piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Zabiorą nam komendanta

Dodano: 2 kwietnia 2003, 21:57
Autor: (kris)

Podinspektor Adam Mularz, zastępca szefa lubelskiej policji, obejmie najprawdopodobniej stanowisko komendanta wojewódzkiego w Białymstoku – dowiedzieliśmy się wczoraj nieoficjalnie.

Zainteresowany nie potwierdził tej informacji. – Od pana się dowiaduję – powiedział zaskoczony. Nie wykluczył jednak, że przyjąłby taką propozycję. – Na pewno byłoby to dla mnie duże wyróżnienie, ale również duże wyzwanie.
Podinsp. Mularz w czerwcu zeszłego roku pełnił obowiązki komendanta wojewódzkiego. Po przyjściu na to stanowisko insp. Marka Hebdy, w sierpniu został mianowany jego pierwszym zastępcą.
Jak dowiedzieliśmy się wczoraj, przyszłego komendanta czekać będzie w Białymstoku niełatwe zadanie. W ubiegłym roku o tamtejszej policji było głośno przez aferę fałszowania statystyk w niektórych komisariatach. Do dzisiaj w kierownictwie białostockiej policji jest duży konflikt.
– Mularz będzie miał za zadanie wyprowadzić tamtejszą policję na prostą – mówi Dziennikowi oficer Komendy Głównej Policji. –Wierzę, że sobie poradzi.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24