Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 czerwca 2010 r.
12:42
Edytuj ten wpis

Wypadek na ul. Lipowej: Ranny motocyklista w szpitalu (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 79 A A

Na ul. Lipowej doszło do groźnego wypadku. Ruch w okolicach skrzyżowania z Sądową jest utrudniony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 79

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
emilciaa / 7 kwietnia 2011 o 11:14
[quote name='Gość' timestamp='1278063471' post='311048']
Witam Wszystkich Na początku chciałbym podziekować wszystkim osobom które udzieliły mi pierwszej pomocy oraz życzyły mi zdorowia ))) Własnie wóciłem ze szpitala jestem juz w duzo lepszym stanie Jak czytam wypowiedzi niektórych osob to az mi sie nóz w kieszeni otwiera gówno widzieli a do powiedzenia maja najwiecej .... A ta babka co siedziała na ławeczce na ulicy LYYYYYPOWEJ to niech sie cieszy że uderzyłem w xantie a nie w tą ławeczke bo gdybym wiedział ze bedzie gadała takie głupoty to bym tak zrobił )))) Pozdr Dla wszystkich Motocyklistów ))
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1278063471' post='311048']
Witam Wszystkich Na początku chciałbym podziekować wszystkim osobom które udzieliły mi pierwszej pomocy oraz życzyły mi zdorowia ))) Własnie wóciłem ze szpitala jestem juz w duzo lepszym stanie Jak czytam wypowiedzi niektórych osob to az mi sie nóz w kieszeni otwiera gówno widzieli a do powiedzenia maja najwiecej .... A ta babka co siedziała na ławeczce na ulicy LYYYYYPOWEJ to niech sie cieszy że uderzyłem w xantie a nie w tą ławeczke bo gdybym wiedzia... rozwiń
Avatar
bambosh / 2 lipca 2010 o 13:04
Ludzie-o czym Wy mówicie? Wczoraj wieczorem widzieliśmy na ostrym zakręcie-u styku ulic Hutniczej i Gospodarczej jak motocyklista"wykładał się" średniej wielkości motocyklem z prędkością około 40km/h (lub więcej) Dziwię się: jakim cudem on tam przyczepność złapał...
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 11:57
aragot napisał:
Witam... Ja 28.06.2010 roku na ulicy Melgiewskiej w Lublinie uczestniczyłem w wypadku. gdzie jechalem motocyklem z dziewczyna a samochód (czarny seat) wymusil mi pierszeństwo zmiena pasu ruchu z lewego na prawy (środkowy) motocykl wpadl w slizg. my natomiast przejechaliśmy pare metrów po asfalcie. oboje zostaliśmy zawiezieni do szpitali. Pilnie poszukuje świadków tego zdarzenia. kom.505355976.


Witam,
Ktos na przystanku opowiadał mojemu znajomemu, że widział zdarzenie na Mełgiewskiej.
Cytuje co usłyszałem.
Podobno samochód rozpoczął manewr zmany pasa ruchu ale go zaprzestał, pewnie widząc nadjeżdżający szybko motocykl. Nie przekroczył pasa ruchu a motocyklista jadący slalomem nie miał szans przy takiej prędkości i połozył sie z dziewczyną na asfalcie. Nie było uderzenia ani nawet dotknięcia. Świadkowie na miejscu podobno od razu skoczyli na motocykliste, że ten gnał jak wariat i w dodatku slalomem. Podobno doszło jeszcze po zdarzeniu do uszkodzenia samochodu przez kopnięcie przez motocyklistę w bok samochodu.
Ogólnie chyba sytuacja nie wygląda dla motocyklisty za ciekawie jeśli chodzi o roztrzygniecię winy.


Witam,
Ktos na przystanku opowiadał mojemu znajomemu, że widział zdarzenie na Mełgiewskiej.
Cytuje co usłyszałem.
Podobno samochód rozpoczął manewr zmany pasa ruchu ale go zaprzestał, pewnie widząc nadjeżdżający szybko motocykl. Nie przekroczył pasa ruchu a motocyklista jadący slalomem nie miał szans przy takiej prędkości i połozył sie z dziewczyną na asfalcie. Nie było uderzenia ani nawet dotknięcia. Świadkowie na miejscu podobno od razu skoczyli na motocykliste, że ten gnał jak wariat i w dodat... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 11:39
Nie podpisałem sie sorry pozdrawiam TaJsOn<poszkodowanyGsxr750
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 11:37
Witam Wszystkich Na początku chciałbym podziekować wszystkim osobom które udzieliły mi pierwszej pomocy oraz życzyły mi zdorowia ))) Własnie wóciłem ze szpitala jestem juz w duzo lepszym stanie Jak czytam wypowiedzi niektórych osob to az mi sie nóz w kieszeni otwiera gówno widzieli a do powiedzenia maja najwiecej .... A ta babka co siedziała na ławeczce na ulicy LYYYYYPOWEJ to niech sie cieszy że uderzyłem w xantie a nie w tą ławeczke bo gdybym wiedział ze bedzie gadała takie głupoty to bym tak zrobił )))) Pozdr Dla wszystkich Motocyklistów ))
Witam Wszystkich Na początku chciałbym podziekować wszystkim osobom które udzieliły mi pierwszej pomocy oraz życzyły mi zdorowia ))) Własnie wóciłem ze szpitala jestem juz w duzo lepszym stanie Jak czytam wypowiedzi niektórych osob to az mi sie nóz w kieszeni otwiera gówno widzieli a do powiedzenia maja najwiecej .... A ta babka co siedziała na ławeczce na ulicy LYYYYYPOWEJ to niech sie cieszy że uderzyłem w xantie a nie w tą ławeczke bo gdybym wiedział ze bedzie gadała takie głupoty to bym tak zrobił )))) Pozdr Dla wszystkich Motocyklis... rozwiń
Avatar
aragot / 1 lipca 2010 o 11:38
Witam... Ja 28.06.2010 roku na ulicy Melgiewskiej w Lublinie uczestniczyłem w wypadku. gdzie jechalem motocyklem z dziewczyna a samochód (czarny seat) wymusil mi pierszeństwo zmiena pasu ruchu z lewego na prawy (środkowy) motocykl wpadl w slizg. my natomiast przejechaliśmy pare metrów po asfalcie. oboje zostaliśmy zawiezieni do szpitali. Pilnie poszukuje świadków tego zdarzenia. kom.505355976.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 21:12
QTASS napisał:
Posłuchajcie co gada ta głupia baba : "nagle niespodziewanie ulicą najechał motor" dobre, ha ha ha stara klępo, niespodziewanie to by było jakby wjechał na chodnik i uderzył w tą ławeczkę na której siedziałaś.
A tak na poważnie to czy ktoś wie jaki jest stan motocyklisty?

hehehe ta pani uczyła polskiego w mojej podstawówce a nie potraafi się wysłowic:)
Avatar
siostrzyczka.w / 30 czerwca 2010 o 15:31
Trzymaj sie Braciszku i wracaj do zdrowia
i następnym razem uważaj na deb***i co myślą ze są super i nie wiedza co może się stać ..
aa w ogole to nie chce mi sie komentować tej babki i wszystkich co mówią ze motocykliści są deb***ami. siedźcie sobie w domu i patrzcie się w kolorowe obrazki w tv.wrzucając na innych
Avatar
bykodziko / 30 czerwca 2010 o 10:51
NIE CHODZI O TO ILE WYCIĄGA NA DWÓJCE BO NIE CIĄGNĄŁ JEJ WYSOKO I NIE TŁUMACZ MI ILE MOTOCYKL WYCIĄGA .CHŁOPAK NORMALNIE RUSZYŁ ZARAZ DWA ZAPIĄŁ I BUM.HUK DUŻY BO WKOŁO BUDYNKI ..
NAJBARDZIEJ WKUR... WYPOWIEDZI PANI MOHEROWEJ EXPERT I TEN DRUGI CO PO HUKU PRĘDKOŚĆ OCENIA...KTO BYŁ TO WIDZIAŁ ŻE CHŁOPAK SZYBKO NIE JECHAŁ. ALE ŻE TEN JEŁOP WYMUSIŁ PIERWSZEŃSTWO TO KURDE POZAPOMINALI W CHU.. WSZYSCY. NAWET je***Y NIE PODSZEDŁ NIE SPYTAŁ CZY COŚ MU SIĘ STAŁO CZY ŻYJE W OGÓLE.
Avatar
... / 29 czerwca 2010 o 23:13
QTASS napisał:
Posłuchajcie co gada ta głupia baba : "nagle niespodziewanie ulicą najechał motor" dobre, ha ha ha stara klępo, niespodziewanie to by było jakby wjechał na chodnik i uderzył w tą ławeczkę na której siedziałaś.
A tak na poważnie to czy ktoś wie jaki jest stan motocyklisty?

stan niby wporządku jedynie reki nie czuje... miejmy nadzieje ze będzie wszystko dobrze... lezy w szpitalu jak narazie i nie wiem kiedy go wypuszczą
Avatar
emilciaa / 7 kwietnia 2011 o 11:14
[quote name='Gość' timestamp='1278063471' post='311048']
Witam Wszystkich Na początku chciałbym podziekować wszystkim osobom które udzieliły mi pierwszej pomocy oraz życzyły mi zdorowia ))) Własnie wóciłem ze szpitala jestem juz w duzo lepszym stanie Jak czytam wypowiedzi niektórych osob to az mi sie nóz w kieszeni otwiera gówno widzieli a do powiedzenia maja najwiecej .... A ta babka co siedziała na ławeczce na ulicy LYYYYYPOWEJ to niech sie cieszy że uderzyłem w xantie a nie w tą ławeczke bo gdybym wiedział ze bedzie gadała takie głupoty to bym tak zrobił )))) Pozdr Dla wszystkich Motocyklistów ))
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1278063471' post='311048']
Witam Wszystkich Na początku chciałbym podziekować wszystkim osobom które udzieliły mi pierwszej pomocy oraz życzyły mi zdorowia ))) Własnie wóciłem ze szpitala jestem juz w duzo lepszym stanie Jak czytam wypowiedzi niektórych osob to az mi sie nóz w kieszeni otwiera gówno widzieli a do powiedzenia maja najwiecej .... A ta babka co siedziała na ławeczce na ulicy LYYYYYPOWEJ to niech sie cieszy że uderzyłem w xantie a nie w tą ławeczke bo gdybym wiedzia... rozwiń
Avatar
bambosh / 2 lipca 2010 o 13:04
Ludzie-o czym Wy mówicie? Wczoraj wieczorem widzieliśmy na ostrym zakręcie-u styku ulic Hutniczej i Gospodarczej jak motocyklista"wykładał się" średniej wielkości motocyklem z prędkością około 40km/h (lub więcej) Dziwię się: jakim cudem on tam przyczepność złapał...
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 11:57
aragot napisał:
Witam... Ja 28.06.2010 roku na ulicy Melgiewskiej w Lublinie uczestniczyłem w wypadku. gdzie jechalem motocyklem z dziewczyna a samochód (czarny seat) wymusil mi pierszeństwo zmiena pasu ruchu z lewego na prawy (środkowy) motocykl wpadl w slizg. my natomiast przejechaliśmy pare metrów po asfalcie. oboje zostaliśmy zawiezieni do szpitali. Pilnie poszukuje świadków tego zdarzenia. kom.505355976.


Witam,
Ktos na przystanku opowiadał mojemu znajomemu, że widział zdarzenie na Mełgiewskiej.
Cytuje co usłyszałem.
Podobno samochód rozpoczął manewr zmany pasa ruchu ale go zaprzestał, pewnie widząc nadjeżdżający szybko motocykl. Nie przekroczył pasa ruchu a motocyklista jadący slalomem nie miał szans przy takiej prędkości i połozył sie z dziewczyną na asfalcie. Nie było uderzenia ani nawet dotknięcia. Świadkowie na miejscu podobno od razu skoczyli na motocykliste, że ten gnał jak wariat i w dodatku slalomem. Podobno doszło jeszcze po zdarzeniu do uszkodzenia samochodu przez kopnięcie przez motocyklistę w bok samochodu.
Ogólnie chyba sytuacja nie wygląda dla motocyklisty za ciekawie jeśli chodzi o roztrzygniecię winy.


Witam,
Ktos na przystanku opowiadał mojemu znajomemu, że widział zdarzenie na Mełgiewskiej.
Cytuje co usłyszałem.
Podobno samochód rozpoczął manewr zmany pasa ruchu ale go zaprzestał, pewnie widząc nadjeżdżający szybko motocykl. Nie przekroczył pasa ruchu a motocyklista jadący slalomem nie miał szans przy takiej prędkości i połozył sie z dziewczyną na asfalcie. Nie było uderzenia ani nawet dotknięcia. Świadkowie na miejscu podobno od razu skoczyli na motocykliste, że ten gnał jak wariat i w dodat... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 11:39
Nie podpisałem sie sorry pozdrawiam TaJsOn<poszkodowanyGsxr750
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 11:37
Witam Wszystkich Na początku chciałbym podziekować wszystkim osobom które udzieliły mi pierwszej pomocy oraz życzyły mi zdorowia ))) Własnie wóciłem ze szpitala jestem juz w duzo lepszym stanie Jak czytam wypowiedzi niektórych osob to az mi sie nóz w kieszeni otwiera gówno widzieli a do powiedzenia maja najwiecej .... A ta babka co siedziała na ławeczce na ulicy LYYYYYPOWEJ to niech sie cieszy że uderzyłem w xantie a nie w tą ławeczke bo gdybym wiedział ze bedzie gadała takie głupoty to bym tak zrobił )))) Pozdr Dla wszystkich Motocyklistów ))
Witam Wszystkich Na początku chciałbym podziekować wszystkim osobom które udzieliły mi pierwszej pomocy oraz życzyły mi zdorowia ))) Własnie wóciłem ze szpitala jestem juz w duzo lepszym stanie Jak czytam wypowiedzi niektórych osob to az mi sie nóz w kieszeni otwiera gówno widzieli a do powiedzenia maja najwiecej .... A ta babka co siedziała na ławeczce na ulicy LYYYYYPOWEJ to niech sie cieszy że uderzyłem w xantie a nie w tą ławeczke bo gdybym wiedział ze bedzie gadała takie głupoty to bym tak zrobił )))) Pozdr Dla wszystkich Motocyklis... rozwiń
Avatar
aragot / 1 lipca 2010 o 11:38
Witam... Ja 28.06.2010 roku na ulicy Melgiewskiej w Lublinie uczestniczyłem w wypadku. gdzie jechalem motocyklem z dziewczyna a samochód (czarny seat) wymusil mi pierszeństwo zmiena pasu ruchu z lewego na prawy (środkowy) motocykl wpadl w slizg. my natomiast przejechaliśmy pare metrów po asfalcie. oboje zostaliśmy zawiezieni do szpitali. Pilnie poszukuje świadków tego zdarzenia. kom.505355976.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 21:12
QTASS napisał:
Posłuchajcie co gada ta głupia baba : "nagle niespodziewanie ulicą najechał motor" dobre, ha ha ha stara klępo, niespodziewanie to by było jakby wjechał na chodnik i uderzył w tą ławeczkę na której siedziałaś.
A tak na poważnie to czy ktoś wie jaki jest stan motocyklisty?

hehehe ta pani uczyła polskiego w mojej podstawówce a nie potraafi się wysłowic:)
Avatar
siostrzyczka.w / 30 czerwca 2010 o 15:31
Trzymaj sie Braciszku i wracaj do zdrowia
i następnym razem uważaj na deb***i co myślą ze są super i nie wiedza co może się stać ..
aa w ogole to nie chce mi sie komentować tej babki i wszystkich co mówią ze motocykliści są deb***ami. siedźcie sobie w domu i patrzcie się w kolorowe obrazki w tv.wrzucając na innych
Avatar
bykodziko / 30 czerwca 2010 o 10:51
NIE CHODZI O TO ILE WYCIĄGA NA DWÓJCE BO NIE CIĄGNĄŁ JEJ WYSOKO I NIE TŁUMACZ MI ILE MOTOCYKL WYCIĄGA .CHŁOPAK NORMALNIE RUSZYŁ ZARAZ DWA ZAPIĄŁ I BUM.HUK DUŻY BO WKOŁO BUDYNKI ..
NAJBARDZIEJ WKUR... WYPOWIEDZI PANI MOHEROWEJ EXPERT I TEN DRUGI CO PO HUKU PRĘDKOŚĆ OCENIA...KTO BYŁ TO WIDZIAŁ ŻE CHŁOPAK SZYBKO NIE JECHAŁ. ALE ŻE TEN JEŁOP WYMUSIŁ PIERWSZEŃSTWO TO KURDE POZAPOMINALI W CHU.. WSZYSCY. NAWET je***Y NIE PODSZEDŁ NIE SPYTAŁ CZY COŚ MU SIĘ STAŁO CZY ŻYJE W OGÓLE.
Avatar
... / 29 czerwca 2010 o 23:13
QTASS napisał:
Posłuchajcie co gada ta głupia baba : "nagle niespodziewanie ulicą najechał motor" dobre, ha ha ha stara klępo, niespodziewanie to by było jakby wjechał na chodnik i uderzył w tą ławeczkę na której siedziałaś.
A tak na poważnie to czy ktoś wie jaki jest stan motocyklisty?

stan niby wporządku jedynie reki nie czuje... miejmy nadzieje ze będzie wszystko dobrze... lezy w szpitalu jak narazie i nie wiem kiedy go wypuszczą