poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Lublin

Żeby zamek się dobrze sprzedał

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 sierpnia 2006, 20:13

Kilkadziesiąt tysięcy zł - tyle pieniędzy Muzeum Lubelskie wyda na promocję remontu zamku. Wynajęta firma przygotuje okolicznościowe albumy, nakręci film dokumentalny i telewizyjną reklamę.

To pionierskie przedsięwzięcie w naszym mieście. - Niektórych może zaskakiwać, że decydujemy się na reklamowanie remontu - mówi Grażyna Jakimińska, zastępca dyrektora Muzeum Lubelskiego. - Ale tego wymaga od nas Unia Europejska. Skoro dają nam tyle pieniędzy (8 mln zł - przyp. red.), to chcą, żeby ludzie zauważyli potem efekt, który dzięki tym środkom powstanie.
Zorganizowaniem akcji reklamowej zajmie się wybrane w drodze przetargu studio ARTpress z Krakowa, z którym Muzeum Lubelskie w ciągu kilku dni podpisze umowę. Zamówienie będzie się składać z kilku części.

- Pierwsza dotyczy wydania książek i folderów, dokumentujących remont zamku, a także prezentujących naszą ofertę - wyjaśnia Jakimińska. - Powstanie 16-stronicowy przewodnik turystyczny w dwóch wersjach językowych, 4-stronicowe foldery reklamowe w pięciu wersjach językowych i 120-stronicowy, pięknie wydany album reklamowy.
Oprócz tego krakowskie studio przygotuje dwa filmy. Jeden to godzinny film dokumentalny przedstawiający poszczególne etapy budowy, a także efekt końcowy. Drugi to minutowy spot reklamowy. Reklama będzie emitowania w telewizji i na targach turystycznych.

Ostatnim elementem kampanii będą tablice informacyjne, które zostaną umieszczone w samym zamku. Wszystko ma być gotowe na połowę 2008 r., tuż po zakończeniu przebudowy.
- Taka akcja promocyjna może nam tylko wyjść na korzyść - podkreśla Jakimińska. - Będziemy mogli znakomicie zaprezentować naszą ofertę, a ta po zakończeniu prac będzie naprawdę bogata.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!