czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Zdzisław Podkański ponownie przewodniczącym Stronnictwa "Piast"

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 sierpnia 2010, 20:16

W czasie kongres w Lublinie, Zdzisław Podkański został ponownie wybrany na przewodniczącego Stronnictwa "Piast". Ugrupowanie weźmie udział w wyborach samorządowych.

Jak powiedział nowy przewodniczący Stronnictwa "Piast", w najbliższych wyborach samorządowych ugrupowanie wystartuje na Lubelszczyźnie samodzielnie. W innych regionach kraju "Piast” będzie startować w koalicjach.

- Na Lubelszczyźnie na pewno do sejmiku wystartujemy z własną listą i w powiatach też będziemy starali się wystawić; gdzie indziej będzie różnie - powiedział dla portalu Onet.pl Podkański na konferencji prasowej.

Po wakacjach "Piast” będzie rozmawiać o koalicjach z PiS, ZChN, LPR, Samoobroną, UPR i SD.

"Piast" zamierza też wystawiać swoich kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów.

Jak podał Podkański, "Piast" liczy ponad 12 tys. członków i ma struktury w całym kraju, najsilniejsze na Lubelszczyźnie, gdzie skupia około 3,5 tys. ludzi. W lubelskim kongresie uczestniczyło około 80 delegatów. Podkański był jedynym kandydatem na przewodniczącego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
KOLEGA
Kolega
Kuba z Lublina
(15) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

KOLEGA
KOLEGA (16 sierpnia 2010 o 23:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ZREZYGNOWAŁEM Z PIAST ZE WZGLĘDU NA PSEUDOPATRIOTYZM TEJ PARTII!! CZY KRZYSZTOFA P. ZAKWALIFIKOWANO DO NARODWYCH SIŁ REZERWOWYCH?? NIE BO SIĘ NIE NADAJE, MNIE TAK JAKO OSOBĘ O NIEPOSZLAKOWANEJ OPINII, A KTO JEST MIERNĄTĄ TO JUŻ WYBORCY OCENIĄ :)BYŁEM JEGO BLISKIM KOLEGĄ I TO BYŁ MÓJ BŁĄD...
Rozwiń
Kolega
Kolega (16 sierpnia 2010 o 15:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='KOLEGA' date='15 sierpień 2010 - 21:56 ' timestamp='1281902208' post='329858']
APELUJE DO SPOŁECZEŃŚTWA ZDZISŁAWA NAWET NIE WARTO K O M E N T O W A Ć
[/quote]
Apeluję do Ciebie jako upierdliwca, nie wypisuj swoich głupot, ponieważ nie jesteś wart Zdzisława Podkańskiego pocałować w cztery litery. Jesteś miernotą nad miernotami.
Rozwiń
Kuba z Lublina
Kuba z Lublina (16 sierpnia 2010 o 11:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ja pier***ę. Czy naprawdę jestem inny? Czy naprawdę tylko mnie odrzuca na myśl, że ludzie bez wykształcenia mną rządzą? ku*** mać, co jest do cholery z Wami ludzie???
Czy jesteście tak skończonymi deb***ami, że nie rozumiecie, że ludzie bez jakiejś ogłady, wykształcenia i co najważniejsze, bez patriotycznej motywacji NIE MOGĄ dobrze rządzić? Tacy ludzie tylko i wyłącznie będą myśleć o sobie i "swoich".
Nie mogę patrzyć na te czerwone, wieśniackie gęby marszałka, czy wojewody, czy takiego zdziśka oderwanego, jak ktoś elokwentnie zaznaczył, granatem od pługa. ku*** mać! Czy naprawdę to piękne miasto, o tak istotnych kulturalnie i dziejowo korzeniach jest skazane na zarządzanie przez bandę chciwych wieśniaków, których jedyną aspiracją w życiu jest się "nachapać"? Czy naprawdę, całą lubelską inteligencję i patriotów wytłukli nam w Katyniu i Wołyniu?
Ja pier***ę! Jak Lublin i za 20lat ma przestać być Polską B mając takie władze? Po cholerę Nam tyle uczelni wyższych w tym mieście, po co robić złudzenia młodym ludziom. Czemu nie powiedzieć wprost: Bierz jeden z drugim kredyt, kupuj pole, konia i pług i oraj, bo tylko na tyle możesz na Lubelszczyźnie liczyć.
Dlaczego będąc Lubelakiem od co najmniej 5-6pokoleń mam emigrować? Moim jedynym przestępstwem jest wyższe wykształcenie i niechęć do pracy za 1500zł, gdy byle wieśniak oderwany od pługa "wyciąga" ponad 160tys rocznie...
Rozwiń
Jozef
Jozef (16 sierpnia 2010 o 08:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Podkański to największa zakała dawnego ZSL i PSL-u. To człowiek oderwany od pługa granatem, to człowiek szukający wyłącznie władzy i dominacji. Szkoda, że tacy prości ludzie, bez własnej inwencji, kreowali i chcą nadal kreować politykę w regionie i kraju.
Rozwiń
anna
anna (16 sierpnia 2010 o 08:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Polacy na takich chlopskich filozofach bez wykształcenia i kultury sie poznali.Piasta niech on nie szarga bo pewnie nawet nie wie co tooznacza.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (15)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!