piątek, 18 sierpnia 2017 r.

Lublin

Żeby zamek się dobrze sprzedał

Dodano: 27 sierpnia 2006, 20:13

Kilkadziesiąt tysięcy zł - tyle pieniędzy Muzeum Lubelskie wyda na promocję remontu zamku. Wynajęta firma przygotuje okolicznościowe albumy, nakręci film dokumentalny i telewizyjną reklamę.

To pionierskie przedsięwzięcie w naszym mieście. - Niektórych może zaskakiwać, że decydujemy się na reklamowanie remontu - mówi Grażyna Jakimińska, zastępca dyrektora Muzeum Lubelskiego. - Ale tego wymaga od nas Unia Europejska. Skoro dają nam tyle pieniędzy (8 mln zł - przyp. red.), to chcą, żeby ludzie zauważyli potem efekt, który dzięki tym środkom powstanie.
Zorganizowaniem akcji reklamowej zajmie się wybrane w drodze przetargu studio ARTpress z Krakowa, z którym Muzeum Lubelskie w ciągu kilku dni podpisze umowę. Zamówienie będzie się składać z kilku części.

- Pierwsza dotyczy wydania książek i folderów, dokumentujących remont zamku, a także prezentujących naszą ofertę - wyjaśnia Jakimińska. - Powstanie 16-stronicowy przewodnik turystyczny w dwóch wersjach językowych, 4-stronicowe foldery reklamowe w pięciu wersjach językowych i 120-stronicowy, pięknie wydany album reklamowy.
Oprócz tego krakowskie studio przygotuje dwa filmy. Jeden to godzinny film dokumentalny przedstawiający poszczególne etapy budowy, a także efekt końcowy. Drugi to minutowy spot reklamowy. Reklama będzie emitowania w telewizji i na targach turystycznych.

Ostatnim elementem kampanii będą tablice informacyjne, które zostaną umieszczone w samym zamku. Wszystko ma być gotowe na połowę 2008 r., tuż po zakończeniu przebudowy.
- Taka akcja promocyjna może nam tylko wyjść na korzyść - podkreśla Jakimińska. - Będziemy mogli znakomicie zaprezentować naszą ofertę, a ta po zakończeniu prac będzie naprawdę bogata.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!