Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 czerwca 2017 r.
21:19

Zapisy na "Lato w mieście". Ogromne kolejki przy domu kultury. Niektórzy czekali kilka godzin

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
30 23 A A

Kolejka jak z PRL ustawiła się w poniedziałek na Bronowicach, gdzie godzinami czekało się, by zapisać dzieci na zajęcia „Lato w mieście”. Koczujący rodzice i dziadkowie narzekali na tempo obsługi. – Wychodzą zadowoleni – zapewniała nas dyrektorka domu kultury twierdząc, że kolejka to wina mediów, które poinformowały o zapisach na zajęcia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Najpierw w długim ogonku przed budynkiem, później w kucki na schodach, w końcu na pierwszym piętrze. Tak czekało się w poniedziałek w kolejce do jedynych drzwi, za którymi przyjmowane były zapisy na zajęcia organizowane w ramach akcji „Lato w mieście” przez Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” i jego filie na Makach i Tatarach. Oferta zapowiadała się kusząco, na przykład 60 zł za pięć dni z ekipą filmową, występ w filmie i seans dla rodzin.

Pierwsi chętni ustawili się już o godzinie 5 rano. Zapisy, jak to zapowiadano, zaczęły się o godz. 8, ale przebiegały bardzo wolno. – Wszystkim zajmuje się tylko jedna kobieta – skarżyła się pani Monika, z którą rozmawialiśmy tuż przed godz. 11. W kolejce ustawiła się trzy godziny wcześniej i przez ten czas zdążyła dotrzeć jedynie do wejścia do budynku.

Od drzwi wejściowych do zapisów droga była jeszcze daleka. Upragnionym celem były drzwi na pierwszym piętrze, za którymi interesantów przyjmowała kasjerka. Spotkanej tu przed godz. 11 młodej mamie pokonanie tej trasy zajęło... pięć godzin.

– Jestem tu od 6 rano – przyznała pani Katarzyna, która miała to szczęście, że nie musiała się zwalniać z pracy, w przeciwieństwie do wielu innych rodziców, którzy utknęli w kolejce. Oczekujących było wielu, a kasjerka tylko jedna.

– Cóż ja poradzę – stwierdziła w rozmowie z nami Aleksandra Szulc-Choma, dyrektor DDK „Bronowice”. – Ja mam jedną kasjerkę, niektórzy zapisują trójkę dzieci, mamy też ulgi, to wszystko trzeba naliczyć, to trzeba nabić na kasę fiskalną, musi być pokwitowanie wypełnione. Zaskakuje mnie, że muszę się tłumaczyć z pewnych procedur.

Chociaż czekający w kolejce zgodnie narzekali na tempo obsługi, dyrektorka widziała to inaczej. – Wszyscy wychodzą zadowoleni i uznają, że jest bardzo ciekawa oferta – przekonywała nas Szulc-Choma. Nie miała sobie nic do zarzucenia, jeśli chodzi o organizację pracy. – Kolejki wynikły z tego, że w mediach była podana informacja o zaczynających się zapisach na „Lato w mieście” i o wszystkich zajęciach, w tym także o naszej ofercie. Do tej pory zapisy nie były ogłaszane tak szeroko.

DDK „Bronowice” jest placówką podległą Urzędowi Miasta, który płaci również za akcję „Lato w mieście”. – Wydział Kultury był w stałym kontakcie z dyrekcją DDK Bronowice, prosiliśmy o wprowadzenie korekt, które usprawnią przyjmowanie zapisów – poinformowała po południu Olga Mazurek-Podleśna z Urzędu Miasta

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zgroza / 14 czerwca 2017 o 00:03
jurek napisał:
undefined napisał:
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow) " to dorób sobie jeszcze jedno albo dwoje i też czerp korzyści z tego tytułu, ja tak zrobiłem i prawie 2 tys wpada do dochodów razem z rodzinnym - pozdrawiam jedynaków :)
jasne, za kilka lat pis przestanie rzadzic i nie bedzie 500plus, no i mam tez za male mieszkanie.poza tym robienie dzieci to ciezka harowka :)
i bardzo dobrze, że pogonią tych pisowców, bo za pracę 1400 zł a za pieprzenie  sie i rozmnażanie za darmo po 500 zł od jednego bachora
i bardzo dobrze, że pogonią tych pisowców, bo za pracę 1400 zł a za pieprzenie  sie i rozmnażanie za darmo po 500 zł od jednego bachora rozwiń
Avatar
fela / 14 czerwca 2017 o 00:00
jurek napisał:
undefined napisał:
jak dzieci dostają 500+ to jeszcze i kuźwa mało, pogonić ich, niech rodzice im wykupią za te 500+ a nie przeznaczają te pieniądze na wódę i papierosy, to winny być przyjmowane te dzieci tj. jedynaki bo one nie dostają 500+ i ich nie stać aby rodzice ich wysłali na opłacone wakacje
ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow)
 bo dla pisowców jedno dziecko to nie dziecko i nie dostają 500+ i właśnie dla takich dzieci winno być za darmo, a ci co dostają 500+  to won, niech sobie  sami wykupią za te darmowe 500+ półkolonie czy tp. Mało im jeszcze, nachapać się nie moga
 bo dla pisowców jedno dziecko to nie dziecko i nie dostają 500+ i właśnie dla takich dzieci winno być za darmo, a ci co dostają 500+  to won, niech sobie  sami wykupią za te darmowe 500+ półkolonie czy tp. Mało im jeszcze, nachapać się nie moga rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 16:58
Dyżur powinien być w szkole dla młodszych dzieci. Nie w przedszkolu:) bylo napisane tak jak przedszkolu. Ludzie pracujący na etacie mają 26 dni urlopu i musi wystarczyc na caly rok, wakacje, ferie.
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 16:21
dla niektorych z piszacych komentarze to moze zrobic dyzur w przedszkolach od klasy 1.do 8 smiechu warte a w przedszkolu to pracuja roboty a oni nie potrzebuja urlopu
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 16:15
przedszkola maja dyzuy wakacyjne ale dla dzieci przeszkolnym
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 14:56
powinny być dyżury w w szkole tj. w przedzskolu czy zlobku-przynajmniej 1 miesiac dla klas 1-3. Zaden rodzic nie ma 2 mcy urlopu, a z dziećmi coś trzeba zrobić. Panie Żuk, może trzeba coś w koncu podziałać????
Avatar
jurek / 13 czerwca 2017 o 14:42
undefined napisał:
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow) " to dorób sobie jeszcze jedno albo dwoje i też czerp korzyści z tego tytułu, ja tak zrobiłem i prawie 2 tys wpada do dochodów razem z rodzinnym - pozdrawiam jedynaków :)
 jasne, za kilka lat pis przestanie rzadzic i nie bedzie 500plus, no i mam tez za male mieszkanie.poza tym robienie dzieci to ciezka harowka :)
 jasne, za kilka lat pis przestanie rzadzic i nie bedzie 500plus, no i mam tez za male mieszkanie.poza tym robienie dzieci to ciezka harowka :) rozwiń
Avatar
śmiech / 13 czerwca 2017 o 13:09
Lepiej nie informować w mediach o takim wydarzeniu jak Lato w Mieście az na taką dużą skalę :) hehe śmieszne :)
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 12:33
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow) " to dorób sobie jeszcze jedno albo dwoje i też czerp korzyści z tego tytułu, ja tak zrobiłem i prawie 2 tys wpada do dochodów razem z rodzinnym - pozdrawiam jedynaków :)
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkoloni... rozwiń
Avatar
tom / 13 czerwca 2017 o 11:41
do jurek:zuk chyba chce wygrac nastepne wybory na prezydenta miasta, wiec jak bedzie chcial zdobyc kolejne glosy to to zmieni, powinno mu na tym zalezec, duzo ludzi moze byc niezadowlonych, a kazdy nowy glos jest na miare zlota
Avatar
zgroza / 14 czerwca 2017 o 00:03
jurek napisał:
undefined napisał:
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow) " to dorób sobie jeszcze jedno albo dwoje i też czerp korzyści z tego tytułu, ja tak zrobiłem i prawie 2 tys wpada do dochodów razem z rodzinnym - pozdrawiam jedynaków :)
jasne, za kilka lat pis przestanie rzadzic i nie bedzie 500plus, no i mam tez za male mieszkanie.poza tym robienie dzieci to ciezka harowka :)
i bardzo dobrze, że pogonią tych pisowców, bo za pracę 1400 zł a za pieprzenie  sie i rozmnażanie za darmo po 500 zł od jednego bachora
i bardzo dobrze, że pogonią tych pisowców, bo za pracę 1400 zł a za pieprzenie  sie i rozmnażanie za darmo po 500 zł od jednego bachora rozwiń
Avatar
fela / 14 czerwca 2017 o 00:00
jurek napisał:
undefined napisał:
jak dzieci dostają 500+ to jeszcze i kuźwa mało, pogonić ich, niech rodzice im wykupią za te 500+ a nie przeznaczają te pieniądze na wódę i papierosy, to winny być przyjmowane te dzieci tj. jedynaki bo one nie dostają 500+ i ich nie stać aby rodzice ich wysłali na opłacone wakacje
ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow)
 bo dla pisowców jedno dziecko to nie dziecko i nie dostają 500+ i właśnie dla takich dzieci winno być za darmo, a ci co dostają 500+  to won, niech sobie  sami wykupią za te darmowe 500+ półkolonie czy tp. Mało im jeszcze, nachapać się nie moga
 bo dla pisowców jedno dziecko to nie dziecko i nie dostają 500+ i właśnie dla takich dzieci winno być za darmo, a ci co dostają 500+  to won, niech sobie  sami wykupią za te darmowe 500+ półkolonie czy tp. Mało im jeszcze, nachapać się nie moga rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 16:58
Dyżur powinien być w szkole dla młodszych dzieci. Nie w przedszkolu:) bylo napisane tak jak przedszkolu. Ludzie pracujący na etacie mają 26 dni urlopu i musi wystarczyc na caly rok, wakacje, ferie.
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 16:21
dla niektorych z piszacych komentarze to moze zrobic dyzur w przedszkolach od klasy 1.do 8 smiechu warte a w przedszkolu to pracuja roboty a oni nie potrzebuja urlopu
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 16:15
przedszkola maja dyzuy wakacyjne ale dla dzieci przeszkolnym
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 14:56
powinny być dyżury w w szkole tj. w przedzskolu czy zlobku-przynajmniej 1 miesiac dla klas 1-3. Zaden rodzic nie ma 2 mcy urlopu, a z dziećmi coś trzeba zrobić. Panie Żuk, może trzeba coś w koncu podziałać????
Avatar
jurek / 13 czerwca 2017 o 14:42
undefined napisał:
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow) " to dorób sobie jeszcze jedno albo dwoje i też czerp korzyści z tego tytułu, ja tak zrobiłem i prawie 2 tys wpada do dochodów razem z rodzinnym - pozdrawiam jedynaków :)
 jasne, za kilka lat pis przestanie rzadzic i nie bedzie 500plus, no i mam tez za male mieszkanie.poza tym robienie dzieci to ciezka harowka :)
 jasne, za kilka lat pis przestanie rzadzic i nie bedzie 500plus, no i mam tez za male mieszkanie.poza tym robienie dzieci to ciezka harowka :) rozwiń
Avatar
śmiech / 13 czerwca 2017 o 13:09
Lepiej nie informować w mediach o takim wydarzeniu jak Lato w Mieście az na taką dużą skalę :) hehe śmieszne :)
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 12:33
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow) " to dorób sobie jeszcze jedno albo dwoje i też czerp korzyści z tego tytułu, ja tak zrobiłem i prawie 2 tys wpada do dochodów razem z rodzinnym - pozdrawiam jedynaków :)
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkoloni... rozwiń
Avatar
tom / 13 czerwca 2017 o 11:41
do jurek:zuk chyba chce wygrac nastepne wybory na prezydenta miasta, wiec jak bedzie chcial zdobyc kolejne glosy to to zmieni, powinno mu na tym zalezec, duzo ludzi moze byc niezadowlonych, a kazdy nowy glos jest na miare zlota
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 0

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 9

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 2

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 4

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 7

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!