Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 grudnia 2014 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Zastępca prezydenta do miejskiej spółki

Autor: Zdjęcie autora drs
1 5 A A

Grzegorz Siemiński, obecny zastępca prezydenta Lublina odpowiedzialny m.in. za komunikację miejską i tereny zielone ma od 1 stycznia objąć stanowisko prezesa Lubelskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
LPGK to nowa nazwa miejskiej spółki Kamienice Miasta. Wczoraj minął termin zgłaszania się kandydatów na jej prezesa, chętnych było dwóch. Dzisiaj mają się odbyć rozmowy kwalifikacyjne, po których - jak udało nam się ustalić - stanowisko dostać ma właśnie Siemiński.

Od jutra LPGK ma przejąć zarząd nad cmentarzami komunalnymi, którą to usługę zleca Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta. Szefowa tego wydziału była do tej pory podwładną Siemińskiego. Od teraz ma nadzorować wykonywanie usługi świadczonej przez kierowaną przez niego spółkę.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Olo / 31 grudnia 2014 o 10:28

Tereny cmentarza na Majdanku zostały uporządkowane właśnie dzięki Siemińskiemu!!!!!! Dobra decyzja żeby zajmował się nim na stałe!!!!!

Avatar
Gość / 31 grudnia 2014 o 10:17

ja tam nie widzę problemu skoro Siemiński sprawdził się jako wiceprezydent i m.in to dzięki niemu cmentarz na Majdanku przestał straszyć to czemu miałby nie zostać prezesem spółki która się będze zajmować m.in cmentarzami??? Żuk się miernotami nie otacza, na ogół bierze najlepszych z najlepszych

Avatar
Vhd / 31 grudnia 2014 o 10:16
Normalnie człowiek orkiestra,zna się na komunikacji miejskiej,kamienicach,zieleni i zarządzaniu miastem! Niesamowite!
Avatar
swojak / 31 grudnia 2014 o 09:36

wszyscy ze wspólnego lublina do zarządu jakiś spółek i będzie gitara panie Zuk żenada

Avatar
irena / 31 grudnia 2014 o 07:22

To dobra wiadomość bo próżniak pruszon będzie zmieniony. Pytanie jest jedno kiedy cmentarz na lipowej i unickiej przejmie miasto czy ta spółka. To co tam wyprawia czarna mafia jest nie do przyjęcia ! Człowiek, który tym zarządza nadaje się na szefa w piekle lub u adolka za kapo !!! Panie Prezydencie czas skończyć z tą bandą !!! Biskup nic nie robi bo ten saleniec daje taką kasę, że blednie

Avatar
Olo / 31 grudnia 2014 o 10:28

Tereny cmentarza na Majdanku zostały uporządkowane właśnie dzięki Siemińskiemu!!!!!! Dobra decyzja żeby zajmował się nim na stałe!!!!!

Avatar
Gość / 31 grudnia 2014 o 10:17

ja tam nie widzę problemu skoro Siemiński sprawdził się jako wiceprezydent i m.in to dzięki niemu cmentarz na Majdanku przestał straszyć to czemu miałby nie zostać prezesem spółki która się będze zajmować m.in cmentarzami??? Żuk się miernotami nie otacza, na ogół bierze najlepszych z najlepszych

Avatar
Vhd / 31 grudnia 2014 o 10:16
Normalnie człowiek orkiestra,zna się na komunikacji miejskiej,kamienicach,zieleni i zarządzaniu miastem! Niesamowite!
Avatar
swojak / 31 grudnia 2014 o 09:36

wszyscy ze wspólnego lublina do zarządu jakiś spółek i będzie gitara panie Zuk żenada

Avatar
irena / 31 grudnia 2014 o 07:22

To dobra wiadomość bo próżniak pruszon będzie zmieniony. Pytanie jest jedno kiedy cmentarz na lipowej i unickiej przejmie miasto czy ta spółka. To co tam wyprawia czarna mafia jest nie do przyjęcia ! Człowiek, który tym zarządza nadaje się na szefa w piekle lub u adolka za kapo !!! Panie Prezydencie czas skończyć z tą bandą !!! Biskup nic nie robi bo ten saleniec daje taką kasę, że blednie

Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 0

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 13 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 35 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 13

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!