Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 maja 2009 r.
9:15
Edytuj ten wpis

Zbadaj piersi, zrób mammografię za darmo

Autor: Zdjęcie autora (tom)
0 5 A A

Akcja zdrowotna i Dni Otwarte w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej będą trwały w sobotę i niedzielę. W godzinach od 8 do 18 kobiety będą mogły skorzystać z darmowej mammografii, cytologii oraz będą mogły wykonać USG piersi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko to w budynkach COZL przy ulicy Jaczewskiego 7 w Lublinie.

• Mammografia dla kobiet w wieku 50-69 lat rejestracja w budynku C - Ośrodek Profilaktyki Nowotworów i Promocji Zdrowia COZL, tel. 081 740 90 04. • Dla kobiet starszych i młodszych rejestracja w budynku A - poradnie chirurgiczne, tel. 081 747 75 11 wew. 103 i w rejestracji w budynku C - poradnia ogólna, tel. 081 747 75 11 wew. 291.

• Cytologia dla kobiet w wieku 25-59 lat rejestracja w budynku C - Ośrodek Profilaktyki Nowotworów i Promocji Zdrowia COZL, tel. 081 740 90 04, dla kobiet starszych i młodszych rejestracja w budynku C - poradnia ginekologiczna - tel. 081 747 75 11 wew. 176.

USG piersi po konsultacji onkologicznej - rejestracja w budynku A - poradnie chirurgiczne tel. 081 747 75 11 wew. 103.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZUZa / 24 maja 2009 o 14:13
gosia napisał:
W Chełmskim SZPITALU TAKKK tam WOK z cozl zakwestjonował działanie mammografu.
Jest jescze jeden aparat w Chełmie na ulicy SZymanowskiego 6 i ten jest lokowany jako drugi aparat w regjonie wg Lubelskiego -WOK, przed COZL.
ps.
A w jakich warunkach badają Pacjentki w Onkologii. a w jakich w Chełmie na Szymanowskiego 6, przyjedź zuza i sprawdź, a potem pisz banały z komputera w onkologii, oj nie ładnie....



Wiem w jakich w Świdniku to zapewne tam w podobnych albo gorszych...



Wiem w jakich w Świdniku to zapewne tam w podobnych albo gorszych... rozwiń
Avatar
gosia / 23 maja 2009 o 13:29
W Chełmskim SZPITALU TAKKK tam WOK z cozl zakwestjonował działanie mammografu.
Jest jescze jeden aparat w Chełmie na ulicy SZymanowskiego 6 i ten jest lokowany jako drugi aparat w regjonie wg Lubelskiego -WOK, przed COZL.
ps.
A w jakich warunkach badają Pacjentki w Onkologii. a w jakich w Chełmie na Szymanowskiego 6, przyjedź zuza i sprawdź, a potem pisz banały z komputera w onkologii, oj nie ładnie....
Avatar
zuza / 23 maja 2009 o 12:02
Tylko że w COZL jest o wiele lepszy sprzęt niż w Świdniku i Chełmie.Podobno były zastrzeżenia co do działania mammografu w Chełmie czyż nie?????????? NIE POLECAM ŚWIDNIKA I CHEŁMA.
Avatar
Gość / 23 maja 2009 o 10:29
BADANIA NIE TYLKO W ONKOLOGII

BEZPŁATNIE Panie w wieku 50 -69

MAMMOGRAFIA -Świdnik Jarzębinowa 4 tel 081- 468 92 51

23. 05 sobota oraz 24.05 w niedziela w godzinach od 9 do 14

MAMMOGRAFIA- Chełm Szymanowskiego 6 tel. 082- 563 90 74
23. 05 sobota oraz 24.05 w niedziela w godzinach od 9 do 14

CODZIENNIE od 9 do 17 30
Avatar
gosia / 23 maja 2009 o 10:25
BADANIA NIE TYLKO W ONKOLOGII

MAMMOGRAFIA -Świdnik Jarzębinowa 4 tel 081- 468 92 51

23. 05 sobota oraz 24.05 w niedziela w godzinach od 9 do 14

MAMMOGRAFIA- Chełm Szymanowskiego 6 tel. 082- 563 90 74
23. 05 sobota oraz 24.05 w niedziela w godzinach od 9 do 14

CODZIENNIE od 9 do 17 30
Avatar
ZUZa / 24 maja 2009 o 14:13
gosia napisał:
W Chełmskim SZPITALU TAKKK tam WOK z cozl zakwestjonował działanie mammografu.
Jest jescze jeden aparat w Chełmie na ulicy SZymanowskiego 6 i ten jest lokowany jako drugi aparat w regjonie wg Lubelskiego -WOK, przed COZL.
ps.
A w jakich warunkach badają Pacjentki w Onkologii. a w jakich w Chełmie na Szymanowskiego 6, przyjedź zuza i sprawdź, a potem pisz banały z komputera w onkologii, oj nie ładnie....



Wiem w jakich w Świdniku to zapewne tam w podobnych albo gorszych...



Wiem w jakich w Świdniku to zapewne tam w podobnych albo gorszych... rozwiń
Avatar
gosia / 23 maja 2009 o 13:29
W Chełmskim SZPITALU TAKKK tam WOK z cozl zakwestjonował działanie mammografu.
Jest jescze jeden aparat w Chełmie na ulicy SZymanowskiego 6 i ten jest lokowany jako drugi aparat w regjonie wg Lubelskiego -WOK, przed COZL.
ps.
A w jakich warunkach badają Pacjentki w Onkologii. a w jakich w Chełmie na Szymanowskiego 6, przyjedź zuza i sprawdź, a potem pisz banały z komputera w onkologii, oj nie ładnie....
Avatar
zuza / 23 maja 2009 o 12:02
Tylko że w COZL jest o wiele lepszy sprzęt niż w Świdniku i Chełmie.Podobno były zastrzeżenia co do działania mammografu w Chełmie czyż nie?????????? NIE POLECAM ŚWIDNIKA I CHEŁMA.
Avatar
Gość / 23 maja 2009 o 10:29
BADANIA NIE TYLKO W ONKOLOGII

BEZPŁATNIE Panie w wieku 50 -69

MAMMOGRAFIA -Świdnik Jarzębinowa 4 tel 081- 468 92 51

23. 05 sobota oraz 24.05 w niedziela w godzinach od 9 do 14

MAMMOGRAFIA- Chełm Szymanowskiego 6 tel. 082- 563 90 74
23. 05 sobota oraz 24.05 w niedziela w godzinach od 9 do 14

CODZIENNIE od 9 do 17 30
Avatar
gosia / 23 maja 2009 o 10:25
BADANIA NIE TYLKO W ONKOLOGII

MAMMOGRAFIA -Świdnik Jarzębinowa 4 tel 081- 468 92 51

23. 05 sobota oraz 24.05 w niedziela w godzinach od 9 do 14

MAMMOGRAFIA- Chełm Szymanowskiego 6 tel. 082- 563 90 74
23. 05 sobota oraz 24.05 w niedziela w godzinach od 9 do 14

CODZIENNIE od 9 do 17 30
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 3

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 23

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!