Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 września 2009 r.
11:51
Edytuj ten wpis

Zakończył się I Europejski Festiwal Smaku w Lublinie (wideo, zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora mok
0 5 A A

Na obiad pierogi i flaki, a na deser sękacze i koncerty – przez trzy dni Lublin był regionalną stolicą dobrego smaku. Trzy tysiące widzów zobaczyło koncert Stanisława Soyki, który odbył się w sobotę na Placu Po Farze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KULinar / 15 września 2009 o 00:46
[color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstwo wprowadzając dzieciakom owoce - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie posiada się ze szczęścia, że Ministerstwo nie wprowadziło OWOCÓW PAPIESKICH - GRANATÓW. One z KULei smakują najlepiej podawane we właściwy sobie sposób - rzucane, a ten sposób opanował do perfekcji Papież Benek XVI już w 1939 r., a za nauczyciela miał tez nie byle kogo lecz samego Adolfa Hitlera - bądź, co bądź postać znana nawet z historii. Sam zaś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje nawet Ministerstwu zwrócić baczna uwagę, aby nie przeoczyć momentu ogłoszenia Go (Adolfa) ŚWIĘTYM! Może okazać się lepszym od JP 2!
Wracając zaś do samych OWOCÓW PAPIESKICH to sposób zbierania odpowiada stopniem trudności truflom, z tą różnicą, że trufli poszukują np. psy, owoców papieskich – saperzy. Trufle rosną świeże każdego roku, a owoce papieskie leżą w podziemnych plantacjach od 1939 r. Poza tym trufle z radością niesie się do domu i sprzedaje za grubą forsę, a owoce papieskie transportują samochody uprzywilejowane i strach je nawet ruszyć! Aby rozwiać te wszystkie dylematy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wprowadzić SOK Z GRANATÓW i wzorem żubrówki - zamiast źdźbła trawy - umieścić na dnie kilka ziarenek prochu wraz z odłamkami.
Podobnie może wyglądać krew pańska używana w liturgii – bezalkoholowa oczywiście! Najsmaczniejszą odmianą OWOCÓW PAPIESKICH (dla przypomnienia granatów) jest odmiana GERMANY 1939.

3) KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC nie zapomina o Klerze serwując im z KULinariów Skrzydełka Anielskie z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. św. Józefa) albo w sosie greckim Kyrie Eleison.
KULinaria, aby nie były bezczeszczone w piekielnych mękach będą przygotowywały zakonnice – ale będą miały miny – też paPIESKIE model Germany 1939!, a smak też niczego sobie, aż ślinka leci!

4) KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTOW i ASC przewiduje też deser – pączki smażone na świętych olejach. Dla wszystkich zaś zmotoryzowanych chrzczone paliwo, ale nie to z wodą lecz bio - ze świętych olejów!

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rektorem ASC jest *************** ***************, tel. + ** *** ******, www.*****************/*******.***; e-mail ********@******.***.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstw... rozwiń
Avatar
KULinar / 15 września 2009 o 00:40
[b][color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstwo wprowadzając dzieciakom owoce - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie posiada się ze szczęścia, że Ministerstwo nie wprowadziło OWOCÓW PAPIESKICH - GRANATÓW. One z KULei smakują najlepiej podawane we właściwy sobie sposób - rzucane, a ten sposób opanował do perfekcji Papież Benek XVI już w 1939 r., a za nauczyciela miał tez nie byle kogo lecz samego Adolfa Hitlera - bądź, co bądź postać znana nawet z historii. Sam zaś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje nawet Ministerstwu zwrócić baczna uwagę, aby nie przeoczyć momentu ogłoszenia Go (Adolfa) ŚWIĘTYM! Może okazać się lepszym od JP 2!
Wracając zaś do samych OWOCÓW PAPIESKICH to sposób zbierania odpowiada stopniem trudności truflom, z tą różnicą, że trufli poszukują np. psy, owoców papieskich – saperzy. Trufle rosną świeże każdego roku, a owoce papieskie leżą w podziemnych plantacjach od 1939 r. Poza tym trufle z radością niesie się do domu i sprzedaje za grubą forsę, a owoce papieskie transportują samochody uprzywilejowane i strach je nawet ruszyć! Aby rozwiać te wszystkie dylematy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wprowadzić SOK Z GRANATÓW i wzorem żubrówki - zamiast źdźbła trawy - umieścić na dnie kilka ziarenek prochu wraz z odłamkami.
Podobnie może wyglądać krew pańska używana w liturgii – bezalkoholowa oczywiście! Najsmaczniejszą odmianą OWOCÓW PAPIESKICH (dla przypomnienia granatów) jest odmiana GERMANY 1939.

3) KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC nie zapomina o Klerze serwując im z KULinariów Skrzydełka Anielskie z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. św. Józefa) albo w sosie greckim Kyrie Eleison.
KULinaria, aby nie były bezczeszczone w piekielnych mękach będą przygotowywały zakonnice – ale będ
[b][color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Minist... rozwiń
Avatar
Kruszniany / 14 września 2009 o 14:30
[quote name='zdzisława' date='14.09.2009, 14:02:19' post='170443']
potomków... ignorant - nawet nie pismak, go gdyby pismak - dowiedziałby się o stowarzyszeniu i młodych ludziach, którzy kultywują tatarską tradycję...

Co robią ?, kultywują !!! ???, przecież to nie jest wieśniacza tradycja. Tatarzy z brudnymi stopami (tak to na zdjęciach widać), rozpacz. Szoł, tylko wieśniacze szoł. Takiego "kultywowania" powinno wam się się zabronić.
Avatar
zdzisława / 14 września 2009 o 14:02
potomków... ignorant - nawet nie pismak, go gdyby pismak - dowiedziałby się o stowarzyszeniu i młodych ludziach, którzy kultywują tatarską tradycję...

a ta potrawa to pierekaczewnik, może redaktor miał bardziej kacewnika, ale to nawet z programu mógł "wyciąć" i "wkleić"...
Avatar
z powiatu / 14 września 2009 o 13:49
Jezu, jakich potomków ?. Kto tu wciska kit. Biedny Bublin.
Avatar
KULinar / 15 września 2009 o 00:46
[color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstwo wprowadzając dzieciakom owoce - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie posiada się ze szczęścia, że Ministerstwo nie wprowadziło OWOCÓW PAPIESKICH - GRANATÓW. One z KULei smakują najlepiej podawane we właściwy sobie sposób - rzucane, a ten sposób opanował do perfekcji Papież Benek XVI już w 1939 r., a za nauczyciela miał tez nie byle kogo lecz samego Adolfa Hitlera - bądź, co bądź postać znana nawet z historii. Sam zaś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje nawet Ministerstwu zwrócić baczna uwagę, aby nie przeoczyć momentu ogłoszenia Go (Adolfa) ŚWIĘTYM! Może okazać się lepszym od JP 2!
Wracając zaś do samych OWOCÓW PAPIESKICH to sposób zbierania odpowiada stopniem trudności truflom, z tą różnicą, że trufli poszukują np. psy, owoców papieskich – saperzy. Trufle rosną świeże każdego roku, a owoce papieskie leżą w podziemnych plantacjach od 1939 r. Poza tym trufle z radością niesie się do domu i sprzedaje za grubą forsę, a owoce papieskie transportują samochody uprzywilejowane i strach je nawet ruszyć! Aby rozwiać te wszystkie dylematy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wprowadzić SOK Z GRANATÓW i wzorem żubrówki - zamiast źdźbła trawy - umieścić na dnie kilka ziarenek prochu wraz z odłamkami.
Podobnie może wyglądać krew pańska używana w liturgii – bezalkoholowa oczywiście! Najsmaczniejszą odmianą OWOCÓW PAPIESKICH (dla przypomnienia granatów) jest odmiana GERMANY 1939.

3) KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC nie zapomina o Klerze serwując im z KULinariów Skrzydełka Anielskie z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. św. Józefa) albo w sosie greckim Kyrie Eleison.
KULinaria, aby nie były bezczeszczone w piekielnych mękach będą przygotowywały zakonnice – ale będą miały miny – też paPIESKIE model Germany 1939!, a smak też niczego sobie, aż ślinka leci!

4) KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTOW i ASC przewiduje też deser – pączki smażone na świętych olejach. Dla wszystkich zaś zmotoryzowanych chrzczone paliwo, ale nie to z wodą lecz bio - ze świętych olejów!

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rektorem ASC jest *************** ***************, tel. + ** *** ******, www.*****************/*******.***; e-mail ********@******.***.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstw... rozwiń
Avatar
KULinar / 15 września 2009 o 00:40
[b][color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstwo wprowadzając dzieciakom owoce - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie posiada się ze szczęścia, że Ministerstwo nie wprowadziło OWOCÓW PAPIESKICH - GRANATÓW. One z KULei smakują najlepiej podawane we właściwy sobie sposób - rzucane, a ten sposób opanował do perfekcji Papież Benek XVI już w 1939 r., a za nauczyciela miał tez nie byle kogo lecz samego Adolfa Hitlera - bądź, co bądź postać znana nawet z historii. Sam zaś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje nawet Ministerstwu zwrócić baczna uwagę, aby nie przeoczyć momentu ogłoszenia Go (Adolfa) ŚWIĘTYM! Może okazać się lepszym od JP 2!
Wracając zaś do samych OWOCÓW PAPIESKICH to sposób zbierania odpowiada stopniem trudności truflom, z tą różnicą, że trufli poszukują np. psy, owoców papieskich – saperzy. Trufle rosną świeże każdego roku, a owoce papieskie leżą w podziemnych plantacjach od 1939 r. Poza tym trufle z radością niesie się do domu i sprzedaje za grubą forsę, a owoce papieskie transportują samochody uprzywilejowane i strach je nawet ruszyć! Aby rozwiać te wszystkie dylematy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wprowadzić SOK Z GRANATÓW i wzorem żubrówki - zamiast źdźbła trawy - umieścić na dnie kilka ziarenek prochu wraz z odłamkami.
Podobnie może wyglądać krew pańska używana w liturgii – bezalkoholowa oczywiście! Najsmaczniejszą odmianą OWOCÓW PAPIESKICH (dla przypomnienia granatów) jest odmiana GERMANY 1939.

3) KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC nie zapomina o Klerze serwując im z KULinariów Skrzydełka Anielskie z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. św. Józefa) albo w sosie greckim Kyrie Eleison.
KULinaria, aby nie były bezczeszczone w piekielnych mękach będą przygotowywały zakonnice – ale będ
[b][color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Minist... rozwiń
Avatar
Kruszniany / 14 września 2009 o 14:30
[quote name='zdzisława' date='14.09.2009, 14:02:19' post='170443']
potomków... ignorant - nawet nie pismak, go gdyby pismak - dowiedziałby się o stowarzyszeniu i młodych ludziach, którzy kultywują tatarską tradycję...

Co robią ?, kultywują !!! ???, przecież to nie jest wieśniacza tradycja. Tatarzy z brudnymi stopami (tak to na zdjęciach widać), rozpacz. Szoł, tylko wieśniacze szoł. Takiego "kultywowania" powinno wam się się zabronić.
Avatar
zdzisława / 14 września 2009 o 14:02
potomków... ignorant - nawet nie pismak, go gdyby pismak - dowiedziałby się o stowarzyszeniu i młodych ludziach, którzy kultywują tatarską tradycję...

a ta potrawa to pierekaczewnik, może redaktor miał bardziej kacewnika, ale to nawet z programu mógł "wyciąć" i "wkleić"...
Avatar
z powiatu / 14 września 2009 o 13:49
Jezu, jakich potomków ?. Kto tu wciska kit. Biedny Bublin.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 8 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 28 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 31 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!