Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2009 r.
18:39
Edytuj ten wpis

Zarząd województwa wybrał bankiet zamiast budżetu

Autor: Zdjęcie autora rp
0 26 A A

Nie było dzisiaj oficjalnego spotkania władz województwa pracujących nad projektem budżetu dla regionu na 2010 rok, bo członkowie zarządu województwa byli na spotkaniu wigilijnym z dziennikarzami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Właśnie trwają intensywne prace nad dopięciem przyszłorocznej kasy dla Lubelszczyzny. Dzisiaj na godz. 13 zaplanowano ważne spotkanie – przekazanie zarządowi propozycji zmian w budżecie przygotowanych przez komisję budżetową Sejmiku województwa.

Przyszli szefowie komisji oraz prezydium sejmiku. Od jednego z radnych usłyszeliśmy, że spotkania nie było, bo nie przyszedł żaden z pięciu członków zarządu.

W tym czasie trwało jeszcze spotkanie wigilijne zarządu z dziennikarzami w Hotelu Lublinianka. Byli na nim marszałek Krzysztof Grabczuk (PO), wicemarszałek Sławomir Sosnowski oraz członek zarządu Arkadiusz Bratkowski (obaj z PSL). Wicemarszałek Jacek Sobczak (PO) był na pogrzebie, a członek zarządu Marek Flasiński (PO) w Warszawie.

- Pierwsze słyszę. Rzeczywiście spóźniliśmy się z Sosnowskim jakieś 17-18 minut, ale spotkanie odbyło się. Dostaliśmy pismo i zrobiliśmy wstępne ustalenia – tłumaczy Arkadiusz Bratkowski.

- To było spotkanie robocze, nieformalne, z częścią radnych, którzy wrócili na salę. 22 grudnia zarząd województwa ustosunkuje się do propozycji komisji budżetowej - stwierdza Jacek Czerniak (SLD) przewodniczący sejmiku.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jaś / 31 grudnia 2009 o 14:42
gs napisał:
On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!
On bez Burakowskiego i Bożeńskiego dawno by zginął. To nieudacznik.
Avatar
gs / 29 grudnia 2009 o 19:05
Stypendystka Marszałka napisał:
a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!! rozwiń
Avatar
chart / 18 grudnia 2009 o 20:58
Akurat kol. Rafał na bankiecie nie został, a na konferencji pytania zadawał dociekliwe, psując tradycyjny olewacki nastrój panów marszałków, więc proszę mu głupich zarzutów nie stawiać. A co do meritum ciekaw jestem, który z członków Zarządu rzeczywiście projekt budżetu przeczytał, a w każdym razie który go zrozumiał.
Avatar
KK / 17 grudnia 2009 o 10:31
BAWTA SIE CHŁOPY PRZECIE WY PRZY WŁADZY,NIC NIE RÓBTA DRÓG NIE BUDUJTA PRZEMYSŁU NIE ROZWIJAJTA PRZECIE WY I TAK NA POLE WRÓCITA TO CO SI BEDZIETA PRZXEJMOWAC ,20 LAT JUŻ TAK SIEDZITA PZRY KORYCIE NO NIE ,FAJNO JEST PO WAS TYLKO POTOP
Avatar
DERFTTLOO / 17 grudnia 2009 o 09:02
CO TAM NASI TFUUU DECYDENCI BĘDĄ SIĘ TAKIMI DUPERELAMI ZAJMOWAC JAK: BUDŻET WOJEWÓDZTWA, BUDOWA DRÓG, POZYSKIWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH ????NO CO WY NAIWNI, ONI SĄ PO TO BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ, BRAĆ KASIORĘ SKĄD SIĘ DA I TYLE!!!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 07:40
[size=3]ale mordom się dobrze powodzi[color="#4B0082"]kto ich wybiera?![/color][/size]
Avatar
Stypendystka Marszałka / 17 grudnia 2009 o 06:43
Gość napisał:
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ

a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie
na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 00:52
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ
Avatar
uhahany / 17 grudnia 2009 o 00:48
Stypendystka Marszałka napisał:
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
rozwiń
Avatar
Stypendystka Marszałka / 16 grudnia 2009 o 22:48
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!... rozwiń
Avatar
Jaś / 31 grudnia 2009 o 14:42
gs napisał:
On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!
On bez Burakowskiego i Bożeńskiego dawno by zginął. To nieudacznik.
Avatar
gs / 29 grudnia 2009 o 19:05
Stypendystka Marszałka napisał:
a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!! rozwiń
Avatar
chart / 18 grudnia 2009 o 20:58
Akurat kol. Rafał na bankiecie nie został, a na konferencji pytania zadawał dociekliwe, psując tradycyjny olewacki nastrój panów marszałków, więc proszę mu głupich zarzutów nie stawiać. A co do meritum ciekaw jestem, który z członków Zarządu rzeczywiście projekt budżetu przeczytał, a w każdym razie który go zrozumiał.
Avatar
KK / 17 grudnia 2009 o 10:31
BAWTA SIE CHŁOPY PRZECIE WY PRZY WŁADZY,NIC NIE RÓBTA DRÓG NIE BUDUJTA PRZEMYSŁU NIE ROZWIJAJTA PRZECIE WY I TAK NA POLE WRÓCITA TO CO SI BEDZIETA PRZXEJMOWAC ,20 LAT JUŻ TAK SIEDZITA PZRY KORYCIE NO NIE ,FAJNO JEST PO WAS TYLKO POTOP
Avatar
DERFTTLOO / 17 grudnia 2009 o 09:02
CO TAM NASI TFUUU DECYDENCI BĘDĄ SIĘ TAKIMI DUPERELAMI ZAJMOWAC JAK: BUDŻET WOJEWÓDZTWA, BUDOWA DRÓG, POZYSKIWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH ????NO CO WY NAIWNI, ONI SĄ PO TO BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ, BRAĆ KASIORĘ SKĄD SIĘ DA I TYLE!!!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 07:40
[size=3]ale mordom się dobrze powodzi[color="#4B0082"]kto ich wybiera?![/color][/size]
Avatar
Stypendystka Marszałka / 17 grudnia 2009 o 06:43
Gość napisał:
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ

a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie
na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 00:52
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ
Avatar
uhahany / 17 grudnia 2009 o 00:48
Stypendystka Marszałka napisał:
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
rozwiń
Avatar
Stypendystka Marszałka / 16 grudnia 2009 o 22:48
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 0

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 0

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 2

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 23

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 20 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 7 1

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 17

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 20 8

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 47 28

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.