Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lutego 2014 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Zakłady Tytoniowe w Lublinie złożyły wniosek o ogłoszenie upadłości

57 17 A A

Zakłady Tytoniowe w Lublinie złożyły do sądu wniosek o tzw. upadłość układową. W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O pogarszającej się kondycji ZTL pisaliśmy już na początku 2012 roku. Już wtedy informowaliśmy, że francuska spółka - matka może mieć kłopoty finansowe. Chodziło o zaległości wobec tamtejszego fiskusa. Pracownicy bali się, że firma, która wykupiła zakład sama nie jest w stanie spłacić swoich zobowiązań. Firma działa od 1934 roku. W lubelskiej fabryce ZTL zatrudniają ponad 150 osób. Firma zajmuje się nie tylko produkcją papierosów i tytoni. Zajmuje się również dystrybucją cygar i bibułek tytoniowych. Zakłady mają dziś 20 proc. udziałów w krajowym rynku tytoniu. Ale jeśli chodzi o produkcję papierosów, firma jest daleko poza czołówką. Do lubelskiego zakładu należy tylko 0,5 proc. krajowego rynku. W 2011 roku francuski Biosyntec kupił 70 proc. akcji ZTL. Firma zapowiadała olbrzymie inwestycje. Miały się one koncentrować wokół produkcji specjalnych filtrów, które według zapewnień koncernu zmniejszają szkodliwość palenia. Sąd rozpatrzy wniosek ZTL 3 kwietnia.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anonimowa / 18 lutego 2014 o 14:02

to bylo do przewidzenia,że ludzie na tak wysokich stanowiskach doprowadzą do bankructwa firmy.Tak zarządzają pracodawcy ZTL,Ktorzy do prowadzili do upadłosci dużego ZAKŁADU TYTONIOWEGO I POZBAWIENIEM MIEJSC PRACY!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 16 lutego 2014 o 21:07

Od wielu lat spółka doprowadzona była do upadku.Gdzie są organy państwowe, np.ABW. Przyjeżdża gość w jeansach ,kupuje zakład pod przyszły teren i to samo co z cukrownią.Az brakuje dechu w piersiach,Takich rządów nie było nawet za komuny. 

za komuny to pracownicy mieli sielankę, wypłata na czas i nie taka jałmużna jak teraz, w zakładach pracy stołówki albo talony na obiady z wykorzystaniem do innych stołówek, ośrodki wczasowe nad akwenami wodnymi, czas pracy 8 godzinny, mieszkania w blokach z własnym niskim wkładem mieszkaniowym, emerytura w wieku 60 lat, a jak nie to renta po 5 latach dla osób mających schorzenia (nie tak jak teraz, gdzie nawet osobom bez nóg odbierają rentę).  Także za komuny pracownicy byli rozpieszczani, a teraz rozpieszczani są ci przy korycie, oni dostają po 20-40 tysięcy a hołota na dole pracuje za jałmużnę

za komuny to pracownicy mieli sielankę, wypłata na czas i nie taka jałmużna jak teraz, w zakładach pracy stołówki albo talony na obiady z wykorzystaniem do innych stołówek, ośrodki wczasowe nad akwenami wodnymi, czas pracy 8 godzinny, mieszkania w blokach z własnym niskim wkładem mieszkaniowym, emerytura w wieku 60 lat, a jak nie to renta po 5 latach dla osób mających schorzenia (nie tak jak teraz, gdzie nawet osobom bez nóg odbierają rentę).  Także za komuny pracownicy byli rozpieszczani, a teraz rozpieszczani są ci ... rozwiń

Avatar
jan / 16 lutego 2014 o 20:51

Od wielu lat spółka doprowadzona była do upadku.Gdzie są organy państwowe, np.ABW. Przyjeżdża gość w jeansach ,kupuje zakład pod przyszły teren i to samo co z cukrownią.Az brakuje dechu w piersiach,Takich rządów nie było nawet za komuny. 

Avatar
Gość / 16 lutego 2014 o 08:10

Pomyślałeś chociaż przez chwilę o matkach i ojcach, którzy stracą pracę i nie będą mieli z czego utrzymać dzieci? Ludziom w pewnym wieku (w Polsce już tuż po 30stce), i w tak biednym regionie trudno jest znaleźc zatrudnienie. Dzieci tych pracownic i pracowników będą skazane na biede, a ty tak bezmyślnie się cieszysz...

to własnie za tą biedę podziękujcie solidaruchom z lat 80 na czele z wałęsą,  a co do dzieci to kto normalny decyduje się na dzieci w tym pierdolonym kraju, chyba tylko po to aby klepały biedę

to własnie za tą biedę podziękujcie solidaruchom z lat 80 na czele z wałęsą,  a co do dzieci to kto normalny decyduje się na dzieci w tym pierdolonym kraju, chyba tylko po to aby klepały biedę

rozwiń
Avatar
kasia / 15 lutego 2014 o 17:22

jak zwykle pracownicy dowiadują się ostatni....z internetu!!!

Avatar
Gość / 15 lutego 2014 o 14:01

Chcieliście kapitalizmu to mata i róbta co chceta ni i Viwat demokracja,a zafundowała to solidarnościowa nacja!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 15 lutego 2014 o 11:14

"... W 2011 roku francuski Biosyntec kupił 70 proc. akcji ZTL. Firma zapowiadała olbrzymie inwestycje. Miały się one koncentrować wokół produkcji specjalnych filtrów, które według zapewnień koncernu zmniejszają szkodliwość palenia..."

no i proszę solidaruchy jak zachód robi nasz kraj  w bambuko, dobrze wam, o to wam chodziło, aby rozpieprzyć nasz kraj, no to osiągnęliście cel, brawo dla głupoty. Nie dość, że zachód robi z nas idiotów to jeszcze nasz rząd poprawia a wy dalej siedzicie cicho, ostatnio z emeryturami i ZUS, przecież mieliśmy podpisane umowy z innymi podmiotami z OFE a rząd bez  naszej zgody i rozwiązywania przez nas umów z OFE zapieprzył nasze pieniądze do ZUS i to jest zgodne z prawem, chyba nie,  także robią nas równi wszyscy ci przy korycie jak tylko mogą a solidaruchy z lat 80 cieszą się, że jeszcze nie umarli z głodu

Dlatego właśnie Tusk musi odejść, komucho-konfidenci rozpier dolili dokładnie cały  ten kraj i całą jego gospodarkę.

Dlatego właśnie Tusk musi odejść, komucho-konfidenci rozpier dolili dokładnie cały  ten kraj i całą jego gospodarkę.

rozwiń
Avatar
w poszukiwaniu empatii / 15 lutego 2014 o 11:04

Pomyślałeś chociaż przez chwilę o matkach i ojcach, którzy stracą pracę i nie będą mieli z czego utrzymać dzieci? Ludziom w pewnym wieku (w Polsce już tuż po 30stce), i w tak biednym regionie trudno jest znaleźc zatrudnienie. Dzieci tych pracownic i pracowników będą skazane na biede, a ty tak bezmyślnie się cieszysz...

I bardzo dobrze! Nikotyniści śmierdzą  ryjem i łapami z przefermentowanym dymem papierosowym, oczy im latają, typowo narkomańskie odruchy. Pali patologia, żule, "szczury", ci co na bilet nie mają, ale na zajaranie "się znajdzie".

rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2014 o 07:27

"... W 2011 roku francuski Biosyntec kupił 70 proc. akcji ZTL. Firma zapowiadała olbrzymie inwestycje. Miały się one koncentrować wokół produkcji specjalnych filtrów, które według zapewnień koncernu zmniejszają szkodliwość palenia..."

no i proszę solidaruchy jak zachód robi nasz kraj  w bambuko, dobrze wam, o to wam chodziło, aby rozpieprzyć nasz kraj, no to osiągnęliście cel, brawo dla głupoty. Nie dość, że zachód robi z nas idiotów to jeszcze nasz rząd poprawia a wy dalej siedzicie cicho, ostatnio z emeryturami i ZUS, przecież mieliśmy podpisane umowy z innymi podmiotami z OFE a rząd bez  naszej zgody i rozwiązywania przez nas umów z OFE zapieprzył nasze pieniądze do ZUS i to jest zgodne z prawem, chyba nie,  także robią nas równi wszyscy ci przy korycie jak tylko mogą a solidaruchy z lat 80 cieszą się, że jeszcze nie umarli z głodu

 

"... W 2011 roku francuski Biosyntec kupił 70 proc. akcji ZTL. Firma zapowiadała olbrzymie inwestycje. Miały się one koncentrować wokół produkcji specjalnych filtrów, które według zapewnień koncernu zmniejszają szkodliwość palenia..."

no i proszę solidaruchy jak zachód robi nasz kraj  w bambuko, dobrze wam, o to wam chodziło, aby rozpieprzyć nasz kraj, no to osiągnęliście cel, brawo dla głupoty. Nie dość, że zachód robi z nas idiotów to jeszcze nasz rząd po... rozwiń

Avatar
UmiejącyCzytać / 14 lutego 2014 o 22:48

Cytat z artykułu: "Zakłady Tytoniowe w Lublinie złożyły do sądu wniosek o tzw. upadłość układową. W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację." 

Wniosek o upadłość układową rozpatruje sąd i on wydaje decyzję w tej sprawie.

I jeszcze raz cytat:"W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację."

I jeszcze cytat:"W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację."

 

Komentarz:

Umiejętność korzystania z prawa przysparza korzyści. A dobrzy doradcy podatkowi i prawni są w cenie!

Cytat z artykułu: "Zakłady Tytoniowe w Lublinie złożyły do sądu wniosek o tzw. upadłość układową. W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację." 

Wniosek o upadłość układową rozpatruje sąd i on wydaje decyzję w tej sprawie.

I jeszcze raz cytat:"W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację."

I jeszcze cytat:rozwiń

Avatar
anonimowa / 18 lutego 2014 o 14:02

to bylo do przewidzenia,że ludzie na tak wysokich stanowiskach doprowadzą do bankructwa firmy.Tak zarządzają pracodawcy ZTL,Ktorzy do prowadzili do upadłosci dużego ZAKŁADU TYTONIOWEGO I POZBAWIENIEM MIEJSC PRACY!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 16 lutego 2014 o 21:07

Od wielu lat spółka doprowadzona była do upadku.Gdzie są organy państwowe, np.ABW. Przyjeżdża gość w jeansach ,kupuje zakład pod przyszły teren i to samo co z cukrownią.Az brakuje dechu w piersiach,Takich rządów nie było nawet za komuny. 

za komuny to pracownicy mieli sielankę, wypłata na czas i nie taka jałmużna jak teraz, w zakładach pracy stołówki albo talony na obiady z wykorzystaniem do innych stołówek, ośrodki wczasowe nad akwenami wodnymi, czas pracy 8 godzinny, mieszkania w blokach z własnym niskim wkładem mieszkaniowym, emerytura w wieku 60 lat, a jak nie to renta po 5 latach dla osób mających schorzenia (nie tak jak teraz, gdzie nawet osobom bez nóg odbierają rentę).  Także za komuny pracownicy byli rozpieszczani, a teraz rozpieszczani są ci przy korycie, oni dostają po 20-40 tysięcy a hołota na dole pracuje za jałmużnę

za komuny to pracownicy mieli sielankę, wypłata na czas i nie taka jałmużna jak teraz, w zakładach pracy stołówki albo talony na obiady z wykorzystaniem do innych stołówek, ośrodki wczasowe nad akwenami wodnymi, czas pracy 8 godzinny, mieszkania w blokach z własnym niskim wkładem mieszkaniowym, emerytura w wieku 60 lat, a jak nie to renta po 5 latach dla osób mających schorzenia (nie tak jak teraz, gdzie nawet osobom bez nóg odbierają rentę).  Także za komuny pracownicy byli rozpieszczani, a teraz rozpieszczani są ci ... rozwiń

Avatar
jan / 16 lutego 2014 o 20:51

Od wielu lat spółka doprowadzona była do upadku.Gdzie są organy państwowe, np.ABW. Przyjeżdża gość w jeansach ,kupuje zakład pod przyszły teren i to samo co z cukrownią.Az brakuje dechu w piersiach,Takich rządów nie było nawet za komuny. 

Avatar
Gość / 16 lutego 2014 o 08:10

Pomyślałeś chociaż przez chwilę o matkach i ojcach, którzy stracą pracę i nie będą mieli z czego utrzymać dzieci? Ludziom w pewnym wieku (w Polsce już tuż po 30stce), i w tak biednym regionie trudno jest znaleźc zatrudnienie. Dzieci tych pracownic i pracowników będą skazane na biede, a ty tak bezmyślnie się cieszysz...

to własnie za tą biedę podziękujcie solidaruchom z lat 80 na czele z wałęsą,  a co do dzieci to kto normalny decyduje się na dzieci w tym pierdolonym kraju, chyba tylko po to aby klepały biedę

to własnie za tą biedę podziękujcie solidaruchom z lat 80 na czele z wałęsą,  a co do dzieci to kto normalny decyduje się na dzieci w tym pierdolonym kraju, chyba tylko po to aby klepały biedę

rozwiń
Avatar
kasia / 15 lutego 2014 o 17:22

jak zwykle pracownicy dowiadują się ostatni....z internetu!!!

Avatar
Gość / 15 lutego 2014 o 14:01

Chcieliście kapitalizmu to mata i róbta co chceta ni i Viwat demokracja,a zafundowała to solidarnościowa nacja!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 15 lutego 2014 o 11:14

"... W 2011 roku francuski Biosyntec kupił 70 proc. akcji ZTL. Firma zapowiadała olbrzymie inwestycje. Miały się one koncentrować wokół produkcji specjalnych filtrów, które według zapewnień koncernu zmniejszają szkodliwość palenia..."

no i proszę solidaruchy jak zachód robi nasz kraj  w bambuko, dobrze wam, o to wam chodziło, aby rozpieprzyć nasz kraj, no to osiągnęliście cel, brawo dla głupoty. Nie dość, że zachód robi z nas idiotów to jeszcze nasz rząd poprawia a wy dalej siedzicie cicho, ostatnio z emeryturami i ZUS, przecież mieliśmy podpisane umowy z innymi podmiotami z OFE a rząd bez  naszej zgody i rozwiązywania przez nas umów z OFE zapieprzył nasze pieniądze do ZUS i to jest zgodne z prawem, chyba nie,  także robią nas równi wszyscy ci przy korycie jak tylko mogą a solidaruchy z lat 80 cieszą się, że jeszcze nie umarli z głodu

Dlatego właśnie Tusk musi odejść, komucho-konfidenci rozpier dolili dokładnie cały  ten kraj i całą jego gospodarkę.

Dlatego właśnie Tusk musi odejść, komucho-konfidenci rozpier dolili dokładnie cały  ten kraj i całą jego gospodarkę.

rozwiń
Avatar
w poszukiwaniu empatii / 15 lutego 2014 o 11:04

Pomyślałeś chociaż przez chwilę o matkach i ojcach, którzy stracą pracę i nie będą mieli z czego utrzymać dzieci? Ludziom w pewnym wieku (w Polsce już tuż po 30stce), i w tak biednym regionie trudno jest znaleźc zatrudnienie. Dzieci tych pracownic i pracowników będą skazane na biede, a ty tak bezmyślnie się cieszysz...

I bardzo dobrze! Nikotyniści śmierdzą  ryjem i łapami z przefermentowanym dymem papierosowym, oczy im latają, typowo narkomańskie odruchy. Pali patologia, żule, "szczury", ci co na bilet nie mają, ale na zajaranie "się znajdzie".

rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2014 o 07:27

"... W 2011 roku francuski Biosyntec kupił 70 proc. akcji ZTL. Firma zapowiadała olbrzymie inwestycje. Miały się one koncentrować wokół produkcji specjalnych filtrów, które według zapewnień koncernu zmniejszają szkodliwość palenia..."

no i proszę solidaruchy jak zachód robi nasz kraj  w bambuko, dobrze wam, o to wam chodziło, aby rozpieprzyć nasz kraj, no to osiągnęliście cel, brawo dla głupoty. Nie dość, że zachód robi z nas idiotów to jeszcze nasz rząd poprawia a wy dalej siedzicie cicho, ostatnio z emeryturami i ZUS, przecież mieliśmy podpisane umowy z innymi podmiotami z OFE a rząd bez  naszej zgody i rozwiązywania przez nas umów z OFE zapieprzył nasze pieniądze do ZUS i to jest zgodne z prawem, chyba nie,  także robią nas równi wszyscy ci przy korycie jak tylko mogą a solidaruchy z lat 80 cieszą się, że jeszcze nie umarli z głodu

 

"... W 2011 roku francuski Biosyntec kupił 70 proc. akcji ZTL. Firma zapowiadała olbrzymie inwestycje. Miały się one koncentrować wokół produkcji specjalnych filtrów, które według zapewnień koncernu zmniejszają szkodliwość palenia..."

no i proszę solidaruchy jak zachód robi nasz kraj  w bambuko, dobrze wam, o to wam chodziło, aby rozpieprzyć nasz kraj, no to osiągnęliście cel, brawo dla głupoty. Nie dość, że zachód robi z nas idiotów to jeszcze nasz rząd po... rozwiń

Avatar
UmiejącyCzytać / 14 lutego 2014 o 22:48

Cytat z artykułu: "Zakłady Tytoniowe w Lublinie złożyły do sądu wniosek o tzw. upadłość układową. W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację." 

Wniosek o upadłość układową rozpatruje sąd i on wydaje decyzję w tej sprawie.

I jeszcze raz cytat:"W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację."

I jeszcze cytat:"W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację."

 

Komentarz:

Umiejętność korzystania z prawa przysparza korzyści. A dobrzy doradcy podatkowi i prawni są w cenie!

Cytat z artykułu: "Zakłady Tytoniowe w Lublinie złożyły do sądu wniosek o tzw. upadłość układową. W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację." 

Wniosek o upadłość układową rozpatruje sąd i on wydaje decyzję w tej sprawie.

I jeszcze raz cytat:"W ten sposób firma nadal będzie mogła prowadzić działalność i jednocześnie przejść restrukturyzację."

I jeszcze cytat:rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 231 50

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!