Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2013 r.
11:53
Edytuj ten wpis

Wypadek w Bychawce: Samochód spadł z nasypu, zginęła 33-letnia kobieta

Autor: Zdjęcie autora łm
0 34 A A
Wypadek w Bychawce
Wypadek w Bychawce

33-letnia kobieta zginęła w poniedziałek rano w tragicznym wypadku w miejscowości Bychawka Pierwsza (pow. lubelski)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło po godz. 8.

Citroen picasso, którym kierowała kobieta najpierw uderzył w słup, a później dachując spadł z 3-metrowego nasypu. 33-letnia mieszkanka gminy Strzyżewice zginęła na miejscu.

- Apelujemy o ostrożność, cierpliwość i dostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa - informuje asp. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Aga / 4 stycznia 2014 o 22:50

Bardzo wspaniała osoba,sympatyczna ,uczynna,miła,znałam ją bardzo długo....została dwójka małych dzieci....brak mi słów....ciężko uwierzyć że jej już nie ma:( spoczywaj w pokoju Basieńko kochana... :(

Avatar
BasiaK / 26 grudnia 2013 o 19:08

Basia odeszła od nas tak nagle, pozostawiając smutek, wielki żal i rozdarte serce matki, dzieci, męża oraz najbliższej rodziny.

Trudno znaleźć słowa pociechy gdy z oczu płyną łzy, a serce łka z bólu, który tylko czas może złagodzić.

Łączę się jedynie w tym ogromnym smutku razem z Tobą i Najbliższymi.

Avatar
zaq / 26 grudnia 2013 o 13:07

Pogrzeb odbedzie się 28.12.2013 w kościele parafialnym w Bychawce o godz 12;00. Pieniadze z tacy trafią do dzieci ś.p Barbary. 

Avatar
Gość / 25 grudnia 2013 o 18:29

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/polozenietel
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.

Avatar
ccc / 24 grudnia 2013 o 11:46

głupie jednostki eliminuja sie same

sam jestes poje***a jednostka

Avatar
Gość / 24 grudnia 2013 o 10:35

Mechanik. Prymitywność Twojego wpisu jest trudna do określenia słowami człowieka cywilizowanego. Polecam Ci zgłoszenie się na leczenie psychiatryczne, bo tylko lekarz może probować Ci pomóc. Swoim paszkiwilem obrażasz pamięć osoby która była bliska wielu ludziom.Pokój Jej Duszy. 

Oczywiście chodziło mi o wpis delikwenta NASYP-mechanik popieram Twój (nasz )punkt widzenia.

Avatar
Sławek / 24 grudnia 2013 o 10:31

Mechanik. Prymitywność Twojego wpisu jest trudna do określenia słowami człowieka cywilizowanego. Polecam Ci zgłoszenie się na leczenie psychiatryczne, bo tylko lekarz może probować Ci pomóc. Swoim paszkiwilem obrażasz pamięć osoby która była bliska wielu ludziom.Pokój Jej Duszy. 

Avatar
Collabo / 24 grudnia 2013 o 08:57

Barieki powinny być w przynajmniej w dwóch miejscach. W miejscu wypadku i kilkaset metrów dalej nasyp nie ma już 3 metrów ale z 15 - tam droga przecina głęboką dolinę.

Avatar
mko / 24 grudnia 2013 o 06:57
Znałam Basię, jeździła od dawna, ostrożnie, nie brakowało jej doświadczenia. Mmieli wyjeżdżać na święta, jeszcze cos chciała załatwić przed wyjazdem. Pewnie trochę za szybko, może jej jakiś pies wyskoczył... Śliczna, sympatyczna dziewczyna, dwoje małych dzieci.... Tragedia
Avatar
mechanik / 24 grudnia 2013 o 06:48

baby na tory !! baby do garów !! tak  smutno kończą się wyczyny pań,które nigdy nie powinny siadać za kółkiem!! pisałem, mówiłem:do garów , do patelni, do zlewu!! one nic, będą jeszcze mistrzyniami F1 !! nasyp wybił tej pani mrzonki o motoryzacji!!

no ty durny jesteś czy tylko takiego udajesz?  rozbawiłeś mnie do łez- wysyłasz kobiety do garów a sam pewnie jesteś jednym z tych ciot drogowych,którym się wydaje że są panami na drogach.pomyśl trochę ,przyczyn wypadku mogło być wiele,tego nie wiesz.?Znam kobiety dla których motoryzacja nie ma żadnych tajemnic i panów nie mających bladego pojęcia  . pozdrawiam.

no ty durny jesteś czy tylko takiego udajesz?  rozbawiłeś mnie do łez- wysyłasz kobiety do garów a sam pewnie jesteś jednym z tych ciot drogowych,którym się wydaje że są panami na drogach.pomyśl trochę ,przyczyn wypadku mogło być wiele,tego nie wiesz.?Znam kobiety dla których motoryzacja nie ma żadnych tajemnic i panów nie mających bladego pojęcia  . pozdrawiam.

rozwiń
Avatar
Aga / 4 stycznia 2014 o 22:50

Bardzo wspaniała osoba,sympatyczna ,uczynna,miła,znałam ją bardzo długo....została dwójka małych dzieci....brak mi słów....ciężko uwierzyć że jej już nie ma:( spoczywaj w pokoju Basieńko kochana... :(

Avatar
BasiaK / 26 grudnia 2013 o 19:08

Basia odeszła od nas tak nagle, pozostawiając smutek, wielki żal i rozdarte serce matki, dzieci, męża oraz najbliższej rodziny.

Trudno znaleźć słowa pociechy gdy z oczu płyną łzy, a serce łka z bólu, który tylko czas może złagodzić.

Łączę się jedynie w tym ogromnym smutku razem z Tobą i Najbliższymi.

Avatar
zaq / 26 grudnia 2013 o 13:07

Pogrzeb odbedzie się 28.12.2013 w kościele parafialnym w Bychawce o godz 12;00. Pieniadze z tacy trafią do dzieci ś.p Barbary. 

Avatar
Gość / 25 grudnia 2013 o 18:29

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/polozenietel
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.

Avatar
ccc / 24 grudnia 2013 o 11:46

głupie jednostki eliminuja sie same

sam jestes poje***a jednostka

Avatar
Gość / 24 grudnia 2013 o 10:35

Mechanik. Prymitywność Twojego wpisu jest trudna do określenia słowami człowieka cywilizowanego. Polecam Ci zgłoszenie się na leczenie psychiatryczne, bo tylko lekarz może probować Ci pomóc. Swoim paszkiwilem obrażasz pamięć osoby która była bliska wielu ludziom.Pokój Jej Duszy. 

Oczywiście chodziło mi o wpis delikwenta NASYP-mechanik popieram Twój (nasz )punkt widzenia.

Avatar
Sławek / 24 grudnia 2013 o 10:31

Mechanik. Prymitywność Twojego wpisu jest trudna do określenia słowami człowieka cywilizowanego. Polecam Ci zgłoszenie się na leczenie psychiatryczne, bo tylko lekarz może probować Ci pomóc. Swoim paszkiwilem obrażasz pamięć osoby która była bliska wielu ludziom.Pokój Jej Duszy. 

Avatar
Collabo / 24 grudnia 2013 o 08:57

Barieki powinny być w przynajmniej w dwóch miejscach. W miejscu wypadku i kilkaset metrów dalej nasyp nie ma już 3 metrów ale z 15 - tam droga przecina głęboką dolinę.

Avatar
mko / 24 grudnia 2013 o 06:57
Znałam Basię, jeździła od dawna, ostrożnie, nie brakowało jej doświadczenia. Mmieli wyjeżdżać na święta, jeszcze cos chciała załatwić przed wyjazdem. Pewnie trochę za szybko, może jej jakiś pies wyskoczył... Śliczna, sympatyczna dziewczyna, dwoje małych dzieci.... Tragedia
Avatar
mechanik / 24 grudnia 2013 o 06:48

baby na tory !! baby do garów !! tak  smutno kończą się wyczyny pań,które nigdy nie powinny siadać za kółkiem!! pisałem, mówiłem:do garów , do patelni, do zlewu!! one nic, będą jeszcze mistrzyniami F1 !! nasyp wybił tej pani mrzonki o motoryzacji!!

no ty durny jesteś czy tylko takiego udajesz?  rozbawiłeś mnie do łez- wysyłasz kobiety do garów a sam pewnie jesteś jednym z tych ciot drogowych,którym się wydaje że są panami na drogach.pomyśl trochę ,przyczyn wypadku mogło być wiele,tego nie wiesz.?Znam kobiety dla których motoryzacja nie ma żadnych tajemnic i panów nie mających bladego pojęcia  . pozdrawiam.

no ty durny jesteś czy tylko takiego udajesz?  rozbawiłeś mnie do łez- wysyłasz kobiety do garów a sam pewnie jesteś jednym z tych ciot drogowych,którym się wydaje że są panami na drogach.pomyśl trochę ,przyczyn wypadku mogło być wiele,tego nie wiesz.?Znam kobiety dla których motoryzacja nie ma żadnych tajemnic i panów nie mających bladego pojęcia  . pozdrawiam.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 238 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!