Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 marca 2013 r.
13:25
Edytuj ten wpis

Wyrzuceni dziennikarze Radia Centrum odpowiadają: "Wykradli nagranie, by zaszkodzić uczelni"

Autor: Zdjęcie autora łm
0 28 A A
Radio Centrum
Radio Centrum

Dwaj dziennikarze Radia Centrum, których wyrzucono za wulgarne nagranie poniżające kandydata do pracy, twierdzą że padli ofiarą "kłamstwa i brudnej gry" byłych współpracowników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bartosz Filipowicz i Adrian Górny napisali do naszej redakcji maila. Odnoszą się do dzisiejszego artykułu Dziennika Wschodniego: "Skandal w Radiu Centrum. Dwaj dziennikarze wyrzuceni za wulgarne nagranie"

Dziennikarze bronią swojego szefa. Piszą, że redaktor naczelny radia Maciej Lachowicz nic nie wiedział o nagraniu. Według nich wyciekło, bo zostało wykradzione z prywatnych nośników danych i przesłane mediom oraz władzom uczelni.

O "kradzież" obwiniają byłych współpracowników Radia Centrum, którzy - jak piszą Filipowicz i Górny - "chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi".

Posłuchaj nagrania

http://pliki.dziennikwschodni.pl.s3.amazonaws.com/muzyka/centrum.mp3

Dziennikarze przepraszają

My niżej podpisani, chcemy przeprosić wszystkich, którzy poczuli się urażeni w związku z dotyczącą nas sprawą, opisaną w lubelskich mediach. Niewybredny żart, którego jesteśmy autorami, nie miał na celu godzić w czyjąkolwiek osobę, przekonania, poglądy. W szczególności chcemy publicznie przeprosić osobę, która w nagraniu odpowiadała na nasze pytania. Sprawa między nami została wcześniej wyjaśniona osobiście i potraktowana jako wygłup, żart sytuacyjny, wewnątrz grupy. Nie wpłynęło to w żaden sposób negatywnie na nasze relacje.

Był to incydent, który wcześniej nie miał miejsca w redakcjach Radia Centrum. ZAPRZECZAMY, że - tak jak zostało to podane przez media, cytujące anonimowe źródło - ktokolwiek wykorzystywał inne nagrania do podobnych celów. Owe nagranie nie zostało nigdy upublicznione, do czasu, gdy wypłynęło na łamach lubelskich mediów. Wobec tego nieprawdą jest również, jakoby red. Naczelny Radia Centrum Maciej Lachowicz posiadał jakąkolwiek wiedzę na ten temat. W tym miejscu chcielibyśmy publicznie przeprosić również jego osobę oraz całą społeczność Radia Centrum, jego słuchaczy i Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej.

Ponieśliśmy daleko idące konsekwencje naszego zachowania. Chcemy jeszcze raz wyrazić pełne ubolewanie nad faktem, że wewnątrzgrupowy żart został upubliczniony i przedstawiony przez lubelskie media w sposób oczerniający niewinne osoby i instytucje (redaktor naczelny, Radio, UMCS). Ubolewamy jednocześnie, że informacja podana przez anonimowe źródło, chcące zaszkodzić w/w instytucjom, która zawierała kłamstwa, została przekazana do publicznej wiadomości bez uprzedniej weryfikacji sprawy.

Jeszcze raz przepraszamy i prosimy o wzięcie pod uwagę naszego głosu w zaistniałej sytuacji.
Adrian Górny i Bartosz Filipowicz

"Brudna gra byłych współpracowników"

Chcielibyśmy odnieść się do artykułu nt. "skandalu" w Radiu Centrum.

Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum. Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów. Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak to napisano w materiale - ten plik "bawić".

Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi. Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni, który publikuje artykuły bez uprzedniej weryfikacji.

Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej. (w mailu do Was, autor podaje, że były to również konferencje, wywiady etc.)

Bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę naszego głosu w całej sprawie.

Z poważaniem,
Bartosz Filipowicz i Adrian Górny


Przeczytaj fragmenty wulgarnego nagrania

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Hys / 26 czerwca 2013 o 15:20

"Postępowi" dziennikarze Radia Centrum wyszydzający wszelkie teorie spiskowe twierdzą że... PADLI OFIARĄ SPISKU :D

Jestem pewien że tacy półprofesjonaliści jak ci dwaj szybko znajdą nową posadę... w radiowęźle na jakimś squacie albo w jakimś innym RMF-ie  :D  :D  :D

A twierdzeniem że naczelny jest niewinny bo nie miał pojęcia co się dzieje w redakcji jeszcze pardziej go pogrążacie.

Fakty są takie że zwolnienia i zatrudnienie spadochroniarza z radia BZDET Centrum  zawdzięcza wyłącznie tym pseudodziennikarzom.

"Postępowi" dziennikarze Radia Centrum wyszydzający wszelkie teorie spiskowe twierdzą że... PADLI OFIARĄ SPISKU :D

Jestem pewien że tacy półprofesjonaliści jak ci dwaj szybko znajdą nową posadę... w radiowęźle na jakimś squacie albo w jakimś innym RMF-ie  :D  :D  :D

A twierdzeniem że naczelny jest niewinny bo nie miał pojęcia co się dzieje w redakcji jeszcze pardziej go pogrążacie.

Fakty są takie że zwolnienia i zatrudnienie spadochroniarza z radia BZDET Centrum&... rozwiń

Avatar
SkinheadBlackMetal / 20 marca 2013 o 12:46
[quote name='Inge' timestamp='1363710455' post='747221']
Porównujesz dwie zupełnie różne sprawy. Wojewódzki i Figurski upublicznili swoje nagranie w ogólnokrajowej stacji radiowej i zrobili to celowo po to, by wywołać kontrowersje, więc ich tłumaczenie, że kogoś publicznie obrazili i upokorzyli niechcący jest rzeczywiście pozbawione sensu. Pracownicy radia Centrum natomiast zrobili głupi żart, by rozbawić kolegę lub dwóch, ich nagranie nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego i tym samym wyrządzić komukolwiek krzywdy. Nie przeczę, że zachowali się źle, ale na pewno nie tak skandalicznie jak Wojewódzki i Figurski. Zostali ukarani i przyjęli to z pokorą. Dobrze, że przyznali się do winy i przeprosili, jak również stanęli w obronie radia, które - bądź co bądź - nie jest niczemu winne.
[/quote]

W kwestii ogólnopolskości - Radio Centrum słuchane w internecie może docierać do odbiorcy w całym kraju. Rozgłośnia lubelska, ale poprzez internet słuchałem jej i w rodzinnych Kielcach.
[quote name='Inge' timestamp='1363710455' post='747221']
Porównujesz dwie zupełnie różne sprawy. Wojewódzki i Figurski upublicznili swoje nagranie w ogólnokrajowej stacji radiowej i zrobili to celowo po to, by wywołać kontrowersje, więc ich tłumaczenie, że kogoś publicznie obrazili i upokorzyli niechcący jest rzeczywiście pozbawione sensu. Pracownicy radia Centrum natomiast zrobili głupi żart, by rozbawić kolegę lub dwóch, ich nagranie nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego i tym samym wyrządzić komukolwiek kr... rozwiń
Avatar
SkinheadBlackMetal / 20 marca 2013 o 12:45
[quote name='frt' timestamp='1363709328' post='747215']
"Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum.
Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów.
Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak to napisano w materiale - ten plik "bawić".
Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi.
Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni, który publikuje artykuły bez uprzedniej weryfikacji.
Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej.

"p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego" ... mowa-trawa, ci dwaj trzęsą dupami przed dalszymi konsekwencjami i rozlaniem się afery po mediach, i tyle.

[i]"Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi" [/i] ... klasyczne teksty, rzucane przez skompromitowanych facecików (tak jak w gierkach politycznych z ul. Wiejskiej"

"Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej" ... a co macie robić w tej kloacznej sytuacji ? Tylko zaprzeczać.

"Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni" .... kto za tym wszystkim stoi ? Może Mossad albo CIA.
[/quote]

Cokolwiek tam miało miejsce, widać jaki tam porządek panuje. Nawet jeśli nagranie wykradziono, tym gorzej dla reputacji rozgłośni.
[quote name='frt' timestamp='1363709328' post='747215']
"Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum.
Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów.
Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak... rozwiń
Avatar
MDNA / 19 marca 2013 o 17:31
@frt A nie przyszło Ci do głowy, że być może oni mówią prawdę? Wiem, że to rzadko spotykane w dzisiejszych czasach, ale zdarza się. Nie oceniajmy innych według swojej miary.
Avatar
Inge / 19 marca 2013 o 17:27
[quote name='SkinheadBlackMetal' timestamp='1363694725' post='747061']
Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukrainek na antenie Eski Rock. Wojewódzki i Figurski też się podobnie tłumaczyli, że nie chcieli zaszkodzić itd. Co z tego? Swojego zrobili. Była akcja, była reakcja. Szkoda tylko że Wojewódzkiego jakimś cudem oszczędzili i dalej bryluje a antenie.
[/quote]

Porównujesz dwie zupełnie różne sprawy. Wojewódzki i Figurski upublicznili swoje nagranie w ogólnokrajowej stacji radiowej i zrobili to celowo po to, by wywołać kontrowersje, więc ich tłumaczenie, że kogoś publicznie obrazili i upokorzyli niechcący jest rzeczywiście pozbawione sensu. Pracownicy radia Centrum natomiast zrobili głupi żart, by rozbawić kolegę lub dwóch, ich nagranie nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego i tym samym wyrządzić komukolwiek krzywdy. Nie przeczę, że zachowali się źle, ale na pewno nie tak skandalicznie jak Wojewódzki i Figurski. Zostali ukarani i przyjęli to z pokorą. Dobrze, że przyznali się do winy i przeprosili, jak również stanęli w obronie radia, które - bądź co bądź - nie jest niczemu winne.
[quote name='SkinheadBlackMetal' timestamp='1363694725' post='747061']
Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukrainek na antenie Eski Rock. Wojewódzki i Figurski też się podobnie tłumaczyli, że nie chcieli zaszkodzić itd. Co z tego? Swojego zrobili. Była akcja, była reakcja. Szkoda tylko że Wojewódzkiego jakimś cudem oszczędzili i dalej bryluje a antenie.
[/quote]

Porównujesz dwie zupełnie różne sprawy. Wojewódzki i Figurski upublicznili swoje nagranie w ogólnokrajowej stacji ra... rozwiń
Avatar
frt / 19 marca 2013 o 17:08
"Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum.
Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów.
Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak to napisano w materiale - ten plik "bawić".
Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi.
Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni, który publikuje artykuły bez uprzedniej weryfikacji.
Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej.

"p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego" ... mowa-trawa, ci dwaj trzęsą dupami przed dalszymi konsekwencjami i rozlaniem się afery po mediach, i tyle.

[i]"Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi" [/i] ... klasyczne teksty, rzucane przez skompromitowanych facecików (tak jak w gierkach politycznych z ul. Wiejskiej"

"Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej" ... a co macie robić w tej kloacznej sytuacji ? Tylko zaprzeczać.

"Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni" .... kto za tym wszystkim stoi ? Może Mossad albo CIA.
"Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum.
Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów.
Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak to napisano w materiale - ten plik "bawić".
Cała spr... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 19 marca 2013 o 13:32
[quote name='SkinheadBlackMetal' timestamp='1363694725' post='747061']
Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukrainek na antenie Eski Rock. Wojewódzki i Figurski też się podobnie tłumaczyli, że nie chcieli zaszkodzić itd. Co z tego? Swojego zrobili. Była akcja, była reakcja. Szkoda tylko że Wojewódzkiego jakimś cudem oszczędzili i dalej bryluje a antenie.
[/quote]Żyd, żyda ni ruszy,wiadomo, religia.
Avatar
SkinheadBlackMetal / 19 marca 2013 o 13:05
[quote name='hab.Michał Stanisławski' timestamp='1363675540' post='746929']
Teraz już nie można wierzyć żadnym materiałom puszczanym w Radio Centrum, od zawsze tam był bałagan wiem z pewnych źródeł. Ciekawe jak to się zakończy? Pewnie zwolnią dziennikarzy aby rektor miał spokój i zamkną tę sprawę. To nie jest Radio tylko dziecinada pod płaszczykmiem UMSC. Ciekawe co z zwierzchnikiem swoich podopiecznych "dziennikarzy".
[/quote]

Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukrainek na antenie Eski Rock. Wojewódzki i Figurski też się podobnie tłumaczyli, że nie chcieli zaszkodzić itd. Co z tego? Swojego zrobili. Była akcja, była reakcja. Szkoda tylko że Wojewódzkiego jakimś cudem oszczędzili i dalej bryluje a antenie.
[quote name='hab.Michał Stanisławski' timestamp='1363675540' post='746929']
Teraz już nie można wierzyć żadnym materiałom puszczanym w Radio Centrum, od zawsze tam był bałagan wiem z pewnych źródeł. Ciekawe jak to się zakończy? Pewnie zwolnią dziennikarzy aby rektor miał spokój i zamkną tę sprawę. To nie jest Radio tylko dziecinada pod płaszczykmiem UMSC. Ciekawe co z zwierzchnikiem swoich podopiecznych "dziennikarzy".
[/quote]

Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukr... rozwiń
Avatar
hab.Michał Stanisławski / 19 marca 2013 o 07:45
Teraz już nie można wierzyć żadnym materiałom puszczanym w Radio Centrum, od zawsze tam był bałagan wiem z pewnych źródeł. Ciekawe jak to się zakończy? Pewnie zwolnią dziennikarzy aby rektor miał spokój i zamkną tę sprawę. To nie jest Radio tylko dziecinada pod płaszczykmiem UMSC. Ciekawe co z zwierzchnikiem swoich podopiecznych "dziennikarzy".
Avatar
czytelnik / 18 marca 2013 o 23:07
Powiem krótko-PRYMITYW I WSTYD dla UMCS
Avatar
Hys / 26 czerwca 2013 o 15:20

"Postępowi" dziennikarze Radia Centrum wyszydzający wszelkie teorie spiskowe twierdzą że... PADLI OFIARĄ SPISKU :D

Jestem pewien że tacy półprofesjonaliści jak ci dwaj szybko znajdą nową posadę... w radiowęźle na jakimś squacie albo w jakimś innym RMF-ie  :D  :D  :D

A twierdzeniem że naczelny jest niewinny bo nie miał pojęcia co się dzieje w redakcji jeszcze pardziej go pogrążacie.

Fakty są takie że zwolnienia i zatrudnienie spadochroniarza z radia BZDET Centrum  zawdzięcza wyłącznie tym pseudodziennikarzom.

"Postępowi" dziennikarze Radia Centrum wyszydzający wszelkie teorie spiskowe twierdzą że... PADLI OFIARĄ SPISKU :D

Jestem pewien że tacy półprofesjonaliści jak ci dwaj szybko znajdą nową posadę... w radiowęźle na jakimś squacie albo w jakimś innym RMF-ie  :D  :D  :D

A twierdzeniem że naczelny jest niewinny bo nie miał pojęcia co się dzieje w redakcji jeszcze pardziej go pogrążacie.

Fakty są takie że zwolnienia i zatrudnienie spadochroniarza z radia BZDET Centrum&... rozwiń

Avatar
SkinheadBlackMetal / 20 marca 2013 o 12:46
[quote name='Inge' timestamp='1363710455' post='747221']
Porównujesz dwie zupełnie różne sprawy. Wojewódzki i Figurski upublicznili swoje nagranie w ogólnokrajowej stacji radiowej i zrobili to celowo po to, by wywołać kontrowersje, więc ich tłumaczenie, że kogoś publicznie obrazili i upokorzyli niechcący jest rzeczywiście pozbawione sensu. Pracownicy radia Centrum natomiast zrobili głupi żart, by rozbawić kolegę lub dwóch, ich nagranie nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego i tym samym wyrządzić komukolwiek krzywdy. Nie przeczę, że zachowali się źle, ale na pewno nie tak skandalicznie jak Wojewódzki i Figurski. Zostali ukarani i przyjęli to z pokorą. Dobrze, że przyznali się do winy i przeprosili, jak również stanęli w obronie radia, które - bądź co bądź - nie jest niczemu winne.
[/quote]

W kwestii ogólnopolskości - Radio Centrum słuchane w internecie może docierać do odbiorcy w całym kraju. Rozgłośnia lubelska, ale poprzez internet słuchałem jej i w rodzinnych Kielcach.
[quote name='Inge' timestamp='1363710455' post='747221']
Porównujesz dwie zupełnie różne sprawy. Wojewódzki i Figurski upublicznili swoje nagranie w ogólnokrajowej stacji radiowej i zrobili to celowo po to, by wywołać kontrowersje, więc ich tłumaczenie, że kogoś publicznie obrazili i upokorzyli niechcący jest rzeczywiście pozbawione sensu. Pracownicy radia Centrum natomiast zrobili głupi żart, by rozbawić kolegę lub dwóch, ich nagranie nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego i tym samym wyrządzić komukolwiek kr... rozwiń
Avatar
SkinheadBlackMetal / 20 marca 2013 o 12:45
[quote name='frt' timestamp='1363709328' post='747215']
"Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum.
Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów.
Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak to napisano w materiale - ten plik "bawić".
Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi.
Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni, który publikuje artykuły bez uprzedniej weryfikacji.
Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej.

"p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego" ... mowa-trawa, ci dwaj trzęsą dupami przed dalszymi konsekwencjami i rozlaniem się afery po mediach, i tyle.

[i]"Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi" [/i] ... klasyczne teksty, rzucane przez skompromitowanych facecików (tak jak w gierkach politycznych z ul. Wiejskiej"

"Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej" ... a co macie robić w tej kloacznej sytuacji ? Tylko zaprzeczać.

"Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni" .... kto za tym wszystkim stoi ? Może Mossad albo CIA.
[/quote]

Cokolwiek tam miało miejsce, widać jaki tam porządek panuje. Nawet jeśli nagranie wykradziono, tym gorzej dla reputacji rozgłośni.
[quote name='frt' timestamp='1363709328' post='747215']
"Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum.
Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów.
Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak... rozwiń
Avatar
MDNA / 19 marca 2013 o 17:31
@frt A nie przyszło Ci do głowy, że być może oni mówią prawdę? Wiem, że to rzadko spotykane w dzisiejszych czasach, ale zdarza się. Nie oceniajmy innych według swojej miary.
Avatar
Inge / 19 marca 2013 o 17:27
[quote name='SkinheadBlackMetal' timestamp='1363694725' post='747061']
Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukrainek na antenie Eski Rock. Wojewódzki i Figurski też się podobnie tłumaczyli, że nie chcieli zaszkodzić itd. Co z tego? Swojego zrobili. Była akcja, była reakcja. Szkoda tylko że Wojewódzkiego jakimś cudem oszczędzili i dalej bryluje a antenie.
[/quote]

Porównujesz dwie zupełnie różne sprawy. Wojewódzki i Figurski upublicznili swoje nagranie w ogólnokrajowej stacji radiowej i zrobili to celowo po to, by wywołać kontrowersje, więc ich tłumaczenie, że kogoś publicznie obrazili i upokorzyli niechcący jest rzeczywiście pozbawione sensu. Pracownicy radia Centrum natomiast zrobili głupi żart, by rozbawić kolegę lub dwóch, ich nagranie nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego i tym samym wyrządzić komukolwiek krzywdy. Nie przeczę, że zachowali się źle, ale na pewno nie tak skandalicznie jak Wojewódzki i Figurski. Zostali ukarani i przyjęli to z pokorą. Dobrze, że przyznali się do winy i przeprosili, jak również stanęli w obronie radia, które - bądź co bądź - nie jest niczemu winne.
[quote name='SkinheadBlackMetal' timestamp='1363694725' post='747061']
Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukrainek na antenie Eski Rock. Wojewódzki i Figurski też się podobnie tłumaczyli, że nie chcieli zaszkodzić itd. Co z tego? Swojego zrobili. Była akcja, była reakcja. Szkoda tylko że Wojewódzkiego jakimś cudem oszczędzili i dalej bryluje a antenie.
[/quote]

Porównujesz dwie zupełnie różne sprawy. Wojewódzki i Figurski upublicznili swoje nagranie w ogólnokrajowej stacji ra... rozwiń
Avatar
frt / 19 marca 2013 o 17:08
"Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum.
Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów.
Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak to napisano w materiale - ten plik "bawić".
Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi.
Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni, który publikuje artykuły bez uprzedniej weryfikacji.
Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej.

"p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego" ... mowa-trawa, ci dwaj trzęsą dupami przed dalszymi konsekwencjami i rozlaniem się afery po mediach, i tyle.

[i]"Cała sprawa, to efekt pełnej kłamstw ''brudnej'' gry byłych współpracowników Radia, którzy chcą zaszkodzić nie tylko nam i panu Lachowiczowi, ale również Radiu Centrum i UMCS-owi" [/i] ... klasyczne teksty, rzucane przez skompromitowanych facecików (tak jak w gierkach politycznych z ul. Wiejskiej"

"Jednocześnie ZAPRZECZAMY, że ktokolwiek w naszej redakcji dopuszczał się podobnych "żartów" wcześniej" ... a co macie robić w tej kloacznej sytuacji ? Tylko zaprzeczać.

"Pytanie tylko, dlaczego do tej "brudnej gry" dołącza się tak dobre medium jak Dziennik Wschodni" .... kto za tym wszystkim stoi ? Może Mossad albo CIA.
"Chcemy zaprotestować przeciwko publikowaniu niezweryfikowanych treści dotyczących pana Macieja Lachowicza, redaktora naczelnego Radia Centrum.
Nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie zostało WYKRADZIONE z prywatnych nośników danych i przesłane do władz uczelni oraz mediów.
Tym samym p. Lachowicz NIE MÓGŁ wiedzieć o istnieniu owego pliku dźwiękowego, tym bardziej nie mógł go - jak to napisano w materiale - ten plik "bawić".
Cała spr... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 19 marca 2013 o 13:32
[quote name='SkinheadBlackMetal' timestamp='1363694725' post='747061']
Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukrainek na antenie Eski Rock. Wojewódzki i Figurski też się podobnie tłumaczyli, że nie chcieli zaszkodzić itd. Co z tego? Swojego zrobili. Była akcja, była reakcja. Szkoda tylko że Wojewódzkiego jakimś cudem oszczędzili i dalej bryluje a antenie.
[/quote]Żyd, żyda ni ruszy,wiadomo, religia.
Avatar
SkinheadBlackMetal / 19 marca 2013 o 13:05
[quote name='hab.Michał Stanisławski' timestamp='1363675540' post='746929']
Teraz już nie można wierzyć żadnym materiałom puszczanym w Radio Centrum, od zawsze tam był bałagan wiem z pewnych źródeł. Ciekawe jak to się zakończy? Pewnie zwolnią dziennikarzy aby rektor miał spokój i zamkną tę sprawę. To nie jest Radio tylko dziecinada pod płaszczykmiem UMSC. Ciekawe co z zwierzchnikiem swoich podopiecznych "dziennikarzy".
[/quote]

Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukrainek na antenie Eski Rock. Wojewódzki i Figurski też się podobnie tłumaczyli, że nie chcieli zaszkodzić itd. Co z tego? Swojego zrobili. Była akcja, była reakcja. Szkoda tylko że Wojewódzkiego jakimś cudem oszczędzili i dalej bryluje a antenie.
[quote name='hab.Michał Stanisławski' timestamp='1363675540' post='746929']
Teraz już nie można wierzyć żadnym materiałom puszczanym w Radio Centrum, od zawsze tam był bałagan wiem z pewnych źródeł. Ciekawe jak to się zakończy? Pewnie zwolnią dziennikarzy aby rektor miał spokój i zamkną tę sprawę. To nie jest Radio tylko dziecinada pod płaszczykmiem UMSC. Ciekawe co z zwierzchnikiem swoich podopiecznych "dziennikarzy".
[/quote]

Sprawa przypomina trochę niedawną aferę z obrażaniem Ukr... rozwiń
Avatar
hab.Michał Stanisławski / 19 marca 2013 o 07:45
Teraz już nie można wierzyć żadnym materiałom puszczanym w Radio Centrum, od zawsze tam był bałagan wiem z pewnych źródeł. Ciekawe jak to się zakończy? Pewnie zwolnią dziennikarzy aby rektor miał spokój i zamkną tę sprawę. To nie jest Radio tylko dziecinada pod płaszczykmiem UMSC. Ciekawe co z zwierzchnikiem swoich podopiecznych "dziennikarzy".
Avatar
czytelnik / 18 marca 2013 o 23:07
Powiem krótko-PRYMITYW I WSTYD dla UMCS
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 2

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 1 23

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 16 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 7 1

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 16

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 20 8

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 43 26

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 96 24

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.