Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 listopada 2010 r.
15:11
Edytuj ten wpis

Wypadek na Zana. Samochód wjechał w motocykl

Autor: Zdjęcie autora aa łm
0 7 A A

Przy ul. Zana osobowa skoda uderzyła w motocykl. Do szpitala trafiła jedna osoba.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło około godz. 15 niedaleko wjazdu na parking przy hali Globus. Według relacji świadków kierowca skody uderzył w tył stojącego w korku motocykla. Motocyklista upadł na ziemię. Zabrała go karetka.

Jeden pas ruchu w stronę ZUS jest zablokowany.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MuadiM / 11 listopada 2010 o 22:29
Stop pijanym kierowcom! Uważam,że pijanego kierowcę powinno się karać dla przykładu,za głupotę i za to,że mógł doprowadzić do jeszcze straszniejszego wypadku. Pijanych kierowców należy karać surowo,bardzo surowo. Ten przykład-jaka głupota tego winnego,pijanego. Żal.
Avatar
Neska / 11 listopada 2010 o 11:00
Niestety, motocyklista wylądował w szpitalu, kierowca, który spowodował wypadek był pijany.
Avatar
belzebub / 11 listopada 2010 o 08:24
[quote name='gość' timestamp='1289430617' post='378131']
Aby motocykliście nic nie było, sam jeżdżę na moto od niedawna,[...]
[/quote]

Poświęcasz się człowieku słusznej sprawie! Szkoda tylko, że bezskutecznie.
Avatar
gość / 11 listopada 2010 o 00:10
Aby motocykliście nic nie było, sam jeżdżę na moto od niedawna, jednak podczas pierwszego wypadu na miasto spotkałem się z przypadkami chamstwa w stosunku do motocyklistów, niektórzy kierowcy osobówek nie mogą znieść myśli że ktoś może ominąć bezproblemowo korek w którym oni stoją i to powoduje uprzedzenia, niechęć i agresję w stosunku do motocyklistów.
Avatar
twoja stara / 10 listopada 2010 o 20:52
Skąd ja to znam? W doświadczenie mam to wpisane dwa razy i oba w przypadku kiedy ustępowałem pierwszeństwa. Za każdym razem sprawca tłumaczył się tak samo: "myślałem, że pojedziesz, przecież motory jeżdżą szybko". Facepalm!
Avatar
patrol / 10 listopada 2010 o 19:24
Jestem kierowcą,niestety nie motocykla tylko osobówki i mam swoje osobiste zdanie na temat kierowców motocykli,otóż sporo z tych ludzi traktuje jazdę jednośladem jako pasję(oczywiście w granicach rozsądku),bywają też pasjonaci jazdy samochodem osobowym,którzy o tejże jeździe nie mają zielonego pojęcia-T.zw niedzielni kierowcy którzy trzymają samochody w garażach i jeżdżą tylko w niedzielę do kościoła,albo w odwiedziny do teściów,do kierowców motocykli nic nie mam i mimo ze moja tablica rejestracyjna to LSW to piszę tu z pełną odpowiedzialnością,że niejeden kierowca z Lublina mógłby się wiele nauczyć,choć nie jestem żadnym orłem i też zdarza mi się łamać przepisy lub też zagapić..osobówki motocykle 1:1
Jestem kierowcą,niestety nie motocykla tylko osobówki i mam swoje osobiste zdanie na temat kierowców motocykli,otóż sporo z tych ludzi traktuje jazdę jednośladem jako pasję(oczywiście w granicach rozsądku),bywają też pasjonaci jazdy samochodem osobowym,którzy o tejże jeździe nie mają zielonego pojęcia-T.zw niedzielni kierowcy którzy trzymają samochody w garażach i jeżdżą tylko w niedzielę do kościoła,albo w odwiedziny do teściów,do kierowców motocykli nic nie mam i mimo ze moja tablica rejestracyjna to LSW to piszę tu z pełną odpowiedzialnoś... rozwiń
Avatar
Pewien / 10 listopada 2010 o 17:19
Tak to narzekają, że motocykliści jeżdżą jak wariaci i pojawiaja się "z nikąd"... Ale jak stoją to i tak ktoś w nich przypieprzy.
Szybkiego powrotu do zdrowia!
Avatar
MuadiM / 11 listopada 2010 o 22:29
Stop pijanym kierowcom! Uważam,że pijanego kierowcę powinno się karać dla przykładu,za głupotę i za to,że mógł doprowadzić do jeszcze straszniejszego wypadku. Pijanych kierowców należy karać surowo,bardzo surowo. Ten przykład-jaka głupota tego winnego,pijanego. Żal.
Avatar
Neska / 11 listopada 2010 o 11:00
Niestety, motocyklista wylądował w szpitalu, kierowca, który spowodował wypadek był pijany.
Avatar
belzebub / 11 listopada 2010 o 08:24
[quote name='gość' timestamp='1289430617' post='378131']
Aby motocykliście nic nie było, sam jeżdżę na moto od niedawna,[...]
[/quote]

Poświęcasz się człowieku słusznej sprawie! Szkoda tylko, że bezskutecznie.
Avatar
gość / 11 listopada 2010 o 00:10
Aby motocykliście nic nie było, sam jeżdżę na moto od niedawna, jednak podczas pierwszego wypadu na miasto spotkałem się z przypadkami chamstwa w stosunku do motocyklistów, niektórzy kierowcy osobówek nie mogą znieść myśli że ktoś może ominąć bezproblemowo korek w którym oni stoją i to powoduje uprzedzenia, niechęć i agresję w stosunku do motocyklistów.
Avatar
twoja stara / 10 listopada 2010 o 20:52
Skąd ja to znam? W doświadczenie mam to wpisane dwa razy i oba w przypadku kiedy ustępowałem pierwszeństwa. Za każdym razem sprawca tłumaczył się tak samo: "myślałem, że pojedziesz, przecież motory jeżdżą szybko". Facepalm!
Avatar
patrol / 10 listopada 2010 o 19:24
Jestem kierowcą,niestety nie motocykla tylko osobówki i mam swoje osobiste zdanie na temat kierowców motocykli,otóż sporo z tych ludzi traktuje jazdę jednośladem jako pasję(oczywiście w granicach rozsądku),bywają też pasjonaci jazdy samochodem osobowym,którzy o tejże jeździe nie mają zielonego pojęcia-T.zw niedzielni kierowcy którzy trzymają samochody w garażach i jeżdżą tylko w niedzielę do kościoła,albo w odwiedziny do teściów,do kierowców motocykli nic nie mam i mimo ze moja tablica rejestracyjna to LSW to piszę tu z pełną odpowiedzialnością,że niejeden kierowca z Lublina mógłby się wiele nauczyć,choć nie jestem żadnym orłem i też zdarza mi się łamać przepisy lub też zagapić..osobówki motocykle 1:1
Jestem kierowcą,niestety nie motocykla tylko osobówki i mam swoje osobiste zdanie na temat kierowców motocykli,otóż sporo z tych ludzi traktuje jazdę jednośladem jako pasję(oczywiście w granicach rozsądku),bywają też pasjonaci jazdy samochodem osobowym,którzy o tejże jeździe nie mają zielonego pojęcia-T.zw niedzielni kierowcy którzy trzymają samochody w garażach i jeżdżą tylko w niedzielę do kościoła,albo w odwiedziny do teściów,do kierowców motocykli nic nie mam i mimo ze moja tablica rejestracyjna to LSW to piszę tu z pełną odpowiedzialnoś... rozwiń
Avatar
Pewien / 10 listopada 2010 o 17:19
Tak to narzekają, że motocykliści jeżdżą jak wariaci i pojawiaja się "z nikąd"... Ale jak stoją to i tak ktoś w nich przypieprzy.
Szybkiego powrotu do zdrowia!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na Park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na Park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 0

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 0

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 2

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?