Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 czerwca 2012 r.
11:53
Edytuj ten wpis

Wypadek na Nałęczowskiej: Motocyklista trafił do szpitala

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 29 A A
 (Paweł P. )
(Paweł P. )

Około godziny 10:50 na skrzyżowaniu ulicy Nałęczowskiej z Gnieźnieńską doszło do wypadku. Ulica Nałęczowska jest zablokowana w obie strony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku otrzymaliśmy od Dziennikarza Obywatelskiego MM Lublin - Pawła P.

- Kierujący motocyklem jechał ulicą Nałęczowską w kierunku Lublina. Na skrzyżowaniu z ul. Gnieźnieńską zderzył się z toyotą - informuje mł. asp. Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.

Jak udało nam się dowiedzieć, kobieta kierująca toyotą jechała ulicą Gnieźnieńską i próbowała skręcić w lewo w Nałęczowską. Nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. Kierowca jednośladu próbował ominąć toyotę, ale doszło do zderzenia.

Siła uderzenia skierowała motocyklistę na samochód ciężarowy marki Nissan. Kierowca z licznymi złamaniami, urazem głowy oraz nóg trafił do szpitala w Lublinie.

Ulica Nałęczowska została zablokowana w obie strony. Jak udało nam się ustalić, policjanci właśnie organizują objazdy.

Jak informuje policja, kierowcy byli trzeźwi.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Patrycja / 28 czerwca 2012 o 09:43
Do osoby poszkodowanej i nie tylko - nie daj się zwieść agentom!!!!!
Zobacz na www.polskiecpp.pl - jako jedynie chronią Cię nie tylko podczas wypadku!
Avatar
prawda / 20 czerwca 2012 o 23:11
Niestety, kolejny raz potwierdza się teza: Kobieta za kierownicą = śmierc na kołach.
Avatar
as / 20 czerwca 2012 o 18:22
Następna za przeproszeniem głupia ślepa Pind.a. Mi też tak wymusiała, ostatnio, aż do teraz nadgarstek mnie boli.
Avatar
gość / 19 czerwca 2012 o 22:52
Do Poszkodowanego, jak to czytasz to życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i abyś nie rezygnował z pasji zbyt pochopnie, mam nadzieję że zobaczymy się na jakimś zlocie jeszcze.
Do @Marcin, sypną bym tu wiązanką pod twoim adresem, ale cenzura by usunęła wypowiedź wiec napiszę bardziej elegancko "ty bezczelny sępie, jak widzisz potrącenie na przejściu to też podbiegasz do ofiary węsząc w tym interes?"
Avatar
majka / 19 czerwca 2012 o 21:20
[quote name='adi' timestamp='1340110358' post='640268']
Jak kchasz dziecko to lepiej wolniej jezdzij ! a napewno nikt nie zapuka do twich drzwi.
[/quote]Gratuluje inteligencji baranie
Avatar
Marcin / 19 czerwca 2012 o 20:27
Dzień dobry, jestem w stanie pomóc w pańskiej rehabilitacji, wszystko mogę wyjaśnić telefonicznie jeżeli pan sobie tego życzy, lub osobiście.
Avatar
Poszkodowany / 19 czerwca 2012 o 19:32
Witam, to ja jestem tym motocyklistą i leżę w szpitalu z pokiereszowaną nogą. Jechałem wolno i dlatego żyję. Auto ruszyło na kilka metrów przedemną. Nic się nie dało zrobić gdyż próbując ominąć Toyota się nie zatrzymała i uderzyła mnie w bok.
Kierowcy ciężarówki dziękuję za refleks a wszystkim, którzy mi pomogli składam serdeczne podziękowania. Rehabilitacja będzie długa i bolesna.
Nie zwalajcie winy tylko dlatego, ze ktoś ma motor. Ja jeżdżę ok 28 lat na 2 kołach. To jest mój 1 wypadek. Niestety wypadki chodzą po ludziach. Apeluję do kierowców z obu stron: UWAŻAJCIE NA DRODZE!!!
Witam, to ja jestem tym motocyklistą i leżę w szpitalu z pokiereszowaną nogą. Jechałem wolno i dlatego żyję. Auto ruszyło na kilka metrów przedemną. Nic się nie dało zrobić gdyż próbując ominąć Toyota się nie zatrzymała i uderzyła mnie w bok.
Kierowcy ciężarówki dziękuję za refleks a wszystkim, którzy mi pomogli składam serdeczne podziękowania. Rehabilitacja będzie długa i bolesna.
Nie zwalajcie winy tylko dlatego, ze ktoś ma motor. Ja jeżdżę ok 28 lat na 2 kołach. To jest mój 1 wypadek. Niestety wypadki chodzą po ludziach. Apel... rozwiń
Avatar
Gość / 19 czerwca 2012 o 17:01
[quote name='Kierowca osobówki' timestamp='1340111301' post='640275']
Nie "motor", tylko motocykl analfabeto. Nie jest to pojazd uprzywilejowany, ale tak jak w "normalnych" krajach ludzie umożliwiają motocyklistom szybszy przejazd, tak samo ty możesz to zrobić. Nie widziałem nigdy, żeby przez takie "przeciskanie" jak piszesz, ktoś inny miał utrudniony przejazd. W Polsce po prostu żyje dużo ludzi zakompleksionych, zazdrosnych o to, że ktoś może coś a on sam nie i stąd takie zachowanie i wypowiedzi... Czemu np. we Włoszech szanuje się motocyklistów, którzy przeciskają się jeszcze bardziej niż u nas, jest ich więcej i jeżdżą tak samo jak nasi??? Najbardziej boleje nasze społeczeństwo i codzienne życie przez takich ludzi jak adi..
[/quote]

Podpisuje sie pod tym kazda czescia ciala ktora mogę... bardzo dobrze napisane i na tym powinny sie skonczyc wywody w sprawie tego wypadku.
Sam bylem uczesnikiem 2 takich sytuacji... pierwszym razem niestety motocykl poszedl na zlom a za drugim skonczylo sie lekkim szlifem. I jesli ktos nie jezdzi moto i nie mial takich przygod to prosze o powstrzymanie sie od komentarzy o predkosci dawcach itp
pierwszy raz fakt jechalem wiecej niz przepisy na to pozwalaja... natomiast drugim razem widzac cala sytuacje zwolnilem i mialem o 10 mniej niż można było wiec predkość ma wplyw na to czy sie uda czy sie nie uda przezyc a nie na to czy jestes widoczny... kazdy motocykl ma swiatla wiec nie mowcie ze motocykle sa za pozno zauważalne... widac je z daleka tylko trzeba umiec interpretowac szybkosc zblizania sie a nie zobaczylem ze jest dalego to pizdziach wyjezdzam a potem sie okazuje ze sie nie udalo... chwala tym ktorzy nikogo nie zabili... co z tego ze on jechal za szybko... jezeli zginie to jemy to obojetne. ale to ty bedziesz do konca zycia walczyl z myslami ze kogos zabiles.
[quote name='Kierowca osobówki' timestamp='1340111301' post='640275']
Nie "motor", tylko motocykl analfabeto. Nie jest to pojazd uprzywilejowany, ale tak jak w "normalnych" krajach ludzie umożliwiają motocyklistom szybszy przejazd, tak samo ty możesz to zrobić. Nie widziałem nigdy, żeby przez takie "przeciskanie" jak piszesz, ktoś inny miał utrudniony przejazd. W Polsce po prostu żyje dużo ludzi zakompleksionych, zazdrosnych o to, że ktoś może coś a on sam nie i stąd takie zachowani... rozwiń
Avatar
Ulalala / 19 czerwca 2012 o 16:58
[quote name='POtworek' timestamp='1340115987' post='640291']
motocyklista oczywiście jechał jak zwykle z dozwoloną prędkością,czyli poniżej 50km/h
[/quote]

Pani z toyoty oczywiście jechała jak zwykle zgodnie z przepisami i wykonała manewr - wymuszenie pierwszeństwa.
Gratuluję toku myślenia!
Avatar
B / 19 czerwca 2012 o 16:52
a ty samochodem zawsze jezdzisz przepisowo?
Avatar
Patrycja / 28 czerwca 2012 o 09:43
Do osoby poszkodowanej i nie tylko - nie daj się zwieść agentom!!!!!
Zobacz na www.polskiecpp.pl - jako jedynie chronią Cię nie tylko podczas wypadku!
Avatar
prawda / 20 czerwca 2012 o 23:11
Niestety, kolejny raz potwierdza się teza: Kobieta za kierownicą = śmierc na kołach.
Avatar
as / 20 czerwca 2012 o 18:22
Następna za przeproszeniem głupia ślepa Pind.a. Mi też tak wymusiała, ostatnio, aż do teraz nadgarstek mnie boli.
Avatar
gość / 19 czerwca 2012 o 22:52
Do Poszkodowanego, jak to czytasz to życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i abyś nie rezygnował z pasji zbyt pochopnie, mam nadzieję że zobaczymy się na jakimś zlocie jeszcze.
Do @Marcin, sypną bym tu wiązanką pod twoim adresem, ale cenzura by usunęła wypowiedź wiec napiszę bardziej elegancko "ty bezczelny sępie, jak widzisz potrącenie na przejściu to też podbiegasz do ofiary węsząc w tym interes?"
Avatar
majka / 19 czerwca 2012 o 21:20
[quote name='adi' timestamp='1340110358' post='640268']
Jak kchasz dziecko to lepiej wolniej jezdzij ! a napewno nikt nie zapuka do twich drzwi.
[/quote]Gratuluje inteligencji baranie
Avatar
Marcin / 19 czerwca 2012 o 20:27
Dzień dobry, jestem w stanie pomóc w pańskiej rehabilitacji, wszystko mogę wyjaśnić telefonicznie jeżeli pan sobie tego życzy, lub osobiście.
Avatar
Poszkodowany / 19 czerwca 2012 o 19:32
Witam, to ja jestem tym motocyklistą i leżę w szpitalu z pokiereszowaną nogą. Jechałem wolno i dlatego żyję. Auto ruszyło na kilka metrów przedemną. Nic się nie dało zrobić gdyż próbując ominąć Toyota się nie zatrzymała i uderzyła mnie w bok.
Kierowcy ciężarówki dziękuję za refleks a wszystkim, którzy mi pomogli składam serdeczne podziękowania. Rehabilitacja będzie długa i bolesna.
Nie zwalajcie winy tylko dlatego, ze ktoś ma motor. Ja jeżdżę ok 28 lat na 2 kołach. To jest mój 1 wypadek. Niestety wypadki chodzą po ludziach. Apeluję do kierowców z obu stron: UWAŻAJCIE NA DRODZE!!!
Witam, to ja jestem tym motocyklistą i leżę w szpitalu z pokiereszowaną nogą. Jechałem wolno i dlatego żyję. Auto ruszyło na kilka metrów przedemną. Nic się nie dało zrobić gdyż próbując ominąć Toyota się nie zatrzymała i uderzyła mnie w bok.
Kierowcy ciężarówki dziękuję za refleks a wszystkim, którzy mi pomogli składam serdeczne podziękowania. Rehabilitacja będzie długa i bolesna.
Nie zwalajcie winy tylko dlatego, ze ktoś ma motor. Ja jeżdżę ok 28 lat na 2 kołach. To jest mój 1 wypadek. Niestety wypadki chodzą po ludziach. Apel... rozwiń
Avatar
Gość / 19 czerwca 2012 o 17:01
[quote name='Kierowca osobówki' timestamp='1340111301' post='640275']
Nie "motor", tylko motocykl analfabeto. Nie jest to pojazd uprzywilejowany, ale tak jak w "normalnych" krajach ludzie umożliwiają motocyklistom szybszy przejazd, tak samo ty możesz to zrobić. Nie widziałem nigdy, żeby przez takie "przeciskanie" jak piszesz, ktoś inny miał utrudniony przejazd. W Polsce po prostu żyje dużo ludzi zakompleksionych, zazdrosnych o to, że ktoś może coś a on sam nie i stąd takie zachowanie i wypowiedzi... Czemu np. we Włoszech szanuje się motocyklistów, którzy przeciskają się jeszcze bardziej niż u nas, jest ich więcej i jeżdżą tak samo jak nasi??? Najbardziej boleje nasze społeczeństwo i codzienne życie przez takich ludzi jak adi..
[/quote]

Podpisuje sie pod tym kazda czescia ciala ktora mogę... bardzo dobrze napisane i na tym powinny sie skonczyc wywody w sprawie tego wypadku.
Sam bylem uczesnikiem 2 takich sytuacji... pierwszym razem niestety motocykl poszedl na zlom a za drugim skonczylo sie lekkim szlifem. I jesli ktos nie jezdzi moto i nie mial takich przygod to prosze o powstrzymanie sie od komentarzy o predkosci dawcach itp
pierwszy raz fakt jechalem wiecej niz przepisy na to pozwalaja... natomiast drugim razem widzac cala sytuacje zwolnilem i mialem o 10 mniej niż można było wiec predkość ma wplyw na to czy sie uda czy sie nie uda przezyc a nie na to czy jestes widoczny... kazdy motocykl ma swiatla wiec nie mowcie ze motocykle sa za pozno zauważalne... widac je z daleka tylko trzeba umiec interpretowac szybkosc zblizania sie a nie zobaczylem ze jest dalego to pizdziach wyjezdzam a potem sie okazuje ze sie nie udalo... chwala tym ktorzy nikogo nie zabili... co z tego ze on jechal za szybko... jezeli zginie to jemy to obojetne. ale to ty bedziesz do konca zycia walczyl z myslami ze kogos zabiles.
[quote name='Kierowca osobówki' timestamp='1340111301' post='640275']
Nie "motor", tylko motocykl analfabeto. Nie jest to pojazd uprzywilejowany, ale tak jak w "normalnych" krajach ludzie umożliwiają motocyklistom szybszy przejazd, tak samo ty możesz to zrobić. Nie widziałem nigdy, żeby przez takie "przeciskanie" jak piszesz, ktoś inny miał utrudniony przejazd. W Polsce po prostu żyje dużo ludzi zakompleksionych, zazdrosnych o to, że ktoś może coś a on sam nie i stąd takie zachowani... rozwiń
Avatar
Ulalala / 19 czerwca 2012 o 16:58
[quote name='POtworek' timestamp='1340115987' post='640291']
motocyklista oczywiście jechał jak zwykle z dozwoloną prędkością,czyli poniżej 50km/h
[/quote]

Pani z toyoty oczywiście jechała jak zwykle zgodnie z przepisami i wykonała manewr - wymuszenie pierwszeństwa.
Gratuluję toku myślenia!
Avatar
B / 19 czerwca 2012 o 16:52
a ty samochodem zawsze jezdzisz przepisowo?
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 8

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 34 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 25

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!