Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2017 r.
9:30

Zakład przenosi się do strefy ekonomicznej, jak dojadą tam pracownicy?

Autor: Zdjęcie autora drs
0 10 A A

O dojazd do nowego miejsca pracy martwią się pracownicy Fabryki Cukierków „Pszczółka”, która wiosną uruchomi produkcję w strefie ekonomicznej na Felinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nowy zakład zostanie otwarty przy ul. Spiessa, tuż obok granicy Lublina i Świdnika, gdzie autobusy nie jeżdżą zbyt często. W sumie ma tu pracować ok. 400 osób. – Proszę zapytać jak mogę dojechać np. z Kalinowszczyzny na godzinę 6 rano – pyta jeden z pracowników w mailu do naszej redakcji. 

Zarząd Transportu Miejskiego zapewnia, że zajmie się sprawą.

– Po otrzymaniu i analizie danych dotyczących godzin pracy zakładu „Pszczółki” w nowej lokalizacji, w miarę możliwości dostosujemy rozkład jazdy do potrzeb pracowników zakładu – zapowiada Monika Fisz z ZTM. 

Dodaje, że w zeszłym roku w rejon ul. Vetterów skierowano już część kursów linii 14, 21, 23 i 47. – Istniejące połączenia komunikacyjne umożliwiają dojazd do wielu dzielnic Lublina w sposób bezpośredni lub z dogodną przesiadką.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 16:53
Na portalu spożywczym piszą o ok 200 pracownikach tylko , to chyba weźmiesz odprawę i nie będziesz musiał dojeżdżać
Avatar
hejko / 18 stycznia 2017 o 19:25
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ROWEREM !!!
Najlepiej po chodniku. Tak jeżdżą tylko ćwierćinteligenci.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 16:40
Chore, strefę ekonomiczną stworzono by przyciągać inwestorów i technologie w nasz rejon, a nie żeby się tam przenosiły lokalne firmy w celu zmniejszenia podatków.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 12:41
ROWEREM !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 12:04
jak ludzie nie potrafią sobie sprawdzić rozkładu jazdy to nie dziwię sie, że mają problemy ze znalezieniem pracy.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 10:36
A jak dojechać z Mikejowa?
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 10:05
Przecież do strefy ekonomicznej codziennie dojeżdża kilka linii. To za mało? Może w takim razie trzeba zamawiać im taksówki?
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 09:56
do gazety pisze zapytaniem jak dojechać do ZTM powinien
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 09:47
47 możesz dojechać z Kaliny do Strefy na godzinę 6tą rano kaleko życiowa.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 09:46
Autor tych wypocin najpierw sprawdziłby rozkłady jazdy a potem dopiero się ośmieszał...
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 16:53
Na portalu spożywczym piszą o ok 200 pracownikach tylko , to chyba weźmiesz odprawę i nie będziesz musiał dojeżdżać
Avatar
hejko / 18 stycznia 2017 o 19:25
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ROWEREM !!!
Najlepiej po chodniku. Tak jeżdżą tylko ćwierćinteligenci.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 16:40
Chore, strefę ekonomiczną stworzono by przyciągać inwestorów i technologie w nasz rejon, a nie żeby się tam przenosiły lokalne firmy w celu zmniejszenia podatków.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 12:41
ROWEREM !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 12:04
jak ludzie nie potrafią sobie sprawdzić rozkładu jazdy to nie dziwię sie, że mają problemy ze znalezieniem pracy.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 10:36
A jak dojechać z Mikejowa?
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 10:05
Przecież do strefy ekonomicznej codziennie dojeżdża kilka linii. To za mało? Może w takim razie trzeba zamawiać im taksówki?
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 09:56
do gazety pisze zapytaniem jak dojechać do ZTM powinien
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 09:47
47 możesz dojechać z Kaliny do Strefy na godzinę 6tą rano kaleko życiowa.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 09:46
Autor tych wypocin najpierw sprawdziłby rozkłady jazdy a potem dopiero się ośmieszał...
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 12 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 31 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 12

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?