznej to była cienka blaszana rura zwieńczona lampą.

Tutaj mamy solidny słup trakcji trolejbusowej !

Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 16:16
Slup można położyć przy naprawdę niewielkiej prędkości, wystarczy obejrzeć filmik z parkingu w Łęcznej... Ciekawe co robili komentujący jak mieli po 18 lat...siedzieli w domu pewnie wszyscy jak aniołki...
Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 15:27
Efekty tzw. bezstresowego wychowania.
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 00:11

Efekty tzw. bezstresowego wychowania.

Na kursie prawa jazdy nie słyszałem o czymś takim jak "bezstresowe wychowanie", przybliżysz mi temat? Nie uważam również, iż za kółkiem liczy się wychowanie rodziców. Nie wiem, co to ma do rzeczy. Przekroczył prędkość - jego decyzja. Chyba nie sugerujesz, że rodzice wychowują kogoś, żeby przekraczał prędkość...zresztą, chyba sam nie wiesz o czym piszesz, napisałeś to tylko dla atencji o tym jak to w XXI wieku młodzieży brak wychowania...

Na kursie prawa jazdy nie słyszałem o czymś takim jak "bezstresowe wychowanie", przybliżysz mi temat? Nie uważam również, iż za kółkiem liczy się wychowanie rodziców. Nie wiem, co to ma do rzeczy. Przekroczył prędkość - jego decyzja. Chyba nie sugerujesz, że rodzice wychowują kogoś, żeby przekraczał prędkość...zresztą, chyba sam nie wiesz o czym piszesz, napisałeś to tylko dla atencji o tym jak to w XXI wieku młodzieży brak wychowania...

rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 00:08
Ciekawi mnie co ma wiek do stylu jazdy. Osoba, która będzie przekraczać prędkość może trafić się w każdej grupie wiekowej, gdyby to było 30-latek to też byłyby takie głosy? A no nie. W każdej grupie wiekowej są kierowcy jadący dużo szybciej/normalnie, ale gdy trafi na młodszego, to oczywiście "brak wyobraźni, to jeszcze dzieciak". Jeżeli ktoś przejeździł swoje na kursie prawa jazdy to ma pojęcie o jeździe wg przepisów i to, czy się z nimi zgadza czy nie to jego dobra wola i to nie zależy od wieku. Uważam natomiast, iż ludzie w wieku podeszłym powinni przechodzić dodatkowe badania w celu ustalenia, czy są jeszcze w stanie prowadzić pojazd, czy też nie.
Ciekawi mnie co ma wiek do stylu jazdy. Osoba, która będzie przekraczać prędkość może trafić się w każdej grupie wiekowej, gdyby to było 30-latek to też byłyby takie głosy? A no nie. W każdej grupie wiekowej są kierowcy jadący dużo szybciej/normalnie, ale gdy trafi na młodszego, to oczywiście "brak wyobraźni, to jeszcze dzieciak". Jeżeli ktoś przejeździł swoje na kursie prawa jazdy to ma pojęcie o jeździe wg przepisów i to, czy się z nimi zgadza czy nie to jego dobra wola i to nie zależy od wieku. Uważam natomiast, iż ludzie w wiek... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 09:56
Bo jeździć powinni dorośli a nie takie dzieci. Gdzie są rodzice co dają samochody takim zielonym kierowcom.
Avatar
olo / 25 lutego 2016 o 08:05

To dopiero talent! Zdał prawko i szaleje! Przy 60kmh słupa raczej by nie położył


Całe szczęście że imbecyl przechodniów jakichś przypadkowych nie zabił.

Kto wie co siedzi we łbach tych młodych oszołomów z pokolenia facebookowych teletubisiów....

Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 08:03
18-sto latek.... no taa...... a kto mógł jechać jak wariat? Tylko wielki zielony liść.
Avatar
awdh / 24 lutego 2016 o 23:29

Efekty tzw. bezstresowego wychowania.

Co ma bezstresowe wychowanie do tego ?. Już nie macie ludzie czego wymyślać. Każdy wie że na kursie uczą tylko tego jak zdać egzamin. Dopiero potem się zaczyna prawdziwa nauka. Dla niego to będzie nauczka. Poza tym kierowcy z długoletnim doświadczeniem też mają wypadki

Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 19:12
Kto grubo idzie ten jebnąc musi.
Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 17:45

Slup można położyć przy naprawdę niewielkiej prędkości, wystarczy obejrzeć filmik z parkingu w Łęcznej... Ciekawe co robili komentujący jak mieli po 18 lat...siedzieli w domu pewnie wszyscy jak aniołki...

Bez jaj, w Łęcznej to była cienka blaszana rura zwieńczona lampą.

Tutaj mamy solidny słup trakcji trolejbusowej !

Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 16:16
Slup można położyć przy naprawdę niewielkiej prędkości, wystarczy obejrzeć filmik z parkingu w Łęcznej... Ciekawe co robili komentujący jak mieli po 18 lat...siedzieli w domu pewnie wszyscy jak aniołki...
Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 15:27
Efekty tzw. bezstresowego wychowania.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 1

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 11

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 3

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 1 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 1 8

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 3

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 7

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!