Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 sierpnia 2012 r.
7:25
Edytuj ten wpis

Zapadła się jezdnia na skrzyżowaniu Kraśnickiej i Zana (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora mc
0 13 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Wojciechowską i Zana w Lublinie zapadła się część jezdni - informuje policja. Odcinek między ul. Nałęczowską a Wojciechowską jest nieprzejezdny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak precyzuje policja, zapadła się część jezdni na lewym pasie do skrętu z al. Kraśnickiej w Zana i na środkowym pasie w stronę Kraśnika. Dziura ma ok. 1,5 metra. Drogowcy ustalają, co było przyczyną zapadnięcia się jezdni.

Nieprzejezdny jest odcinek od ul. Nałęczowskiej do Wojciechowskiej w kierunku Węglina.

- Ruchem pojazdów kierują policjanci - wyjaśnia mł. asp. Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Część autobusów i trolejbusów jeździ objazdami:

- linie 150 i 151 – jadą z ul. Piłsudskiego w Narutowicza – Głęboką – Filaretów – Zana – Monte Cassino – Węglin. Powrót normalną trasą.

- linie 155 i 158 – jadą z ul. Piłsudskiego w Narutowicza – Głęboką – Filaretów – Zana. Powrót normalną trasą.

- inie 12, 37 i 42 – skręcają z al. Kraśnickiej w Nałęczowską, Morwową do Wojciechowskiej i al. Kraśnickiej. Powrót normalną trasą.

- linia 57 – z Al. Racławickich skręca w Sowińskiego – Głęboką – Wileńską i dalej na swoją trasę.Powrót normalną trasą.

Objazdem jeżdżą także linie 3 i 79:

- linia nr 3 - skręca z al. Kraśnickiej w Nałęczowską dalej kursuje po trasie. Powrót normalną trasą.

- linia nr 79 - z Nałęczowskiej jedzie w Głęboką - Wileńską - Zana i dalej po trasie.

Masz zdjęcie z tego wydarzenia? Przyślij je na alarm24@dziennikwschodni.pl, a umieścimy je na naszej stronie internetowej.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hulajnogokierowca / 3 sierpnia 2012 o 11:57
pisda drogi
Avatar
olo / 3 sierpnia 2012 o 11:54
[quote name='lu' timestamp='1343984097' post='660431']
Pewnie tak drogowcy łatają pół dnia dziury które są 10 razy mniejsze to ta będą łatać pewnie do wieczora.
[/quote]Jaki premier , takie drogi.
Avatar
jeszce nie lucyfer / 3 sierpnia 2012 o 11:38
Otwierają Się Wrota PIEKIEŁ = to za wygwizdywanie na wszystkich przez podobno niewinnych????????????????????????????????? i nie inspirowanych,oczywiście na Powązkach.
Avatar
d / 3 sierpnia 2012 o 11:32
Drogowcy nic nie mają w tym momencie do gadania . Jest to sprawa MPWiK-u dopiero jak oni uporają się z awarią wtedy będzie można tę dziurę załatać
Avatar
COOLejaż / 3 sierpnia 2012 o 11:32
[quote name='ja' timestamp='1343977944' post='660393']
pewnie jakiś kret podrył
[/quote]

[quote name='ja' timestamp='1343977944' post='660393']
pewnie jakiś kret podrył
[/quote]To nie kret podrył,tylko zaczęto budowę tunelu pod Alejami Racławickimi i budowlańcy "nieco" pomylili nazwy ulic...
[quote name='ja' timestamp='1343977944' post='660393']
pewnie jakiś kret podrył
[/quote]

[quote name='ja' timestamp='1343977944' post='660393']
pewnie jakiś kret podrył
[/quote]To nie kret podrył,tylko zaczęto budowę tunelu pod Alejami Racławickimi i budowlańcy "nieco" pomylili nazwy ulic... rozwiń
Avatar
lu / 3 sierpnia 2012 o 10:54
Pewnie tak drogowcy łatają pół dnia dziury które są 10 razy mniejsze to ta będą łatać pewnie do wieczora.
Avatar
olaboga / 3 sierpnia 2012 o 10:23
[quote name='Mieszkaniec' timestamp='1343976943' post='660388']
Obwodnicy! Mieszkańcy Lublina żadają zachodniej części obwodnicy miasta. Pisze się tylko o już prowadzonych budowach, nic nie mówiąc o tej, jakże istotnej części drogi. Czyżby miała nigdy nie powstać skutecznie zablokowana przez "przestrzegających prawa ekologów" z domami w Konopnicy?
[/quote]

Chyba nie wiesz co piszesz. Chcesz żeby Lublin podzielił los Szydłowca? Tam też domagali się obwodnicy.
Avatar
Oj / 3 sierpnia 2012 o 09:25
Czy ktoś może napisac czy nadal sie korkuje Krasnicka??
Avatar
ja / 3 sierpnia 2012 o 09:12
pewnie jakiś kret podrył
Avatar
Mieszkaniec / 3 sierpnia 2012 o 08:55
Obwodnicy! Mieszkańcy Lublina żadają zachodniej części obwodnicy miasta. Pisze się tylko o już prowadzonych budowach, nic nie mówiąc o tej, jakże istotnej części drogi. Czyżby miała nigdy nie powstać skutecznie zablokowana przez "przestrzegających prawa ekologów" z domami w Konopnicy?
Avatar
hulajnogokierowca / 3 sierpnia 2012 o 11:57
pisda drogi
Avatar
olo / 3 sierpnia 2012 o 11:54
[quote name='lu' timestamp='1343984097' post='660431']
Pewnie tak drogowcy łatają pół dnia dziury które są 10 razy mniejsze to ta będą łatać pewnie do wieczora.
[/quote]Jaki premier , takie drogi.
Avatar
jeszce nie lucyfer / 3 sierpnia 2012 o 11:38
Otwierają Się Wrota PIEKIEŁ = to za wygwizdywanie na wszystkich przez podobno niewinnych????????????????????????????????? i nie inspirowanych,oczywiście na Powązkach.
Avatar
d / 3 sierpnia 2012 o 11:32
Drogowcy nic nie mają w tym momencie do gadania . Jest to sprawa MPWiK-u dopiero jak oni uporają się z awarią wtedy będzie można tę dziurę załatać
Avatar
COOLejaż / 3 sierpnia 2012 o 11:32
[quote name='ja' timestamp='1343977944' post='660393']
pewnie jakiś kret podrył
[/quote]

[quote name='ja' timestamp='1343977944' post='660393']
pewnie jakiś kret podrył
[/quote]To nie kret podrył,tylko zaczęto budowę tunelu pod Alejami Racławickimi i budowlańcy "nieco" pomylili nazwy ulic...
[quote name='ja' timestamp='1343977944' post='660393']
pewnie jakiś kret podrył
[/quote]

[quote name='ja' timestamp='1343977944' post='660393']
pewnie jakiś kret podrył
[/quote]To nie kret podrył,tylko zaczęto budowę tunelu pod Alejami Racławickimi i budowlańcy "nieco" pomylili nazwy ulic... rozwiń
Avatar
lu / 3 sierpnia 2012 o 10:54
Pewnie tak drogowcy łatają pół dnia dziury które są 10 razy mniejsze to ta będą łatać pewnie do wieczora.
Avatar
olaboga / 3 sierpnia 2012 o 10:23
[quote name='Mieszkaniec' timestamp='1343976943' post='660388']
Obwodnicy! Mieszkańcy Lublina żadają zachodniej części obwodnicy miasta. Pisze się tylko o już prowadzonych budowach, nic nie mówiąc o tej, jakże istotnej części drogi. Czyżby miała nigdy nie powstać skutecznie zablokowana przez "przestrzegających prawa ekologów" z domami w Konopnicy?
[/quote]

Chyba nie wiesz co piszesz. Chcesz żeby Lublin podzielił los Szydłowca? Tam też domagali się obwodnicy.
Avatar
Oj / 3 sierpnia 2012 o 09:25
Czy ktoś może napisac czy nadal sie korkuje Krasnicka??
Avatar
ja / 3 sierpnia 2012 o 09:12
pewnie jakiś kret podrył
Avatar
Mieszkaniec / 3 sierpnia 2012 o 08:55
Obwodnicy! Mieszkańcy Lublina żadają zachodniej części obwodnicy miasta. Pisze się tylko o już prowadzonych budowach, nic nie mówiąc o tej, jakże istotnej części drogi. Czyżby miała nigdy nie powstać skutecznie zablokowana przez "przestrzegających prawa ekologów" z domami w Konopnicy?
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 14 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 7 3

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 42 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!