środa, 21 lutego 2018 r.

Lublin

Ostatni dzień na zamówienie prenumeraty. Zwiększ swoje szanse!

Dodano: 13 kwietnia 2016, 16:38

(fot. Wojciech Nieśpiałowski)
(fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Tylko do 20 kwietnia można złożyć zamówienie na prenumeratę Dziennika Wschodniego na maj.

Miesięczna prenumerata kosztuje 28 zł. Za 2-miesięczną trzeba będzie zapłacić 56 zł. Zamówienia można składać na poczcie lub u listonosza, jak i w Biurze Loterii, przy Krakowskim Przedmieściu 54. Prenumerata to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także dodatkowe korzyści. Za każdy miesiąc wykupionej prenumeraty nasz Czytelnik otrzymuje Kartę Prenumeratora. A ta w loterii „Mieszkanie za Czytanie” warta jest jeden pełny zestaw 10 kuponów. Przypominamy, że prenumerata nie obejmuje wydań sobotnich.

Ze względu na loterię naszym prenumeratorem został chociażby pan Marcin z Lublina. – Wcześniej nie brałem udziału w loterii Dziennika Wschodniego. Kiedy się o niej dowiedziałem od razu pomyślałem, że najprościej będzie wykupić prenumeratę. W ten sposób nie muszę biegać do kiosku w poszukiwaniu gazety – przyznaje pan Marcin.

Z zupełnie innych względów na taki sam krok zdecydowała się pani Bożena, także z Lublina. – Prawdę mówiąc prenumeruję Dziennik Wschodni od wielu lat. Trudno mi nawet w tej chwili powiedzieć, jak długo. Wydaje mi się, że około 10. Nawet kiedy nie miałam wykupionej prenumeraty, to czytałam. Szczerze mówiąc, to nigdy nie miałam przekonania do innych gazet. Wracając jednak do prenumeraty, to oczywiste, że bardzo ułatwia życie – zapewnia pani Bożena.

Do naszej loterii można dołączyć w każdej chwili, jednak nie później niż 3 czerwca 2016 roku. Wtedy bowiem mija ostatnia szansa, aby uzbierać zestaw 10 kolejnych kuponów. A najbliższe losowanie nagród już 28 kwietnia 2016 roku. Do wygrania będą pieniądze. Jedna nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych, a także trzy po 500 zł. Losowanie głównej nagrody, czyli mieszkania o wartości ponad 138 tysięcy złotych, które buduje firma TBV przeprowadzimy 30 czerwca 2016 roku.

JAK ZAMÓWIĆ PRENUMERATĘ

Zamówienia można składać do 20 kwietnia:
• w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie,
• w dowolnym urzędzie pocztowym lub u listonosza
Jeśli masz jakieś pytania związane z prenumeratą – zadzwoń, tel. 81 46 26 835

CENY PRENUMERATY

Miesięczna (V) – 28 zł + 1 KARTA PRENUMERATORA
2-miesięczna (V – VI, tj. do końca trwania loterii) – 56 zł + 2 KARTY PRENUMERATORA

Czytaj więcej o: mieszkanie za czytanie

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!