Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2014 r.
10:55
Edytuj ten wpis

Zabójstwo w Rakowiskach: Kamil N. i Zuzanna M. przyznali się do morderstwa (zdjęcia z wizji lokalnej)

Autor: Zdjęcie autora kp eb
141 86 A A

Dożywocie grozi Kamilowi N. i Zuzannie M. za brutalne zamordowanie jego rodziców. 18-letnia para przyznała się do winy. - Oglądali filmy przepełnione agresją i stwierdzili, że mogą zabić rodziców Kamila - wyjaśnia Beata Syk-Jankowska z Prokuratury Okręgowej w Lublinie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aktualizacja - 20:30Kolejne dwie osoby zostały zatrzymane w związku z zabójstwem małżeństwa N. Informację potwierdza Beata Syk-Jankowska z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Jutro prokuratura ma podać szczegóły. Jak podaje RMF FM kolejni zatrzymani to chłopak i dziewczyna, którzy mieli najpierw odebrać sprawców zabójstwa z Rakowisk, a później zawieźć ich do Krakowa.


aktualizacja: Jak podaje małopolska policja, w sobotę podczas zatrzymania 18-latków, znaleziono przy nich marihuanę i przedmioty, które mogą mieć związek z zabójstwem.

18-letni Kamil N. i jego rówieśnica Zuzanna M. usłyszeli zarzut zabójstwa kwalifikowanego. - Za taki czyn przewidziana jest surowsza kara. Dolna granica to 12 lat pozbawienia wolności. Sprawcy mogą być też skazani na 25 lat lub dożywocie - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu z zamiarem bezpośrednim zabójstwa Jerzego N. i Agnieszki N. zadali im po kilkanaście uderzeń trzema nożami powodując rany kłute i cięte szyi, tułowia, kończyn górnych i dolnych, co doprowadziło do wstrząsów krwotocznych, w wyniku których pokrzywdzeni zmarli - dodaje.

W trakcie przesłuchania sprawcy przyznali się do winy i wyjaśnili przebieg zbrodni. - Zbrodnia została zaplanowana dwa tygodnie temu. Oglądali filmy przepełnione agresją i stwierdzili, że mogą zabić rodziców Kamila. Najpierw miał to być żart, potem stało się to faktem - mówi Syk-Jankowska. - Zbrodnia została zaplanowana krok po kroku. Sprawcy kupili np. lateksowe rękawiczki, które zostały zabezpieczone na miejscu zbrodni.

Jeszcze dzisiaj prokuratura wystąpi do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie obojga podejrzanych na okres trzech miesięcy.

Śledztwo trwa. Prokuratura będzie m.in. wyjaśniać czy sprawcy nie byli pod wpływem środków odurzających.

Komentarze 86

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Edka / 14 stycznia 2015 o 12:17

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

wpisz Katarzyna Maksymiuk zdjęcie z czarnym kotem

Avatar
Chimer@ / 2 stycznia 2015 o 00:17

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

Avatar
aldona / 29 grudnia 2014 o 17:22

A czy ona nie grał w kadrze Polski do lat 15??? Czy to tylko podobne nazwisko i imię?

grała

Avatar
Lapsus / 29 grudnia 2014 o 16:22

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

rozwiń
Avatar
Matka / 29 grudnia 2014 o 12:23

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Avatar
Aga / 22 grudnia 2014 o 02:24

To nie jej mama była wykladowcą na Uczelni siedleckiej, tylko jej ojciec który nie żyje, a mama i babcia również były nauczycielkani.

Co do łepka podobno próbował już popełnić samobójstwo, i ciągle płacze w celi w Lublinie bo tam siiedzi to z przecieków służby więziennej.

Avatar
Toja / 21 grudnia 2014 o 23:59

zuzanna martyniuk

chyba Maksymiuk

Avatar
por. Borewicz / 21 grudnia 2014 o 08:28

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

KAPUCHA  ???  co za kraj ??  ech....................ojciec ,matka,też tak kiedyś ??

Avatar
Gość / 21 grudnia 2014 o 01:53

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

Avatar
tomik8854 / 20 grudnia 2014 o 20:46

widzieliście to video jak nauczycielka dusi ucznia w gdanśku ? : http://fur.ly/bc3y

 szok!

;c

Avatar
Edka / 14 stycznia 2015 o 12:17

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

wpisz Katarzyna Maksymiuk zdjęcie z czarnym kotem

Avatar
Chimer@ / 2 stycznia 2015 o 00:17

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

Avatar
aldona / 29 grudnia 2014 o 17:22

A czy ona nie grał w kadrze Polski do lat 15??? Czy to tylko podobne nazwisko i imię?

grała

Avatar
Lapsus / 29 grudnia 2014 o 16:22

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

rozwiń
Avatar
Matka / 29 grudnia 2014 o 12:23

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Avatar
Aga / 22 grudnia 2014 o 02:24

To nie jej mama była wykladowcą na Uczelni siedleckiej, tylko jej ojciec który nie żyje, a mama i babcia również były nauczycielkani.

Co do łepka podobno próbował już popełnić samobójstwo, i ciągle płacze w celi w Lublinie bo tam siiedzi to z przecieków służby więziennej.

Avatar
Toja / 21 grudnia 2014 o 23:59

zuzanna martyniuk

chyba Maksymiuk

Avatar
por. Borewicz / 21 grudnia 2014 o 08:28

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

KAPUCHA  ???  co za kraj ??  ech....................ojciec ,matka,też tak kiedyś ??

Avatar
Gość / 21 grudnia 2014 o 01:53

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

Avatar
tomik8854 / 20 grudnia 2014 o 20:46

widzieliście to video jak nauczycielka dusi ucznia w gdanśku ? : http://fur.ly/bc3y

 szok!

;c