Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 czerwca 2012 r.
17:16
Edytuj ten wpis

Wypadek na Filaretów: Motocyklista zderzył się z citroenem

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 14 A A
Motocyklista trafił do szpitala (Łukasz Minkiewicz)
Motocyklista trafił do szpitala (Łukasz Minkiewicz)

Na rondzie, na skrzyżowaniu ulicy Filaretów z Jana Pawła w Lublinie doszło do wypadku. Jadący motorem mężczyzna uderzył w osobowego citroena.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak informuje lubelska policja, do zdarzenia doszło tuż przed godziną 16. Na miejscu pojawiła się karetka. Motocyklista trafił do szpitala, ale nie wiadomo w jakim jest stanie.

Jeden pas ruchu w stronę ul. Krochmalnej był zablokowany. Korki tworzyły się od ulicy Szmaragdowej, aż do Diamentowej.

– Aktualnie w tym miejscu nie ma już żadnych utrudnień – mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Śledczy badają teraz przyczyny wypadku.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nivea / 28 czerwca 2012 o 16:15
bo mu wymusiło ślepe babsko!!! światła niedziałały i panika była w głowie!!? widziałem to . ,,człenio jechał przepisowo" dziekuje!
Avatar
mm / 28 czerwca 2012 o 13:03
jak korki mogły być od Szmaragdowej jeśli to jest równoległa do Jana Pawła?:)co najwyżej mogły być od skrzyżowania ze Szmaragdową...ale w chwilach czerwonego były duuużooo dłuższe bo aż do ronda przy Carefourze...i tak nawiasem mówiąc były dwa pasy zablokowane na rondzie a nie jeden (mówię o jeździe na wprost)...
A co do palantów blokujących w stronę Statoila: stali około 1,5 godziny (mieszkam blisko) - dziwię się, że Drogówka nie przyszła Im "pomóc" usunąć tych samochodów..następnym razem by się nauczyli.
Avatar
kozaznosa / 28 czerwca 2012 o 09:07
dobrze ze jechał "motorem" a nie motocyklem.
Avatar
schaboszczak / 28 czerwca 2012 o 08:14
[quote name='nieKumaty' timestamp='1340823198' post='643197']
nie kumam - dlaczego MOTOCYKLISTA zderzył się z Citroenem, a nie kierowca Citroena zderzył się z MOTOCYKLEM ?
Bardzo proszę Pana redaktora o wyjaśnienie, mnie prostemu nieKumatemu
[/quote]

Ja bym napisał tak: Motocykl marki Emzeta zderzył się z kierowcą samochodu osobowego.
Avatar
schaboszczak / 28 czerwca 2012 o 08:11
Samochód osobowy był marki Citroen... A jakiej marki był motocyklista?
Avatar
pb23 / 27 czerwca 2012 o 22:38
Tam powinno być: podkom. Renata Laszczka-Rusek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Avatar
Gość / 27 czerwca 2012 o 21:52
[quote name='gość' timestamp='1340824380' post='643210']
Gadać każdy potrafi a wyjść z auta i pomóc kierowcy go zepchnąć to ci się tłuczku nie chciało więc nie narzekaj.
[/quote]
a ja widziałam że za tym reno stał jeszcze jeden więc jakaś pomoc była ale kierowcy woleli stać na poboczu i czekać nie wiadomo na co. A cała Jana Pawła stała w korku.......
Avatar
gość / 27 czerwca 2012 o 21:13
[quote name='gość' timestamp='1340814178' post='643092']
i jeszcze jakaś..... popsutym renault zablokowała jeden pas ruchu w stronę orkana, jak by nie można go było zepchnąć na pas zieleni
[/quote]
Gadać każdy potrafi a wyjść z auta i pomóc kierowcy go zepchnąć to ci się tłuczku nie chciało więc nie narzekaj.
Avatar
nieKumaty / 27 czerwca 2012 o 20:53
nie kumam - dlaczego MOTOCYKLISTA zderzył się z Citroenem, a nie kierowca Citroena zderzył się z MOTOCYKLEM ?
Bardzo proszę Pana redaktora o wyjaśnienie, mnie prostemu nieKumatemu
Avatar
Hans Kloss / 27 czerwca 2012 o 19:13
"Motocyklista trafił do szpitala, ale nie wiadomo w jakim jest stanie."

Oj, tam. Oj, tam. Wiadomo, bo organy już czekają na przeszczepy.
Avatar
nivea / 28 czerwca 2012 o 16:15
bo mu wymusiło ślepe babsko!!! światła niedziałały i panika była w głowie!!? widziałem to . ,,człenio jechał przepisowo" dziekuje!
Avatar
mm / 28 czerwca 2012 o 13:03
jak korki mogły być od Szmaragdowej jeśli to jest równoległa do Jana Pawła?:)co najwyżej mogły być od skrzyżowania ze Szmaragdową...ale w chwilach czerwonego były duuużooo dłuższe bo aż do ronda przy Carefourze...i tak nawiasem mówiąc były dwa pasy zablokowane na rondzie a nie jeden (mówię o jeździe na wprost)...
A co do palantów blokujących w stronę Statoila: stali około 1,5 godziny (mieszkam blisko) - dziwię się, że Drogówka nie przyszła Im "pomóc" usunąć tych samochodów..następnym razem by się nauczyli.
Avatar
kozaznosa / 28 czerwca 2012 o 09:07
dobrze ze jechał "motorem" a nie motocyklem.
Avatar
schaboszczak / 28 czerwca 2012 o 08:14
[quote name='nieKumaty' timestamp='1340823198' post='643197']
nie kumam - dlaczego MOTOCYKLISTA zderzył się z Citroenem, a nie kierowca Citroena zderzył się z MOTOCYKLEM ?
Bardzo proszę Pana redaktora o wyjaśnienie, mnie prostemu nieKumatemu
[/quote]

Ja bym napisał tak: Motocykl marki Emzeta zderzył się z kierowcą samochodu osobowego.
Avatar
schaboszczak / 28 czerwca 2012 o 08:11
Samochód osobowy był marki Citroen... A jakiej marki był motocyklista?
Avatar
pb23 / 27 czerwca 2012 o 22:38
Tam powinno być: podkom. Renata Laszczka-Rusek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Avatar
Gość / 27 czerwca 2012 o 21:52
[quote name='gość' timestamp='1340824380' post='643210']
Gadać każdy potrafi a wyjść z auta i pomóc kierowcy go zepchnąć to ci się tłuczku nie chciało więc nie narzekaj.
[/quote]
a ja widziałam że za tym reno stał jeszcze jeden więc jakaś pomoc była ale kierowcy woleli stać na poboczu i czekać nie wiadomo na co. A cała Jana Pawła stała w korku.......
Avatar
gość / 27 czerwca 2012 o 21:13
[quote name='gość' timestamp='1340814178' post='643092']
i jeszcze jakaś..... popsutym renault zablokowała jeden pas ruchu w stronę orkana, jak by nie można go było zepchnąć na pas zieleni
[/quote]
Gadać każdy potrafi a wyjść z auta i pomóc kierowcy go zepchnąć to ci się tłuczku nie chciało więc nie narzekaj.
Avatar
nieKumaty / 27 czerwca 2012 o 20:53
nie kumam - dlaczego MOTOCYKLISTA zderzył się z Citroenem, a nie kierowca Citroena zderzył się z MOTOCYKLEM ?
Bardzo proszę Pana redaktora o wyjaśnienie, mnie prostemu nieKumatemu
Avatar
Hans Kloss / 27 czerwca 2012 o 19:13
"Motocyklista trafił do szpitala, ale nie wiadomo w jakim jest stanie."

Oj, tam. Oj, tam. Wiadomo, bo organy już czekają na przeszczepy.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 9

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 3

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria