Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 grudnia 2013 r.
21:04
Edytuj ten wpis

Wypadek w Płouszowicach. Kierowca pędził 140 km/h, nie żyje (wideo)

0 30 A A
Wypadek w Płouszowicach (Łukasz Minkiewicz)
Wypadek w Płouszowicach (Łukasz Minkiewicz)

32-letni kierowca zginął w wypadku, do którego doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Płouszowice na drodze wojewódzkiej nr 830.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rks / 19 grudnia 2013 o 10:53

ja mam

Avatar
LIDKA / 18 grudnia 2013 o 19:09

UBOLEWAM NAD WSZELKIMI  WPISAMI,ZRESZTĄ BZDURNYMI!

nIKT Z WAS NIE MA POJĘCIA CO BYLO PRZYCZYNĄ WYPADKU,AKURAT TEGO WYPADKU!!!!!!

Avatar
Dorotea / 15 grudnia 2013 o 00:43

No i bardzo dobrze - selekcja naturalna zadziałała i dzięki temu będzie odrobinkę bezpieczniej na drogach!

W każdym razie ten półgłówek nikogo już nie zabije!

Avatar
rks / 14 grudnia 2013 o 23:29

Kolego, co to za szkoła ? Bo chyba nie jakaś elitarna... Nałenczowa? To aż razi w oczy :)

a ja Wam powiem czemu ludzie tak jeżdzą... też tak jeździłem swego czasu (mój rekord to 12 min z Nałęczowa do Lublina) ... prosta odpowiedź, DLA ADRENALINNY! teraz jestem troche starszy i aktualnie na tej trasie nie przekraczam 90km/h... a jak widze takich "zje**ów" którzy mnie wyprzedzają że ledwo jestem w stanie zwórcić uwagę na rejestrację to tylko modlę się o to żeby jak coś to zabili siebie a nie niewinnych ludzi... pewnie i tak samo o mnie ktoś myślał 5 lat temu ale to już jest za mną.

pozdrawiam wszystkich normalnie

Kolego, co to za szkoła ? Bo chyba nie jakaś elitarna... Nałenczowa? To aż razi w oczy :)

a ja Wam powiem czemu ludzie tak jeżdzą... też tak jeździłem swego czasu (mój rekord to 12 min z Nałęczowa do Lublina) ... prosta odpowiedź, DLA ADRENALINNY! teraz jestem troche starszy i aktualnie na tej trasie nie przekraczam 90km/h... a jak widze takich "zje**ów" którzy mnie wyprzedzają że ledwo jestem w stanie zwórcić uwagę na rejestrację to tylko modlę się o to żeby jak coś to zabili siebie a nie niewinnych ludzi... pewnie i tak samo o m... rozwiń

Avatar
Gabiii / 14 grudnia 2013 o 14:02

Ludzie prosze wolniej jechac. Gdzie się wam śpieszy ? To jest wąska szosa . Jak zwykle tam przyśpieszają osoby a pozniej właśnie są takie  efekty . Ja mieszkam w strone Nałeńczowa i jak wracam ze szkołyz Lublina na strony Nałenczowa  to się boje  bo  jada wariaty.

Avatar
świadek / 14 grudnia 2013 o 13:35

FILM z tego wypadku

Avatar
IZA / 14 grudnia 2013 o 13:11

Po co się śpieszyć!!? Czasem lepiej 3 minuty później niż cale, a jeszcze takie osoby mogą pozabijać inne na drogach,

Avatar
Anna / 13 grudnia 2013 o 16:56

Jestem z lublina ale pracuje w nałęczowie codziennie wracam wieczorami do domu , i widzę co się dzieje na tej drodze jest tragedia i pytanie gdzie jest ta śmieszna policja lub jakiś radar może to by kogoś uspokoiło do takich jazd!!!4 dni temu też pewnie bym tak skończyła gdyby nie moja intuicja!!!!! także policja weź się w końcu do roboty!!!!!!!wczoraj widziałam tą tragedie kierowcy jeździjcie normalnie.....nie odbierajcie niewinnym ludziom życia!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Avatar
jacek / 13 grudnia 2013 o 14:21

Weźcie wszyscy koło i jeb***ie się w czoło. Znawcy. Stało się po co te wszystkie hejty, jeśli zawinił, zapłacił najwyższą cenę on sam. Nikt nie wie jak było, napewno przy 140 ta skoda by tak nie wyglądała, i nie przemieściła by się "kilkanaście metrów" a set metrów.  Świeć Panie nad Jego Duszą! 

Oczywiście mądralo, jechał 80, prawda?

A jeśli rzeczywiście jechał po pijaku, to dobrze, że się wyeliminował zanim by pozabijał niewinnych ludzi - i tyle!
No chyba, że wypadek spowodowała usterka samochodu lub np. atak epilepsji kierowcy - wtedy co innego. Poczekajmy więc na oficjalne wyniki śledztwa co do prędkości, stanu kierowcy i przyczyny wypadku.

Oczywiście mądralo, jechał 80, prawda?

A jeśli rzeczywiście jechał po pijaku, to dobrze, że się wyeliminował zanim by pozabijał niewinnych ludzi - i tyle!
No chyba, że wypadek spowodowała usterka samochodu lub np. atak epilepsji kierowcy - wtedy co innego. Poczekajmy więc na oficjalne wyniki śledztwa co do prędkości, stanu kierowcy i przyczyny wypadku.

rozwiń
Avatar
Robert / 13 grudnia 2013 o 13:09

W całych Płouszowicach jest ogranicznie do 50km/h. Tylko jakos jeszcze nigdy nie widziałem tam Policji, która by ten zakaz wprowadziła w życie. Może dlatego że rejon policji do chyba Lubartów albo Niemce. Tam nawet jak sie jedzie koło 60-70 km/h yo i tak znajdzie się taki cwaniak co chce całą kolumnę wyprzedzić.

Avatar
rks / 19 grudnia 2013 o 10:53

ja mam

Avatar
LIDKA / 18 grudnia 2013 o 19:09

UBOLEWAM NAD WSZELKIMI  WPISAMI,ZRESZTĄ BZDURNYMI!

nIKT Z WAS NIE MA POJĘCIA CO BYLO PRZYCZYNĄ WYPADKU,AKURAT TEGO WYPADKU!!!!!!

Avatar
Dorotea / 15 grudnia 2013 o 00:43

No i bardzo dobrze - selekcja naturalna zadziałała i dzięki temu będzie odrobinkę bezpieczniej na drogach!

W każdym razie ten półgłówek nikogo już nie zabije!

Avatar
rks / 14 grudnia 2013 o 23:29

Kolego, co to za szkoła ? Bo chyba nie jakaś elitarna... Nałenczowa? To aż razi w oczy :)

a ja Wam powiem czemu ludzie tak jeżdzą... też tak jeździłem swego czasu (mój rekord to 12 min z Nałęczowa do Lublina) ... prosta odpowiedź, DLA ADRENALINNY! teraz jestem troche starszy i aktualnie na tej trasie nie przekraczam 90km/h... a jak widze takich "zje**ów" którzy mnie wyprzedzają że ledwo jestem w stanie zwórcić uwagę na rejestrację to tylko modlę się o to żeby jak coś to zabili siebie a nie niewinnych ludzi... pewnie i tak samo o mnie ktoś myślał 5 lat temu ale to już jest za mną.

pozdrawiam wszystkich normalnie

Kolego, co to za szkoła ? Bo chyba nie jakaś elitarna... Nałenczowa? To aż razi w oczy :)

a ja Wam powiem czemu ludzie tak jeżdzą... też tak jeździłem swego czasu (mój rekord to 12 min z Nałęczowa do Lublina) ... prosta odpowiedź, DLA ADRENALINNY! teraz jestem troche starszy i aktualnie na tej trasie nie przekraczam 90km/h... a jak widze takich "zje**ów" którzy mnie wyprzedzają że ledwo jestem w stanie zwórcić uwagę na rejestrację to tylko modlę się o to żeby jak coś to zabili siebie a nie niewinnych ludzi... pewnie i tak samo o m... rozwiń

Avatar
Gabiii / 14 grudnia 2013 o 14:02

Ludzie prosze wolniej jechac. Gdzie się wam śpieszy ? To jest wąska szosa . Jak zwykle tam przyśpieszają osoby a pozniej właśnie są takie  efekty . Ja mieszkam w strone Nałeńczowa i jak wracam ze szkołyz Lublina na strony Nałenczowa  to się boje  bo  jada wariaty.

Avatar
świadek / 14 grudnia 2013 o 13:35

FILM z tego wypadku

Avatar
IZA / 14 grudnia 2013 o 13:11

Po co się śpieszyć!!? Czasem lepiej 3 minuty później niż cale, a jeszcze takie osoby mogą pozabijać inne na drogach,

Avatar
Anna / 13 grudnia 2013 o 16:56

Jestem z lublina ale pracuje w nałęczowie codziennie wracam wieczorami do domu , i widzę co się dzieje na tej drodze jest tragedia i pytanie gdzie jest ta śmieszna policja lub jakiś radar może to by kogoś uspokoiło do takich jazd!!!4 dni temu też pewnie bym tak skończyła gdyby nie moja intuicja!!!!! także policja weź się w końcu do roboty!!!!!!!wczoraj widziałam tą tragedie kierowcy jeździjcie normalnie.....nie odbierajcie niewinnym ludziom życia!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Avatar
jacek / 13 grudnia 2013 o 14:21

Weźcie wszyscy koło i jeb***ie się w czoło. Znawcy. Stało się po co te wszystkie hejty, jeśli zawinił, zapłacił najwyższą cenę on sam. Nikt nie wie jak było, napewno przy 140 ta skoda by tak nie wyglądała, i nie przemieściła by się "kilkanaście metrów" a set metrów.  Świeć Panie nad Jego Duszą! 

Oczywiście mądralo, jechał 80, prawda?

A jeśli rzeczywiście jechał po pijaku, to dobrze, że się wyeliminował zanim by pozabijał niewinnych ludzi - i tyle!
No chyba, że wypadek spowodowała usterka samochodu lub np. atak epilepsji kierowcy - wtedy co innego. Poczekajmy więc na oficjalne wyniki śledztwa co do prędkości, stanu kierowcy i przyczyny wypadku.

Oczywiście mądralo, jechał 80, prawda?

A jeśli rzeczywiście jechał po pijaku, to dobrze, że się wyeliminował zanim by pozabijał niewinnych ludzi - i tyle!
No chyba, że wypadek spowodowała usterka samochodu lub np. atak epilepsji kierowcy - wtedy co innego. Poczekajmy więc na oficjalne wyniki śledztwa co do prędkości, stanu kierowcy i przyczyny wypadku.

rozwiń
Avatar
Robert / 13 grudnia 2013 o 13:09

W całych Płouszowicach jest ogranicznie do 50km/h. Tylko jakos jeszcze nigdy nie widziałem tam Policji, która by ten zakaz wprowadziła w życie. Może dlatego że rejon policji do chyba Lubartów albo Niemce. Tam nawet jak sie jedzie koło 60-70 km/h yo i tak znajdzie się taki cwaniak co chce całą kolumnę wyprzedzić.

Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 2

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 11

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 3

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 1 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 1 8

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 3

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 7

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!