Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 marca 2012 r.
18:43
Edytuj ten wpis

Wyrzucony z lotniska komendant znów w Porcie Lotniczym Lublin

0 24 A A
Były komendant stracił posadę koordynatora ds. straży pożarnej i bezpieczeństwa w Porcie Lotniczym L
Były komendant stracił posadę koordynatora ds. straży pożarnej i bezpieczeństwa w Porcie Lotniczym L

Były komendant lubelskiej straży pożarnej z zarzutami prokuratorskimi, znowu pracuje dla lotniska. – Nic o tym nie wiem. Uważam za niewłaściwe zatrudnianie pana Andrzeja G. w świetle ujawnionych wcześniej zarzutów – komentuje prezydent Lublina Krzysztof Żuk, główny akcjonariusz portu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Pan Andrzej G. jest zatrudniony w spółce na umowę- zlecenie do organizacji lotniskowych służb ratowniczych i ochrony fizycznej lotniska – informuje Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin. – Decyzję o zatrudnieniu podjął zarząd.

Były komendant stracił posadę koordynatora ds. straży pożarnej i bezpieczeństwa w Porcie Lotniczym Lublin pod koniec stycznia. Zarząd wypowiedział mu umowę po tym, jak ujawniliśmy, że w sądzie jest akt oskarżenia przeciwko niemu. Prokuratura ustaliła, że gdy był on komendantem wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, kazał podwładnym pracować przy budowie swojego domu.

Prezesowi portu Grzegorzowi Muszyńskiemu nie przeszkadzało to w zatrudnieniu Andrzeja G. Twierdził, że zdecydowały względy fachowe. To nie przekonało akcjonariuszy, którzy po naszym tekście zażądali od prezesa wyjaśnień. Wtedy zarząd wypowiedział umowę Andrzejowi G. i poinformował o tym dziennikarzy. Termin wypowiedzenia upłynął 29 lutego.

Już następnego dnia, 1 marca, Andrzej G. podpisał z portem umowę-zlecenie. Ale o tym spółka milczała. 6 marca, czyli tydzień po ponownym zatrudnieniu byłego komendanta, prezes Muszyński tłumaczył w naszej redakcji, dlaczego… zwolnił G. – Wytworzył się zły klimat wokół tej osoby. A wokół portu nie może być zamieszania.

O ponownym zatrudnieniu Andrzeja G. nic nie wiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk. – Nie znam decyzji operacyjnych prezesa Muszyńskiego. Być może wiąże się to z dopuszczeniem lotniska do użytkowania i jest on niezbędny do kontynuowania pewnych działań – mówi prezydent Żuk.

Ale w porcie usłyszeliśmy, że nie o to chodzi. – Andrzej G. musi zakończyć rozpoczęte przez siebie sprawy do czasu wyłonienia komendanta Lotniskowej Straży Pożarnej – tłumaczy Jankowski.

Spytaliśmy prezydenta Żuka, czy sądzi, że były komendant powinien pracować w porcie lotniczym. – W tej sprawie zajmowałem już stanowisko. Uważam za niewłaściwe zatrudnianie pana Andrzeja G. w świetle zarzutów, które ujawniła prasa. Oczywiście, że będę o to pytał prezesa Muszyńskiego.

Port twierdzi, że większościowi właściciele zostali powiadomieni o ponownym zatrudnieniu G. – Taką informację przekazał prezes Muszyński – mówi Jankowski. Próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Muszyńskim. Wysłał nam e-maila, że jest na konferencji.

Współpraca Miłosz Bednarczyk

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 marca 2012 o 17:07
[size="3"]"O ponownym zatrudnieniu Andrzeja G. nic nie wiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk.
– Nie znam decyzji operacyjnych prezesa Muszyńskiego.
Być może wiąże się to z dopuszczeniem lotniska do użytkowania i jest on niezbędny do kontynuowania pewnych działań – mówi prezydent Żuk"[/size]

Andrzej G. jest NIEZBĘDNY, zapamiętajcie to fundatorzy tego lotniska.
A fundatorami nie są prywatne firmy tylko wasze podatki.
[size="3"]"O ponownym zatrudnieniu Andrzeja G. nic nie wiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk.
– Nie znam decyzji operacyjnych prezesa Muszyńskiego.
Być może wiąże się to z dopuszczeniem lotniska do użytkowania i jest on niezbędny do kontynuowania pewnych działań – mówi prezydent Żuk"[/size]

Andrzej G. jest NIEZBĘDNY, zapamiętajcie to fundatorzy tego lotniska.
A fundatorami nie są prywatne firmy tylko wasze podatki. rozwiń
Avatar
Obywatel / 30 marca 2012 o 16:27
[quote name='Dzidek' timestamp='1333107890' post='616316']
Dzienniku, dobrze, że piszecie o takich sprawach. Nie bójcie się tego robić i nie ulegnijcie jakimkolwiek naciskom. Zdecydowanie DW zrobił więcej pozytywnego niż złego, a w nagłaśnianiu afer jesteście zasłużenie na 1. miejscu.
[/quote]
Człowieku!? O czym Ty piszesz??? Ten artykuł jest autorstwa magdaleny bożko - TUBY PROPAGANDOWEJ ludzi z zarządu lotniska. Weź się obudź i poczytaj co ta pani od lat wypisuje i jak wychwala "dokonania" zarząd PLL. Są ludzie, którym wyrządziła wiele krzywdy wyśmiewając w swoich jednostronnych artykulikach problemy lokalnej ludności ograbionej przez PLL. Myślę że właśnie za te "dokonania" otrzymała jakiś czas temu nagrodę dziennikarską. Miałem okazję poznać tę panią i czytałem jej zmanipulowane artykuły (znanych wydarzeń), które zupełnie mijały się z prawdą. Pozdrawiam.
[quote name='Dzidek' timestamp='1333107890' post='616316']
Dzienniku, dobrze, że piszecie o takich sprawach. Nie bójcie się tego robić i nie ulegnijcie jakimkolwiek naciskom. Zdecydowanie DW zrobił więcej pozytywnego niż złego, a w nagłaśnianiu afer jesteście zasłużenie na 1. miejscu.
[/quote]
Człowieku!? O czym Ty piszesz??? Ten artykuł jest autorstwa magdaleny bożko - TUBY PROPAGANDOWEJ ludzi z zarządu lotniska. Weź się obudź i poczytaj co ta pani od lat wypisuje i jak wychwala "dokonania&... rozwiń
Avatar
Janosik / 30 marca 2012 o 16:15
Zatrudnijcie jeszcze Mariana Jakubiaka. Tak tego Jakubiaka co wyleciał za brak kompetencji z PZL Świdnik
Avatar
ćwok / 30 marca 2012 o 16:07
wywalić muszyńskiego bo robi prywate,rozdaje stołki dla kumpli.
Avatar
Dzidek / 30 marca 2012 o 13:44
Dzienniku, dobrze, że piszecie o takich sprawach. Nie bójcie się tego robić i nie ulegnijcie jakimkolwiek naciskom. Zdecydowanie DW zrobił więcej pozytywnego niż złego, a w nagłaśnianiu afer jesteście zasłużenie na 1. miejscu.
Avatar
sikawkowy / 30 marca 2012 o 13:11
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120329/KRAJSWIAT/120329289
Avatar
adi / 30 marca 2012 o 12:58
A Pan Tusk niech chwali się dalej jak to jest u nas świetnie .Stado!
Avatar
avionetka / 30 marca 2012 o 10:35
[quote name='forrest' timestamp='1333087330' post='616132']
luuudzie ale wy durni jestescie. znowu jeden z drugim pisze o rozliczaniu Prezesa i policzkach wymierzanych komus. Gdyby nie ten zarzad [color="#FF0000"]to byscie gów...o mieli a nie lotnisko[/color]. A to ze wzieli tego bylego komendanta spowrotem na umowe o dzielo czy zlecenie to bardzo dobrze - bo nie wiem kogo by bylo stac na to zeby wymieniec sobie ludzi i pozwalac im nie konczyc czego zaczeli. Ale najwazniejsze to to ze do cholery w tym kraju obowiazuje ZASADA DOMNIEMANIA NIEWINNOSCI i dopuki nie ma orzeczenia sadu o winie czlowiek jest NIEWINNY i nikt nie znajdzie tego pana w sadowym rejestrze karnym a takie zaswiadczenie chyba jest wymagane zeby kogos zatrudniec w takich spolkach. Ogolna postawa wladz miasta i portu zwiazana z dyskryminowaniem w swietle prawa tego komendanta jest godna najwyzszego napietnowania bo tworzy w naszym kraiku wyjatkowo niedorzeczna nadinterpretacje przepisow inswietoszkowatych postaw obywatelskich.
[/quote]
CZy budowa tego lotniska ma sens?Wątpię.Lotnisko powstaje tylko dla grupy "działaczy" którzy mają odpowiednie stanowiska,odpowiednie uposażenia.Będą też mieli stosowne ulgi na przelot samolotem
A czy znajdą się inni chętni do przelotów?Oprócz posłów którzy za friko będą latać,to prawdopodobnie mało kto zdecyduje się na komunikację lotniczą ze Świdnika.
Przewiduję,żetak jak wiele lubelskich inwestycji (Peudeot,Daewoo,...etc) padnie śmiercią naturalną,a "port" lotniczy przekazany zostanie nieodpłatnie władzom kościelnym.I jeszcze trzeba będzie dopłacać do tego,że kościół łaskawie "zaopiekuje się" niechcianym obiektem
Oby się moje słowa w gówno obróciły,a jeśli skłamałem,to aby mi smrod nogi powykręcał
[quote name='forrest' timestamp='1333087330' post='616132']
luuudzie ale wy durni jestescie. znowu jeden z drugim pisze o rozliczaniu Prezesa i policzkach wymierzanych komus. Gdyby nie ten zarzad [color="#FF0000"]to byscie gów...o mieli a nie lotnisko[/color]. A to ze wzieli tego bylego komendanta spowrotem na umowe o dzielo czy zlecenie to bardzo dobrze - bo nie wiem kogo by bylo stac na to zeby wymieniec sobie ludzi i pozwalac im nie konczyc czego zaczeli. Ale najwazniejsze to to ze ... rozwiń
Avatar
były działacz społeczny / 30 marca 2012 o 10:27
[quote name='MARYJAN ARCYBISKUP' timestamp='1333090447' post='616162']
W Lublinie będzie organizowany taniec z Vipami. To ci sami, co dopuszczają się tych różnych przekrętów i bawią sie za państwową kasę. Powinniśmy więc jasno powiedzieć, że będzie to TANIEC Z MENDAMI bo inaczej tych "vipów" nazwać nie można. Wystarczy obserwować profile FB wszystkich prominetów lubelskich i zobaczyć można jak sieją propagandę sukcesu. Saobczak spazmów dostawał jak wieszali wiechę na lotnisku, mało się nie zesrał z radości. Pali cholewy do radnej Stepaniuk i generalnie to, że województwo lubelskie istnieje - to rzekomo jego zasługa. Poprzypisywał sobie autorstwo do wszystkich inwestycji na terenie województwa z okresu ostatnich 20 lat. Żal to czytać. Podobnie jest z innymi.
Oni nie rozumieją czegoś takiego jak przestrzeganie prawa i tu tkwi problem.
[/quote]
Co prawda to prawda.Popieram w całości powyższe spostrzeżenia.
Dodam jeszcze,że kiedyś (ładnych kilka lat temu)miałem szacunek do p.Sobczaka.Teraz,gdy dostał się na wyższy stołek,to....
NIe będę komentował
[quote name='MARYJAN ARCYBISKUP' timestamp='1333090447' post='616162']
W Lublinie będzie organizowany taniec z Vipami. To ci sami, co dopuszczają się tych różnych przekrętów i bawią sie za państwową kasę. Powinniśmy więc jasno powiedzieć, że będzie to TANIEC Z MENDAMI bo inaczej tych "vipów" nazwać nie można. Wystarczy obserwować profile FB wszystkich prominetów lubelskich i zobaczyć można jak sieją propagandę sukcesu. Saobczak spazmów dostawał jak wieszali wiechę na lotnisku, mało się nie zesrał z rad... rozwiń
Avatar
podejrzliwy / 30 marca 2012 o 10:23
Nie przypuszczam,aby przedstawiciel głównego udziałowca,p.Żuk NIC o sprawie nie wiedział.Pan Żuk o wielu sprawach o których powinien wiedzieć - nic nie wie.Otacza się całą rzeszą zastępców i doradców i nadal jest indolentem
Czy już nie najwyższa pora aby się ktoś zajął niekompetentnymi urządnikami z magistratu?
Opisana sprawa to ewidentne kolesiostwo.Bardzo wiele stanowisk (w magistracie również) załatwiano po znajomości.Nawet
utworzono specjalne etaty.
A tak wogóle to po co aktualnie pracownik d/s ochrony ppoż skoro jeszcze tam pustki?Nic się nie robi,kaska leci.A czy nadal robotnicy pracujący przy budowie lotniska pracują również społecznie przy budowie domu byłego p.pożarnika?
Nie przypuszczam,aby przedstawiciel głównego udziałowca,p.Żuk NIC o sprawie nie wiedział.Pan Żuk o wielu sprawach o których powinien wiedzieć - nic nie wie.Otacza się całą rzeszą zastępców i doradców i nadal jest indolentem
Czy już nie najwyższa pora aby się ktoś zajął niekompetentnymi urządnikami z magistratu?
Opisana sprawa to ewidentne kolesiostwo.Bardzo wiele stanowisk (w magistracie również) załatwiano po znajomości.Nawet
utworzono specjalne etaty.
A tak wogóle to po co aktualnie pracownik d/s ochrony ppoż skor... rozwiń
Avatar
Gość / 30 marca 2012 o 17:07
[size="3"]"O ponownym zatrudnieniu Andrzeja G. nic nie wiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk.
– Nie znam decyzji operacyjnych prezesa Muszyńskiego.
Być może wiąże się to z dopuszczeniem lotniska do użytkowania i jest on niezbędny do kontynuowania pewnych działań – mówi prezydent Żuk"[/size]

Andrzej G. jest NIEZBĘDNY, zapamiętajcie to fundatorzy tego lotniska.
A fundatorami nie są prywatne firmy tylko wasze podatki.
[size="3"]"O ponownym zatrudnieniu Andrzeja G. nic nie wiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk.
– Nie znam decyzji operacyjnych prezesa Muszyńskiego.
Być może wiąże się to z dopuszczeniem lotniska do użytkowania i jest on niezbędny do kontynuowania pewnych działań – mówi prezydent Żuk"[/size]

Andrzej G. jest NIEZBĘDNY, zapamiętajcie to fundatorzy tego lotniska.
A fundatorami nie są prywatne firmy tylko wasze podatki. rozwiń
Avatar
Obywatel / 30 marca 2012 o 16:27
[quote name='Dzidek' timestamp='1333107890' post='616316']
Dzienniku, dobrze, że piszecie o takich sprawach. Nie bójcie się tego robić i nie ulegnijcie jakimkolwiek naciskom. Zdecydowanie DW zrobił więcej pozytywnego niż złego, a w nagłaśnianiu afer jesteście zasłużenie na 1. miejscu.
[/quote]
Człowieku!? O czym Ty piszesz??? Ten artykuł jest autorstwa magdaleny bożko - TUBY PROPAGANDOWEJ ludzi z zarządu lotniska. Weź się obudź i poczytaj co ta pani od lat wypisuje i jak wychwala "dokonania" zarząd PLL. Są ludzie, którym wyrządziła wiele krzywdy wyśmiewając w swoich jednostronnych artykulikach problemy lokalnej ludności ograbionej przez PLL. Myślę że właśnie za te "dokonania" otrzymała jakiś czas temu nagrodę dziennikarską. Miałem okazję poznać tę panią i czytałem jej zmanipulowane artykuły (znanych wydarzeń), które zupełnie mijały się z prawdą. Pozdrawiam.
[quote name='Dzidek' timestamp='1333107890' post='616316']
Dzienniku, dobrze, że piszecie o takich sprawach. Nie bójcie się tego robić i nie ulegnijcie jakimkolwiek naciskom. Zdecydowanie DW zrobił więcej pozytywnego niż złego, a w nagłaśnianiu afer jesteście zasłużenie na 1. miejscu.
[/quote]
Człowieku!? O czym Ty piszesz??? Ten artykuł jest autorstwa magdaleny bożko - TUBY PROPAGANDOWEJ ludzi z zarządu lotniska. Weź się obudź i poczytaj co ta pani od lat wypisuje i jak wychwala "dokonania&... rozwiń
Avatar
Janosik / 30 marca 2012 o 16:15
Zatrudnijcie jeszcze Mariana Jakubiaka. Tak tego Jakubiaka co wyleciał za brak kompetencji z PZL Świdnik
Avatar
ćwok / 30 marca 2012 o 16:07
wywalić muszyńskiego bo robi prywate,rozdaje stołki dla kumpli.
Avatar
Dzidek / 30 marca 2012 o 13:44
Dzienniku, dobrze, że piszecie o takich sprawach. Nie bójcie się tego robić i nie ulegnijcie jakimkolwiek naciskom. Zdecydowanie DW zrobił więcej pozytywnego niż złego, a w nagłaśnianiu afer jesteście zasłużenie na 1. miejscu.
Avatar
sikawkowy / 30 marca 2012 o 13:11
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120329/KRAJSWIAT/120329289
Avatar
adi / 30 marca 2012 o 12:58
A Pan Tusk niech chwali się dalej jak to jest u nas świetnie .Stado!
Avatar
avionetka / 30 marca 2012 o 10:35
[quote name='forrest' timestamp='1333087330' post='616132']
luuudzie ale wy durni jestescie. znowu jeden z drugim pisze o rozliczaniu Prezesa i policzkach wymierzanych komus. Gdyby nie ten zarzad [color="#FF0000"]to byscie gów...o mieli a nie lotnisko[/color]. A to ze wzieli tego bylego komendanta spowrotem na umowe o dzielo czy zlecenie to bardzo dobrze - bo nie wiem kogo by bylo stac na to zeby wymieniec sobie ludzi i pozwalac im nie konczyc czego zaczeli. Ale najwazniejsze to to ze do cholery w tym kraju obowiazuje ZASADA DOMNIEMANIA NIEWINNOSCI i dopuki nie ma orzeczenia sadu o winie czlowiek jest NIEWINNY i nikt nie znajdzie tego pana w sadowym rejestrze karnym a takie zaswiadczenie chyba jest wymagane zeby kogos zatrudniec w takich spolkach. Ogolna postawa wladz miasta i portu zwiazana z dyskryminowaniem w swietle prawa tego komendanta jest godna najwyzszego napietnowania bo tworzy w naszym kraiku wyjatkowo niedorzeczna nadinterpretacje przepisow inswietoszkowatych postaw obywatelskich.
[/quote]
CZy budowa tego lotniska ma sens?Wątpię.Lotnisko powstaje tylko dla grupy "działaczy" którzy mają odpowiednie stanowiska,odpowiednie uposażenia.Będą też mieli stosowne ulgi na przelot samolotem
A czy znajdą się inni chętni do przelotów?Oprócz posłów którzy za friko będą latać,to prawdopodobnie mało kto zdecyduje się na komunikację lotniczą ze Świdnika.
Przewiduję,żetak jak wiele lubelskich inwestycji (Peudeot,Daewoo,...etc) padnie śmiercią naturalną,a "port" lotniczy przekazany zostanie nieodpłatnie władzom kościelnym.I jeszcze trzeba będzie dopłacać do tego,że kościół łaskawie "zaopiekuje się" niechcianym obiektem
Oby się moje słowa w gówno obróciły,a jeśli skłamałem,to aby mi smrod nogi powykręcał
[quote name='forrest' timestamp='1333087330' post='616132']
luuudzie ale wy durni jestescie. znowu jeden z drugim pisze o rozliczaniu Prezesa i policzkach wymierzanych komus. Gdyby nie ten zarzad [color="#FF0000"]to byscie gów...o mieli a nie lotnisko[/color]. A to ze wzieli tego bylego komendanta spowrotem na umowe o dzielo czy zlecenie to bardzo dobrze - bo nie wiem kogo by bylo stac na to zeby wymieniec sobie ludzi i pozwalac im nie konczyc czego zaczeli. Ale najwazniejsze to to ze ... rozwiń
Avatar
były działacz społeczny / 30 marca 2012 o 10:27
[quote name='MARYJAN ARCYBISKUP' timestamp='1333090447' post='616162']
W Lublinie będzie organizowany taniec z Vipami. To ci sami, co dopuszczają się tych różnych przekrętów i bawią sie za państwową kasę. Powinniśmy więc jasno powiedzieć, że będzie to TANIEC Z MENDAMI bo inaczej tych "vipów" nazwać nie można. Wystarczy obserwować profile FB wszystkich prominetów lubelskich i zobaczyć można jak sieją propagandę sukcesu. Saobczak spazmów dostawał jak wieszali wiechę na lotnisku, mało się nie zesrał z radości. Pali cholewy do radnej Stepaniuk i generalnie to, że województwo lubelskie istnieje - to rzekomo jego zasługa. Poprzypisywał sobie autorstwo do wszystkich inwestycji na terenie województwa z okresu ostatnich 20 lat. Żal to czytać. Podobnie jest z innymi.
Oni nie rozumieją czegoś takiego jak przestrzeganie prawa i tu tkwi problem.
[/quote]
Co prawda to prawda.Popieram w całości powyższe spostrzeżenia.
Dodam jeszcze,że kiedyś (ładnych kilka lat temu)miałem szacunek do p.Sobczaka.Teraz,gdy dostał się na wyższy stołek,to....
NIe będę komentował
[quote name='MARYJAN ARCYBISKUP' timestamp='1333090447' post='616162']
W Lublinie będzie organizowany taniec z Vipami. To ci sami, co dopuszczają się tych różnych przekrętów i bawią sie za państwową kasę. Powinniśmy więc jasno powiedzieć, że będzie to TANIEC Z MENDAMI bo inaczej tych "vipów" nazwać nie można. Wystarczy obserwować profile FB wszystkich prominetów lubelskich i zobaczyć można jak sieją propagandę sukcesu. Saobczak spazmów dostawał jak wieszali wiechę na lotnisku, mało się nie zesrał z rad... rozwiń
Avatar
podejrzliwy / 30 marca 2012 o 10:23
Nie przypuszczam,aby przedstawiciel głównego udziałowca,p.Żuk NIC o sprawie nie wiedział.Pan Żuk o wielu sprawach o których powinien wiedzieć - nic nie wie.Otacza się całą rzeszą zastępców i doradców i nadal jest indolentem
Czy już nie najwyższa pora aby się ktoś zajął niekompetentnymi urządnikami z magistratu?
Opisana sprawa to ewidentne kolesiostwo.Bardzo wiele stanowisk (w magistracie również) załatwiano po znajomości.Nawet
utworzono specjalne etaty.
A tak wogóle to po co aktualnie pracownik d/s ochrony ppoż skoro jeszcze tam pustki?Nic się nie robi,kaska leci.A czy nadal robotnicy pracujący przy budowie lotniska pracują również społecznie przy budowie domu byłego p.pożarnika?
Nie przypuszczam,aby przedstawiciel głównego udziałowca,p.Żuk NIC o sprawie nie wiedział.Pan Żuk o wielu sprawach o których powinien wiedzieć - nic nie wie.Otacza się całą rzeszą zastępców i doradców i nadal jest indolentem
Czy już nie najwyższa pora aby się ktoś zajął niekompetentnymi urządnikami z magistratu?
Opisana sprawa to ewidentne kolesiostwo.Bardzo wiele stanowisk (w magistracie również) załatwiano po znajomości.Nawet
utworzono specjalne etaty.
A tak wogóle to po co aktualnie pracownik d/s ochrony ppoż skor... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 0

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 0

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 46 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 5

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 6

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 43 44

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!