sobota, 20 stycznia 2018 r.

Lublin

Zaprojektuj bożonarodzeniową szopkę, wygraj 8 tysięcy złotych

  Edytuj ten wpis

8 tysięcy złotych dostanie autora najlepszego projektu szopki bożonarodzeniowej. Wczoraj lubelski Ratusz ogłosił konkurs na przygotowanie nowej aranżacji na Placu po Farze. Czasu jest mało - prace można składać tylko do 22 października.

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby w wieku 18 do 27 lat, które udokumentują swój dorobek artystyczny w którejś z wymienionych dziedzin: rzeźba, malarstwo, grafika, architektura, instalacja, scenografia. Muszą też dysponować zapleczem technicznym niezbędnym do wykonania swojego projektu.

Autorzy nie będą też mogli dowolnie kształtować swojej wizji - są ograniczeni przez kształt stajenki. Autorzy projektów muszą uwzględniać architekturę i powierzchnię szopki, która stała na placu Po Farze w ubiegłym roku.

Koszt aranżacji wnętrza nie może też przekroczyć 11 tys. zł. Tyle ratusz zarezerwował na wykonanie wystroju stajenki . Autorzy muszą przygotować kosztorys prac. Jeśli będą chcieli np., aby w szopce znalazły się żywe zwierzęta, to muszą uwzględnić koszty ich wypożyczenia.

Konkurs będzie miał dwa etapy. W pierwszym jury wybierze ze zgłoszonych prac finałową trójkę. Następnie spośród nich lublinianie wskażą zwycięzcę. Głosować będzie można w internecie lub za pomocą kuponów zamieszczonych w Kurierze Lubelskim.

Tegoroczna szopka ma być gotowa do 19 grudnia. Projekty na konkurs można składać do 22 października. Wizualizacje komputerowe należy dostarczyć drogą mailową na adres szopka@lublin.eu lub złożyć w siedzibie Kancelarii Prezydenta, ul. Rynek 8, 20-111 Lublin. Makiety należy dostarczyć na wyżej wskazany adres od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie internetowej www.lublin.eu
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ir
SHOP(ka)
szopkarz-kolędnikl
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ir
ir (28 października 2009 o 21:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ja tylko jak zresztą większość mieszkanców jestesmy za małą skromną i najtanszą tak jak Lublin A jak kto zrobi to jego sprawa Bo itak nasze głosy sie nic nie liczą Są bardziej architekci i w czynach i gospodarowaniu
Rozwiń
SHOP(ka)
SHOP(ka) (4 października 2009 o 13:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[size=4][color="#FF0000"]MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ*

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUKCUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY podrzuca jeden z wielu projektów SHOP(ki) 2009:

Z lewej strony LUBELSKA SZKOŁA BIZNESU;
Z prawej strony: KUL
Na dole PROKURATURA KRAJOWA
Na górze: "GLORIA IN EXCELSIS DEO".
W Żłóbku na sianie leży Rydzykowna Telefonia..

LSB i KUL połączone Drogą Mleczną.

Dygresja:

Każdy pamięta jak funkcjonowała np. gdańska STELLA MARIS i afera a-bpa GOCŁOWSKIEGO!
Identycznie zakończy karierę Menadżer ArcyŻyciński, czyli nycz nowego!

Zostańcie z B(L)OGIEM

Rektorem ASC jest: ******** ********************, tel. +** *** *** ***, www.************************.********/***, e-mail***********@***.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)

(*) W przypadku wygranej nagrodę należy przeznaczyć na leczenie Duchowieństwa w KULawej Poradni Zdrowia Psychicznego![/color][/size]
Rozwiń
szopkarz-kolędnikl
szopkarz-kolędnikl (3 października 2009 o 15:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Po pierwsze primo:Szopka powinna być zlikwidowana,z jej szkielet poiwinien być przeniesiony do skansenu (bez urazy dla skanesenu).Rekonstrukcja szopki jest droższa niż jej prezyudatność.
Po drugie primo-nie warto sobie zawracać głowy żadnymi projektami wytsyłanych na konkurs do magistratu.Przecież już wiadomo kto ten kom\nkurs wygra.Chodzi tylko o zebranie wszystkich propozycji konkursowych "do kupy" i utworzyć właśnie ten,który wygra.(wiadomo jaki projektan wygra:kasa już prawie w kieszeni)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!